OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Zły

@Pracodawca dlaczego kłamiecie w ogłoszeniach na stanowiska biurowe? Piszecie, że nie wymagacie dress code’u, a on obowiązuje. Nie polecam tutaj pracy, firma ostatnio powiedziała, że nie będzie kawy dla pracowników z powodu cięcia kosztów.

Cze kierowca też ma Obowiązek Używać Drees codde va Spotkaniu

@Zły

Te cięcia kosztów jeszcze jakoś się odbijają na pracownikach? Czytam co firma ma do zaoferowania i piszą w ofercie o systemie premiowym. Jego nie ucięli? :) Interesuje mnie praca w obsłudze klienta, wiesz może jak warunki tu wyglądają? Głównie widełki? No i bardzo dużo ofert się pojawiło, w niektórych ofertach piszą o kilku wolnych etatach. Zawsze tak firma szalała z ogłoszeniami, czy jakieś zwolnienia były?

Zły

Wszystkie premie są uznaniowe. Raz już była sytuacja, że Pani prezes uznała, że premii dla całej firmy nie będzie.

były
@Zły

Nikt cię w firmie nie trzyma jak Ci jest tak bardzo źle i przychodzisz dla kawy do pracy to się zwolnij, albo powiedz komu trzeba prosto w twarz. Dress code a obowiązek przestrzegania zasad dobrego obyczaju - brak krótkich spodenek czy miniówek to nie dress cod a zasady ubierania zgodne z zasadami dobrego wychowania i szacunku do współpracowników. Skoro wypisujesz takie bzdury tutaj to chyba się nudzić w pracy.

były
@Zły

Jak już tak wypisujesz głupoty bo się nudzisz a pracy to pisz zgodnie z prawdą. Nie było jak przyszedł covid. W czasie kiedy wszystkie firmy cięły koszty...

Natala

Ciekawi mnie jedna rzecz. Mianowicie specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży powinien mieć 2 lata doświadczenia, władać językiem angielskim i jednym z trzech rzadziej stosowanych. I mieć prawko! Zważywszy, że z opisu wynika, że obsługuje się klienta zagranicznego, to do czego to prawko? Delegacje zagraniczne służbowym autem? Czy wizyty u klienta w PL jednak?

Szofer

Koledzy widziałem ich ogłoszenie na krajowke z Katowic, orientuje się ktoś co to za robota i czy faktycznie warto ? Z góry dziękuję, trzeba przyznać że tabor mają w porządku i wątpię żeby tak wielka firma pozwoliła sobie na (usunięte przez administratora)

Norbi

Przyjmują teraz do pracy na magazynie w Podgrodziu lub Mokrzcu bo właśnie wróciłem do Polski i szukam roboty tu na miejscu?

Kamyk

Firma typowy dziad trans,niepoważni ludzie.. Praca tylko na własnej działalności gospodarczej. Omijać szerokim łukiem

@Kamyk

A jak finansowo to wychodzi, kwota netto jest w ogóle na tyle wysoka, aby opłacało się zakładać działalność? Jak to wychodzi po odjęciu kosztów itp? No i wiem, że czasem firmy mimo wszystko proponują płatne dni urlopowe na B2B. A jak w tej firmie to wygląda?

Lucky

Omega na Lędzinach.Atmosfera w punkt. Dbają o wszystko. Robia dobre przetwory...reszta tania i ogólnodostępna. Otwartość .

czarny

czy wie ktoś jak wygląda praca pod magazynem omegi w Mokrzcu interesuje mnie jazda codziennie w domu

@czarny

A masz układy żeby się na to załapać ? Ja po kilku latach pracy tak chciałem z powodu narodzin dziecka i nie... zmieniłem prace

A jak ma się układy to z wejścia można się dogadać na taki tryb? Kogo we firmie dobrze byłoby znać żeby to ogarnąć?

Hej, znalazłem ogłoszenie na stanowisko Menadżera Operacyjnego Logistyki Morskiej. Trochę jestem skołowany szczerze mówiąc, bo niedawno pisaliście, że brak jest jakichkolwiek socjalów, to trochę dziwne, bo ja w ogłoszeniu widzę szeroki zakres benefitów, które oferują, to w takim razie jak to ma się do rzeczywistości? Czy ktoś się orientuje, jak z zarobkami na tym stanowisku? piszecie, że zarobki oscylują w granicach najniższej krajowej, domyślam się, że na stanowisku menadżerskim to raczej nie ma miejsca, ale czy stawki przynajmniej są rynkowe?

Pablo

No witam! Założyłem specjalnie konto aby napisać, że chyba jesteście nie poważni. Mamy 29 sierpnia a odpowiadacie mi mailowo na ofertę z 22 MARCA. Hit! Oczywiście nie jestem sfrustrowany Waszym odrzuceniem (no od tego czasu znalazłem sobie pracę na znacznie lepszych warunkach więc...) ale jeżeli ktoś odpowiada na ogłoszenia po PIĘCIU miesiącach, no to Wy chyba sami dla siebie jesteście niepoważni (jak coś to chętnie podzielę się zrzutami ekranu) i radzę się zastanowić nad działem rekrutacji. Pozdrawiam gorąco w to lato :)

Elżbieta

@Pracodawca na jaki socjal można liczyć w tak dużej firmie? Wczasy pod grusza? Pożyczki z kasy? Paczki świąteczne, albo jakieś bony?

Tomi
@Elżbieta

W tej firmie nie można liczyć na nic . Obiecują dużo a i tak z dnia na dzień cię zwolnią.

Omegus

O jakich pracownikach mowa jak 90 procent kierowców na samozatrudnieniu ,kłamstwo nr 1.Teraz wzięli się za obciazenie za byle co niebotycznymi kwotami a jak zarzadasz faktury to wypiszą odręcznie jakiś kwitek ,którym można się jedynie podetrzeć twierdząc że taka jest polityka firmy. Oczywiście od kierowcy pieniądze pobierają a auto zrobione byle jak i zdrutowane jak się da .Mam nadzieję że w końcu posypią się pozwy do sądu bo taka 'wycena' to jest jawne (usunięte przez administratora)

Omegus

Spokojnie, sami się zaorają już się to powoli zaczyna ,kierowców coraz więcej odchodzi bo za to co oni płacą to nie opłaca się jeździć na międzynarodówce bo dookoła komina podobne pieniądze zarabiają a oni jeszcze za tą śmieszna stawkę śmią mieć jakieś wymagania. Podwyżka wyglądała w ten sposób że obniżyli stawkę a później wrócili do tego co było, ja się naprawdę zastanawiam czy oni naprawdę myśleli że ktoś się na to złapie? Jeśli tak było to naprawdę mi ich bardzo zal.....mózgi wyprane do granic możliwości bo przecież co chwila mają szkolenia 'jak podejść kierowcę ' ,kladą im tam jacyś psychologowie czy tam psychiatrzy te rzekome techniki manipulacji ,zamiast dać te pieniądze ludziom bo nic innego nie przyciągnie kierowcy jak kasa i żadne ściemy tu nie pomogą.

Masakra
@Elżbieta

Firma nie ma żadnego socjalu. Nie ma wczasów pod grusza. Nie ma pożyczek. Bonów na święta brak. Masz ubezpiecznie grupowe- standard wszedzie. Dofinansowanie do multisportu. I reklamówkę słodyczy na BN. Tyle w temacie.

Pracuś
@Masakra

Ale są nagrody za sprowadzenie kierowcy doświadczonego 1600 zł po 9 miesiącach,a niedoświadczonego 800zl,no czyli z dziesięciu takich i z dziesięciu takich i jest kasa konkretną

richpiana

Witam, ile mozna zarobic w firmie omega pilzno jako dyspozytor

@richpiana

Jeśli będziesz Zostawać po Godzinach i sprzątać to chyba dobrze.. chociaż jako Dyspozytor; to możesz Paliwo Nalewać do auta;;

@richpiana

Chcę wspomnieć o mojej Współpracy z omega.. jest to Zbiór Przypadkowych Osób które tam Zarządzają Wogule Chyba wszystkim. Na początku na mojej Rozmowie kwalifikacyjnej zapytano mnie czy Wogule jeździłem odparłem że Tak .. więc Zaczęliśmy Działać.Na początku Miesiąca Przyjechałem o 11 na plac i miałem się ładować o 14 00 gdzież to na załadunek Przyjechałem na 16 i jeszcze z wilkimi żalami od spedytora że czemu Tak Późno ,,Bo 15 Minut to też Spóźnienie !!! Lecz zacznę od początku Przekazali mi iweko Gazowe autotir i niesprawna Naczepę Z uszkodzonym slłownikiem hamulca Zresztą,,tam klocki chamulcow wolały dawno o wymianę.. techniczny ,zapewni; że są ok lecz ja wiem swoje i nie Były okk ..Na dodatek Spedytor dzwonił do ,nie i robił wielkie Problemy czemu jeszcze nie jadę imwogule . Popieram Wypowiedzi Patryka Ferenca że Są tam ludzie Na nieodpowiednich Stanowiskach

Obserwator
@Kierowca

Rozumiem, że technicznie niesprawny sprzęt przyjąłeś dobrowolnie, czy zmuszony siłą? Rozumiem, że sprzęt przyjmowałeś w dniu wyjazdu? Kolego, krytykując kogoś, przeczytaj co i jak napisałeś.

Nat
@richpiana

Mało, najniższa krajowa. Praca po godzinach i zbyt duże oczekiwania za takie pieniądze

Kucharz

Szybkie pytanie. Ile można zarobić tak naprawdę bez ściemy na wlasnej działalności w Omedze. Przeszedł bym do Omegi tylko boję się tej własnej działalności jak cholera. Jak to wszystko wygląda. Interesuje mnie system 2/1.

kierowca

Ja jeżdżę 2/1 i mam 125e dniówkę brutto , jazda różnymi naczepami , ale poukładana. Kasa na czas to najważniejsze

kierowca

Może źle trafiłeś , ja nie narzekam :)

Kuba
@kierowca

Można się z tobą jakoś skontaktować? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tej robocie ponieważ szukam teraz pracy a jesteś nowy i bez doświadczenia dopiero co po kursach

Hej

Kojarząc jaki to jest moloch ten Omega, poszedłem na rozmowę do "biura" na warszawskich włochach, na miejscu okazało się, że to jest jakiś stary magazyn, możliwe że PGRowski, ze słabym dojazdem, dobudowanymi pokojami więc biuro to było niewielki pokój łączacy ze sobą wszystko - biurka, kuchnie, nie pamiętam czy tam łazienka była, raczej nie, tylko na korytarzu dla wszystkich :) Na drzwiach nie było żadnego loga firmy tylko napisany DŁUGOPISEM ledwo widoczny numer pokoju, jakby się sami wstydzili, że tam są i nie chcą, żeby ktoś ich rozpoznał :) pan kierownik od cystern zaproponował 6 miesięczny okres próbny dla spedytora z doświadczeniem, serio to jest normalne w tej firmie? Nikt mi nigdy takiego okresu próbnego nie zaproponował, teraz obecnie to już i tak nielegalne wiec dobrze, że się wzięli za to. Do tego obiecał, że zadzwoni niezależnie od decyzji i niestety jednak nie miał czasu, żeby poinformować, z resztą słysząc o tym okresie próbnym i tak bym tam nie poszedł, ale jednak pan kierownik mógły być bardziej słowny.

Kierowca

Pani Agnieszki .. ten Hej To jakiś ksieciunio Skoro nie może Przebywać..w Pegierowskich Pomieszczeniach ..no witać omega Stosuję takie ..szkolenia Próbne,, dla ludzi którzy zaczynają Dopiero W tej Branży ..

@Kierowca

Ja się Tylko Nad Jednym Zastanawiam ,z kąt Wy Bierzecie tych 700 kierowców. wybieracie Sobie ..Ten się nadaje Ten Się Nie nadaje .czy jak to przebiega Ta Rekrutacja .. proszę mnie oświecić.

Kierowca

Ja się tylko pytam czy jest jakaś Rekrutacja

Witam, jakie systemy pracy dla kierowców występują w tej firmie, 3/1,2/1,2/2 czy jeszcze jakieś inne

Tragiczna rozmowa rekrutacyjna, cały proces rekrutacji nieprofesjonalny, niepoważne traktowanie, nieslowni, nie polecam , bardzo zły obraz firmy , unikać dalekim łukiem

Toja

Firma w ostatnim czasie bardzo dba o to, aby pracownicy z biur w Pilźnie nie mieli gdzie parkować swoich samochodów po przyjeździe do pracy systematycznie zmniejszając jego rozmiar kosztem przestrzeni dla stołówki, a z której to przestrzeni nikt nie korzysta bo i tak nie ma tam siedzeń i wszyscy jedzą w środku. W ich imieniu serdecznie dziękuję za to posunięcie!

Biały Wilk
@Toja

Jest 3 rozwiązania Twojego problemu. Pomijam fakt że jesteś problemowym pracownikiem który nie radzi sobie nawet z zaparkowaniem auta. Parkuj auto tam gdzie kierowcy, przyjeżdżaj rowerem lub zwolnij się. Pamiętaj w Omedze nie ma ludzie których nie można zastąpić. Firma bez Ciebie sobie poradzi, napiszę więcej może lepiej będzie funkcjonować bez Ciebie. Na każdym stanowisku tak jest od kierowcy do managera. Zawsze 1do1 ktoś odchodzi ktoś przychodzi.

Toja
@Biały Wilk

Szanowny Biały Wilku. Skąd możesz wiedzieć jakim jestem pracownikiem. Wyrażam jedynie swoją opinię, w której jak widać po liczbie reakcji nie jestem odosobniony. Wiadomo, najlepiej napisać zwolnij się bo wyrażanie własnej opinii na jakiś temat który komuś się nie podoba to zbrodnia. Zmiany na parkingu każdemu przysparzają problemy, włącznie z tymi, którzy pilnują stawania w liniach na tym pakringu. Z tego co słyszałem parking dla kierowców również ma być pomniejszany bo sąsiad skarży się na spaliny, a parkowanie na nim(szczególnie w zimie) to istna katorga. Poza tym nie ma tam monitoringu tak jak na parkingu przy spedycji. Wnioskuję, że po prostu nie jesteś użytkownikiem tego parkingu. Moją opinię podziela chyba każdy pracownik, z którym rozmawiałem. Pozdrawiam :)

Biały Wilk
@Toja

Ja odpowiedziałem zgodnie z polityką firmy. Te 3 rozwiązana są typowo omegowskie. Na tym polega problem Omegi nie wolno nic powiedzieć bo zrobią z Ciebie pracownika który jest problemowy, zamiast rozwiazac problem. Mnożą problemy zamiast je rozwiązać. Rozumiesz? Masz przełożonego to idź do niego. Co to za lider, kierownik który nie podejmuje decyzji?

Zdzisek
@Biały Wilk

Niestety tak to wygląda, narobili pełno sztucznych stanowisk obsadzonych ludźmi z przypadku chyba jako generatory kosztów mające za zadanie wysyłanie petenta od jednego generatora do drugiego i robienie sztucznego zamieszania jak w urzędzie skarbowym skutecznie przeszkadzając ludziom pracującym w wykonywaniu swojej pracy.Moze w końcu ktoś tam poszedł po rozum do głowy i pogoni to całe towarzystwo a zmniejszenie parkingu jest wstępem do redukcji zbędnych etatów.

Tomek@

Witam. Ile mozna zarobić w systemie 3/1 jeżdżąc si losem że sądzą? Jaka jest dniówka? Pozdrawiam

Jak wygląda sytuacja na dniówkach teraz? Jeździ ktoś może się wypowiedzieć ?

Karierowicz
@Kandydat

Daj sobie spokój, masz tak nisko zakrojone kompetencje aby podejmować współpracę z firmą która ma taką renomę?

@Karierowicz

Mam znajomych co pracują kilka lat i nie narzekają ale są na frachtach a teraz są dniówki i nie wiem jak wychodzi się na dniówkach

Pracuś
@Kandydat

Place na dniówkach: do 19 dni 84euro,20-21 dni 87e,22-23 dni91e,24+ dni 96,w maju miałem 21 dniówek to wyszło 1827e X4,57=8349,39 zł,z tego -zus1912zł,-pit 5 1173zł,- mandat z Francji z Portugalii fotoradar 88 km na 80tce, 125 eur to jest 571,25, zostaje na czysto 4693,14zł .Owszem zarabiają dużo więcej ale 30 dni w kabinie spędzają,pauzy 45 na terenie Polski i zpowrotem,jak to ktoś lubi to kto mu zabroni

Przytomny

Nowy projekt i nowa lipa. Wygląda na to że kierowcy z omegi nie potrafią liczyć. Po odliczeniu wszystkiego ( tylko wł.działalnośc) zostaje mniej niż przeciętnie. Ale i sama praca-co dzień skakanie z samochodu na samochód nie bawi. Wszystko fajnie i ciekawie wygląda na rozmowie rekrutacyjnej a życie szybko to weryfikuje niestety( rozmawiałem z takim skoczkiem na parkingu) nie jest kolorowo

Czy mają państwo system pracy codziennie w domu, jestem kierowcą bez doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.