Opinie o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w Szczecin

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
 Pytanie

Czy w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Fizjoterapeuta?

Piotr Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Aktualnie nie są prowadzone rekrutacje na stanowiska medyczne. Ponieważ jest to zawód kwalifikowany to kluczowe w przypadku rozmów kwalifikacyjnych są kompetencje.

Kamil Nowy wpis
Inne

A mnie ciekawią te systemy premiowania. Czy ktoś mógłby po krotce opisać jak to wygląda? Czy w ogóle miesięcznie da się „wyrobić” żeby dostać premie?

Pytanie
 Pytanie

Czym w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, odpowiadając na pytanie: każdy Pracownik firmy, poza systemami premiowymi, otrzymuje benefity płacowe oraz dofinansowanie polisy ubezpieczeniowej na życie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Fizjoterapeuta- Centrum Rehabilitacji FR
Poznań
Ipf Medical Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy GLYNT
Poznań
GLYNT POLSKA
(66 opinii)
Wyślij CV
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(16 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Podolog/kosmetolog/specjalista ds podologii
Konin
La Perle WIELKOPOLSKIE CENTRUM PODOLOGICZNO - MEDYCZNE Joanna Mecdorf
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

joanna
Pracownik
@Pytanie

Pracodawca oczywiście zapewnia niezbędne narzędzia pracy. Adekwatne do stanowiska na którym pracujemy :)

Pytanie
 Pytanie

Czy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny zapewnia kartę multisportu?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, firma Spondylus zapewnia Pracownikom w ramach benefitów pozapłacowych dostęp do kart aktywności sportowej. Szanując decyzję i wolny wybór Pracowników ten dodatek funkcjonuje w formule kafeterii MyBenefit dając pełną swobodę zarządzania środkami, które mogą zostać spożytkowane na aktywację karty multisport lub zakupy towarów i usług w szerokiej gamie placówek partnerskich programu.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, firma finansuje szkolenia dla pracowników. W zależności od sytuacji koszt szkoleń jest pokrywany w całości ze środków własnych lub częściowo wykorzystywane są dodatkowe refundacje ze środków unijnych na podnoszenie kwalifikacji kadry.

Kuba
Inne

Firma wypracowała sobie dobrą opinię pracodawcy więc nie powinno nikogo dziwić, że na wątku jest tak mało wpisów.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny?

Paulina Sz.
Pracownik
@Pytanie

Myślę, że tak dobrej atmosfery jak w zespole Doktora Spondylusa można ze świecą szukać ;D

Zainteresowany
Inne

Czy w oddziale w Szczecinie są przyjęcia do pracy

Pracodawca

@Zainteresowany

Witam, aktualnie zakończyliśmy bieżące procesy rekrutacyjne w firmie, zarówno do naszych placówek w Szczecinie jak i w Koszalinie. Zapraszam do obserwowania naszego profilu GoWork, za jego pośrednictwem publikujemy informacje o ewentualnych, kolejnych rektrutacjach.

Em
Inne
 Pytanie

Czy są obecnie jakieś przyjęcia do pracy

Pracodawca

@Em

Witam, aktualnie zakończyliśmy bieżące procesy rekrutacyjne w firmie. Zapraszam do obserwowania naszego profilu GoWork, za jego pośrednictwem publikujemy informacje o ewentualnych, kolejnych rektrutacjach.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny?

Pracodawca

@Pytanie

Pytanie nie precyzuje zakresu (podejście w jakim zakresie wzajemnej współpracy?), którego dotyczy, niemniej jako pracodawca możemy zapewnić, że naszymi naczelnymi zasadami w codziennej komunikacji z kadrą są: życzliwość, transparentność, wyrozumiałość oraz nieskrępowany rozwój kompetencji zgodny z oczekiwaniami pracowników. W zamian, jako pracodawca, zawsze możemy liczyć na wsparcie naszej kadry oraz kreatywność kształtującą kierunki rozwoju firmy.

Zainteresowana pracą
 Pytanie

A jak z rozmowami kwalifikacyjnymi???ktos coś wie na ten temat?jak to wyglada??

Paulina
@Zainteresowana pracą

Proces rekrutacyjny na każdym etapie był przejrzysty i odbywał się w przyjaznej atmosferze. Manager firmy to kompetentna i życzliwa osoba, od samego początku w jasny sposób przedstawił zasady firmy oraz warunki współpracy, dbając o wszelkie niezbędne formalności, które pozwoliły mi zdobyć zaufanie do firmy, które do tej pory, pracując już od pół roku, wciąż mam.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny dogadują się między sobą?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, w naszej firmie panuje świetna atmosfera, która jest wynikiem dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Wszelkie wątpliwości rozwiązywane są na bieżąco dzięki czemu nasz zespół pracowniczy może całkowicie skupić się na statutowych działaniach.

PRACOWNIK
@Pytanie

DOGADUJEMY SIĘ A I CZEMU NIE ...NA PEWNO LEPIEJ NIŻ KIEDYŚ BO W KOŃCU MAMY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ I NIKT NAM W TYM NIE PRZESZKADZA :-)))) NIE JEST BLOKOWANA NASZA KREATYWNOŚĆ I ROZWIJAMY SIĘ TURBO SZYBKO NAWET W TYCH TRUDNYCH CZASACH , KTÓRE NASTAŁY . JESTEŚMY PRZEDE WSZYSTKIM ZESPOŁEM .

Kinga

Pracuje w tej firmie prawie 3 lata, była to dla mnie wymarzona praca zaraz po ukonczeniu studiów, od samego początku zostały mi zagwarantowane szkolenia wdrażające mnie do pracy, dostałam mnóstwo wiedzy i wsparcia kolegów i koleżanek, teraz sama staram się wspierać nowych pracowników, od kiedy dyrektorem został p.Piotr atmosfera pracy jest bardzo przyjazna, mamy dość zgraną ekipę i dobre relacje z przełożonymi. Jak w każdej grupie osób czasami dochodzi do zgrzytów, ale są one na bieżąco rozwiązywane. Dyrektor firmy stawia za równo na rozwój pracowników jak i całej firmy. Zawsze można zwrócić się do niego z problemem lub prośba o dodatkowe szkolenia rozwijające nasze umiejętności. Wypłaty są na dobrym poziomie i zawsze w terminie. Praca w tej firmie daje dużo satysfakcji głównie dzięki dużej ilości pacjentów i różnych przypadków. Jestem bardzo zadowolona z pracy w Spondylus :)

obce mi

Jak to działa ,że każdy bada stopy i każdy jest specjalistą?? myślałam ,że jest to bardziej odpowiedzialne stanowisko ..nie podoba mi sie to ,że tak to działa nie do końca jak dla mnie jest to wiarygodne badanie i jeszcze z tego badania zrobione wkładki niby indywidualne ...nie polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@obce mi

Wszelkich czynności diagnostycznych w zakresie stóp, postury, medycyny sportowej wykonują uprawnieni do tego specjaliści, posiadające niezbędne doświadczenie oraz ukończone szkolenia specjalistyczne. Decyzje medyczne podejmowane w wyniku diagnostyki zawierają odpowiedzialność za zdrowie Pacjenta i niestety nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że diagnostyką zajmują się wszyscy. Jeżeli wynikiem diagnostyki jest indywidualne zaopatrzenie medyczne to zapewniam, że jest to produkt manufakturowy dostosowany do potrzeb Pacjenta.

Magdalena

Osobiście dobrze mi się pracuje w tej firmie. Nie ma stagnacji, stawiane jest na rozwój pracowników , ale też samej firmy i jej podejścia do nich. Pracodawca zapewnia podstawowe szkolenia wdrażające i jest otwarty na pomoc w wybranych indywidualnie szkoleniach zawodowych, nie narzuca kierunku rozwoju. Wystarczy otwarcie porozmawiac czego się oczekuje. Dyrektor jest nastawiony na współpracę i rozmowę. W miarę swoich możliwości pomaga. Współpracownicy to mieszanka osób z różnymi osobowościami , od wulkanu energii po oazy spokoju. Wszelkie konflikty są dość szybko rozwiązywane, nie ciągną się niedomówienia. każdy ma swoje obowiązki, i dążone jest aby działałac jako samodzielny pracownik , ale zawsze można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek. Pełna kulturka. Ale też jesteśmy wymagający :p Praca raczej dynamiczna, z ludźmi. Wypłaty w terminie. Firma zapewniła też kartę benefit (multi Sport).

Marika

Kiedy dołączałam do firmy, zostałam miło przyjęta i każdy służył pomocą. Wdrożenie zajęło mi chwilę a później nawał pracy sprawił, że rok minął a ja nie wiem kiedy. Byłam otwarta na pogłębianie swojej wiedzy i to zapewnił mi pracodawca, wysyłając mnie na szkolenia, które były mi potrzebne. Firma i pracownicy rozwijają się cały czas, także szkolenia są nieodłącznym elementem. W pracy panuje przyjemna atmosfera, każdy jest dla siebie uprzejmy i sobie pomaga. Gdy pojawiają się niejasności (to normalne w grupie tylu osób), wszystko na bieżąco jest wyjaśniane - gramy w otwarte karty. Przez cały dzień jest full pracy i pacjentów, to fakt, jednak lubiąc swój zawód, czerpiąc z każdego przypadku jakąś wiedzę – sprawia to satysfakcję. Tu codziennie uczymy się czegoś nowego. Dla mnie, naprawdę dużym plusem jest to, że jesteśmy zgranym zespołem i w każdym momencie można liczyć na grupę.

Gosia

W firmie Spondylus pracuje od 2011 roku, we wrześniu minie 9 lat, myślę że to samo mówi za siebie

Jakub

Do firmy trafiłem tuż po studiach i nie mogło być lepiej. Współpracownicy szybko pomogli mi wdrożyć się i przyjęli do zespołu. Od początku mocno stawiano na rozwój i bardzo wysoki poziom diagnostyki oraz terapii więc zostałem wysłany na szkolenia które miały pomóc mi od początku prowadzić pacjentów w pełni samodzielnie. Pracy jest dużo, a luki w grafiku pojawiają się tylko kiedy ktoś odwoła spotkanie na ostatnią chwilę, ale jeśli ktoś lubi to co robi to będzie dla niego czysta przyjemność- trafiający tu pacjenci (wpisujący się we wszystkie grupy wiekowe) bardzo chętnie uczęszczają na terapii. Jak już wspomniałem, nie mogłem trafić lepiej jeśli chodzi o miejsce rozpoczęcia mojej kariery fizjoterapeutycznej oraz rozwijania jej w fenomenalnym tempie i kierunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Spondylus Sp.j. Salon Medyczny
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Spondylus Sp.j. Salon Medyczny
Przejdź do nowych opinii