Bonito.pl Sp. z o.o.
5 2772 455 5 1

Opinie o Bonito.pl Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Xxx

Co tu dużo mówić na magazynie jak łaski nie latają wyrozbierane to same chamskie odzywki atmosfera fatalna Do tego Tomek czyli zwany bombel z drugim takim Rafałem latają po magazynie i patrzą jaka tu laskę wyrwać a te ich tanie teksty do innych dziewczyn naprawdę żałosne Jedyne plus to taki że wypłata zawsze na czas a zarobki słabe

TakNie1

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Zarówno w magazynie jak i BOK :) Pewnie będę jedną z niewielu osób z "biura", które piszą tutaj opinię. Tylko w tym miejscu spotkałam się z mobbingiem, i takim brakiem szacunku. Pomijam też łamanie prawa pracy - każdy wie, że w sezonie pracownicy biurowi są "zachęcani" do pracy w magazynie. Nie zgadzam się też na wyzwiska pod moim adresem, co było jednym z głównych powodów zakończenia współpracy - oczywiście ze strony firmy po mojej stanowczej reakcji :) Przerwa wynosiła tylko 15 min - przypominam, że przy pracy "przy komputerze" należy się 5 min przerwy za każdą przepracowaną godzinę. Z plusów - dobra kawa, niezakłócony odpoczynek i wypłata na czas. Często wypłaty były z premią, ale nie zawsze. Między współpracownikami bardzo dobra atmosfera, uważam też, że stanowisko pracy było bardzo dobrze wyposażone (min. klima w największe upały). Były też busy dla pracowników, z których nie musiałam korzystać. Ps. Zwróćcie uwagę na dokupione głosy na tym portalu - same gwiazdki na 5, a bardzo dużo negatywnych opini :) nie raz się z tego śmialiśmy.

Tak4Nie
bo-nie-to

Widać, że chillout. Klienci zostali z ręką w nocniku przed Świętami. Zamówiłem książki na tyle dni wcześniej (prawie 2 tyg. przed), że nawet do głowy mi nie przyszło, że można dać (usunięte przez administratora) A jednak! Bonito pokazuje, że się da! Fatalna firma. Obecnie na rynku nie ma miejsca dla takiego totalnego braku profesjonalizmu.

Tak40Nie2
PcawonikBonito333
@bo-nie-to

No cóż... Może warto zapoznać się najpierw jak taka praca wygląda na magazynie zwłaszcza w sezonie świątecznym? Zapraszamy. Wkurzające są komentarze rozgoryczonych ludzi "bo paczka mi na czas nie doszła". Ludzie siedzą w ciepłych domkach, klikają przez komputery i oczekują, że przesyłka w okresie przedświątecznym dojdzie im na czas? No cóż, kochani ludzie, nie wiem czy wiedzie, ale prezenty powinno się zamawiać wcześniej, a nie dwa czy trzy dni przed Mikołajem czy Gwiazdką. Najlepiej winę znalić od razu na nas, pewnie. Ludzie myślą chyba, że na magazynie pracują roboty, bez wytchnienia, które latają bez przerwy (dzień i noc) aby kompletować wasze zamówienia. Bonito się rozrasta, z roku na rok jest coraz więcej zamówień. Jeśli ludzie myślą, że w okresie przedswiątecznym mamy około 500 zamówień to są w grubym błędzie! W tym roku mieliśmy 23 tys a nawet więcej zamówień na dzień! Pracują tam LUDZIE, którzy najpierw pobierają listę z waszymi prezentami, biegają po magazynie, by skompletować rzeczy, następnie to zamówienie trafia do zczytania i dopiero do spakowania. Czasem się zdarzy, że będą braki w towarze, dlatego wasze zamowienie musi czekać, aż brakująca rzecz dojedzie na magazyn. Przy tylu zamowienach na dzien, wiadomo, że coś może nie wyjść. Dlatego uczulam Was, klienci, aby zamawiać WSZEŚNIEJ a nie zaraz oburzać się i pisać komentarze na fb czy instagramie "bo mi paczka nie doszla, dzieci placza, co ja teraz zrobie?" "nie polecam bonito" "najgorsza firma" bla bla bla... Poza tym, nie tylko u nas paczka mogła nie wyjsc. Nie tylko my jestesmy zawaleni robotą, firmy transportujące paczki też mają dużo pracy i może najpierw, nim zaczniesz, kochani klinecie, wydzierać się do słuchawki na dziewczyny z biura obsługi, zapytaj się, czy paczka wyszła od nas, a czy czasem nie utknęła gdzieś po drodze. Całe szczęście, że nie pracuję w biurze obsługi klineta, bo mam słabą cierpliwość do ludzi, i gdyby jakaś rozgoryczona klinetka zaczęła mi się drzeć do słuchaki, to z całą pewnością bym jej powiedziała, że klinet nasz pan, ale jeżeli się coś nie podoba, to było trzeba zasuwać do marketu po prezenty. Szukać miejsca parkingowego, przepychać się po zawalonym centrum handlowym i sklepach. Wtedy paczka z całą pewnością byłaby na czas. A nie siedzieć przed komputerem, kliknąć kilka razy, a potem mieć pretensje, że paczka się spóźnia o dzień. Także kochani klineci, zamawiajce wczesniej, a wtedy każdemu na czas dotrze paczka i nie będzie niespodzianek, ze nie mam teraz, co dziecki dać na Mokołaja.

Tak19Nie1
Ralista
@PcawonikBonito333

Z Amazonu czy innej rozgarniętej firmy by doszła na czas. No, ale to jest BONITO ;-)

Tak15Nie3
....
@PcawonikBonito333

No cóż... Może jednak warto by właściciele wyciągnęli jednak pieniążki ze swojej kiszeni o zainwestowali w swoja własna firmę.... Tyle w temacie ;-)

TakNie4
Nie da rady
@....

to że w 2018 wzięli 2.105.000,- PLN nie pozwala im godnie przeżyć.

Q.

Pan Krystian robi dobrą robotę, jego głos roznoszący się po całym magazynie i powitania powodują że chce się pracować :)jak go nie ma jest pusto i zbyt spokojnie

Tak6Nie3
Obiektywnie
@Q.

Wolę pracować z Krystianem niż dominem, którego zajęcie to stanie z założonymi rękami i wpatrywanie się w pakujących. To tak dla przypomnienia. Do tego dochodzą bezmyślne teksty, ręki podawać tej osobie więcej nie będę

Tak3Nie
S
@Obiektywnie

bałagan, chaos i spadek wydajności pracowników - w skrócie, efekt domina.

Saddam Hussein

Przybywam z za światów, dobry Bóg Allah kazał pozdrowić najlepszego Andiego Salam alejkum

Tak2Nie6
Remigiusz

Świetna firma ale trzeba się starać i pracować dobrze, polecam!

Tak2Nie1
JDG

O nowej umowie Końca dobiegł wyrok dwuletni bycia od wszystkiego, a jednak nikim. Na zewnątrz tylko śmiech przez łzy, w środku rozpaczy rozsadzają ryki. Nieznośne poczucie życia na raty, byle do weekendu, byle do wypłaty. We wrześniu i grudniu - chaos i spina, wszystko się wali, efekt Domina. Bo człowiek to trochę taśma Arosa, zużyty kończy jak pet z papierosa. Na śmietniku historii, w prasokontenerze, wymieniony na nowsze, na bardziej świeże. I jaka nagroda za krew i siódme poty? Masz nowy cyrograf, wracaj do roboty. Do zobaczenia za kolejne lata. Myśl co szybciej nastąpi - dostaniesz premię, czy zejdziesz z tego świata?

Tak17Nie1
Pracownik123456789

Kompletny brak szacunku dla nowego pracownika. Atmosfera na magazynie woła o pomstę do nieba. Po pierwsze przez "niezastąpionego Andy'ego, a po drugie przez podział na pracowników i Pracowników. Ci pierwsi nie mogę nawet na chwilę usiąść i odpocząć, nie mówiąc już o jakiejkolwiek integracji z innym współpracownikiem, podczas gdy tym drugim pozwala się na dosłownie wszystko. Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu. (Dodam jeszcze, że podobnie jak ok. 15 innych pracowników, w połowie obowiązywania mojej umowy zostałem powiadomiony, że nie mam po co pojawiać się w firmie, gdyż nie ma już dla mnie pracy.)

Tak13Nie15
Barak Obama
@Pracownik123456789

Co to za bzdury wyssane z palca. Niema lepszego niż Pan kieronik Andrzej, gdyby nie on to firma już dawno by padła. Świetnie zarządza ludźmi jak i jak i idealnie sie wypełniają z Panem Łukaszem, z resztą widać to teraz jak Pan Łukasz odpoczywa na zasłużonym urlopie jak Pan Andrzej sobie świetnie radzi!!! Chyba pomyliłeś fimy.

Tak21Nie7
@Pracownik123456789

Nie jest aż tak źle, chociaż widziałam jak Was potraktowano. Też niepodoba mi się ,że przy podpisywaniu umowy mówi że praca pn-pt plus 2 niedziele a po paru tygodniach okazuje się, że zamówień jest za mało i nie ma pracy dla tylu osób. Mimo że cały czas widać nowe osoby. Warunki są okej, pan Andrzej też, tylko e zmiany ilości pracy są bez sensu.

Tak15Nie3
baba jaga

Wieczór, po pracy naszła mnie pewna dygresja. A mianowicie czy Andy oprócz inwigilacji, obserwacji z półapu antresol, natrętliwego śledzenia, i grania w sapera na komputerze przy listach robi coś dla firmy pożytecznego?

Tak5Nie17
Nieznany
@baba jaga

Oczywiście że nic nie robi pożytecznego. Panoszy się jak smród po gaciach

Tak4Nie26
Nie podaje reki
@baba jaga

A mnie dziś rano taka dygresja: kim ty jesteś by kogokolwiek oceniać, robaczku?

Tak23Nie5

Panowie nie za wesoło wam?
@baba jaga

Endrju jest jak dementor, wysysa pozytywne emocje z ludzi i demotywuje do działania już od rana samą tylko swoją obecnością przy bramce. Jeśli taka jest jego rola w firmie to jest niezastąpiony i należy mu się premia ????

Tak1Nie15
1dynki
Nazwa działu: Produkcja

Kierownik Ł. Wynosi na lewo książki z magazynu widać to gołym okiem a ochrona mu pomaga w tym szaleństwie desperacji

Tak5Nie17

Ktosiek
@1dynki

Kurde koleś lub zakompleksiona dziewczynko, znowu robicie gó**no burze,tu wielce tacy odważni jesteście,a moze ty na lewo gdzies dajesz na boku by maz czy zona nie widziala i tak sie tu teraz tuszujesz? Jak nie macie swojego życia prywatnego to nie wpie****jcie sie w życie innych,a talie komantarze sa juz smieszne ale musicie cos napisac bo tak wlasnie dzialaja mozgi,ktore nie maja wlasnego zycia badz jest tak nudne ze nawet kilo pudru nie pomaga,Dziekuje

Tak1Nie5

zainteresowany

Czy bonito korzysta jeszcze z usług agencji ? stan na luty 2019? Jakiej?

langstrumpf

Jak patrzę na pracowników magazynu bonito, ich zachowanie, skłonność do wypowiedzi bez przemyśleń, opluwania siebie nawzajem (za plecami - bo riposta nie dostana), to wiem, że epoka januszy, grażyny, halyn nigdy się nie zakończy. Nie ma dna, do którego nie mogliby się dokopać

Tak16Nie1
Lekko poirytowana
@langstrumpf

A Ty swoja wypowiedzia jestes na szczycie tej hierarchii,skoro nie potrafisz tym osobom powiedziec tego w twarz,tylko wylewasz pomyje na gw.

Tak8Nie

Syrenka

Wypada zgłosić się osobiście do zarządu, jak jesteś taki mocy.a założę się ze jesteś rozgoryczona Panią z barki, która nie znalazła swojego kapitana.Pracuje w Bonito,znam tego człowieka i na pewno nie powiedziałabym , że jest psychiczny.Litości...darujcie te tekst prywaty o P. Łukaszu P.

Tak20Nie1

Dość tego !!
@Syrenka

Dokładnie zgadzam się, nie mam pojęcia kto pisze te bzdury ale pracuje z panem kierownikiem już parę lat i nie było problemów, ma bardzo dużo na głowie więc to normalne że ma gorsze i lepsze dni,ludzie opanujcie się !!! Jak można pisać na forum i oczerniac innych ludzi ! To jest nie etyczne, jeżeli macie jakiś problem to szefowie napewno was wysłuchaja!! ZAPRASZAM nawet osobiście was zaprowadze :)

Tak18Nie
stefan
@Dość tego !!

w lecie to tam sie nie da wytrzymac gdzie klimatyzacja , nawiew w magazynie no gdzie? i koordynator czy kierownik ciagle stojacy nad toba i poganiajacy szybciej szybciej za taka pieniadze? ludzie szanujmy sie.

Prędkośćświatła
@stefan

Musisz strasznie ślimaczyć skoro tak Ci mówią bo pracuje już trochę i nie slyszalem takich słów hahah a co do nawiewu - Stary to jest magazyn a nie biuro...

Janusz
@stefan

Bo tam jest nowoczesna klimatyzacja, w lecie grzeje, zimą chłodzi :D

stefan
@Prędkośćświatła

magazyn? chyba w krajach 3 swiata skoro wydaje ci sie ze tylko w biurze powinna byc gdzie ty zyjesz? a zapomnialem polsza

Hmm.

Jak wygląda praca w punkcie odbioru zamówień? Jakie warunki itd. Itp. Czy jest to firma "mająca ręce i nogi"? Proszę o konkretne info.

Tak11Nie

Na szczęście była pracownica
@Hmm.

Nie ma ni rąk, ni nóg. Robisz wszystko - sprzątasz, myjesz okna, obsługujesz ludzi, przyjmujesz dostawy, pakujesz zwroty. 8h dziennie za 1600 złotych. Nie, nie 2600, 1600.

Nick
@Na szczęście była pracownica

To jakieś masz stare bardzo informacje :) 1600 zł było bardzo dawno temu.

Tak1Nie1
G
@Nick

Aktualne ;((usunięte przez administratora)

xyz

To dobrze lizecie tyłek

Tak4Nie1

Na szczęście była pracownica
@G

Ja wiem, czy tak "barrrrdzo"? Całkiem niedawno się zwolniłam. To ile jest teraz? 1650, a za sobotę 110? ;]]]

ciekawa

A jak praca w punkcie odbioru zamówień? Ktoś się może wypowiedzieć? będę wdzięczna za wszelkie tipy

ChybaNormalna

Może podaj konkretną sytuację, która sprawiła aż tak silne emocje . Daj czytelnikią zrozumieć Twoją stronę myślenia a drugiej stronie obrony ? Mam wrażenie , ze większość osób tu piszących zostało gdzieś na etapie podstawówki , nienauczone rozwiązywać problemu w REALNYM świecie. Jeśli coś nie pasuje , nie zgadzasz się ze zdaniem kierownika jaki problem powiedzieć to na głosy i przy wszyskich bądź w cztery oczy ?Zje Cię ? Nakrzy? No ja bym była przerażona jakby tak nakrzyczał na mnie a skoro Ci się tak źle pracuje to zwolnieniem tez bym się nie przejęła. Przynajmniej jak wyjść to z drzwiami ! Komentarzy na temat tego z kim i jak tez w zupełności nie rozumiem . Ludzie macie tak słabe życie erotyczne , że musicie się interesować czyimś ? A może ktoś za materac robi i go uwiera ? Wyobraźcie sobie odwrotną sytuacje przychodzi tu Pan Łukasz i zaczyna pisać kto z kim. Sytuacje trochę absurdalna, nie ? Osobiście , nie mogę powiedzieć żeby był złym człowiekiem albo chorym na głowę . Nie było sytuacji w której odmówił by pomocy , czy nie przychylił się do jakiejś prośby. Moze faktycznie ma swoje humory , lepsze i gorsze dni i czasami mogły dać na watrzymanie ale mając takie stanowisko chodzi zestresowany a w dodatku musi pracować z ludźmi na takim poziomie. Nikt z Was tez by nie chciał wyczytywac takich rzeczy na swoj Temat od anonimowych osób .Ludzie pamiętajcie nikt was tu nie trzyma na sile i chyba nikt nie traktuje tej pracy jako prace życia, żeby na sile siedzieć . Nie można przyjść zrobić swoje i wyjść ? I pamiętajcie zawsze z większa satysfakcja pluje sie w twarz niż wypisuje w internecie...

Tak14Nie

Czytelnikom
@ChybaNormalna

U nas w podstawówce znajomość ortografii sprawdzano dyktandadami.

ChybaNormalna
@Czytelnikom

Fakt , liczba mnoga -om . Dzięki!

Nikt
@ChybaNormalna

3 linika tekstu i już błędy XD swoją drogą, te wszystkie hejty n Kierownika są obrzydliwe.

Niko
@Nikt

Ja tam widzę jeden błąd a nie błędy . Liczba mnoga a pojedyncza tez trudna sprawa xD

Niko
@Niko

A w dodatku literówka a raczej jej brak xD

wynagrodzenie?

ile obecnie wynosi wynagrodzenie z tytułu umowy o prace brutto , tylko szczerze?

Miły Pan
@wynagrodzenie?

Dokładnie tyle ile masz w umowie. Sprawdź sobie.

Tak12Nie1

Karmawraca

Ludzie hejtami leczą swoje kompleksy, w sieci mogą zrobić to bezpiecznie.. nie narażając się praktycznie na żadną karę. Mam nadzieję, że te słowa zakończą ten cyrk.

Tak12Nie

JG

Ludzie piszący na tym forum widzę że mają bardzo dużo czasu wolnego na takie pisanie lepiej byście zrobili jakbyście się wzięli do pracy i do tego żeby się zając swoim życiem a nie czyimś no ale pewnie jest tak słabe i nudne życie że wolicie pisać na wszystkich i o wszystkich tylko nie o sobie. Weźcie się zastanówcie czy wy jesteście tacy super w stosunku do każdego a odnośnie kierownika wszystko z nim można załatwić każda sprawę tylko trzeba podejść i normalnie porozmawiać on jest tylko człowiekiem i ma bardzo dużo obowiązków więc zdarza się że nie kiedy nie ma czasu od razu załatwić sprawę. Dajcie sobie spokój z tymi wpisami bo przyjdzie ktoś inny jeszcze gorszy i znowu będziecie narzekać na wszystko.

Tak26Nie

kiciakociawprzedszkolu

Tak naprawdę te wszystkie negatywne komentarze piszą osoby nie przyszły do pracy pracować tylko zajmować się zyciem prywatnym innych ludzi. Gdyby nawet kierownik byłby najwspanialszym czlowiekiem na świecie to i tak będziecie narzekać. Na ponad 300 osob zatrudnionych w firmie zawsze się znajdzie osoba której coś nie będzie pasować. Widzę, że ktoś na tym gowork'u strasznie uwziął się na kierownika, może to jakaś odrzucona miłość???........

Tak18Nie1

Jury od nagród biznesowych

Nominacja do nagrody "Januszy Bizensu" jak najbardziej wskazana. Szczególnie za brak jakichkolwiek inwestycji w procesy logistyczne oraz atmosferę pracy na magazynie ułatwiających i usprawniających pracę. Takie firmy w krajach jak Wielka Brytania czy Irlandia już dawno zniknęły z tamtejszego rynku ;]

@Jury od nagród biznesowych

Z takim (usunięte przez administratora) jak tworzy tam kierownik Łukasz to nawet nie ma szans na lepsze jutro totalna gnida bez szacunku powinien jak najszybciej stracić stanowisko za do co zrobił bo zarząd nie ma pojęcia co on tam wyprawia Ale jeśli ma taką chęć to można im to przedstawić nie ma miejsca dla takiej gnidy

Tak25Nie

Nosisz ładny dres
@Jury od nagród biznesowych

Ta wypowiedź jest tak usłana błędami stylistycznymi, że nie wiem jak interpretować ten bełkot. Wracaj skąd przyszedłeś jak ci zle

Irena
@Jury od nagród biznesowych

Widzę, że masz bardzo zdecydowane zdanie na temat pracy w Bonito.pl w Krakowie. Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywnych aspektach, zapominając totalnie o tych pozytywnych. Może uda się coś takiego znaleźć?

Czas na prawdę

Zweryfikowany użytkownik

Witam. Chce skierować moja wiadomosc do całego zarządu Pana. Wojciecha Mazia Andrzeja Huczk Mazia Marek bo naprawdę już mam dość serdecznie kierownika Łukasza P. Który niszczy wszystko co stanie na jego drodze wystarczająco już ten człowiek namieszał w całej firmie Bonito.pl wiem że ten człowiek nie może tam pracować ponieważ jest nie godnym zaufania i bardzo lubi namieszać czlowiekowi w miejscu pracy jak i w życiu prywatnym. Proszę Pana by ten człowiek nie zbliżał się już więcej do ludzi ponieważ jest on psychiczny. PS Panie Wojciechu jeśli ma Pan ochotę na ten temat porozmawiać to proszę o odpowiedz na ta wiadomość dziękuję

EjNo

Pracowałam w Bonito kawał czasu. Ostatni dzień mojej pracy wspominam z usmiechem na twarzy. Oczywiwcie ze wzgledu na odejście z tej firmy. Pracowników wspominam bardzo miło, chociaż jak w kazdej pracy znajdą się wyjątki... Kierownik... No coż człowiek który zdaniem wielu ma problem nad oddzieleniem życia prywatnego od zawodowego. Przyszedłeś rano do pracy i zobaczyłeś jego brak humoru, od razu wiesz że ten dzień będzie ciężki. Człowiek z ktorym idzie się dogadać jeśli ma dobry nastrój, jeśli przeciwnie nie masz po co iść załatwiać chociaż by najmniejszej pierdoly. Raz usmiechnie sie i za żartuje a pare minut później strach się bać. Wizyta u psychologa wskazana. Zachowanie przełożonych można podciągać pod mobbing. Krystian- otaczający dziewczyny i startujący ze zboczonymi tekstami. Domin- Pan i władca magazynu nie mający szacunku do ludzi. Chyba ze do kobiet które mu się podobają. Michał- naprawdę równy gość, pełen zrozumienia, pomocny, osoba na którą można liczyc w razie jakiegoś problemu. Plotki na magazynie rozchodzą się w zastraszajacym tempie. Jeśli nie chcesz być na językach nie opowiadaj o swoim prywatnym życiu. Praca bardzo monotona jesli się nie ustawisz, bedziesz tylko i wyłącznie pionkiem do wybierania ciągle list a Panowie do pakowania paczek. Zarobki dają wiele do życzenia więc... Jesli zależy Ci na miłej atmosferze i ambitnej pracy to nie polecam, na szczęście Ja się w porę opamietalam. Pozdrawiam

Tak20Nie

Rzeźnik

Jak po świętach jaką Rybę znaleźliście na stołach wigilijnych moze leszcz (kierownik)

Tak15Nie

Aaaa

Nie polecam firmy bonito osobą, ktore lucza na szybka dostawe!!!!!!! Ja po zapewnieniach konsultanta ze przesylka dojdzie na czas wlasnie zostalam.bez prezentow dla 3 dzieci. NIE POLECAM!!!!

Miły Pan
@Aaaa

Następnym razem zamów słownik ortograficzny.

Tak6Nie

Smiechtozdrowie

Siema ludziska! ???? Miła atmosfera, pełen chillout ! ???? praca jak praca, jeśli myślisz że wystarczy przyjść do pracy i odhaczyć listę obecności- to ta praca nie jest dla Ciebie. Za piękny uśmiech to można dostać ale tylko komplement, A nie pieniądze. Większość komentarzy, które obrażają pracowników jest nie na miejscu.. ludzie sympatyczni, pomocni!! Czasem zdarza się haos, ale jak w każdej pracy. Skoro tutaj tyle negatywnych opini i jest tak źle pracownikom, to czemu nadal pracują?? Na tym rynku pracy jest mnóstwo ofert . Trzeba pamiętać, że nikt nie zmusza nikogo do pracy. Jesteśmy kowalami własnego losu.. Zatem ja polecam BONITO w 100%

Tak28Nie

xD

Ty już nie masz co robić w domu, tylko pisać wysrywy na Kierownika xD. Jest jaki jest ale co wy macie w głowach żeby pisać g0wno posty na gowroku, załóżcie grupe i tam sobie piszcie takie bzdurne posty.

Tak26Nie

Irena
@xD

Masz rację - na forum nie powinniśmy pisać o konkretnych osobach związanych z daną firmą, ale o pracy w niej ogólnie. Rozumiem, że też jesteś zatrudniony w Bonito.pl, tak? W jakim charakterze pracujesz w tym miejscu? Napisz coś więcej - może przyda się to osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Zasady rzecz święta
@Irena

Do wszystkich dziewczyn!!! Kierownik Ryba to tak zwany pięknis wykorzystuje każdą nadająca się okazję do pokazania że można się z nim dogadać i wykorzystuje swoje kompetencje na zasadzie spotkania się z panienkami uwaga rozwodnik żona zostawiła bo się nie nadaje nawet do tarcia chrzanu

Tak7Nie

@Irena

Niestety nie. Pracuje w Arosie.

Rzeźnik

Kierowniczku rybo przyjdą takie śniegi, przyjdą takie mrozy, że gargbaty garbatego na łopatki rozłoży

Tak16Nie

@Rzeźnik

Rzeźniczku kochany, chyba zostałeś z bonito niedawno (usunięte przez administratora) i teraz piszesz tutaj takie bzdurne dramy. Jest Ci z tym smutno jest z tym Ci źle lecz w bonito już nikt nie che Cie.

Tak11Nie

NieByłoTragicznie

Pracowałam w bonito przez sierpień i wrzesień na umowie zlecenie, 12 zł/h na rękę, na początku po 8h, później, gdy się przyzwyczaiłam i uczono mnie nowych rzeczy, zostawałam dłużej. Początki to była masakra i totalna katorga, zrobić w ciągu dnia 15 km dziennie, to nie był dla mnie nigdy problem, ale 8 h kompletacji to średnio 30 km, było ciężko, ale robiłam swoje i cholernie doceniałam szukanie na niskich półkach, siedząc na podłodze (mnie akurat przez te 2 miesiące o to nikt nie opieprzył). Żałosne 15 minut przerwy na 8h ciągłej pracy fizycznej? Panowie robotnicy, którzy stawiali nową antresolę częściej się przerwowali. A tutaj nawpieprzać się, jak najszybciej, żeby nie paść przy takiej robocie z nóg, tym bardziej, że później nie zjesz. Koordynatorzy? Mili, dla tych, którzy pracowali, z jednym wyjątkiem, mam wrażenie, inspirującym się kierownikiem. Kierownik? Humorzasty, raz potrafił niby sympatycznie pośmieszkować, by tego samego dnia opieprzyć z góry na dół. Zero szacunku dla zleceniowców i agencji, podejście jak do je...ych nierobów, którzy przyszli dostać pieniądze za nie robienie niczego. Jego zastępca to wg mnie zupełnie inna historia, może i kilka razy zwrócił mi uwagę, gdy przystanęłam by zamienić z kimś słowo, a on się zmaterializował za plecami, może i czasem stawał przy listach i wciskał ludziom te najdłuższe, ale cholera, nie ma co ukrywać, że wszyscy najchętniej brali te krótkie. Poza tym zajmował się całą brudną robotą i przynajmniej jak chodzi o zlecenie, starał się pamiętać ludzi i przede wszystkim traktować jak ludzi. Stwarzał zupełnie inną atmosferę, a zwalnianie nie sprawiało mu przyjemności. Niestety tu dała ciała góra - bonito wg mnie jest kompletnie niepoważną firmą. Gdy zmniejszyła się liczba zamówień, zwalniano osoby ze zlecenia, które nie zostają na październik, zwolniono 6 osób, kolejne 6 miało pracować do piątku danego tygodnia, w piątek jednak zostaliśmy poinformowani o zostaniu do końca miesiąca, a następnie w poniedziałek jednak zakończyliśmy pracę. Moim zdaniem, kompletnie niepoważne zachowanie, a o wszystkim informował Pan zastępca kierownika i było widać, jak głupio mu jest z tymi ciągłymi zmianami zdania. Poza tym, ogólna atmosfera w pracy była dobra, większość stałych pracowników miła, poza kilkoma humorzastymi wyjątkami. Niestety rzeczywiście niektórzy robiący faktury, czy przyjmujący pakowalnię byli pierwsi do opieprzenia gadających obok, gdy sami robili to samo. Zdecydowanie stałym było wolno więcej. Ale ogólne wrażenie pozytywne, tylko dzięki poznaniu wielu fajnych ludzi. Z tym, że mam szczerą nadzieję, że moja stopa już nigdy więcej w tym magazynie nie postanie. :) Aa i kwestia Ukrainców, niektórzy rzeczywiście przyszli pracować porządnie, starali się, szukali pewnie niewiele wolniej, niż my, lub w podobnym tempie, ale ogrom szukał po kodach kreskowych, zero znajomości języka, ani chęci do zrozumienia. Gadanie ze sobą, stadka. A pracowali po 12h. Ciekawe, czy serio, aż tak opłacało się zatrudnić ich aż tak wielu i płacić im za te 12h? :) Jeszcze w dniu, gdy część zlecenia była zwalniana, zatrudnili kolejne nowe grupki. Serio? :)

Tak15Nie

kmwtw
@NieByłoTragicznie

Widać kto to pisał ;) niemniej daję lajka

TakNie1

NieByłoTragicznie
@kmwtw

Może i być widać, już tam nie pracuję i mimo, że wspominać będę miło, mam nadzieję, że moja stopa tam nie postanie :D

Oczyma....
@NieByłoTragicznie

Dziecinada straszna to co piszecie!!! widać że pracę traktują jak zabawę nieodpowiedni ludzie... nieodpowiednia praca....

Tak1Nie1

Jan Dzban Grafoman
@NieByłoTragicznie

Fraszka o Bonito A.D. 2018 Cieszą sie Polacy, cieszy Ukraina; złoty czas Bonito właśnie sie zaczyna. Od szóstej rano, do późnej nocy; oklejarki brzmieć będą z całej mocy. Nowy parking? Widzę same plusy. Sześć minut spacerku, po co komu busy? Parkować obok Mustanga, to wyróżnienie. Brak asfaltu - żadne usprawiedliwienie. Jaki w tym sens? Jaka logika? Odpowiedzi nie uzyskasz od pracownika. Zewsząd słychać tylko marudzenie Lekarstwo jedyne - wypowiedzenie I tak się dzieje, dzień po dniu; magazynowego życia cud. Czekasz na fajrant, jak na dar od losu. To właśnie praca na Komandosów.

Ucieszona
@Jan Dzban Grafoman

Dowaliłeś człowieku! Super fraszka, jutro pokaże kolegom z Bonajto i będzie beka :D takie tam urozmaicenie pracy w kołchozie:D

Tak9Nie

WieNzień Tego Labiryntu !!!
@Jan Dzban Grafoman

Świetne! chcemy więcej :)

Wojciech
@Ucieszona

Po brzmieniu Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Bonito.pl w Krakowie. Czy zgadzasz się z wypowiedzią @NieByłoTragicznie na temat pracy w tym miejscu, czy jednak masz inne zdanie? Fajnie byłoby, gdybyś podzieliła się swoimi wrażeniami o współpracy z tą firmą.

Stanisław Ignacy Mickiewicz

„Odpowiedź do fraszki” Jako rzekł poeta praca to mordęga Lecz pracować może , każdy niedołęga I ja tam z Wami byłem, paczki przenosiłem A com widział i słyszał w wierszu umieściłem Hen, hen za lasami, parking nowy mamy Nie chce Ci się dreptać? Busa wysyłamy! Sprawiedliwie jednak ja tutaj uprzedzam Jeździ co godzinę –Kraków z okna zwiedzam Zmiana godzin pracy? Cieszą się rodacy ? Nikt nie protestuje , wszystko cacy-cacy. Parkujesz przy „Koniku” przyjacielu drogi? Odholują auto, będziesz wracać „z nogi” Absurd goni absurd, nie ma pomyślunku Zamiast usiąść na spokojnie przy mocniejszym trunku I podumać chwilę nad Bonito losem Aa i bym zapomniał, także nad Arosem Toalety w firmie jak wprost z Sarajewa Deska obsikana, pisuar przelewa.. Ukraińscy bracia winni tego chlewa Co się zachowują jakby zeszli z drzewa Takie oto myśli po fraszce Poety Naszły do mej głowy -smutne to niestety By w tak wielkiej firmie , z pozycją na rynku Praca to nie były wczasy w Ciechocinku. Ktoś musi pracować? I wybierać książki? Nie wpadną na konto za darmo pieniążki? I między półkami się z koszykiem buja Cudów oczekujesz a sam robisz… I tak oto dzień za dniem upływa Ruch dziś nie wyjedzie- czasem i tak bywa A z oddali jeno, słychać to wołanie „wracamy pakować Janie Grafomanie”

Tak30Nie

Sssd
@Stanisław Ignacy Mickiewicz

Super podsumowanie całej tej budy!!

Tak1Nie

WieNzień Tego Labiryntu !!!
@Stanisław Ignacy Mickiewicz

Jesteś świetny ! Myślę ze twój tomik wierszy byłby bestsellerem w bonito ;) czekamy na więcej

Tak1Nie

Zostaw opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Bonito.pl Sp. z o.o.