Complex-Bud Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Gerhardt

Będzin

Opinie o Complex-Bud Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Gerhardt

były pracownik

do wszystkich sprawdźcie najpierw o jakiej firmie piszecie posty. Ta firma już nie działa od kilku lat. To sa opinie o Complex-Bud Sp. z o.o. Częstochowa !!! A Pani prezes JB też "odeszła" i zostawiła wszystko tak jak wszystkie pozostałe firmy w których była prezesem

do słaby technolog!

Zgadza się wszystko. Państwo G narobiło wielkiego G zostawiając Panią Prezes samą na lodzie i powędrowali zdobywać kolejne szczyty jak to czynią bezskutecznie od 10 lat paląc za sobą mosty!!!

Słaby Technolog!!

Firma tragedia młodzi ludzie są pomiatani przez dyrektorkę po prostu żenada jej argumentem w każdej rozmowie jest taki że jak Ci nie pasuje to się możesz zwolnić...osoba bez wiedzy technicznej...a i podkreślam jest to firma w której pracuje jej cała rodzina!!! podejście pracodawcy... nadgodziny niepłatne ale wymagane na pracowniku!!!!! A i zrzucanie obowiązków pracowników (patrz. rodzina) na pracowników nie spokrewnionych!!!! Nie ma możliwość wzięcia urlopu wakacyjnego niektóre osoby mają tam zaległego urlopu po 30 dni!!! Nawet nie chcą wypłacić kasy za ekwiwalent zgodnie z Kodeksem Pracy. NIE POLECAM ZDECYDOWANIE !!!

Warior

I ja się pod tym, co napisał przedmówca podpisuję. Kadra zarządzająca naprawdę na poziomie, atmosfera pozytywna. Pracować trzeba jak wszędzie, ale są jasno określone zasady współpracy. Polecam pracodawcę!

Technolog
@Warior 22.04.2011 11:37

Ten post raczej pisze osoba z kadry zarządzającej!

Zostaw opinię o Complex-Bud Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Gerhardt - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complex-Bud Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Gerhardt