Zurit Serwis Sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Zurit Serwis Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zurit Serwis Sp. z o.o.

monikazborowska

Witam. Nie polecam tego złodziejskiego serwisu. Oddałam pół roku temu telewizor kineskopowy do naprawy. Po naprawie dzwonią do mnie, iż naprawa będzie kosztowała 200 złotych. Po negocjacjach ceny udało mi się opuścić 70zł. Więc myśląc, że telewizor jest w pełni sprawny zapłaciłam 130zł. A tutaj niespodzianka. W domu okazało się, że złodzieje usunęli w nim fonię i z kablówki nie można odbierać głosu, jedynie obraz. Najprawdopodobniej chcieli sobie odbić te 70zł. Mimo, że jestem w podeszłym wieku, to dwa razy pofatygowałam się do serwisu w celu ponownej naprawy. Niestety, reklamacji nie przyjęli. Chcieli dodatkowe 70!!! zł. za naprawę fonii, którą sami uszkodzili... Zaś w święta Wielkiej Nocy oglądałam telewizję bez fonii... Mam paragon i dowód naprawy. Mam nadzieję, że firma już nie istnieje. Jednocześnie chcę ostrzec innych przed złodziejskimi praktykami tej pseudofirmy. ZŁODZIEJE!!!

bezstronny .
@monikazborowska 24.04.2016 20:10
Witam. Nie polecam tego złodziejskiego serwisu. Oddałam pół roku temu telewizor kineskopowy do naprawy. Po naprawie dzwonią do...

jest pani zalosna i pisze. glupoty i nieprawde bo bylo inaczej w pani wieku tak klamac wstyd sw. piotr pania rozgrzeszy lecytyne polecam pozdrawiam .

admin

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Zurit Serwis Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Zurit Serwis Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zurit Serwis Sp. z o.o.