Spondylus Sp.j. Salon Medyczny

Szczecin

Spondylus Sp.j. Salon Medyczny

Opinie o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny

Bartosz

Może wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Paweł

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Dog
@Paweł 04.07.2018 18:01

Ta sprawa powinna już dawno trafić do właścicieli firmy i to oni powinni zareagować na to co się dzieje poza ich plecami w końcu to psuje wizerunek ich. A Pani dyrektor powinna ż hukiem wylecieć z miejsca pracy, za traktowanie ludzi, gdy jej nie ma atmosfera jest luźną i swobodna a ludzie w miarę życzliwi tylko że w biurze jest osoba spokrewniona ż Panią O. która wszystko donosi.....

Gabi

Mowa o firmie Spondylus -tak zgadzam się z wypowiedziami , że firma kieruje osoba nieopanowana z zaburzeniami psychicznymi Pani Dyrektor , nie dość że ma ogromne problemy sama ze sobą , to jeszcze przekłada to na atmosferę w pracy, różnego rodzaju wyzwiska ,wulgarne słowa ,krzyki na pracowników, to osoba która niedawno dostała doktorat a jej zasób słów oraz zachowanie wobec pracowników jest żenujące i proste . Odradzam wszystkim prace w tej firmie , płace koszmarne a wymagania ogromne , wykańczalnia psychiczna , ciekawa jestem czy właściciele firmy a jest ich dwóch wiedza jak Pani Dyrektor traktuje pracowników w firmie, każdy ma tam tyłek obrobiony tylko zamknie drzwi...... Wahania nastrojów Pani Dyrektor są nie do zniesienia, jak można krzyczeć na pracowników podczas pracy ....................... Żenada Pani Dyrektor a tytuł i stanowisko do czegoś zobowiązuje ........................... Reszta bez komentarza bo szkoda słów ...........................................

Wiesz jak wyglądają zarobki w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Joanna

@xoxo jeśli chodzi o sytuację, o której wspominasz, to myślę, że najlepiej zgłosić to bezpośrednio do firmy i załatwić wewnętrznie. To forum nie jest najlepszym miejscem na komentowanie pracy, czy zachowania poszczególnych pracowników.

Xoxo
@Joanna 13.07.2017 16:19

Co zrobić kiedy dotyczy to dyrekcji? Nie ma Pani pojęcia ile krzyków słyszy się codziennie. Jak można tak traktować ludzi? Jeżeli nie wie Pani na czym polega manipulacja to nie pomogę.

Joanna

@Sali co powoduje ten stres w pracy w Spondylus Sp.j. Salonie Medycznym? W jakim sposób pracownicy są manipulowani? Jakie przekręty? Dość enigmatyczna jest ta Twoja wypowiedź. Z takich wypowiedzi użytkownicy za wiele nie mogą się dowiedzieć. najlepiej argumentować i podawać konkrety.

Sali

Praca w stresie, niskie zarobki, manipulacja pracownikami i przekręty. Specjaliści faktycznie tam pracują ale po kilku miesiącach się zwalniają. Potężna rotacja. Zarobki specjalistów z wyższym wykształceniem zaczynają się od minimum krajowego a kończą niewiele powyżej. Ktoś potrzebuje pomocy podologicznej/fizjoterapeutycznej? Zapraszam. Ktoś potrzebuje pracy? Odradzam.

Joanna

W Spondylus Sp.j. Salonie Medycznym poszukują nowych pracowników na stanowiska: PRACOWNIK WARSZTATU, KOSMETOLOG O SPECJALNOŚCI PODOLOGIA, DORADCA MEDYCZNY - SPRZEDAWCA, FIZJOTERAPEUTA, DORADCA MEDYCZNY – PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY i TECHNIK ORTOPEDA https://www.gowork.pl/praca/spondylus-sp-j-salon-medyczny;pr

xoxo

Wszyscy wiedza jak tam jest, dlatego nikt nie chce tam pracowac. Wszystkiemu jest winna jedna osoba, która kłamie, manipuluje bez konca i mysli ze nikt tego nie widzi. W dodatku jest niestabilna emocjonalnie i powinna sie leczyc.

spokjnie
@xoxo 21.04.2017 12:00

Ha ha ha..genialne podsumowanie.;-)

Joanna

@xxx Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. A jak wygląda praca w firmie obecnie?

dla jasności

Nie rozumiem hejtowania pracowników firmy , wszyscy , którzy robią badania to specjaliści fizjoterapeuci albo technicy ortopedzi , to jest baza i podstawa ,diagnostów jest sporo ponieważ taki jest profil firmy ,sprzątaczka badań nie robi . Jakość produktów indywidualnych broni się sama , skoro połowa gabinetów w naszym kraju z sukcesem zmawia wspomniane wkładki indywidualne w tej właśnie w tym miejscu. Są tu super wykształceni ludzie i wszyscy , którzy tu pracowali i narzekają a byli częścią tej firmy obrażają też samych siebie a dobrze wiemy ,że powodów dla których tu nie pracują jest wiele :) Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma . Firma bardzo mocno się rozwija i prawda jest taka ,że to nie jest to samo miejsce co sprzed 10 czy 20 lat , właśnie o to chodzi ,że poszła dalej bo rynek i wymagania nie stoją w miejscu. Ciekawe czy większość z Was wie czym tak na prawdę się w tej chwili ta firma zajmuje. Dla jasności nie jestem Panią Dyrektor ani żadną osobą z jej rodziny.

Ten Obcy
@dla jasności 03.06.2016 10:42

OK ...Ale do indywidualności wkładek to mam duże ale widziałam ,nosiłam i szału nie ma wyglądały jak kupione w sklepie , co do tego czemu ludzie którzy tam pracowali a już nie pracują to powód jest niestety tylko jeden ;-))A zyjemy (jeszcze ) w państwie demokratycznym i kazdy ma prawo mówic co mysli a i jeszcze jedno hejtu nie widzę we wczesniejszych wypowiedziach to są odczucia ludzi -poprostu ....oczywiście powodzenia życzę firmie i pracownikom.

obce mi

do radek .o badanie stóp ,każdy jest specjalistą w tej firmie i to jest przerażające jak dla mnie ,a firma była super ale pięc lat temu też ,miała super opinię o nich ,ale już nie mam .

weronika z.

a nie poszukują może kogoś do obsługi klienta, recepcję albo cokolwiek takiego? mam wykształcenie medyczne ale jednak już teraz czegoś w medycynie spokojniejszego. a może właśnie takie miejsce spokojniejsze pracy znajdę w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? i ogólnie ile jestem w stanie tam zarobić? pozdrawiam

obce mi

Jak to działa ,że każdy bada stopy i każdy jest specjalistą?? myślałam ,że jest to bardziej odpowiedzialne stanowisko ..nie podoba mi sie to ,że tak to działa nie do końca jak dla mnie jest to wiarygodne badanie i jeszcze z tego badania zrobione wkładki niby indywidualne ...nie polecam

Anka

żal, że dzieja sie tam takie rzeczy, firma z tradycjami, renoma, traci na wartosci i wiarygodnosci

Monika

A moze osoby same odeszly;)

szczęsciara

Nie używamy tu imion ani nazwisk ,dla dobra ogółu hie ,hie i dla zdrowia psychicznego własnego ;-))))

Kinga

A kogo zwolniono?

szczęściara

Witam,ciąg dalszy opinii na temat firmy która chyba nie ma się najlepiej biorąc pod uwagę fakt ,że zwolniono ostatnio osobę która pracowała tam już bardzo długo i to na odpowiedzialnym stanowisku ,a jednak pani dyrektor to przeszkadzało ,smieszne to jest ,i znowu szukają pracowników bo kto ma trochę szacunku do samego siebie długo tam nie wytrzyma ,mając za szefową dziwną kobietę.

Adrian

Dobrze, że prawda ujrzała światło dzienne:)

Pracownik - M

Powyższe opinie na temat Pani Dyrektor uważam za zupełnie bezzasadne. Dopiero teraz firma może się rozwijać i robi to w olbrzymim tempie. To właśnie zasługa dobrego zarządzania przez Panią Dyrektor !!! Powyższe opinie musiały zostać napisane przez osoby niezadowolone z życia, zakompleksione i nierozwojowe, które do tego pisząc, że poprzednia ekipa była fajna od razu się ujawniają (łatwo się domyślić, że to byli pracownicy) ale mimo to nie mają odwagi by się podpisać. To jest właśnie komuna, ukryte obgadywanie...żenujące...Dobrze, że w obecnej ekipie nie ma już takich osobników !!!

dla jasności

Słowem w sedno...dzięki :-)

szczęściara

TAK POTWIERDZAM WYPOWIEDZ WYŻEJ NAPISANĄ,BYŁA SUPER EKIPA, PASJONACI TEGO CO ROBILI I TWORZYLI RAZEM (usunięte przez administratora) MA TERAZ MAŁO WIARYGODNĄ FIRMĘ BO NIE POWIEM ,ŻE WŁAŚCICIEL BO ON JUŻ NIC NIE MA DO POWIEDZENIA A SZKODA

Obserwator

Nie ma to jak pisać samemu o sobie. Serdecznie nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) To niechlubne próby zarządzania lat 90-tych. Jak widać, ktoś zatrzymał sie w rozwoju. Bez wiedzy, doświadczenia.

Zostaw opinię o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny