Opinie o Pizza Team Justyna Drozd w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Pizza Team Justyna Drozd, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizza Team Justyna Drozd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Team Justyna Drozd w Szczecin

Serafin kierowca Nowy wpis

Odradzam prace jako dostawca pizzy, radze podzwonić po innych pizzeriach gdzie warunki są lepsze. Na spotkaniu blondyna żeni kity że uszy więdną a kandydat sie czuje jakby uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko dyrektorskie.

szajtis

Pracowałem tam półtora dnia (kilka dni temu). Auto firmowe to Matiz z wychechłanym akumulatorem, szwankującą instalacją gazową i cholera wie czym jeszcze. Pierwszego dnia na ostatnim kursiepadł akumulator. Przeze mnie bo pod pizzerią nie ma gdzie zaparkować i zostawiłem na 5 minut auto na awaryjnych:) Przyjechali i mnie pchali ( szefowa z kucharzem). I tak stało do dnia następnego. Nikt nie kiwnął palcem by przez noc go naładować. Rano odpalił. Pół dnia jezdził i na Golęcinie postanowił paść. Musiałem pukać do obcych ludzi aby mnie pchneli. Udało się ale wysiadły wycieraczki w tą ulewę i wracałem z Golęcina na Niemcewicza bez.Na czuja. A ona (szefowa) do mnie żebym jeszcze zrobił kurs na Unisławy (bez wycieraczek i z Padniętym akumulatorem). Po czym z fochem wsiadła do swego BMW i sama woziła. Ciekawe czemu w matiza nie wsiadła a mnie "kazała". i na tym skończyła się moja kariera. Jeśli ktoś na starcie tak traktuje nowego pracownika to co byłoby dalej ? Polecam desperatom i pozdrawiam gorąco panią Inkę

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Team Justyna Drozd - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pizza Team Justyna Drozd
0/5 Na podstawie 0 ocen.