Opinie o Pizza Team Justyna Drozd w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pizza Team Justyna Drozd. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizza Team Justyna Drozd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Team Justyna Drozd w Szczecin

beata soft Nowy wpis
Inne

JEDZENIE TRAGEDIA/ BIALA PIZZA SURPWA. ZAMAWIA WEE DOSTAJE Z SZYNKA... MASAKRA SUROWE CIASTO SUROWE DODATKI A MENAGER AFRESYWNY ......

Renata Nowy wpis
Inne

Dostawcy to jak często tu rotują? Pytam, bo na wpadły tu wie negatywne opinie odnośnie warunków pracy i się nad tym zastanawiam... kiedyś w ogłoszeniu widziałam, że pracowało się tu na zleceniu. Do dziś tak jest? A co pozostałymi stanowiskami, na którymkolwiek tu w pizzerii można w ogóle liczyć na uop?

Kongo Nowy wpis
Inne

Pizza ogólnie dobra. Dostawa raz szybka raz nie z tendencją do co raz dłużej, ale to akurat nic. Ceny bardzo niestosowne  rozumiem, że wszystko drożeje, ale tutaj to już brak słów. Jednocześnie podniesione ceny pizzy, opakowań i swego czasu nawet dowóz dwie ulice dalej kosztował 5zł( na szczęście z tego co widzę już z tego zrezygnowano). Przez takie niefajne zachowanie wybrałem konkurencję, która jest smaczniejsza, tańsza i bardziej komunikatywna.

Serafin kierowca Nowy wpis

Odradzam prace jako dostawca pizzy, radze podzwonić po innych pizzeriach gdzie warunki są lepsze. Na spotkaniu blondyna żeni kity że uszy więdną a kandydat sie czuje jakby uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko dyrektorskie.

szajtis

Pracowałem tam półtora dnia (kilka dni temu). Auto firmowe to Matiz z wychechłanym akumulatorem, szwankującą instalacją gazową i cholera wie czym jeszcze. Pierwszego dnia na ostatnim kursiepadł akumulator. Przeze mnie bo pod pizzerią nie ma gdzie zaparkować i zostawiłem na 5 minut auto na awaryjnych:) Przyjechali i mnie pchali ( szefowa z kucharzem). I tak stało do dnia następnego. Nikt nie kiwnął palcem by przez noc go naładować. Rano odpalił. Pół dnia jezdził i na Golęcinie postanowił paść. Musiałem pukać do obcych ludzi aby mnie pchneli. Udało się ale wysiadły wycieraczki w tą ulewę i wracałem z Golęcina na Niemcewicza bez.Na czuja. A ona (szefowa) do mnie żebym jeszcze zrobił kurs na Unisławy (bez wycieraczek i z Padniętym akumulatorem). Po czym z fochem wsiadła do swego BMW i sama woziła. Ciekawe czemu w matiza nie wsiadła a mnie "kazała". i na tym skończyła się moja kariera. Jeśli ktoś na starcie tak traktuje nowego pracownika to co byłoby dalej ? Polecam desperatom i pozdrawiam gorąco panią Inkę

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Team Justyna Drozd - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pizza Team Justyna Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Pizza Team Justyna Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pizza Team Justyna Drozd
0/5 Na podstawie 0 ocen.