Auto Special Sp. z o.o.

Modlniczka

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Auto Special Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Special Sp. z o.o.

nick

Kiedyś w tej firmie było naprawdę fajnie. Atmosfera ok i zarobki niezłe. Niestety od jakiegoś czasu to się zmieniło i nadal znienia (metodą "małych kroczków") na gorsze. Pracodawca jednostronnie zmienia zasady wynagradzania, ciągle wprowadzając nowe wskaźniki, które obniżają wypłaty. Następuje również wzrost zakresu obowiązków (także bez konsultacji i podpisywania jakichkolwiek aneksów). Dyrekcja zasłania się tym, że premia wypłacana jest "uznaniowo" więc można wszystko scedować na pracownika i nie może on w żaden sposób się odowłać. Merytoryczne rozmowy z szefem nie przynoszą rezultatu, jest to przysłowiony "groch o ścianę", w odpowiedzi słyszy się, że potrafimy tylko narzekać, a całe zło w firmie pochodzi od importera, bo to on narzuca wymagania... bzdura totalna i wszyscy sobie z tego doskonale zdają sprawę. Pewnie, że nikt na siłę nie trzyma i w razie czego droga wolna. W ogólnym rozrachunku. Kiedyś bym serdecznie polecił, dziś odradzam!

Xxx

Lipa pod każdym kątem. Mechanicy słabi wszystko na sile i na sztukę, i oby sie zmiana skończyła bo w domu stoją swoje auta do naprawy. Obsługa przy stole serwisowym podczas przyjęcia auta to katastrofa. Kolesie sie wyśmiewają z klientów wraz z mechanikami. No poprostu brak słów..... nie polecam

ania

marne zarobki, na wszystko maja tylko nie na wypłaty dla pracowników!!!

les

nie polecam pracy w tej firmie

ania

niezbyt miła atmosfera:(

5211556

Ogólnie kiepskie zarobki przy sporym nakładzie pracy...

van pytel

Kierownictwo firmy w ogóle nie dba o swoich pracowników! Panuje tu powszechny od pewnego czasu wyzysk, pracownik jest oszukiwany na każdym kroku. Pracodawca nie wypłaca pensji zgodnie z listami przerobowymi. Podsumowując pracownicy to tania siła robocza.

ilo12
@van pytel 09.03.2014, 11:56
Kierownictwo firmy w ogóle nie dba o swoich pracowników! Panuje tu powszechny od pewnego czasu wyzysk, pracownik jest oszukiwan...

potwierdzam w Nowym Saczu to samo

Zostaw opinię o Auto Special Sp. z o.o. - Modlniczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Special Sp. z o.o.