Opinie o Auto Special Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auto Special Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Special Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Special Sp. z o.o. w Modlniczka

nix

A jak teraz to wszystko wygląda? Na ile można liczyć jako początkujący sprzedawca? Wiem że mało ale jak mało to mało - jakieś widełki? Prawda to że klient jest rypany na każdą stronę ? Trochę słabo sprzedawać takie usługi/samochody. Czy sprzedawcom jest zapewnione jakieś szkolenie z obsługi klienta czy wszystko jest na pałę?

Wojtek

A jak się pracuje? Słyszałem, że to dobry pracodawca, potrzebujecie kogoś do pracy?

VWAG

Każdego klienta traktują jak skarbonkę

Iwona

Wasze opinie nie są zgodne z przeznaczeniem tego forum. Przedstawiacie swoje uwagi dotyczące usług świadczonych przez Auto Special. A sama nazwa tego forum wskazuje na to, że zostało ono stworzone po to, aby gromadzić na nim informacje o pracodawcach. Dlatego, jeżeli ten wątek odwiedzany jest przez pracowników tej firmy, to zachęcam do rozpoczęcia merytorycznej dyskusji o pracy w niej. Czy w firmie zaszły jakieś istotne zmiany, o których należałoby wspomnieć? Zachęcam do zabierania głosu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auto Special Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Modlniczka
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Modlniczka
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
Jack

Uważajcie na Autospecial! Jeżeli masz auto po gwarancji to tam nie jedź. Po przeglądzie auto przejechało 1 tys km i padła turbina. Po wymianie turbiny na nową (ja im dostarczyłem bo kupiłem w serwisie specjalizującym się w turbinach) przejechałem trochę ponad 1 tys km. Okazało się że montując nową nie oczyścili układu i zostawili nakrętkę z poprzedniej turbiny w układzie dolotowym. Dobrze że są ubezpieczeni ale nie chcą pokryć kosztów całej naprawy i trzeba się będzie bujać. Samochód Audi A8 kupiony u nich i serwisowany tylko u nich. Usterka przy 100 tys!!!

Łuk.inż

polecam. szybka, profesjonalna i kompetentna obsługa. szukają przyczyny do skutku bez zbędnej wymiany części bez naciągania. dbałość o klienta, nie trzeba długo czekać by ktoś się tobą zajął.

Iwona

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Auto Special Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firma nie posiada aktualnych ofert pracy, ale może pracownicy mają informacje o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach? Czy ktoś z Was w ostatnim czasie aplikował do pracy w tej firmie i może podzielić się swoją opinią?

nick

Kiedyś w tej firmie było naprawdę fajnie. Atmosfera ok i zarobki niezłe. Niestety od jakiegoś czasu to się zmieniło i nadal znienia (metodą "małych kroczków") na gorsze. Pracodawca jednostronnie zmienia zasady wynagradzania, ciągle wprowadzając nowe wskaźniki, które obniżają wypłaty. Następuje również wzrost zakresu obowiązków (także bez konsultacji i podpisywania jakichkolwiek aneksów). Dyrekcja zasłania się tym, że premia wypłacana jest "uznaniowo" więc można wszystko scedować na pracownika i nie może on w żaden sposób się odowłać. Merytoryczne rozmowy z szefem nie przynoszą rezultatu, jest to przysłowiony "groch o ścianę", w odpowiedzi słyszy się, że potrafimy tylko narzekać, a całe zło w firmie pochodzi od importera, bo to on narzuca wymagania... bzdura totalna i wszyscy sobie z tego doskonale zdają sprawę. Pewnie, że nikt na siłę nie trzyma i w razie czego droga wolna. W ogólnym rozrachunku. Kiedyś bym serdecznie polecił, dziś odradzam!

K.
@nick

Napisz lepiej co Cię tam jeszcze trzyma? Dobra kawa? Czy może życiowych malkontentów nie szuka żaden pracodawca ?

@K.

Fakt, kawa niezła. Co do malkontenctwa to ono zostało sprowokowane przez nastawienie kierownictwa. Szczerze mówiąc, to liczyłem na jakieś przebudzenie, ale widać jestem naiwny... Przykre to.

matrix
@anonymous

Tylko się cieszyć że kawa dobra bo w bezpośredniej konkurencji jej nie ma a sprzedaż samochodów na "0" bo akcesoria ważniejsze niż auto, najlepiej jakbyś sprzedawał samochód i 2 komplety kół, pewnie wszędzie jest podobnie ? jaka panuje atmosfera ? da się pracować czy szef przed kamerami siedzi ? . Słyszałem, że firma jest fajna i nawet miałem aplikować a teraz muszę więcej informacji zdobyć zanim dokonam zmian ......

Xxx

Lipa pod każdym kątem. Mechanicy słabi wszystko na sile i na sztukę, i oby sie zmiana skończyła bo w domu stoją swoje auta do naprawy. Obsługa przy stole serwisowym podczas przyjęcia auta to katastrofa. Kolesie sie wyśmiewają z klientów wraz z mechanikami. No poprostu brak słów..... nie polecam

ania

marne zarobki, na wszystko maja tylko nie na wypłaty dla pracowników!!!

les

nie polecam pracy w tej firmie

ania

niezbyt miła atmosfera:(

Ogólnie kiepskie zarobki przy sporym nakładzie pracy...

van pytel

Kierownictwo firmy w ogóle nie dba o swoich pracowników! Panuje tu powszechny od pewnego czasu wyzysk, pracownik jest oszukiwany na każdym kroku. Pracodawca nie wypłaca pensji zgodnie z listami przerobowymi. Podsumowując pracownicy to tania siła robocza.

ilo12
@van pytel

potwierdzam w Nowym Saczu to samo

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Special Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Auto Special Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Special Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Auto Special Sp. z o.o.