OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za każdą Waszą opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Za pośrednictwem Waszych zastrzeżeń jesteśmy w stanie usprawnić funkcjonowanie naszej firmy. Analizujemy każdą z opinii i staramy się udoskonalić obszary wymagające naszej uwagi.

Jednocześnie informujemy, że, zgodnie z regulaminem Serwisu Gowork, umieszczanie treści naruszających dobre obyczaje i zasady netykiety może skutkować usunięciem Państwa komentarzy przed administratora.

Serdecznie pozdrawiamy,

Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Firma - Firma

11.01.2024 04:01

Czym zajmuje się Państwa firma?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Grupa OMEGA Pilzno to zintegrowany zespół przedsiębiorstw, w którego skład wchodzą: OMEGA Pilzno Logistics, OMEGA Pilzno FOOD Logistics oraz OMEGA Pilzno Rental. Specjalizujemy się w transporcie, spedycji i logistyce. Posiadamy 7 obiektów logistycznych i własną flotę pojazdów, a także autoryzowane serwisy MAN, Volvo i IVECO. Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego (FTL), logistyki magazynowej oraz logistyki morskiej wraz z obsługą celną. Zajmujemy się wieloma różnymi branżami, m.in. automotive, budowlaną, meblarską, tekstylną, owocowo-warzywną oraz mięsną. Nasza spółka wywodzi się z podkarpacia i to właśnie w okolicach Rzeszowa zlokalizowana jest większość naszych biur i obiektów logistycznych. Poszerzając zakres naszych usług pojawiliśmy się na mapie Gdańska, Lędzin (k. Katowic), Kutna, Białegostoku czy Warszawy.

Jak wyglądały początki firmy?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma została założona w 1992 roku przez braci Adama i Mariusza Godawskich, w rodzinnym Pilźnie. Początki były skromne, a usługi transportowe świadczone dzięki jednej ciężarówce. W przydomowym serwisie bracia zajmowali się też serwisem technicznym. W 1998 roku uruchomiony został pierwszy serwis samochodów ciężarowych w Pilźnie. Zaczęli budować swoją firmę. W 2004 roku byli już właścicielami 104 ciężarówek. W odpowiedzi na potrzeby klientów bracia postanowili rozszerzyć zakres swoich usług o logistykę kontraktową. W 2007 rozpoczęła się budowa pierwszego magazynu.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe – kontrahenci, konkurencja, branża?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Sektor logistyczny prężnie się rozwija. Na polskim rynku największą konkurencją są dla nas firmy zagraniczne. W transporcie drogowym świadczymy usługi na terenie całej Europy i Turcji, a w ramach logistyki morskiej organizujemy import oraz eksport towarów na cały świat. Nasza międzynarodowa działalność i branża sprawiają, że mamy zarówno dużą konkurencję, jak i wielkie możliwości. Współpracujemy z dużymi, renomowanymi markami, takimi jak Decathlon, Goodyear czy Maspex.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

OMEGA Pilzno to zespół marek związanych z transportem i logistyką. Zatrudniamy ponad 1500 osób na zróżnicowanych stanowiskach. Znaczną część naszych pracowników stanowią kierowcy, ponieważ posiadamy ponad 700 ciężarówek i jeździmy po całej Europie i Turcji. Kolejną dużą grupą zawodową, bez której nie moglibyśmy się rozwijać, są magazynierzy. Nasza kadra składa się również z pracowników biurowych o wykształceniu logistycznym, takich jak planiści, spedytorzy i dystrybutorzy. Rozwijamy także swój zespół biura obsługi klienta. To wszystko nie mogłoby sprawnie funkcjonować bez działów wsparcia takich jak: marketing, HR, IT i wiele innych.

Biały Wilk
Inne

Kierowcy nie są pracownikami. Wykonują usługę.

Jakie macie Państwo plany związane z zatrudnieniem?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

OMEGA Pilzno jest bardzo dużą i rozproszoną firmą, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników w naszych oddziałach w całej Polsce. W związku z pozyskaniem nowych klientów poszukujemy magazynierów w Gdańsku, Lędzinach i Krakowie.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasz dział HR prowadzi transparentny proces rekrutacji, podejmując obiektywne decyzje, oparte na doświadczeniu i umiejętnościach kandydata. Proces rekrutacyjny rozłożony jest na pięć etapów: pierwszym z nich jest przesłanie dokumentów, następnie selekcja aplikacji i zaproszenie na rozmowę. Po spotkaniu przesyłamy kandydatowi informację zwrotną, a następnie, jeśli kandydat nadal wyraża chęć współpracy, przystępujemy do procedury zatrudnienia.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

W OMEGA Pilzno opracowaliśmy wieloetapowy onboarding tak, by każdy nowy pracownik miał dostęp do wszystkich potrzebnych mu informacji. Proces wdrożenia jest uzależniony od działu i stanowiska, które zajmuje dana osoba. Onboarding kierowców odbywa się na dedykowanej platformie, na której znajdują się wszystkie informacje oraz szkolenia potrzebne im do wykonywania swoich obowiązków. Treści przekazywane są w formie multimedialnej i skonstruowane w taki sposób, by wszystko było jasne i klarowne, ale przede wszystkim dostępne na wyciągnięcie ręki. Każdy z pracowników musi przejść obowiązkowe szkolenia, które kończą się testami wiedzy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

Rozwój jest jedną z wartości, które cechują naszą firmę. Dbamy o to, by nasi pracownicy mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych poprzez udział w szkoleniach i webinarach. Ponadto tak układamy obowiązki w zespołach, aby każdy pracownik w swojej codziennej pracy mógł nabywać nowe umiejętności.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.ikona wywiad

OMEGA Pilzno ma przed sobą jasno określone cele i działania. Jako operator logistyczny dążymy do tego, by być numerem 1 w Polsce. Planujemy otwarcie kolejnych magazynów i niemal dwukrotne zwiększenie zatrudnienia. Naszym celem jest budowa silnej marki na arenie międzynarodowej.Blackdriver
Pracownik
 Pytanie

Współpracuje z firmą Omega Pilzno i jestem zadowolony z współpracy z Tą firmą.Na co się umówisz to masz z reguły idzie się dogadać z każdą rzeczą warunki współpracy wiadomo z każdym działem są inne w zależności co się wozi i gdzie wiadomo zdarzają się gdzieś jakieś małe niezgodności lub o czymś się zapomni ale idzie się dogadać idealna firma to to nie jest ale w zasadzie która jest? ;) jeśli cenisz sobie spokój pewną prace i godny zarobek to uważam że kto chce pracować i robi to dobrze tu ma szanse się sprawdzić i liczyć na dobrą współpracę

10
Marcin
Pracownik
@OnRDE

400 zł / za dobę jazdy

ja23ja23ja23
Pracownik

Moja współpraca z Omega Pilzno trwa już jakiś czas i jestem pozytywnie zaskoczony. Mogę śmiało przyznać, że na to na co się umawiałem - dostałem. Jak w przypadku każdej firmy, znajdę jakieś niedoskonałości, ale niestety nie ma idealnych zakładów pracy. Pracy jest dużo, ale wszystko do ogarnięcia - kwestia dobrej organizacji. Przełożony - profesjonalny. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam!

3
Biały Wilk
Inne
 Pytanie
@ja23ja23ja23

Pracując na działalność masz przełożonego?

Luki
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy na umowę o pracę a nie działalność gospodarczą???

Pracodawca

@Luki

Na ten moment zatrudniamy wszystkich kierowców w oparciu o umowę na działalność gospodarczą.

ITD Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

A co z licencja, wedlug prawa mozna udostepniac licencje na transport osobie trzeciej? Bo w tym przypadku kierowca prowadzi odrebna dzialalnosc gospodarcza.

Ciekawy Nowy wpis
Pracownik
@ITD

Na to pytanie nie dostaniesz odpowiedzi i jeszcze zostanie twoje pytanie skasowane. Ciężki temat dla Omegi ha ha

Aleksander Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy praca jako spedytor w tej firmie pozwala na życie prywatne po zakończeniu dniówki? Lubię cieszyć się życiem a nie być ciągle w pracy. Czy istnieje taka możliwość?

Renia
Inne

Drodzy, ktoś z Was pracuje może w Kutnie? Jest nabór na stanowisko specjalista ds. logistyki i zważywszy na to, że mam do zaoferowania angielski i doświadczenie z klientem zagranicznym, chcę sprawdzić tutaj, czy to przeważy wobec faktu, że ciut gorzej ze znajomością zagadnień związanych z procedurami transportowo-eksportowymi :/ Odpuścić, czy aplikować?

Nowy wpis

Pracodawca

@Renia

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko. https://omega-pilzno.com.pl/kariera/praca-w-magazynie/

Tomi
Kandydat
 Pytanie

Słyszał ktoś czy będą przyjęcia do pracy na magazynie w Mokrzcu lub Podgrodziu?

Pracodawca

@Tomi

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z działem HR odpowiedzialnym za rekrutację na stanowiska magazynowe: +48 14 6467326

Jadzia
Inne

Kierowca C+E duże ma różnice w zarobkach? W sensie w zależności od tego, czy to praca w ruchu lokalnym, czy ogólnopolskim. Bo tam w tym ogłoszeniu co widziałam mówili że są różne opcje.

Pracodawca

@Jadzia

Dzień dobry, Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie: https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Dział zajmujący się rekrutacją kierowców odpowie na Pani pytania.

Maleo
Pracownik
 Pytanie

Czy w omega pilzno wypłaty są według ustaleń i na czas?

Pracodawca

@Maleo

Tak, wypłaty są zawsze na czas. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/#contact

Biały Wilk
Inne
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Za wykonaną pracę należy się wypłata. Wywiazanie sie z umowy ,czyli przelew do 10 nie jest wyczynem.Pomijam fakt ok 350zl dniowki.

Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Witam. 350 zł netto dniówki?

Biały Wilk
Inne
@Laki

Tak. Przykład 94-96€/dzień. Max stawki osiągane po 24 dniach. Koszt dzienny to 75zl przy 1800zl ZUS. Czyli 424-75=349zl/dzień.

Biały Wilk
Inne
@Laki

Ok 350zl netto /dzien. W zależności od wysokości ZUSu.

Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Dniówka jest liczona w całości nie zależnie od czasu kiedy wyjeżdżam i wracam z trasy?

anonim
Inne
@Biały Wilk

Ale to źle, że jest to ok 350 netto dniówki, ze o tym piszecie?? Macie jeszcze jakieś dodatki do tej kwoty czy to już max? Na święta tu coś dają dla kierowców może?

Biały Wilk
Inne
@Laki

Nie. Pólowa dniowki wyjazd po 18:00 I zjazd do 10:00.

Biały Wilk
Inne
@anonim

Jeżeli można znaleźć firmę która płaci więcej to jest źle. Konkurencja płaci od 370 do 450 na umowę o pracę. Kwota 350zl jest kwota przy zusie ok 1800 zł. Jeżeli płacisz 600zl to dniowka wynosi 400zl.

Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Trzymają się ustalonych terminów zjazdow czy przeciągają?

Biały Wilk
Inne
@Laki

Tak trzymają się terminów zjazdu. Tylko musisz im przypominać. Są tacy którym trzeba rozrysowac lub wydrukować termin zjazdu. Jak chcesz parę dni wolnego to wyślą auto którym jeździsz. Pojedzie skoczek i tutaj pojawia się problem bo nie trzymają terminu, chcesz tydzień wolnego robi się 1.5. Pomijam fakt że skoczek jeździ za 125€/dzień.

Kierowca z tej Fiyrmy
Inne
@Laki

Na początku dosyć się trzymają jednak później przeciągają jak im wygodniej .Też zależy który dział ale głównie zachod.

Przemek
Inne

Kierowca C+E skoczek ma jeździć w ruchu krajowym. Ale jak zaznaczono w ogłoszeniu, jest to praca dorywcza w sytuacji zwiększonego ruchu. Jak więc długo bym tu jeździł, i jakie możliwości, by zostać na stałe, najlepiej na umowę o pracę? Bo na razie umowa zlecenie i kontrakt B2B.

Pracodawca

@Przemek

Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej: https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/#contact Nasi pracownicy skontaktują się z Panem i odpowiedzą na Pana pytania.

JezdzicObserwowac
Pracownik

Pracuje tu drugi rok, jeździłem w miesiącu od 8 do 24 dni (chłodnia, tandem, plandeka) Praca poukładana, dobry kontakt z dyspozytorem, czas pracy przestrzegany, po mimo obaw kilka nowych krajów odwiedzonych z tą firmą bez strachu jak się okazało. Wszystko do dogadania, na własnej działalności wiadomo ZUS, podatki, księgowa, od Ciebie zależy jaka wypłata ci wyjdzie,10-12 tys. jak najbardziej możliwe (przez pierwszy rok w przyzwoitym systemie) Jak to moloch jest lekki chaos na początku, ale da się ogarnąć. Można powiedzieć, że prowadzą Cię za rękę od początku. Różne systemy, kierunki, przypisane auto również możliwe. Podobno od nowego roku były podwyżki na niektórych systemach więc jak ktoś chce informacje z pierwszej ręki po prostu zadzwonić szczegółowo dopytać nie sugerować się opiniami. Jak już wspomniałem to duża firma, co tym idzie i spore zaplecze, jak ktoś sobie ceni spokój i interesuje go tylko jazda to idealna firma na początek jak i na kontynuacje przygody z kółkiem. Z minusów to bida auta trochę, ale co kto lubi ????

2
Mati
Inne
 Pytanie

400 zł to jest już najwyższą stawka po 24 dniach w miesiącu?

JezdzicObserwowac
Pracownik
@Mati

Przez pierwszy rok na własnej działalności przy 24 dniach i niskim zusie można liczyć na dniówkę no nie całe 600 zł po odliczeniu tych opłat, tak było oczywiście u mnie 2 lata temu jak dobrze euro stało, teraz na początku po odliczeniu opłat wyjdzie ci z 500 zł przy takim systemie

Świerzy kierowca
Kandydat
 Pytanie

Witam Jestem świerzo upieczonym CE jak wyglada proces przygotowawczy do zawodu w tej firmie? Wcześniej jezdziłem busem po eu i na pare tras wołałbym z kims pojechac czy jest ktos w stanie odpowiedziec na moje pytania?

Pracodawca

@Świerzy kierowca

Zapewniamy kierowcom możliwość przyuczenia poprzez organizację tras w podwójnej obsadzie. Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej: omega-pilzno.com/strefa-kierowcy Po wypełnieniu formularza ktoś się z Panem skontaktuje i odpowie na wszystkie pytania.

Sztuczny Ben
Inne
@Świerzy kierowca

Świeży. Zależy na kogo trafisz. Bo sa różni "trenerzy".2 sprawa naczepa czy tandem.

czarny12
Inne

Widziałem na olx głoszenie Omegi na trasie Niepołomice -Słowacja - Niepołomice od poniedzałku do piątku orjętuje sie ktoś jak wygląda ta tym praca

asdf
Inne

Z poprzedniej pracy musiałem odejść i to jedyna firma, do której ogłoszenie znalazłem, myślicie że warto panowie? Dajcie znać jak doświadczenia. Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym co ile zjeżdża do domu ogółem?

anonim
Inne

O co chodzi z obecna ofertą dla spedytora. Piszą ze ogłoszenie skierowane jest dla osób bez doświadczenia, a w wymaganiach, ze oczekują 4 letniego stażu na rynku pracy? Wytłumaczcie mi, bo ja już sam nie wiem, a doświadczenia nie mam.

1

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, część "bez doświadczenia" dotyczy doświadczenia w pracy w transporcie, natomiast wymagane jest doświadczenie na rynku pracy, tj. staż pracowniczy w ogóle (na przykład w innych branżach).

Wiki
Inne
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

I nie ma znaczenia, jakie to są branże, nawet jak pracowałam jako sprzedawca? Bo tak było, jeszcze zanim skończyłam szkołę. A czy osoby z większym stażem mogą liczyć w firmie na jakieś dodatkowe benefity tak jak to czasem jest?

Aaaa
Inne
@Wiki

Nie polecam pracy na stanowisku spedytor, obowiązków w cholere wykraczające po za to stanowisko, kasa nie wiele się różni od najniższej. Czasami sa premie ale bez szalu. Dostępność najlepiej pod tel 24h. Tu Cie nie docenia szukaj lepszego miejsca.

Pan B.
Kandydat
 Pytanie

Witam, od dłuższego czasu widzę ogłoszenie na stanowisko Inspektora Bhp. Zastanawiam się czy warto aplikować. Ktoś wie, dlaczego przez dłuższy okres nie mogą nikogo znaleźć? Jak firma podchodzi do tematu bhp? Jakie są stawki w Administracji?

Pracodawca

@Pan B.

Dzień dobry, tak, to prawda: od jakiegoś czasu szukamy specjalisty ds. BHP, serdecznie zachęcamy do aplikacji ;) Wymagamy doświadczenia w służbach BHP. Priorytetami są szkolenia i wykonywanie audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001. Ze względu na obszar działalności firmy – cała Polska, poszukujemy osoby, która czasami będzie musiała podróżować do innych oddziałów. Bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem.

anonim
Inne

Kierowca C+E Elastyczna praca wg Twojej dostępności ma w ogłoszeniu wymóg min. 14 dni w miesiącu w pracy a potem naprawdę jest ta pełna dowolność? Chciałbym też się dowiedzieć, czy te stawki podane 14 tys do 14 100 zł to są za te 14 dni przewidziane czy tak 'na zachętę' jest napisane ;) Jak to liczą?

3

Pracodawca

@anonim

Zapraszamy do wypełnienia formularza i pozostawienie danych kontaktowych na naszej stronie: https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Skontaktujemy się i odpowiemy na Pana pytania.

anonim
Inne

Firma szuka na spedytora osób bez doświadczenia w transporcie. Widzę tutaj szansę na rozwój dla siebie, pytanie tylko, jak wygląda szkolenie i wsparcie dla nowego pracownika? Ile czasu trwa, czy ma się dedykowaną osobę do pomocy, czy też jak to w firmach różnych bywa, łapiesz kolegów za rękawy i błagasz o podpowiedź?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, w odpowiedzi na zapytanie informujemy, że nowi pracownicy objęci są merytorycznym szkoleniem wdrożeniowym wraz z opieką mentora. Na każdym etapie pracy stawiamy na rozwój pracownika oraz szkolenia. Zapraszamy do wypełnienia formularza: https://bit.ly/4a9yHLy

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dziękujemy za informację. Postaramy się rozwiązać sytuację.

anonim
Inne

Szukają kierowców C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym, podobno proces rekrutacyjny obejmuje 3 rozmowy? Opisze je ktoś tak pokrótce? Byłbym wdzięczny, nie wiem, na co się przygotować:) Ostatnia opinia o pracy pozytywna, ale może ktoś się jeszcze pod nią podpisać? To prawda, że jak żyć się tu będzie dobrze z dyspozytorami, to praca będzie ok?:D Rzuci ktoś widełkami? Jak działa ten indywidualny system pracy, dopasowany pod kierowcę?

Pracodawca

@anonim

Bardzo dziękujemy za pozostawioną wiadomość. Nasz proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów: 1) rozmowa telefoniczna lub osobista w siedzibie naszej Firmy, której celem jest dobór najbardziej dopasowanej do kandydata oferty, 2) szkolenie w formie on-line, którego ukończenie przygotuje Cię do pracy kierowcy w naszej firmie, 3) spotkanie w siedzibie naszej firmy, podczas którego podpisujemy umowę współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Biały Wilk
Inne
 Pytanie
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

A proces zakończenia współpracy jak wygląda?

mm
Inne
 Pytanie
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

no a test kierowcy, o którym informuje p. Adam Wołowiec w jednym z filmów z serii C+E na (usunięte przez administratora) Czyżby ten punkt rekrutacji nie jest był już aktualny?

anonim
Inne

Hej jeżeli praca jest taka elastyczna jak podaje ogłoszenie Kierowca C+E Elastyczna praca wg Twojej dostępności to czy w ogóle jest tam jakieś minimum do wyjeżdżenia? Czy naprawdę można jeździć „według potrzeb”? Ciekawy jestem na ile ta elastyczność sięga.

Pracodawca

@anonim

Jeżeli jest Pan zainteresowany, o wszystkim opowiedzą nasi specjaliści z działu HR. Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/

3złote
Pracownik

W firmie istnieje program bonusowy CARROTSPOT. W skrócie: do uzyskania w miesiącu jest 100 punktów (marchewek) które potem możesz zamienić na vouchery, bilety, karty podarunkowe itp. dostępne z listy ponad 100 firm. Jeden punkt równa się 1zł. Punkty przyznawane są w kilku kategoriach- dyspozycyjność, brak szkód, dbałość o sprzęt, ekonomia jazdy, staż w firmie itp. Mimo próśb, nigdy nie otrzymałem dokładnej informacji jakie jest kryterium przyznawania punktów (w jednym miesiącu np. dostaniesz 40 punktów za dyspozycyjność, a w następnym 20, od czego dokładnie to zależy to nie wiem). Ale wg mnie najlepsza pozycja to "staż w firmie". Za prawie 10 lat (usunięte przez administratora) z firmie dostaje ....3 marchewki-punkty...(słownie- trzy), za które może kupie jedną bułkę. 10 lat stażu = 3 zł premii za staż. A co do opinii o (usunięte przez administratora) jak chcesz zarobić to musisz jeździć, a firma w rozsądnych granicach pomoże ci w tym. Ja jakoś jeżdżę od 10 lat i nie narzekam i nie planuje na razie się zwalniać. Tylko trochę kłuje w sercu te 3 marchewki za 10 letnią lojalność.

maniek omega pilzno
Były pracownik

z pozywnego o nich moge tylko powiedziec ze maja super bar tani i mozna naprawde dobrze zjesc a zeby tu wyjechac na czas to trza mniec 2 karty wtedy jak zadaja zrobi sie w 2 dni madryt pilzno plus rozladunki i mycie auta

anonim
Inne
@maniek omega pilzno

I co w momencie, kiedy napotykasz ITS pod drodze? Chyba każdy kierowca pracując nie chce takich sytuacji, ale dobrze jest wiedzieć, że nie zostajesz sam w tym momencie. Firma pomoże, wesprze?

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii