Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. w Pilzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. w Pilzno

baner wywiady
Kamil
Kandydat
 Pytanie

Dziś na rozmowie (tj. 2.09.2020) Pani z HR wraz z managerem transportu zaproponowali mi po 5 latach studiów (i praktyce w firmie dwóch firmach logistycznych - w tym jedna zagraniczna) - UWAGA: 1017zł netto za półroczny staż plus MOŻLIWOŚĆ przejścia na umowę ;) ! Rozmowa miała dotyczyć pracy na pełen etat na stanowisko: dyspozytor transportu(pracuj.pl) - lecz po (jak dla mnie) śmiesznych rozmowach, dostałem taką oto mega propozycję. Na rozmowie pani z HR'u zaproponowała mi, abym odbył 'rozmowę-scenkę' z panem managerem transportu (on miał być kierowcą [tak, tym który jest na własnej działalności!]) oraz ja - dyspozytor, który miał namówić kierowcę, aby ten został jeszcze (jakiś czas??) chwilkę i poczekał na załadunek. Nie przedłużając - firma szuka JELENI, lub osób o stalowych nerwach. Na rozmowie nie zapytano mnie o znajomość języków, o moją znajomość przepisów transportowych, nic.. PS: na rozmowie(scenie) pan manager transportu miał mieć na imię 'Janusz', co sarkastycznie idealnie odzwierciedla podejście do pracownika w tej pseudo firmie (info od kierowców oraz od spedytora!). Panie Januszu - powodzenia w szukaniu jeleni, którzy będą pracować za tzw. jałmużnę! Wiem, że Pani z HR będzie to czytał - powinno być wam wstyd :)

3
Przemęczony laweciarz
Kandydat
@Kamil

Powiem ci kolego tak, każdy kto skończył studia myśli że jest mądry. Przychodzi praca samodzielna i zaczynają się schody. Pracowałem w życiu z kilkoma osobami z takim podejściem (sam też mam wyższe wykształcenie ale robiłem dla własnej przyjemności) i najczęściej kończyło się to po kilkunastu dniach przechwałek na bieganiu do mnie i pytaniu się o podstawowe sprawy. Niestety ale tylko czas i praktyka człowieka uczy profesjonalizmu. Żeby nie było jestem kierowcą, nie siedzę w biurze. Lubię jeździć i dlatego wybrałem taki a nie inny zawód

Dominik
Pracownik

Polecam firmę Omega Pilzno, niestety musiałem odejść z firmy bo nie wiem już co z pieniążkami robić, ciągle przychodzą przelewy, pieniądze nie mieszczą mi się na koncie. Przed każdą trasą na bazę przyjeżdżała dyspozytorka z całym workiem słoików, przepełnionych pysznościami z domowej kuchni, do tego kanapki, herbata i kawa w termosie. Codziennie dzwoniła do mnie przełożona i pyta mnie o zdrowie, czy czegoś mi nie potrzeba a ja jej mówię, że wszystko mam bo mam Ciebie. Gdy wracam z trasy witają mnie już na wjeździe dyspozytorzy przytulasami i ciumkami. Po zaproszeniu do biura, przygotowują dla mnie kawę i ciasteczka, wypytują mnie czy się podobało, czy jestem zadowolony z pracy i czy mogliby coś zmienić, by mi było lepiej. Zazwyczaj prosiłem wtedy o serniczek, chociaż można mieć wszystko, bo to kierowca jest najważniejszy w tej firmie.

2
Damian
Pracownik
@Dominik

???? ok

Krzysztof
Pracownik

Pracuje w Omedze od 01.08.22r. zrobiłem Hiszpanie w 13 dni potem tydzień wolny i Hiszpania Portugalia Hiszpania i powrót. Zarobiłem przeszło 13 tyś Polecam

Y
Były pracownik
 Pytanie
@X

Z takiego jak jest wyżej napisane jaśnie się już chyba nie da. Czy wy w tym biurze juz naprawdę tacy tępi jesteście? Aaaa .....zapomniałem......kompetencje i poziom umysłowy pracowników biurowych zależy od wynagrodzenia a że jest marne no to niema się czego wiele spodziewać.

kuku
Pracownik

Jest super kasiora na czas 12tysi

Damian
Pracownik
@TEN MAŁY

Witam pracuję drugi miesiąc jak narazie wszystko ok pieniądze przed czasem tak jak pani Iwona mówiła wszystko 100% się zgadza każdy dzień zapłacony byłem 24 dni 3000 € dobry kurs wyszło ponad 14 000 zł nie napracowałem się???????? polecam(przeprowadziłem wywiad z innymi kierowcami którzy pracują trzy osiem 15 lat nigdzie się nie wybierają ja też nie mam takiego zamiaru) możecie śmiało dzwonić Pani Iwona 600348969 (różne systemy beczki Cysterny Chłodnie plandeki)????????????????????

2
Iwan Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Czy nadal tam pracuje Adriano ? Ten co udaje ze jest dyrektorem a do trzech nie umie zliczyc ? Masakra ze takich ludzi sie przyjmuje na stanowiska i rzadza ludzmi madrzejszymi !

Włodek Nowy wpis
Pracownik
@Iwan

Może nie dyrektorem a właścicielem :P

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda sytuacja na dniówkach teraz? Jeździ ktoś może się wypowiedzieć ?

Karierowicz Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Daj sobie spokój, masz tak nisko zakrojone kompetencje aby podejmować współpracę z firmą która ma taką renomę?

Perspektywa...
Pracownik

Witam! Pracuję w OMEGA PILZNO od zeszłego roku, przed zatrudnieniem się w tej firmie, zawsze broniłem się rękami i nogami byle nie oni, czytając opinie, dostawałem dreszczy, komentarze w ich kierunku, nie były przyjazne, i to mnie odrzucało. Do tego ta działalność gospodarcza, której unikałem jak ognia... Ale nadszedł czas, kiedy chciałem spróbować po tym, jak moi dobrzy koledzy zaczęli tam pracę, i ku mojemu zaskoczeniu, byli zadowoleni po przepracowanym pełnym roku... Więc przyszedłem i ja, i od dnia rozpoczęcia pracy u nich, do dnia dzisiejszego, nie mogę nic szczególnego im zarzucić, wiadomo, że w tej branży są lepsze i te gorsze dni. Pracę mam lekką, lekkie ładunki, dotychczas najwięcej 15t, Pani dyspozytor spoko, do dogadania się, wolne do dogadania się (choć nie brakuje wolnych dni) z wyjazdami, również wszystko do dogadania się... Wypłaty są zawsze na czas, wypłacane w całości co do grosza. Działalność ma swoje plusy i minusy, wiem że to jest takie kręcenie na siebie bata, ale nie takie świat dramaty zna. Także nie wiem, jeżeli chodzi o moją osobę i opinię, to jest ok, i mam nadzieję że tak zostanie. Pozdrawiam.

Biały Wilk
Pracownik
@Perspektywa...

Obecne warunki gospodarcze świadczą o tym , że Omega jest słabym lub bardzo słabym płatnikiem. 84-96€ na dzień. 84€ stawka do 19 dni. 84x19=1596€ x 4.55 minus ZUS i podatek = 271zl/dzień 96x24=2304€ x 4.55 minus ZUS i podatek =338zl/dzień Zus 1800zl Podatek 5.5% ryczałt.

Iii
Kandydat
 Pytanie
@Biały Wilk

Jesteś pewny ze tak jest ? Bo jak dzwoniłem do nich to mówili ze te stawki są netto oni płaca ZUS nie ważne czy mały czy duży i podatek

Biały Wilk
Pracownik
 Pytanie
@Iii

A skąd jesteś? Bo proponuja różne stawki, auto pod dom w zaleznosci od regionu Pl. Podkarpackie dyskryminuja. Kłamać potrafią później będą Ci mówić że tak nie było. Stawki 100% pewności.

Ja
Pracownik
@Biały Wilk

Głupoty piszecie właśnie wróciłem z omegi i ZUS oni płaca ja będę jeździł po kraju i do tego podatek płaca jedynie co to księgowa sam sobie opłacasz 160 zł i tyle same dewoty tu co niby gdzieś słyszeli a nie wiedza jak jest naprawdę

Biały Wilk
Pracownik
@Ja

Na każdym dziale jest inaczej. Kraj czy zagranica też inne zasady.

Biały Wilk
Pracownik

50 -60€ to kwota netto. Kwota jest ponizajaca szczególnie u lidera transportu.

Zygmunt
Były pracownik
@Ja

Moze są jakieś działy na których płacą ZUS, ale jak sam napisałeś właśnie wróciłeś z omegi co oznacza że jesteś po rozmowie. Daj znać jak będziesz jeździł. W moim dziale wszyscy kierowcy sami opłacali sobie ZUS i podatek zapewniam cię nie robili tego z dobrego serduszka.

karierowicz
Były pracownik

Kandydatom radzę poważnie się zastanowić przed aplikowaniem. Panie z HR opowiadają bajki o tym jak firma się dynamicznie rozwija i jakie ma ambicje. Chyba nie chcą zauważyć, że praktycznie sami młodzi pracownicy pracują po godzinach i w weekendy za darmo "bo to transport". Marketing/PR jest mocno rozwinięty ale to zapewne dlatego, że obszarem zarządza żona prezesa. Specjalne dopasowane szkolenia dla nowego pracownika... pominę milczeniem. Kontrahenci są dopasowani do różnych key managerów niby wg branż - ale to mydło i powidło, jedynie dział automotive wygląda na w miarę spójny. Generalnie rządzi tam system premiowy od wyników. Założyli sobie, że w tym roku będą mieli 24% wzrostu - no to powodzenia. Wydaje się, że w okresie pandemii trochę im podskoczyły obroty, wynajęli magazyny, ale sami nie mają za bardzo pojęcia w którą stronę to wszystko pójdzie. Nawet z wypowiedzeniem trzeba uważać, bo ściemniają, że okres wypowiedzenia nie przysługuje przy porozumieniu stron.

Jarosław
@karierowicz

Jak wygląda ta praca po godzinach o której wspomniałeś pod względem wynagrodzenia? Bo jak rozumiem nadgodziny dodatkowo są płatne? Nie napisałeś o tym, dlatego chcę dopytać. Szkoda, że pominąłeś te szkolenia o których jednak wspomniałeś. Kto uczy nowego pracownika i wdraża go w zakres obowiązków? Dużo mi pomoże Twoje wyjaśnienie o ile będziesz chciał poświęcić dla mnie czas.

Cichociemny
Były pracownik
@Jarosław

Przecież nie masz płacone za nadgodziny, czas pracy jako spedytor nie istnieje. Każdy ma (usunięte przez administratora) czy ty pracowałeś 4gldziny w domu czy odebrałeś telefon o 3 w nocy żeby kierowcy powiedzieć jak się koło zmienia.

Jakub
Pracownik
@Cichociemny

Pracuję jako dyspozytor w Omedze od marca 2022. Kierowcy tutaj są naprawdę fachowcami i nie mam telefonów o zmianę koła. Fakt, że pierwsze miesiące mojej pracy wyrobiliśmy sobie wzajemne relacje i szacunek , i nie było od razu łatwo. Tu naprawdę pracują świetni ludzie, jest współpraca, pomoc. Jeśli chodzi o kasę to pewnie, że zawsze może być lepiej , ale nie narzekam. Jestem w stanie się z tej kasy utrzymać. Mnie ta praca daje satysfakcję .

Taradaj
Były pracownik
 Pytanie
@Jakub

Co za bzdury!! Od kiedy to kierowca dzwoni do spedytora o zmianę koła??? Od tego są techniczni, sam miałem taki przypadek i przez technicznego załatwiałem sprawe

logo firmy Ślusarz
Pilzno
Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
(61 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Chętny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ile można zarobić jako mechanik w omedze?

Dyspozytor
Kandydat
 Pytanie

Jakim sposobem żaden dyspozytor nie wytrzymuje dłużej niż 1-2 w tej firmie??? Praktycznie ogłoszenie o dyspozytora na pracuj.pl pojawia się co miesiąc. Oczywiście rekrutacja leży bo nic a nic się nie dowiecie - jedynie co to zadają głupie pytania z kartki typu co byś wniósł, jaki są cechy itp. Informacji na temat stanowiska a wynagrodzenie to już chyba największa tajemnica... żenada

eshu
Były pracownik
@Dyspozytor

bo praca w tej firmie jest beznadziejna, stresująca i za małe pieniądze dodatkowo pracujesz nawet po godzinach pracy

Hahaha
Pracownik
@Dyspozytor

Potwierdzam, nikt normalny nie wytrzymuje dłużej niż 3 miesiące. Dlatego ogłoszenie wisi praktycznie ciągle :0

Irena
@eshu

Za małe pieniądze? To ile proponują, najniższą krajową czy jednak coś więcej? Jest, chociaż umowa o pracę? Co do tych nadgodzin, to chyba są normalnie rozliczane?

Ja
Były pracownik
@Irena

Najniższa krajowa plus jakąś śmieszna premia za wyniki które są ciężkie dość do wyrobienia, nadgodziny sa bezpłatne

Pracownik
Pracownik
@Hahaha

Nie zgodzę się, jestem spedytorem od ponad 4 lat i jestem zadowolony z pracy.

Janie
Były pracownik
@Pracownik

Okej, pochwal się ocenimy czy jest z czego się chwalic. Nie zapomnij dodać działu w którym robisz te 4 lata

Alicja
Pracownik
@Janie

cześć, Także pracuję kilka lat w Omedze; jestem zadowolona z pracy i dobrze zarabiam. Przede wszystkim pracują tu świetni ludzie, jest super atmosfera. Polecam.

Krzysztof
Były pracownik
@Alicja

Już nie pracuje ale przyłączam się. Super polecam

Janie
Pracownik
@Alicja

Atmosfera raczej nie będę w stanie zapłacić za zakupy w sklepie, więc dalej czekam na odpowiedź. Ile za ile i gdzie, pozdrawiam

Zygmunt
Były pracownik

Dzwoniąc do Omegi Pilzno, Pani z Działu Zatrudnienia zachęca dość wysokimi stawkami dziennymi obowiązującymi w różnych działach, kwota jest wyrażona w Euro. Na miejscu, do momentu podpisania umowy nie ma możliwości aby przedstawiła stawkę na piśmie, ale do tego jeszcze wrócę. Obecnie nowy kierowca który będzie odbywał szkolenie musi przed jego rozpoczęciem podpisać zobowiązanie na 9 miesięcy pracy, (jeśli zwolni się wcześniej, to zapłaci karę, która uzależniona jest od tego ile miesięcy pozostało mu do deklarowanych 9 miesięcy. Może ona wynieść nawet 8 tysiącami zł). Podczas szkolenie pracuje się na umowie zlecenie, a stawka dzienna wynosi niewiele ponad 100 zł. Szkolenie polega na jeździe w podwójnej obsadzie. Po szkoleniu podchodzi się do egzaminu wewnętrznego. Jeśli zda się go pozytywnie to wówczas można już podpisać umowę. Po jej podpisaniu ujawniane są informacje dotyczące wysokości stawek a jest ich kilka, wszystkie zależne od ilości dni przepracowanych w ramach jednego miesiąca. Wynagrodzenie dzienne podawane kandydatom przez telefon wymaga przepracowania minimum 24 dni (najniższa stawka obowiązuje przez około 19 dni) w miesiącu, z czego jasno wynika, że oczywiście można pracować w systemie np 3/1 lub 2/1 ale najwyższa stawka jest wtedy nieosiągalna. Nie wspominając nawet o świętach, urlopach i okresach w których jest mniej pracy na przykład zaraz po świętach. Firma preferuje samozatrudnienie na ryczałcie 5.5 procent, wiec od kwot na fakturze należy sobie odliczyć ZUS i podatek dochodowy oraz obsługę księgową(jeśli nie chcemy rozliczać się sami). Powiedzmy, że otrzymujemy średnio 10 000 zł miesięcznie, na małym Zusie, z czego musimy zapłacić około 1500 zł miesięcznie od faktury plus koszty biura rachunkowego, a na dużym Zusie około 2500 zł plus koszty za księgowość. W sytuacji, gdy obowiązuje nas regularna wysokość Zusu i na przykład chcemy iść na urlop wypoczynkowy dwutygodniowy, wtedy automatycznie złapie nas najniższa stawka, ponieważ obowiązuje ona do 19 dni przepracowanych w skali miesiąca. Nie wiem jaka jest najniższa stawka w każdym dziale, ale jest to prawdopodobnie miedzy 76-90 euro, (podobno kierowcy zatrudnieni jako "skoczek" zarabiają więcej, ale nie umiem podać konkretnych liczb). Dzięki takiemu sposobowi rozliczania przy powyższych założeniach, gdy pójdziecie na dwutygodniowy urlop a przez kolejne 14 dni będziecie pracować to finalnie możecie za taki miesiąc międzynarodówki zarobić np: 3500 zł lub mniej w zależności od stawki. Odmowa podjęcia ładunku również skutkuje w danym miesiącu zmianą stawki na podstawową, niezależnie od ilości przepracowanych dni. Omega ma jeszcze taki wewnętrzny system premiowania kierowców, z tego co pamiętam miał trwać rok z możliwości przedłużenia, przyznają w nim punkty za konkretny miesiąc, które można wymienić na nagrody. Są one przyznawane w takich ilościach, że uzbieranie takiej ilości punktów, która pozwoli na zakup jakiejkolwiek nagrody jest prawie niemożliwa. Klimatyzacja postojowa jest obecna w dosłownie kilku samochodach, wiec nie ma co liczyć że pojazd z takim wyposażeniem otrzymamy. Panie z Działu HR zapewniają, że nie ma powodów do obaw w przypadku poniesienia jakichkolwiek kosztów związanych ze stratami lub uszkodzeniami pojazdu czy towaru. Nie jest to jednak prawdą, gdyż w przypadku kradzieży paliwa zostaniemy za nie obciążeni kosztem paliwa bez VAT, niezależnie od tego, czy wezmiemy policję na miejsce zdarzenia, czy też nie. Za uszkodzenia pojazdu również ponosi się odpowiedzialność finansową. W sprawie obciążeń warto konsultować się z prawnikiem ponieważ im wyższe obciążenie tym jest to bardziej opłacalne, a w umowie nie ma ani jednego zdania stwierdzającego że kierowca odpowiada w pełni finansowo za każde uszkodzenie. Mimo tylu minusów, niewątpliwie można wskazać też plusy firmy. Na pewno jednym z nich jest to, że w razie problemów z samochodem mamy szybki kontakt z działem technicznym. Firma posiada w miarę nowe samochody. Pieniądze są wypłacane na czas. Jest to też jedna z nielicznych firm, która umożliwia zdobycie doświadczenia tym, którzy dopiero zaczęli jeździć.

CezaryŻak
Inne

Chodzi o to żeby napisać jak praca wygląda.

Paweł
Pracownik
@Zygmunt

Całkowicie potwierdzam to co napisałeś. Obecnie też jestem kierowcą i własnie tak wygląda praca w tej "firmie". Dodam, że z powodu prowadzenia własnej działalności, płacisz mandaty nie tylko jako kierowca, ale również jako "operator transportu". Całkowicie odradzam cokolwiek po za umową o pracę chcąc jeździć w transporcie.

Irena

Cześć wszystkim, sporo tu konkretnych informacji na temat stanowiska kierowcy czy spedytora. Jak sprawy się maja w biurze w administracji? Chodzi mi o prace jako asystentka spedytora. Jest ciężko czy do ogarnięcia? :) Jak zarobki, atmosfera?

Zainteresowany
Kandydat

Czy, ktoś teraz może się wypowiedzieć na temat Omegi Pilzno. Na własnej działalności w systemie 2/2 oferują 6850zl już na czysto tylko trzeba sobie odliczyć księgową (och księgowa to koszt 159zl) czyli zostaje tak naprawdę 6691zl.

Kierowca omega
Pracownik

Kurde.. pracuje tu 4 lata nie narzekam. To co mam wystarcza ale wiem jedno praca i pieniadze sa na czas. A nie jak w niektorych firmach.. nie ma roboty to siedzisz i czekasz w domu nie zarabiajac. Nie żałują na parkingi platne,wiec nie stoisz po dzikusach bez kibli. Wszystko wedlug tacho. Auta nowe chyba,ze mlody kot przyjdzie to musi pokazac jak jezdzi i czy firmie sie oplaca i wędrować w kiero. Bo sa tacy co ledwo wyjada i juz rozwalają zestawy. Moze i sa czasem wyniośli biurokraci jak to w kolpo, co dla mnie jest zabawne bo pajacują ale za to nie spotkalam nikogo niemiłego. Dyspozytorzy faktycznie sie zmieniaja. Jeden sie nadaja drugi nie. Ale generalnie klimat ciepły.Powiem tak. Jak w kazdej firmie plusy i minusy. Ale skoro ja pracuje 4 lata a sa tacy ze po 8-10-15 lat pracuja to daje to swiadectwo jak sie pracuje.

xxx
Kandydat
@Kierowca omega

Żeby dali Umowę o Pracę a nie tylko i wyłącznie jazda na działalności, ewentualnie Umowa zlecenie jeśli jesteś skoczkiem.To bardzo słabo z ich strony.Firma faktycznie ogromna z dużym potencjałem i możliwościami, ale forma zatrudnienia jaką oferują i wynagrodzenie,zdecydowanie ją przekreśla...

Ali
Inne

Omega Pilzno to śmiech na sali zwalniają ludzi z magazynów na potęgę , nie ma tu stabilizacji pracy.

Pytanie.
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy ktoś rozwiązał współpracę z omega przed upływem 9 miesięcy od zatrudnienia, czy został obciążony kosztami przeszkolenia świeżego kierowcy ? Proszę o odpowiedź

Power
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie.

To teraz jest 9 miesięcy lojalki!!!????no no cenią się

Jacek
@Pytanie.

Czyli jak się ktoś zwolni to musi oddać za szkolenie? Ty jak się przyjmowałeś to podpisywałeś umowę lojalnościową? Na ile ? Na rok czy właśnie 9 miesięcy? Ile teraz masz do oddania?

Grażyna

Pracownik stacji jest poszukiwany z tego co widzę na stronie. W zakresie obowiązków napisano osiąganie celów sprzedażowych. A co jeśli nie uda się tego zrobić? Czy ktoś zwraca w ogóle na to uwagę? Poza tym, na czym polega system premiowania w tej firmie? Za co można się spodziewać premii? Jaka podstawa?

Pytanie
Pracownik
 Pytanie

W ofertach pracy pisze ze w firmie sa spotkanie integracyjne. Kiedy pracownicy moga liczyc na taka impreze?

Pocoqcy
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Po co chciałbyś utrzymać kontakt z ludźmi bez honoru po godzinach pracy?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

KM ma gdzieś integrację magazynu. Nie chce mu się nic organizować w naszym imieniu :(

hmm
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

O jakim oddziale piszesz?

czarny
Kandydat
 Pytanie

Jeżdzi ktoś może na dziale słowacja , czechy , węgry . Ile na tym dziale można zarobić , czy weekendy wolne

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Kamil
Pracownik

Piszesz chaotycznie ...Może ludzie którzy pracują w Omedze to rozumieją ja nic

Perspektywa...
Pracownik
@Kamil

Po jego wypowiedziach, można stwierdzić, że ten człowiek ma coś z (usunięte przez administratora), i to nawet chyba bardzo... Przeczytałem kilka zdań, i mnie oczy rozbolały. No i prawda jest też taka, że zazwyczaj płaczki tego typu, jak ten u góry, wylewają swoje gorzkie żale na "internetach" po tym, jak prawdopodobnie dali z czymś ciała, Omega ich obciążyła, i oto odwet... Spina na internecie ????????

Michał
Kandydat

Jak wygląda praca na kraju . W ofercie napisali do wyboru rodzaj naczepy i długość wyjazdu chodzi mi o wolne weekendy i przynajmniej raz w tygodniu zachaczyc o dom . Względy rodzinne. Napiszcze szczerze

Perspektywa...
Pracownik
@Michał

Cześć, zapytaj o BDF, będziesz w środku tygodnia w domu i zazwyczaj w weekend. Tyle że wyjazdy do DE, w podwójnej. (Express) kasa się nawet zgadza, bo robisz 2 kółka w tygodniu, a od kółka liczą chyba teraz 1.270 zł. Pozdro!

Krzysztof
Były pracownik

Są już opcje z łóżkiem za fatelem plus kurnik

Krzysztof
Były pracownik

A jakie atrakcje turystyczne. Parkujesz nawet na plaży

1
Krzysztof
Były pracownik

Normalne zatrudnienie. Nie tam jakiś prezes

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 17 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 184 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii