Opinie o Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Czy pracownicy Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Były Nowy wpis

Jedyna integracja to wszyscy tak samo wysterowani przez Dariusza cwaniaka w spodenkach

Smugi.

Pewnie jeszcze wypłaty na oczy nie widziałeś.

NIck
@Smugi.

no masz racje kolego pracuje w mab od 3 lat za darmo ;)

Śmigi.2.
@NIck

Ależ oczywiście. Znam Cię doskonale I wiemy doskonale, jak potrafisz kłamać! "Kolego"

Majster
@Śmigi.2.

Smigi / Smigi 2 przedstaw się po prostu i skonfrontujemy twoje rewelacje na temat spółki która jest jedną z najbardziej stabilnych i najlepiej płacących w branży . Ja pracuje i nie narzekam :) skoro pracowałeś w Rostocku to mnie znasz

Jerry
@Śmigi.2.

Masz rację Karmasz lubi sam dodawac komentarze i podkręcać sobie opinie.

Janek S.
@Jerry

Pracuje od kilku lat, Obecnie w Lubece , Zarabiam 19 euro/h . Wypłata zawsze na czas , najczęściej przed dziesiątym wiec podejrzewam, że masz jakiś zatarg z prezesem pisząc negatywne komentarze. ...a może nigdy w MAB nie pracowałeś ?

Jerry Nowy wpis
@Janek S.

Moze "panie presesie" podszywajacy się za pracownika samsobie odpowiedz , kto nie ma zatargow w tej pseudo firmie? Wiedomo , ze pozytywne opinie karmasz sam sobie pisze i lubi ze sobą tutaj dyskutować . Sam dobrze wie ile spraw o zapłatę ma w sądach.

"Kolejny ooszukany".

Panie Darjuszu. Wieżę w to, że karma powróci do Pana ze zdwojoną siłą. I przestanie Pan okradać pracowników. Ps. Proszę nie nadużywać alkoholu tak jak to się dzieje dotychczas. Moim skromnym zdaniem, potrzebuje Pan pomocy specjalisty. Pozdrawiam. Były kolejny oszukany pracownik.

Jerry Nowy wpis
@"Kolejny ooszukany".

Jak znam życie pan "prezes" za chwilę podszyje się za kilku "zadowolonych" pracowników i dopisze kilka pozytywnych komentarzy. Firma i jej "prezio" ... porażka

jerry ? nigdy tu nie pracował

Pracuję od roku jako cieśla ze stawką 17 Euro/godz . Wypłatę dostajemy regularnie 10 każdego miesiąca . Tyle w temacie pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Maly

(usunięte przez administratora) Biznesmen co ludzi na kasę przewala

Beata
@Maly

Spory zarzut a co to znaczy konkretnie? Gdyby tak było to chyba by był w sądzie już?

Jerry
@Beata

I jest juz w sądzie

TIG Mig/Mag 135 136

polecam

Śmigi.

Ta ,psełdo" firma, polega na podnajmowaniu pracowników dla Niemieckich firm. Nie polecam!!!

NIck
@Śmigi.

ten (usunięte przez administratora)pracownik nigdzie nie przepracował dłużej niz miesiąc i wiecej czasu spędza oczerniając pracodawców niż pracując. My jesteśmy bardzo zadowoleni . 15 Euro /h robi swoje :)

R.B

Witam. Czy są tutaj pozytywne opinie nie pisane przez właściciela? Ps. Pisanie że firma płaci "najlepiej w branży", to chyba jakis żart. Szkoda że nie śmieszny.

Mariusz
@R.B

16 Euro na godzinę to dla ciebie żart ? no to musisz być bardzo dobrze opłacany , podaj namiary gdzie pracujesz , chętnie się przyjmę

Mariusz

co to znaczy? możesz rozwinąć wątek bo mam zupełnie inne zdanie

@Maciek. A możesz napisac własne doświadczenie z ta firma ?

PW.

Pewnie dla Prezesa każda negatywna opinia, to hejt.

Rafał Z.

zgadzam się z Bartoszem , negatywne opinie to zwykły hejt i nawet domyślam się kto za tym stoi . Firma jest b dobrym pracodawcą i płaci najlepiej w branży

Bartosz

To raczej oczywiste bo firma jest bardzo dobrym pracodawcą ,więc nie ma w zwyczaju źle traktować ludzi.

Jacek

firma solidna płaci zgadnie z umową i zawsze na czas, warunki pracy i zakwaterowania też są dobre

@Jacek

Kto ci takich "głupot" naopowiadał??

@Jo.

pracuję ponad dwa lata nikt mi opowiadać nie musi , (usunięte przez administratora) popracuj uczciwie kilka lat to może prezes cie znów zatrudni

No.
@Jacek

To ja już wolę do Lidla na kasę, niż do tego prezesa. : )

Tom
@No.

kto by cię na kasę przyjął jak ty ciągle nietrzeźwy :)

znam ludzi którzy pracują w MAB od lat i są b zadowoleni ale znam i takich którzy pracowali dwa tygodnie (jak w wielu innych firmach) i byli bardzo niezadowoleni . Ocenę pozostawiam wam

@Paweł

Nie znam nikogo, kto by tam pracował dłużej niż kilka miesięcy. Ocenę pozostawiam wam.

Tom
@Jo.

Jesteś bardzo niewiarygodny , pracuję od 2008 wielu stolarzy spawaczy i izolerów tez od lat :) Skończ z tym hejtem kolego i przestań tyle pić bo o ile wiem to ty nigdzie dłużnej niż kilka miesięcy nie przepracowałeś

Feliks

Nikt nie zmusza do pracy w firmie ale czy takie oskarżanie ma podstawy?

Mar..
@Feliks

Tak ! Dziwne umowy, płacenie "pod stołem" nie płacenie za przejazdy i wiecznie brakujące godziny.!! Mam nadzieję że US. Kiedyś to sprawdzi.

@Mar..

Kiedy kto i jak zapłacił ci "pod stołem" ? Masz na to dowody? Napisz konkretnie by ułatwić podjecie decyzji szukającym pracy. Pamiętaj, że w sieci nikt nie jest anonimowy a bezpodstawne oskarżenia są przestępstwem. Pracuję od 2008 roku i nigdy nie słyszałem żeby firma płaciła na czarno

Pewnie jako prezes. : )

Pszczoła

Większość z tych złych opini jest napisana przez ludzi którzy nie nadawali się do pracy lub nadużywali alkoholu. Ja pracuję od 2 lat. Nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem. Moim zdaniem firma godna polecenia.

Kadry 2

Panie,Dariuszu. Jakie kadry odpowiadają, przecież pan zwolnił księgową(kolejną)??? Kłamie Pan i oszukuje ludzi!!! Mam cichą nadzieje,że karma wróci do pana. Nie pozdrawiam. Były, lecz prawie szczęśliwy pracownik któremu udało się odzyskać prawie całość wynagrodzenia które Prezes obiecał. Inni nie mieli tyle szczęścia.

@Kadry 2

Panie Eryku proszę wyleczyć się z uzależnienia od alkoholu i dokształcić bo żaden z Pana monter tylko pomocnik montera pzdr

Antoni

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą ale na forum nie do końca się to zgadza.

@Antoni

proszę nie sugerować się hejtem

Kadry

Od pewnego czasu pojawiają się opinie szkalujące MAB przez byłego pracownika , który pod wpływem alkoholu doprowadził do wypadku i do tego, że firma straciła kontrakt w Wismarze. Radca prawny spółki złożył już przeciwko niemu pozew, min o naruszenie dóbr osobistych Proszę sobie samemu wyrobić opinię albo spytać pracowników którzy pracują w MAB od 2008 r i nie sugerować się opiniami alkoholika który pod rożnymi nickami pisze nieprawdę

Zostaw merytoryczną opinię o Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o.?

Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 24 ocen.

Mab Modul- Und Anlagenbau Szczecin Sp. z o.o.