Opinie o Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza w Żmigród

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza w Żmigród

Albert

Super firma. Polecam!

Mariusz

Oskarżanie innych osób na publicznym forum nie jest w najlepszym tonie. Nie uważasz? Jeżeli nie byłeś zadowolony z zatrudnienia warto żebyś podał jakieś argumenty na potwierdzenie swojego zdania, tak żeby osoby zainteresowane pracą mogły poznać realne warunki, które spotkają ich w firmie. Możesz o tym napisać?

Obserwator
@Mariusz

Jeśli nie pracowałeś i nie masz pojęcia co się dzieje się w tej firmie to nie broń tej firmy. Cała prawda opiera się na szacunku między ludzmi a szacunek musi być między pracownikiem a pracodawcą i odwrotnie. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora) Prosze pilnować swojej firmy

przewoźnik Nowy wpis

Witam. Skoro Pan poleca to proszę na siebie zabrać odpowiedzialność zapłaty kilkuset tysięcy jakie jest winien Pan Wojciech firmom transportowym. Gdzie toczą się już sprawy sądowe w tym moja.

Sebastian Nowy wpis

A możesz zapytać kiedy zapłaci za usługi transportowe?

Sebastian Nowy wpis

UWAŻĄJCIE NA TĄ FIRMĘ!!! CO prawda nie wiem jak z wypłatami dla pracowników ale za usługi transportowe już nie płacą! Kolejnymi poszkodowanymi przez właściciela może być jego własna załoga. Omijać szerokim łukiem tego człowieka.

Czy w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

tycjan

Generalnie firma nie płaci unikać takich

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Albert

Super firma. Polecam!

Czy w firmie Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza są regularne szkolenia pracownicze?

Emil P.

Polecam współpracę. Płatność przed terminem.

Grażyna
@Emil P.

piszesz o jednej płatności - jesteś nowy w firmie? Jak cię tam "przywitali", początki są trudne czy dbają o to żeby nowi pracownicy się dobrze czuli?

DOBRY

Kto pisze takie bzdury, przecież firma nie zatrudnia żadnych pracowników. To są kpiny. Jak nie wiesz to nie pisz. Tylko wprowadzasz w błąd. A kondycja firmy stabilna.

Zły
@DOBRY

A skad ty wiesz ze dobra kondycja firmy ??? Kondycja taka dobra ze pracownicy co pracowali 2017 i nadal to wszystkich pookradal nie powyplacal wyplat maszyny sprzedawal ze stolarni (usunięte przez administratora) mi osobiscie nie wyplacil kasy a nie bende pisal z iloma pracownikami sie sadzi podawal pieniadze na tankowania a po faktach twierdzi ze to byla twoja wyplata (usunięte przez administratora)

Weronika
@Zły

Od 2017 roku te sprawy sądowe nadal trwają? Czy ta sprzedaż maszyn ze stolarni to miała być kasa na pokrycie jakichś długów i zaległości?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza?

Były kierowca

Tak w firmie na tapczanie

Hiszpan
@Były kierowca

Na jakim tapczanie. Gość nie śmierdzi ani groszem .poprzepisywal firmę na rodzinkę. Złodziej!!!

Zły

Tak w siedzibie firmy w biurze brudnym jak chlew i cuchnacy szef

Artur
@Zły

Aha, nie zachęcasz za bardzo... a może to jedyny minus firmy? Jak sądzisz? :D

Wz

Firma rozpisana na rodzinę bo jemu na tekwoj nic nie dadzą.

Edek

Kto pisze takie komentarze. Przecież ta firma nie zatrudnia i nie potrzebuje pracowników od ponad 3 lat

Stanowczo odradzam współpracy jak i pracy w tej firmie! Właściciel jest nie słownik pod każdym względem znaczenia tego słowa, potraf tylko obiecywać gruszki na wierzbie i nie jest to tylko moja skromna opinia lecz wszystkich byłych pracowników którzy mieli nie przyjemność poznać tego pana.

Były

Popieram

@Były

Ja mam bardzo pozytywne wrażenia. Radzę na przyszłość nie wypowiadać się za wszystkich. Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza?

Umowa o prace

Dorota

Czy starając się o pracę w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza warto posługiwać się jakimś językiem obcym? Jeśli tak to zastanawiam się czy jest jakiś wymóg odnośnie tego czy po prostu jest to mile widziane i w jakiś sposób doceniane. Ktoś mi odpowie?

Lena

Wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś wskazówki byłyby miło widziane.

Włoch
@Lena

Prowadzi rekrutacje do 5 fabryk we Włoszech

Aktualność

TEKWOJ GRUPA FABRYKA MEBLI

Specjalista ds. sprzedaży – rynek eksportowy

Zakres obowiązków:

• Realizacja założonych planów sprzedażowych

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Projektowanie i koordynacja działań promocyjnych

• Gromadzenie i analiza ofert od dostawców

• Dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację w kontaktach handlowych – warunek konieczny

• Doświadczenie w sprzedaży

• Umiejętność planowania i organizacji pracy

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• Łatwość nawiązywania i budowania relacji biznesowych

• Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedażowych

• Niezbędne narzędzia pracy

• Dużą samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: tekwoj@firma.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualność

TEKWOJ GRUPA FABRYKA MEBLI

Specjalista ds. sprzedaży – rynek polski

Zakres zadań:

• Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i indywidualnych

• Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

• Inicjowanie działań sprzedażowych i marketingowych mających na celu budowanie wizerunku firmy

• Realizacja założonego planu sprzedażowego

• Wykorzystywanie w praktyce nowych trendów w zakresie marketingu internetowego

• Tworzenie koncepcji takich jak ulotki, reklamy

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe

• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z Klientami

• Minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży

• Znajomość nowoczesnych technik komunikacji marketingowej z naciskiem na e-mail

• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mariusz

Napisz proszę coś więcej o pracy kierowcy. Jak ona wygląda i co sprawiło, że tak stanowczo odradzasz pracę tutaj?

Edwarda

Bardzo fajny miły i uczciwy czlowiek

Gustaw

Polecammm!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza - Żmigród

• Jak się pracuje w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza?

Zobacz opinie na temat firmy Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza?

Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza
1.2/5 Na podstawie 156 ocen.

Tekwoj Fabryka Mebli Wojciech Dusza