OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Dikson

hej @Pracodawca czy jest szansa zatrudnić się u was jako kierowca bez doświadczenia??? Jestem świeżo po zrobieniu prawa jazdy C+E

@Dikson

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym, co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Aktualność
Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!
Kandydat na Kierownika Magazy.
Kandydat

Witam Wszystkich , byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko Kierownik Magazynu Lędziny . Wszystko ok nawet do drugiego etapu się dostałem . Miałem otrzymać odp. Do 30 października 2023 a tutaj cisza wiec zero poszanowania . Wiec nie ma się co dziwić że dùża rotacja pracowników. Nie pozdrawiam

Jo
Inne
@Kandydat na Kierownika Magazy.

Nie otrzymałeś odpowiedzi, bo widocznie za wysoka stawka z Twojej strony była podana. W takiej sytuacji firma nie informuje, że Cje nie zatrudni. Niestety....

fan
Inne

z ta opinia sie calkowicie zgadzam

Były kierowca...

Niestety dokładnie tak jak napisane. Nie wspominając o Obciążenia za byle co i niedopłatach do wypłaty... Nagle wg tego co powinieneś dostać ginie kilka stów na miesiąc. Nikt się nie odezwie albo wymyśla swoje wersję...Omijać i nigdy działalność tam.

Biały Wilk

W Omedze tylko 47 kierowców dobrze zarabia z Omega Driver.

Heniek
@Były kierowca...

To samo i ja z nimi przerabiam.na początku działalności pieniądze sie w miare zgadzają ale po czasie sa obcinki z wypłaty niewiadomo za co.gdy próbujesz się dowiedzieć dlaczego to robią z kierowcy wariata.moja współpraca z omegą trwa już kilka miesięcy i piwiem że jesli o kasę chodzi to szału niema.chcę zakończyć tą wspólprace z omegą tylko że to trzeba zrobić najlepiej z prawnikiem tak jak pisali inni kierowcy w komentarzach

Laki
Inne

Piszesz o pracy na skoczka?

Inne

Różnica między kierwca z omegi A omega driver wynosi 3000zl przy 24dniach. 3tys więcej myślę że to jest dobrze jak na Omege. Wszystkie kwoty netto podaje

Kierowca z tej Fiyrmy

Niestety ostatnimi czasy nie polecam pracy jako kierowca zawodowy w tej firmie. Praca głównie na działalnosci. Robia z kierowcą co chcą.Ciągłe bezuzasadnione cięcia w wynagrodzeniach i Obciążenia jak się ktoś odezwie. Tak są na czas ale marne ,,wypłaty" . Dniówka za międzynarodówkę nieraz wychodziła ledwo 300zł po ich przelicznikach. Nie wysyłaja nawet co ile i za co . Nie ma się wgl info czy fakturę na email. Tylko na swoją korzyść.Nigdy dla pracownika. Omijać szerokim łukiem.

ja23ja23ja23

Moja współpraca z Omega Pilzno trwa już jakiś czas i jestem pozytywnie zaskoczony. Mogę śmiało przyznać, że na to na co się umawiałem - dostałem. Jak w przypadku każdej firmy, znajdę jakieś niedoskonałości, ale niestety nie ma idealnych zakładów pracy. Pracy jest dużo, ale wszystko do ogarnięcia - kwestia dobrej organizacji. Przełożony - profesjonalny. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam!

@ja23ja23ja23

Pracując na działalność masz przełożonego?

Witek
Kandydat

Co 350 zl dniówki?.tylko współczuć kierowcom z Omegi że za tyle jeżdżą.współczuję

Aktualność
We wrześniu 2023 OMEGA Pilzno świętowała kolejny etap rozwoju ­­– zmianę identyfikacji wizualnej. Z okazji rebrandingu pracownicy z całej Polski wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu: pikniku rodzinnym oraz uroczystej gali, podczas której Prezes Adam Godawski oficjalnie zaprezentował nowe logo.
Zobaczcie krótką relację z tego dnia  ↴

A wy? Spotkaliście na swojej drodze nasze nowe ciężarówki?

Aktualność
CplusE to profil poświęcony pracy kierowców ciężarówek tworzony przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach cotygodniowych odcinków omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową.

W jednym z ostatnich odcinków poruszaliśmy kwestię tachografów. Jak wiadomo, tachografy analogowe i cyfrowe są wycofywane z obiegu, ale nie tylko one. W najbliższej przyszłości pozbędziemy się również relatywnie nowych, inteligentnych tachografów pierwszej generacji.
Dlaczego i co je zastąpi?
Tego dowiecie się na kanale CplusE. Zapraszamy do oglądania!

Nowe odcinki w każdą niedzielę o 20:00!
Edek
Inne

Prawda to że w spedycji uczą się dopiero roboty?? Nie myślę tu o spedytorach tylko o przekaźnikach co robotę dalej przekazują

@Edek

Kopiuj, wklej to już taką osobą potrafi. Mają szkolenia jak radzić sobie z kierowcami. Coś o czasie pracy. Reszta to kłamstwo i manipulacja. Więcej nie chce mi się pisać.

Zły

@Pracodawca dlaczego kłamiecie w ogłoszeniach na stanowiska biurowe? Piszecie, że nie wymagacie dress code’u, a on obowiązuje. Nie polecam tutaj pracy, firma ostatnio powiedziała, że nie będzie kawy dla pracowników z powodu cięcia kosztów.

Cze kierowca też ma Obowiązek Używać Drees codde va Spotkaniu

@Zły

Te cięcia kosztów jeszcze jakoś się odbijają na pracownikach? Czytam co firma ma do zaoferowania i piszą w ofercie o systemie premiowym. Jego nie ucięli? :) Interesuje mnie praca w obsłudze klienta, wiesz może jak warunki tu wyglądają? Głównie widełki? No i bardzo dużo ofert się pojawiło, w niektórych ofertach piszą o kilku wolnych etatach. Zawsze tak firma szalała z ogłoszeniami, czy jakieś zwolnienia były?

Zły
@anonim

Wszystkie premie są uznaniowe. Raz już była sytuacja, że Pani prezes uznała, że premii dla całej firmy nie będzie.

były
@Zły

Nikt cię w firmie nie trzyma jak Ci jest tak bardzo źle i przychodzisz dla kawy do pracy to się zwolnij, albo powiedz komu trzeba prosto w twarz. Dress code a obowiązek przestrzegania zasad dobrego obyczaju - brak krótkich spodenek czy miniówek to nie dress cod a zasady ubierania zgodne z zasadami dobrego wychowania i szacunku do współpracowników. Skoro wypisujesz takie bzdury tutaj to chyba się nudzić w pracy.

były
@Zły

Jak już tak wypisujesz głupoty bo się nudzisz a pracy to pisz zgodnie z prawdą. Nie było jak przyszedł covid. W czasie kiedy wszystkie firmy cięły koszty...

Natala
Inne

Ciekawi mnie jedna rzecz. Mianowicie specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży powinien mieć 2 lata doświadczenia, władać językiem angielskim i jednym z trzech rzadziej stosowanych. I mieć prawko! Zważywszy, że z opisu wynika, że obsługuje się klienta zagranicznego, to do czego to prawko? Delegacje zagraniczne służbowym autem? Czy wizyty u klienta w PL jednak?

Szofer
Kandydat

Koledzy widziałem ich ogłoszenie na krajowke z Katowic, orientuje się ktoś co to za robota i czy faktycznie warto ? Z góry dziękuję, trzeba przyznać że tabor mają w porządku i wątpię żeby tak wielka firma pozwoliła sobie na (usunięte przez administratora)

Norbi
Kandydat

Przyjmują teraz do pracy na magazynie w Podgrodziu lub Mokrzcu bo właśnie wróciłem do Polski i szukam roboty tu na miejscu?

Kamyk
Kandydat

Firma typowy dziad trans,niepoważni ludzie.. Praca tylko na własnej działalności gospodarczej. Omijać szerokim łukiem

@Kamyk

A jak finansowo to wychodzi, kwota netto jest w ogóle na tyle wysoka, aby opłacało się zakładać działalność? Jak to wychodzi po odjęciu kosztów itp? No i wiem, że czasem firmy mimo wszystko proponują płatne dni urlopowe na B2B. A jak w tej firmie to wygląda?

Lucky
Inne

Omega na Lędzinach.Atmosfera w punkt. Dbają o wszystko. Robia dobre przetwory...reszta tania i ogólnodostępna. Otwartość .

czarny
Kandydat

czy wie ktoś jak wygląda praca pod magazynem omegi w Mokrzcu interesuje mnie jazda codziennie w domu

Ja
@czarny

A masz układy żeby się na to załapać ? Ja po kilku latach pracy tak chciałem z powodu narodzin dziecka i nie... zmieniłem prace

@Ja

A jak ma się układy to z wejścia można się dogadać na taki tryb? Kogo we firmie dobrze byłoby znać żeby to ogarnąć?

Nick
Inne

Hej, znalazłem ogłoszenie na stanowisko Menadżera Operacyjnego Logistyki Morskiej. Trochę jestem skołowany szczerze mówiąc, bo niedawno pisaliście, że brak jest jakichkolwiek socjalów, to trochę dziwne, bo ja w ogłoszeniu widzę szeroki zakres benefitów, które oferują, to w takim razie jak to ma się do rzeczywistości? Czy ktoś się orientuje, jak z zarobkami na tym stanowisku? piszecie, że zarobki oscylują w granicach najniższej krajowej, domyślam się, że na stanowisku menadżerskim to raczej nie ma miejsca, ale czy stawki przynajmniej są rynkowe?

Pablo
Kandydat

No witam! Założyłem specjalnie konto aby napisać, że chyba jesteście nie poważni. Mamy 29 sierpnia a odpowiadacie mi mailowo na ofertę z 22 MARCA. Hit! Oczywiście nie jestem sfrustrowany Waszym odrzuceniem (no od tego czasu znalazłem sobie pracę na znacznie lepszych warunkach więc...) ale jeżeli ktoś odpowiada na ogłoszenia po PIĘCIU miesiącach, no to Wy chyba sami dla siebie jesteście niepoważni (jak coś to chętnie podzielę się zrzutami ekranu) i radzę się zastanowić nad działem rekrutacji. Pozdrawiam gorąco w to lato :)

Elżbieta
Kandydat

@Pracodawca na jaki socjal można liczyć w tak dużej firmie? Wczasy pod grusza? Pożyczki z kasy? Paczki świąteczne, albo jakieś bony?

Tomi
@Elżbieta

W tej firmie nie można liczyć na nic . Obiecują dużo a i tak z dnia na dzień cię zwolnią.

Omegus

O jakich pracownikach mowa jak 90 procent kierowców na samozatrudnieniu ,kłamstwo nr 1.Teraz wzięli się za obciazenie za byle co niebotycznymi kwotami a jak zarzadasz faktury to wypiszą odręcznie jakiś kwitek ,którym można się jedynie podetrzeć twierdząc że taka jest polityka firmy. Oczywiście od kierowcy pieniądze pobierają a auto zrobione byle jak i zdrutowane jak się da .Mam nadzieję że w końcu posypią się pozwy do sądu bo taka 'wycena' to jest jawne (usunięte przez administratora)

Omegus

Spokojnie, sami się zaorają już się to powoli zaczyna ,kierowców coraz więcej odchodzi bo za to co oni płacą to nie opłaca się jeździć na międzynarodówce bo dookoła komina podobne pieniądze zarabiają a oni jeszcze za tą śmieszna stawkę śmią mieć jakieś wymagania. Podwyżka wyglądała w ten sposób że obniżyli stawkę a później wrócili do tego co było, ja się naprawdę zastanawiam czy oni naprawdę myśleli że ktoś się na to złapie? Jeśli tak było to naprawdę mi ich bardzo zal.....mózgi wyprane do granic możliwości bo przecież co chwila mają szkolenia 'jak podejść kierowcę ' ,kladą im tam jacyś psychologowie czy tam psychiatrzy te rzekome techniki manipulacji ,zamiast dać te pieniądze ludziom bo nic innego nie przyciągnie kierowcy jak kasa i żadne ściemy tu nie pomogą.

Masakra
@Elżbieta

Firma nie ma żadnego socjalu. Nie ma wczasów pod grusza. Nie ma pożyczek. Bonów na święta brak. Masz ubezpiecznie grupowe- standard wszedzie. Dofinansowanie do multisportu. I reklamówkę słodyczy na BN. Tyle w temacie.

Pracuś
@Masakra

Ale są nagrody za sprowadzenie kierowcy doświadczonego 1600 zł po 9 miesiącach,a niedoświadczonego 800zl,no czyli z dziesięciu takich i z dziesięciu takich i jest kasa konkretną

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii