OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Tomi

Będą jakieś przyjęcia do pracy na magazynie?

@Tomi

W sprawie pytań o pracę w obszarze magazynowym zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem HR pod numerem tel. 608469773.

Były
@Tomi

Kolego szkoda twojego doświadczenia, kursów żeby iść za najniższą plus śmieszną premie

Czy próbował ktoś pracy w firmie „na skoczka”? Zauważyłem ta nowa propozycje i mnie zaciekawiła bo właśnie zależy mi na elastycznym grafiku :p polecacie ? Dobrze rozumiem ze 14 dni minimalnie trzeba pracować i samemu się podaje swoje dyspo? Jak wam się to sprawdza

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z naszą ofertą, a następnie wypełnienia i wysłania formularza.

Misiek

Witam Panowie... myślę żeby spróbować swoich sił za kierownicą właśnie w Omega Pilzno. Wyskoczyłem niedawno z munduru a co za tym idzie nie mam doświadczenia. Z tego co czytałem na forum jest możliwość przyuczenia. Moje pytanie brzmi: czy mając stałe źródło dochodu (emerytura) rezygnować z aplikowania do tej firmy???..... gdyż jak czytam własna działalność króluje jako forma współpracy z Omega Pilzno.

Niemiec
@Misiek

@ Misiek gdzie ty się pchasz

Misiek
@Niemiec

Zawsze chciałem jeździć, ale jakoś los pchnął mnie w mundur. Ogłoszenia z podkarpacia to tylko z doświadczeniem, ja takowego nie posiadam, czego nie ukrywam ale podejrzewam ze szybko załapie co i jak. Jazdy sie nie boje tylko chodzi o przeszkolenie i wytłumaczenie pozostałych aspektow zwiazanych z ta praca. Nie będę ściemniał po prostu do tej pory moja profesja biegunowo była odległa od kierowania tego typu pojazdami i wytłumaczenie takich rzeczy jest mi potrzebne....zawsze rzetelnie podchodzę do kazdego zajęcia więc i tutaj chciałbym mieć dobre podstawy. Nowy rozdział w zyciu....trzeba zacząć od podstaw ????....nie ma zmiłuj.

Dikson

hej @Pracodawca czy jest szansa zatrudnić się u was jako kierowca bez doświadczenia??? Jestem świeżo po zrobieniu prawa jazdy C+E

@Dikson

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym, co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Aktualność
Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!
Kandydat na Kierownika Magazy.

Witam Wszystkich , byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko Kierownik Magazynu Lędziny . Wszystko ok nawet do drugiego etapu się dostałem . Miałem otrzymać odp. Do 30 października 2023 a tutaj cisza wiec zero poszanowania . Wiec nie ma się co dziwić że dùża rotacja pracowników. Nie pozdrawiam

Jo
@Kandydat na Kierownika Magazy.

Nie otrzymałeś odpowiedzi, bo widocznie za wysoka stawka z Twojej strony była podana. W takiej sytuacji firma nie informuje, że Cje nie zatrudni. Niestety....

fan

z ta opinia sie calkowicie zgadzam

Były kierowca...

Niestety dokładnie tak jak napisane. Nie wspominając o Obciążenia za byle co i niedopłatach do wypłaty... Nagle wg tego co powinieneś dostać ginie kilka stów na miesiąc. Nikt się nie odezwie albo wymyśla swoje wersję...Omijać i nigdy działalność tam.

Biały Wilk

W Omedze tylko 47 kierowców dobrze zarabia z Omega Driver.

Heniek
@Były kierowca...

To samo i ja z nimi przerabiam.na początku działalności pieniądze sie w miare zgadzają ale po czasie sa obcinki z wypłaty niewiadomo za co.gdy próbujesz się dowiedzieć dlaczego to robią z kierowcy wariata.moja współpraca z omegą trwa już kilka miesięcy i piwiem że jesli o kasę chodzi to szału niema.chcę zakończyć tą wspólprace z omegą tylko że to trzeba zrobić najlepiej z prawnikiem tak jak pisali inni kierowcy w komentarzach

Laki

Piszesz o pracy na skoczka?

Biały Wilk

Różnica między kierwca z omegi A omega driver wynosi 3000zl przy 24dniach. 3tys więcej myślę że to jest dobrze jak na Omege. Wszystkie kwoty netto podaje

Kierowca z tej Fiyrmy

Niestety ostatnimi czasy nie polecam pracy jako kierowca zawodowy w tej firmie. Praca głównie na działalnosci. Robia z kierowcą co chcą.Ciągłe bezuzasadnione cięcia w wynagrodzeniach i Obciążenia jak się ktoś odezwie. Tak są na czas ale marne ,,wypłaty" . Dniówka za międzynarodówkę nieraz wychodziła ledwo 300zł po ich przelicznikach. Nie wysyłaja nawet co ile i za co . Nie ma się wgl info czy fakturę na email. Tylko na swoją korzyść.Nigdy dla pracownika. Omijać szerokim łukiem.

ja23ja23ja23

Moja współpraca z Omega Pilzno trwa już jakiś czas i jestem pozytywnie zaskoczony. Mogę śmiało przyznać, że na to na co się umawiałem - dostałem. Jak w przypadku każdej firmy, znajdę jakieś niedoskonałości, ale niestety nie ma idealnych zakładów pracy. Pracy jest dużo, ale wszystko do ogarnięcia - kwestia dobrej organizacji. Przełożony - profesjonalny. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam!

@ja23ja23ja23

Pracując na działalność masz przełożonego?

Witek

Co 350 zl dniówki?.tylko współczuć kierowcom z Omegi że za tyle jeżdżą.współczuję

Aktualność
We wrześniu 2023 OMEGA Pilzno świętowała kolejny etap rozwoju ­­– zmianę identyfikacji wizualnej. Z okazji rebrandingu pracownicy z całej Polski wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu: pikniku rodzinnym oraz uroczystej gali, podczas której Prezes Adam Godawski oficjalnie zaprezentował nowe logo.
Zobaczcie krótką relację z tego dnia  ↴

A wy? Spotkaliście na swojej drodze nasze nowe ciężarówki?
Edek

Prawda to że w spedycji uczą się dopiero roboty?? Nie myślę tu o spedytorach tylko o przekaźnikach co robotę dalej przekazują

@Edek

Kopiuj, wklej to już taką osobą potrafi. Mają szkolenia jak radzić sobie z kierowcami. Coś o czasie pracy. Reszta to kłamstwo i manipulacja. Więcej nie chce mi się pisać.

Zły

@Pracodawca dlaczego kłamiecie w ogłoszeniach na stanowiska biurowe? Piszecie, że nie wymagacie dress code’u, a on obowiązuje. Nie polecam tutaj pracy, firma ostatnio powiedziała, że nie będzie kawy dla pracowników z powodu cięcia kosztów.

Cze kierowca też ma Obowiązek Używać Drees codde va Spotkaniu

@Zły

Te cięcia kosztów jeszcze jakoś się odbijają na pracownikach? Czytam co firma ma do zaoferowania i piszą w ofercie o systemie premiowym. Jego nie ucięli? :) Interesuje mnie praca w obsłudze klienta, wiesz może jak warunki tu wyglądają? Głównie widełki? No i bardzo dużo ofert się pojawiło, w niektórych ofertach piszą o kilku wolnych etatach. Zawsze tak firma szalała z ogłoszeniami, czy jakieś zwolnienia były?

Zły

Wszystkie premie są uznaniowe. Raz już była sytuacja, że Pani prezes uznała, że premii dla całej firmy nie będzie.

były
@Zły

Nikt cię w firmie nie trzyma jak Ci jest tak bardzo źle i przychodzisz dla kawy do pracy to się zwolnij, albo powiedz komu trzeba prosto w twarz. Dress code a obowiązek przestrzegania zasad dobrego obyczaju - brak krótkich spodenek czy miniówek to nie dress cod a zasady ubierania zgodne z zasadami dobrego wychowania i szacunku do współpracowników. Skoro wypisujesz takie bzdury tutaj to chyba się nudzić w pracy.

były
@Zły

Jak już tak wypisujesz głupoty bo się nudzisz a pracy to pisz zgodnie z prawdą. Nie było jak przyszedł covid. W czasie kiedy wszystkie firmy cięły koszty...

Natala

Ciekawi mnie jedna rzecz. Mianowicie specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży powinien mieć 2 lata doświadczenia, władać językiem angielskim i jednym z trzech rzadziej stosowanych. I mieć prawko! Zważywszy, że z opisu wynika, że obsługuje się klienta zagranicznego, to do czego to prawko? Delegacje zagraniczne służbowym autem? Czy wizyty u klienta w PL jednak?

Szofer

Koledzy widziałem ich ogłoszenie na krajowke z Katowic, orientuje się ktoś co to za robota i czy faktycznie warto ? Z góry dziękuję, trzeba przyznać że tabor mają w porządku i wątpię żeby tak wielka firma pozwoliła sobie na (usunięte przez administratora)

Norbi

Przyjmują teraz do pracy na magazynie w Podgrodziu lub Mokrzcu bo właśnie wróciłem do Polski i szukam roboty tu na miejscu?

Kamyk

Firma typowy dziad trans,niepoważni ludzie.. Praca tylko na własnej działalności gospodarczej. Omijać szerokim łukiem

@Kamyk

A jak finansowo to wychodzi, kwota netto jest w ogóle na tyle wysoka, aby opłacało się zakładać działalność? Jak to wychodzi po odjęciu kosztów itp? No i wiem, że czasem firmy mimo wszystko proponują płatne dni urlopowe na B2B. A jak w tej firmie to wygląda?

Lucky

Omega na Lędzinach.Atmosfera w punkt. Dbają o wszystko. Robia dobre przetwory...reszta tania i ogólnodostępna. Otwartość .

czarny

czy wie ktoś jak wygląda praca pod magazynem omegi w Mokrzcu interesuje mnie jazda codziennie w domu

@czarny

A masz układy żeby się na to załapać ? Ja po kilku latach pracy tak chciałem z powodu narodzin dziecka i nie... zmieniłem prace

A jak ma się układy to z wejścia można się dogadać na taki tryb? Kogo we firmie dobrze byłoby znać żeby to ogarnąć?

Hej, znalazłem ogłoszenie na stanowisko Menadżera Operacyjnego Logistyki Morskiej. Trochę jestem skołowany szczerze mówiąc, bo niedawno pisaliście, że brak jest jakichkolwiek socjalów, to trochę dziwne, bo ja w ogłoszeniu widzę szeroki zakres benefitów, które oferują, to w takim razie jak to ma się do rzeczywistości? Czy ktoś się orientuje, jak z zarobkami na tym stanowisku? piszecie, że zarobki oscylują w granicach najniższej krajowej, domyślam się, że na stanowisku menadżerskim to raczej nie ma miejsca, ale czy stawki przynajmniej są rynkowe?

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 23 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.