Kompleksowe Usługi Parkieciarskie Bartosz Goclik

Bydgoszcz

Opinie o Kompleksowe Usługi Parkieciarskie Bartosz Goclik

Jery

Nikomu nie polecam , żadnej jakości wykonania usługi i lekceważący sposób traktowania klienta. Firma nie potrafi dobrze wykonać swojej pracy. Ostrzegam aby nie korzystać z ich usług.

Koti
@Jery 13.11.2014 16:43

Ze szczerego serca mogę polecić, każdemu usługi jakie wykonuje firma Pana Bartosza. Młody człowiek ale zna się na tym co robi. Nasza podłoga była w opłakanym stanie (dzieci, psy), to co zrobił z niej Pan Bartosz to mistrzostwo świata - wygląda jak nowa. Jako fachowiec zna się na rzeczy, ma swoje zasady i działa zgodnie z polskimi normami. Naprawdę firma godna polecenia!!!

yyyy

Bzdura! Współpracujemy z firmą Pana Bartosza od 3 lat (na dużych obiektach). Fachowość jaką oferuje oceniamy bardzo dobrze.

xxxxxxx

Z przykrością stwierdzam iż ta firma nie potrafi dobrze wykonać swojej pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kompleksowe Usługi Parkieciarskie Bartosz Goclik - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompleksowe Usługi Parkieciarskie Bartosz Goclik