Opinie o Auto Special Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auto Special Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Special Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Special Sp. z o.o. w Modlniczka

Piotr Nowy wpis

Pracownicy na najwyzszym poziomie . Służący pomocą na każdej płaszczyżnie klientowi , doradzą , wytłumaczą , kultura osobista najwyższych lotów . Pozdrawiam pana Tomka i polecam Auto Special

Czym w Auto Special Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nick Nowy wpis

Przeczytaj poprzednie wypowiedzi. W Sączu zachęta pojawi się dopiero, kiedy wyleją na zbity p..... pana piszczącego W i jego wierną oddaną. W obecnej sytuacji praca w tej firmie to czysta porażka ekonomiczna i psychiczna. Nerwica gwarantowana no i dieta przymusowa (bo na masełko z wypłaty nie starczy)

Jw Nowy wpis

Stalo sie!!!!Wywalili go. Po 20 latach pozbyli sie darmozjada????

Czy w Auto Special Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Przeczytaj uważnie poprzednie wpisy, bo o tym już była wcześniej mowa i mogę Cię zapewnić że nic w tej kwestii się nie zmieniło. Takie "super luksusy" jak paczki dla dzieci czy bony na święta albo doroczna impreza integracyjna (oczywiście finansowane z funduszu pracowniczego) dawno już minęły i nie wrócą. Dzisiaj jedynym marzeniem pracowników w tej firmie jest żeby "wyrobić" słupki i plany to może dostaną wypłatę trochę wyższą do najniższej krajowej.

Aha

W tym roku dzieci otrzymały paczki na dzień dziecka:)

Jak się pracuje z ludźmi z Auto Special Sp. z o.o.?

cześć, czy ktoś może rzetelnie powiedzieć jak wygląda sytuacja teraz po zmainach czyli nowa spółka Cichy-Zasada?

Jerzy
@Nowy

Nowa spółka przejęła firmę Auto Special? Jak to dokładnie wyglądało bo pierwsze słyszę coś na ten temat? Zechcesz mi coś więcej napisać bo Twój wpis strasznie mnie zaciekawił?

@Jerzy

Auto Special to kilka oddziałów. Napisz dokładnie o który Ci konkretnie chodzi. Generalnie zmiany są na gorsze- zrobiło się jak w każdym korpo. Liczą się słupki a nie człowiek. Jeżeli chodzi o Sącz to dopóki nie wywalą pana piszczącego i jego wiernej oddanej to poziom wk.... zdenerwowania wśród załogi ciągle będzie wysoki. Jeżeli ktoś chce za parę złotych nabawić się nerwicy to może spróbować

@Nowy

Spółka nowa ale zasady te same- przynajmniej w Sączu. Piskliwy głos ciągle rządzi, jego wierna oddana też, kasa jeszcze mniejsza niż dawniej... Pracują już tylko desperaci, którzy nie mają na siebie żadnego pomysłu. Wbrew "wspaniałym" opiniom z google za kilka tygodni znowu będzie wakat, więc niech każdy sobie sam wyciągnie wnioski jak "cudownie" jest zarządzany oddział z którego regularnie zwalniają się doświadczeni pracownicy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auto Special Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Czy w Auto Special Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak jest ... skuteczne olewanie i motywujące słowa w stylu - nie podoba się to się zwolnij. W tym miejscu nie pracują prawdziwi managerowie tylko sfołocz która znajomościami i lizusostwem została kierownikami.

w imię zasad skur...

Jeżeli mówimy o tej firmie to nie można pominąć oddziału z Warszawy, pięknie nazywanego VW ZASADA. Zasada tylko z nazwy, bo żadnych zasad czy to moralnych, etycznych, prawa pracy lub BHP tam nie znają. Zacznijmy od samych warunków pracy. Budynek nie jest klimatyzowany i w lecie temperatura dochodzi do 30 stopni. Klimatyzację ma tylko oświecona elita tego salonu, zarząd, kierownicy i (usunięte przez administratora) reszta plebsu dostaje wiatraczek. W zimie natomiast jest zimno i niektórzy siedzą nawet w kurtkach bo firma oszczędza na ogrzewaniu. Warunki traktowania pracowników to kolejny temat. Jaśnie panującej kadrze zarządzającej wydaje się, że jak pozwolili Ci pracować w tak elitarnym miejscu to już nie muszą Cię szanować. Poszanowanie mają tylko najbliżsi kolesie kierowników i zarządzających figurantów, cala reszta jest tylko motłochem który musi na nich pracować. Transparentność wynagrodzenie to kolejny punkt. Umowa na najniższą krajową, do tego nigdy nie wiesz czy i w jaki sposób wyliczyli Ci wynagrodzenie lub premię. Pasków to tu nikt nigdy nie widział, a jak się upomnisz to już patrzą na Ciebie jakby chcieli Cię zabić. Twoje premie które wypracujesz często są rozdysponowane na najbliższe kolesiostwo kierowników bo oni muszą zarabiać, a ty masz być wołem roboczym. Umowa i warunki płacy są tak skonstruowane aby móc Cie wydymać. Premie są uznaniowe, czyli widzimisię kierowników. To że wypracowałeś je swoją ciężką pracą nie ma znaczenia, nie dostaniesz BO NIE, ktoś ważniejszy ją weźmie. Kolejną sprawą w tym miejscu są ludzie. Bardzo mało jest ludzi normalnych, moralnych i posiadających empatię, a jak już mają te cechy, to często ten salon ich wypacza. Oddzielną grupą wartą uwagi są handlowcy i pracownicy na salonie. W większości z małymi wyjątkami są to najzwyklejsi zakłamani, fałszywi pozbawieni moralności ludzie dla których liczy się tylko pieniądz, nieważne jak zdobyty. Na porządku dziennym jest podkładanie sobie kłód pod nogi, odbieranie klientów, donoszenie, odbieranie zasłużonej premii, wszystko abyś nie zarobił więcej od nich. Kierownico z dwubiegunówką i kompleksem konika na koszuli interesuje się tylko swoimi profitami i szybkim samochodem służbowym najlepiej z literką R, bo lansować się trzeba po warszafce. Dodać trzeba, że firma wykupiła sobie cenzora, który wycina niewygodne wpisy o nich w internecie. Ciekawe ile ten wpis wytrwa tutaj.Pisać można o tym miejscu dużo natomiast spuentować ten salon można tylko jednym słowem - RYNSZTOK.

Ktoś

Na rozmowie wstępnej wszystko pięknie - ładnie. Obiecują fajne pieniądze a na przelewie okazuje się, że nawet najniższej krajowej nie ma. Nie wliczają godzin, kombinują i olewają. Bardzo niesprawiedliwe wypłaty. Nie polecam! Jeśli chcesz iść do pracy i w zamian za pieniądze „zostać poklepany po ramieniu za rzetelna prace” to jest to zakład dla Ciebie. Jeśli chcesz podjąć tam prace zapisuj godziny i sprawdzaj przelewy!

Klient

Czy jegomosć piskliwy glos przestanie sie kiedys wtracac pracownikom do obowiazkow sluzbowych ? Czlowiek chce auto kupuc (pozdrawiam milych handlowcow) a ten sie zawsze musi wpier.... do wszystkiego. Kupilem juz jeden samochod nastepnego nie kupie bo slyszalem jak milo sie wypowiada o klientach gdy wychadza z salonu. Akurat mialem ta nie przyjemnosc byc w salonie i slyszec jak obgadywal jakiegos potencjalnego kupca. (usunięte przez administratora) Juz nawet nic wiecej nie dodaje, bo kazdy kogo znam ma juz o nim zdanie, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) - wystarczy zobaczyc jak traktuje żeńską czesc personelu.

G. ;)
@Klient

Niestety, ale jak nie ma się innych obowiązków to pozostaje wtykanie nosa tam gdzie się nie powinno i stresowanie pracowników co by nudno nie było (co tam że większość już ma nerwice i zszargane nerwy, grunt że szef ma satysfakcję). A co do płci żeńskiej to pojecie nieznane dla Pana W. raczej to taki margines społeczny o ograniczonym zakresie myślenia.

ramzes
@Klient

Z tymi "miłymi handlowcami" to się tak nie rozpędzaj... Jakiś czas temu przewalili mojego kumpla na parę tyś... Przyszedł zapytać o nowe auto, a tu od razu pytanko czym Pan jeździ i czy sprzedaje? On myślał że firma ma komis i weźmie auto w rozliczeniu, a okazało się że "mili handlowcy" mają swój biznes i wyciągają auta od klientów, obiecując super cenę na nowe. Finał był taki, że oddał swoje auto za psie pieniądze, a za nowe i tak przepłacił bo jak sprawdził na spokojnie to chyba w Nowym Targu i tak miałby taniej. To potwierdza tylko poprzednie wypowiedzi że szef to zwykły figurant i albo rzeczywiście jest tak ślepy że niczego nie widzi, albo coś z tego ma.

Rozczarowany

Byłem wczoraj klientem w firmie Autospecial i jestem rozczarowany tym co tam zobaczyłem. Recepcja świeci pustkami, widać że zarządzajacy chyba okroił liczbę pracowników do minimum co niestety sprowadza ją na dno, ale z tego co widzę to opinia o tym Panu jest już tak kiepska że gorzej być nie może.

Xzibit

Widzę pozmienialo się, kasjerka kierownikiem serwisu a ksiegowa zdegradowana na kasjerke. Takich jaj to jeszcze nie było.

Zniesmaczony

Kiedyś to była firma, teraz jest "firma". Niewielki szacunek do pracowników i ich pracy, dokładanie obowiązków w zamian za nic, wymaganie nadgodzin, oczywiście darmowych bo to mile widziane. Kierownictwo ma chyba przykaz z góry, żeby mówić, ze jest źle, tymczasem sobie od ust nie odejmą, samochody służbowe, karty paliwowe i niewspółmiernie wysokie zarobki do ludzi, którzy tak naprawdę wykonują lwią część pracy.

sądeczok
@Zniesmaczony

Podobno władze na samej górze się zmieniają, to może jakiś myślący manager przyjrzy się uważnie, kto kieruje i jak funkcjonują poszczególne oddziały firmy. Kierownikami są ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia. Wystarczy być lizusem i potakiwaczem albo mieć odpowiednie układy rodzinne - i już masz samochodzik służbowy, kartę paliwową i praktycznie nieograniczony budżet, często na własne zachcianki. Nikt z władz spółki tego nie kontroluje. Normalny pracownik ma zapychać za 2500 zł i słuchać że teraz pracuje się więcej za mniej, a kierownictwo się bawi i rzeczywiście od ust sobie nie odejmuje (żeby się tylko nie udławili). Najlepsze jest to że ci pseudo kierownicy myślą że rzeczywiście rządzą i kontrolują, a tym czasem firma żyje własnym życiem i to takim o którym kierownikowi i kierownikowej nawet się nie śniło.

@sądeczok

A mi się wydaje, że zarząd wie o wszystkim i są to takie same (usunięte przez administratora) jak kierownicy i pseudo mistrzowie. To co dzieje się w tej firmie jest ŻENUJĄCE. Zero godności i poszanowania dla pracowników, bez których ta firma byłaby niczym.

DnoNicWiecej

W tej firmie nic nie funkcjonuje jak należy: -zero jakiegokolwiek socjalu ZERO - wypłaty coraz mniejsze pomimo zwiększonej ilości obowiązków i obrotu firmy - kierownictwo nie interesuje się tym co dzieje się w firmie, właściwie ich nie ma, prywata w ciągu dnia - oszczędzają na pracownikach, zawsze pracownicy są wszystkiemu winni - brak przejrzystości premiowania, w zależności od "widzimisię" NIE POLECAM

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Auto Special Sp. z o.o.?

Aminiii

Nie wiem jak w Krakowie, ale mogę Ci odpowiedzieć jak jest w Sączu. Tutaj nie ma za dużo do opowiadania, bo też nie ma żadnych etapów. Jeżeli dostaniesz odpowiedź na maila, to spotkasz się z wysokim panem o cienkim głosie i albo się spodobasz albo nie. Przed rozmową trochę trzeba było rozeznać temat, a w Sączu nie jest trudno, więc wiem że taka rozmowa to loteria - żadnych merytorycznych tematów i tak nie poruszysz, bo gość nie ma o nich bladego pojęcia. Sprawa jest krótka - jesteś fajny/fajna to ok, jak nie to nici z roboty. Z tego co wiem, poziom fajności jest w tej firmie ściśle uzależniony od ilości "wazeliny" stosowanej dla miłościwie (ale może już nie długo) panującego. Masz więc trzy wyjścia: 1. Jeżeli "wazelina" to mów że wszyscy w koło wiedzą, że VW w Sączu to firma-wzór, a szef to istny ideał, 2- jeżeli prawda- to zapytaj skąd wziął się wakat na stanowisko o które się ubiegasz (pół roku temu podobno ludzie uciekali z tej firmy), 3-jeżeli zbytnio Ci nie zależy to powiedź że jeżeli nie dostaniesz tej roboty teraz, to spróbujesz za pół roku, bo podobno będzie już nowe szefostwo.

klient (nie maly)

Witam Jako duzy klient firmy mam o sprzedawcach super dobra opinie,mysle ze nadrabiaja oni za swego szefa (gbur i burak nieprzecietny) przez ktorego firma sie nie rozwija - wielka szkoda. Gdyby nie dobra wpolpraca ze sprzedawcami to juz nigdy bym tam nie kupil NIC. Warto bylo by pomyslec o zmianie dyrektora bo ten tylko blokuje bardzo rozwoj firmy a szkoda.

Czy Auto Special Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

nn

Jakie staże? W tej firmie wykształcenie nigdy nie było w żaden sposób docenione. Jak było to fajnie jak nie, też nieźle, bylebyś odpowiednio stosował wazelinę. W Sączu gość po "wymordowanym" licencjacie na WSB rządzi 20 lat tylko dlatego,że ma układy rodzinnego, a szefem serwisu jest gasnąca gwiazda z "późnym" mgr z finansów (zero pojęcia o technice) więc jak ta firma ma robić cokolwiek dla nauki i kształcenia?

@nn

Ta gasnaca gwiazda jest tam najmadrzejsza a kierownik nie jest taki zly czasami mu o....a ale ogolnie jest spoko

Chyba wiem kto to napisał... Wazelina ci nie pomoże... i zażyj lecytynę bo masz chyba zaniki pamięci

Max

W Sączu od lat rządzi sobie jakiś Koło z Rodziny Właścicieli. Robi co chce, sprowadza firme na dno, ale spoko jest, grunt, że rodzinie musi być dobrze ;))) Wszyscy się zwalniają, ale Szefuncio ma się dobrze hahaha

@Max

Mam nadzieję, że w końcu może ktoś kto jest nad tym Panem otworzy oczy i zobaczy kim jest ten człowiek, który mniema o sobie, że jest świetnym zarzadzającym. Powiazania rodzinne swoją drogą, ale to źle świadczy o Firmie o której opinia już jest taka, że warto by się było zastanowić. Ten Pan niema pojęcia o tym jak prowadzić firmę i rządzić zasobami ludzkimi o czym świadczą zwolnienia wyszkolonych i dobrych pracowników.

Magdalena

Mogę prosić o przedstawienie warunków zatrudnienia w Waszej firmie? Wiem już, że Waszym zdaniem zarządzanie w Auto Special jest kiepskie. A jak jest z benefitami, dodatkami itp?

anonimmmm
@Magdalena

Niestety pracownicy nie otrzymują żadnych dodatków ani benefitów. Jeszcze kilka lat temu coś takiego działało, paczki na święta dla dzieci, dodatki do wypłaty, dodatkowe ubezpieczenie pakietowe. Teraz nie ma nic.

nick
@Magdalena

Mogę Panią zapewnić że żaden pracownik poza kierownictwem nie ma pojęcia co to benefity i dodatki. Fundusz socjalny, z którego były kiedyś paczki dla dzieci i bony zakupowe na święta, został zlikwidowany dobre parę lat temu. Dzisiaj o takich "luksusach" już się nie myśli. Z jakichkolwiek świadczeń socjalnych zostało jedynie...pomieszczenie socjalne w którym jedząc posiłek najlepiej przebywać w kasku, po odpadające ze ściany płytki mogą zabić- to naprawdę nie jest żart. Tak to właśnie wygląda a wnioski proszę wyciągnąć samodzielnie.

@nick

Tak to prawda plytki poklejone tasma klejaca, meble polamane i przegnite ogolnie totalny (usunięte przez administratora)

Magdalena

@Ja Z Waszych wypowiedzi nie wygląda to zbyt ciekawie. A jak jest ze Świętami? Są dniami wolnymi od pracy (Wigilia/Wielkanoc)?

@Magdalena

Dni typu wigilia, wielka sobota, czy stary rok to zawsze w tej firmie było "widzi mi się" wielkiego wodza z cienkim głosem (właśnie tego z poprzednich wpisów). Kompletnie żadnych zasad, uzgodnień czy choćby zwykłego info kilkanaście dni wcześniej, tak żeby sobie ewentualnie coś zaplanować. Wszyscy zawsze czekają na kartkę z informacją na drzwiach wejściowych dla klientów i dopiero wtedy pracownicy wiedzą, czy ich "pan i władca" ma jakieś wychodne i łaskawie daje reszcie wolne, czy znowu nikt go nie zaprosił i będzie się nudził sam, więc zapewni sobie towarzystwo pracowników.

Były Pracownik

Witam, wszystkich zainteresowanych pracą w Volkswagenie. Pracowałam tam krótki czas, ale dostatecznie długi, żeby móc z ręką na sercu powiedzieć, że nie polecam tej pracy absolutnie nikomu, nawet najgorszemu wrogowi! Brak poszanowania dla pracownika i jego pracy, traktowanie ludzi jak śmieci, a już zwłaszcza tych najbardziej doświadczonych z nieco dłuższym stażem. Nerwica i poszarpane nerwy gwarantowne????

Klient
@Były Pracownik

W pełni zgadzam się z Pani opinią. Byłem klientem tego salonu i miałem okazję być świadkiem tego, jak kierownik z bardzo mocno podniesionym głosem rozmawiał z jednym ze swoich pracowników, kompletnie nie zwracając przy tym uwagi na klientów. Zastanawiam się, co tam się dzieję, gdy kierownik zostaję z personelem sam na sam. Postawa kierownika, szefa wszystkich pracowników i wizytówka salonu? Żenada.

Aleksander

W internecie ciężko znaleźć nawet archiwalne oferty pracy, ale nawet w nich nie ma żadnych konkretów. Wygląda też na to, że firmie nie ma dużej rotacji pracowników, co może świadczyć o dobrych warunkach pracy. Ktoś wypowie na ten temat?

greg
@Aleksander

Płacą mało, wymagają wiele. Tak w tej firmie było zawsze, ale dawniej była jeszcze normalna atmosfera. Dzisiaj jest dramat. Mówię o Krakowie ale podobno jeszcze gorzej jest w Nowym Sączu.

Xxx
@greg

(usunięte przez administratora) Ostrzegam wszystkich bo poprostu nie warto. Jest mnóstwo innych ofert pracy w cywilizowanych warunkach i przede wszystkim z kulturalnym szefostwem, które potrafi docenić starania innych. Tam tego BRAK!!!!

@Aleksander

Miałam w tej firmie kilkumiesięczny epizod, więc się podzielę. Na początku wszystko wygląda ok, no może poza rozmową kwalifikacyjną, która przypomina przyjmowanie dziecka do przedszkola... Później z cudownych obiecanek zostaje marna wypłata, cała masa dodatkowych obowiązków za które nikt nie powie nawet "dziękuje" i poszarpane nerwy. Kierownictwo firmy to osobna sprawa. Jeżeli ktoś chciałby przeprowadzić badania naukowe na temat "Życie chama w roli Pana" to jest idealny materiał. (usunięte przez administratora)Jest więc na kogo pracować- pytanie tylko czy ktoś chce utrzymywać nierobów. Ja osobiście szczerze odradzam.

życzliwa A.

Firma Auto Special Nowy Sącz, to dramat przez duże "D". Kierownik oddziału w N.S. To typowy niedowartościowany kawaler którego życiowe niepowodzenia odbijają się na pracownikach. Ludzie są traktowani jak tania siła robocza A brak szacunku i traktowanie ludzi jak "ZERO" u nich jest na porządku dziennym (pracowałam tam przez kilka lat to wiem o czym mówię). Pani kasjerka, która dostała awans na kierownika serwisu stara się nadrobić dobra miną bo w głowie pustka. Generalnie oboje siebie warci. Zdecydowanie wystrzegajcie się pracy w tej firmie bo nic dobrego Was tam nie spotka.

mick

Jest oferta na kierownika działu części w Nowym Sączu. Ktoś może coś powiedzieć czy warto?

arti
@mick

Ogłoszenie było już kilka tygodni temu. Mój znajomy był nawet na rozmowie ale gość od rekrutacji był jakiś dziwny i żadnych konkretów nie zaproponował. Ogólnie to chyba jest tam jakiś problem, bo ogłoszenie zostało ponowione, a ostatnio słychać że ludzie się masowo zwalniają. Trzeba uważać.

tedy
@mick

Ja jakieś dwa albo trzy lata temu spotkałem ofertę tej firmy na kierownika serwisu. Trochę się wtedy interesowałem i podobno oprócz zarobków jest ogromny problem z zarządzaniem firmą. Nie ma nad tym kontroli i chyba coś w tym jest bo po tej rekrutacji szefem serwisu została kasjerka.

@mick

Nie warto. Oferta jest na kierownika po czym na rozmowie dowiadujesz się że jednak możesz zostać zwykłym pracownikiem tego działu z możliwością awansu. Co do warunków finansowych to wielka zagadka. Po przedstawieniu swoich wymagań dostajesz odpowiedź że z czasem tak będzie. Nie wiadomo jakie warunki na start. Szef zapewnia o rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze a połowa załogi się zwalnia. Kwestia mocno zastanawiajaca.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Special Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Auto Special Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Special Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Auto Special Sp. z o.o.