Zniesmaczony

Jestem pracownikiem Bonito. Mogę tylko śmiało powiedzieć, iż do przeszłości odeszły już obawy, że Pan Andrzej albo któryś z koordynatorów przyłapie Cię przy półce z telefonem, albo podczas wymiany zdań z współpracownikiem. Teraz mogą śledzić Cię przy każdym Twoim ruchu ! Nawet kiedy chcesz sobie w spokoju bąka puścić ! Otóż po założeniu masakrycznej ilości kamer (skąd kasa na takie cuda a na klimę czy inne pożyteczne rzeczy to już nie ?) zatrudnili pewnego Pana, który na monitoringu wykonuje swoją pracę (czyli donoszenie na wszystkich) na 200%, dzięki czemu nabawił się szczerej "sympatii" pracowników. Zastępca kierownika ma teraz nowe, bojowe zadanie poza kręceniem się bez celu i pytaniem "Jak tam ?". Jest to oglądnie screenów które wykazują Twoją wydajność, albo raczej tą sekundę kiedy byłeś niewydajny. Praca sama z siebie nawet nie była taka zła...ale aktualnie jest ona dla ludzi o silnych nerwach,(usunięte przez administratora) KIEROWNICTWO !! (Wiemy, że każdy wpis jest skrupulatnie przez Was analizowany) Jakbyście się czuli gdybyście Wy zatrudnili się w firmie, w której pracownik jest przyzwyczajany do tego aby być robotem i jest inwigilowany przy każdym ruchu ? Nie współczulibyście swoim dzieciom gdyby poszły pracować do takich warunków ?...Nikomu z Was nie życzę, aby musiał kiedyś być takim szarym, kontrolowanym pracownikiem w podobnej firmie (a wiadomo, że nic nie trwa wiecznie, nawet bycie szefem, bo życie jest przewrotne) Pozdrawiam, i życzę dużo wytrwałości dla nas wszystkich pracowników

Dziewczyna

Witam. Na wstępie chciałabym poinformować że sama praca w Bonito nie jest zła. Dużo fajnych osób, kierownik mimo gorszych dni, interesuje się pracownikami i stara się im pomóc. Problem można zauważyć w niższym szczeblu dowodzenia. W szczególności pewien osobnik który już dawno zapomniał że jest przełożonym. Jego poziom stacza się z dnia na dzień większość słów które wypowie pochodzi jakby z rynsztoka(usunięte przez administratora) Na każdym kroku mają miejsca sytuacje w których podczas kompletowania zamówień i przybrania niezbyt komfortowej sytuacji (pochylonej, przykucnietej) bez skrupułów i nagminnie stara się zaglądnąć w dekolt (usunięte przez administratora) Dobrze że piątkowa ranna zmiana odbyła się w spokoju bez jego obecności.

Gonzalo

Dodam od siebie kilka słów prawdy do Ciebie nasz kierowniku-cieszysz się z jazdy wózkiem widłowym jak bobas siedzący w chodziku. Szkoda,że wtedy gdy kamer nie było-nie było Cię na magazynie..teraz Łukaszku wielki brat patrzy i musisz się czuć tak jak w kinie. Ładnym dziewczynom posyłasz uśmiech,na głupie gadki Cię bierze????musisz odróżnić,że jesteś w pracy-a nie siedzisz na Tinderze. Rano do pracy nie w sosie zawsze I siedzisz tam tak jak za karę-zawsze się wtedy chętnie wyżywasz I znajdziesz też sobie ofiarę. Dużo wymieniać,nieczyste zagrywki,humory miewasz jak baba-brudna robota jest dla Andrzeja,a później podawana graba. Pewnie to czytasz wiadomo sprawa,bo prawda kole Cię w oczy-a więc posłuchaj jako kierownik jesteś poprostu najgorszy.

Prawda

Pandemia korono wirusa nie jest efektem działań wirusa, tylko świata, który jej potrzebował. Ludzkość uwierzyła w istnienie straszliwej zarazy, ponieważ była bombardowana propagandą w każdym miejscu i na wszelkie możliwe sposoby. Nastąpił tu efekt komnaty luster, czyli długotrwałego przebywania w przestrzeni, w której spoglądanie w dowolnym kierunku generuje niemal identyczny obraz. A skoro wszyscy mówią tak samo, to musi być prawda. Nie ma i nigdy nie było żadnej pandemii wirusa 2019-nCoV. Wirus jest po prostu kolejnym patogenem w puli. Jednak intencją jego twórców nie było mordowanie milionów, tylko wywołanie chaosu na świecie. A najlepszym narzędziem do takiego zadania jest stosunkowo niegroźne zagrożenie biologiczne dające nieswoiste symptomy. SARS-CoV2 nie wywołuje objawów, z jakimi wcześniej nie mieliśmy do czynienia, a jego śmiertelność mieści się w granicach śmiertelności grypy sezonowej. Jesteśmy świadkami ogólnoświatowego zamachu stanu. Ziemia jest przejmowana przez korporacje i banki centralne, a narzędziem terroru został wirus. Z kilkuset chorób wybrano jedną i zbudowano wokół niej nową religię. Świat został podporządkowany tylko i wyłącznie mniemanej pandemii. Nie ma już innych chorób, nie ma innych problemów trawiących ludzkość, jest tylko korono wirus król jest jeden i dobrze się kamufluje. Ludzkości będzie bardzo trudno wygrzebać się z tej sytuacji, gdyż nie bardzo wiadomo, z kim walczyć i jak walczyć .....Mamy 3 wojnę światową niewidoczną nie potrzeba samolotów czołgów itp. Mamy zdalną wojnę psychotroniczną. O ile w czasie wojny i komunizmu wróg był jawny i namacalny, tak teraz jest rozmyty, niejasny, zupełnie niesprecyzowany. Na kogo skierować celownik? Na rząd, banki, media, firmy farmaceutyczne czy Google? I przede wszystkim jak walczyć - w internecie? Na ulicy? W sklepie? Jak to zrobić? Okoliczności są wyjątkowo niesprzyjające, bo nasza cywilizacja się z takim typem zniewolenia wcześniej nie mierzyła, a najpotężniejsze siły zrobią wszystko, by trzymać nas w strachu i iluzji najdłużej jak się da. Tymczasem ludzie wokół stale popełniają ten sam błąd, pytając się, ile to szaleństwo jeszcze potrwa, kiedy to wszystko się skończy. Niczym zrozpaczeni marynarze wypatrują lądu na rozkołysanej łodzi. Takie stawianie sprawy nie ma sensu. Dawny świat już nie wróci, nie ma na to żadnych szans, transformacja jest w toku. Za daleko to zaszło, maszyna ruszyła, by dało się jeszcze z tej ścieżki zawrócić. Teraz można już tylko gdybać, jaką formę ostatecznie to wszystko przybierze, jak wielki będzie stopień zniewolenia. Przebieg linii granicznej zależy od nas samych, bo oni posuną się tak daleko, jak im pozwolimy. Niestety na razie, po pierwszych miesiącach testowania, wiedzą, że mogą zrobić praktycznie wszystko - oddaliśmy Warszawę bez jednego wystrzału. Rodzący się na naszych oczach totalitaryzm będzie trwał przynajmniej kilka lat, a według moich estymacji potrwa dekadę, czyli do 2030 roku, gdyż ta data pojawia się dosłownie wszędzie - w dokumentach ONZ, WHO, na stronach rządów, fundacji i innych globalistycznych agend ...jak w skrócie NWO. To jest operacja nastawiona na maraton, nie sprint. Zmiany będą przeprowadzane powoli, małymi kroczkami, stopniowo i sukcesywnie. Będą nam dokręcać śrubę, a potem troszkę ją odkręcać, zrobią dwa kroki w przód i jeden w tył. Zmiany muszą zachodzić na tyle powoli, by społeczeństwo zdążyło się do każdej nich przyzwyczaić. Tak jak pies, któremu stopniowo skraca się smycz, i po jakimś czasie już nawet nie zdaje sobie sprawy, że chodzi posłusznie przy samej nodze swego pana. Obecnie wszystko wygląda jak rozstawianie figur na szachownicy przed zmasowanym atakiem. Najpierw zatkali ludziom usta i zabronili się gromadzić. Potem zamknęli przychodnie, zrujnowali przedsiębiorców, zniszczyli gospodarkę. Doprowadzili do tragicznej śmierci tysięcy ludzi, którzy nie otrzymali pomocy medycznej na czas - zabili ich dosłownie, fizycznie. Teraz głośno mówi się o konieczności przeprowadzenia przymusowych testów i szczepień. W międzyczasie budują izolatoria i nowelizują prawo szczepionkowe tak, by w razie czego móc zaszczepić wszystkich bez ich zgody a potem zaczipować. Na naszych oczach przed Nami -trwa 3 wojna światowa - powstaje wykreowany Nowy Porządek - Świata.......We mgle jak ślepcy - Dążąc do czegoś - Bez celu błądzimy - Nie widząc sensu - Mgły I swojego istnienia.

Joker Nowy wpis

Największym jajem jest to ze 70% pako chce się zwolnić a Kierownictwo czy spółka chcą im tłumaczyć jak pakować żeby na papierze zaoszczędzić????????????

Pani Ola Nowy wpis

Tak czytam te opinie i zastanawiam się czy warto pracować w Bonito???

Bartek Nowy wpis
@Pani Ola

Nie warto

Dziewczyna ze zlecenia

Mamy pare osób wieku 30 plus tak?? Maja domy rodziny zony dzieci itp samochody nie wiem wakacje pracują w Binito za najnisza krajowa lub 100 zl więcej:) rozumiem ze to jest ich praca marzen. ...... Czy Bańka mydlana ??? Panowie np mlodsi dla Nich to druga lub pierwsza praca boją sie wszystkiego kamer itp sa mili grzeczni weseli mozna na piwko sie umówić a Panowie po 30 sa niedostępni kontakt z Nimi po za praca jest niemozliwy wręcz do uzyskania, na dodatek wpadli na pamysl odejścia z Bonito lub przejscia na zlecenie od Lipca ponieważ nie współgra to z ich czasem po pracy.....czysta abstrakcja. Natomiast Cale Pako bardzo lubie najlepszy dzial w tej firmie , buziaki Panowie:*

rondelbezuchwytu
@Dziewczyna ze zlecenia

Znowu aborygeński bumerang... "co typki 30+ robią za taką kasę w Bonito ?" Zakończmy raz na zawsze te dywagacje, opcji jest kilka: 1) optymistyczne: - piorą ją, razem ze spodniami w pralkach zakupionych na ratki przez niepracujące żony, - tankują fury, by codziennie je przepalić, gdyż nieużywany przedmiot rdzewieje, - ćwiczą mimikę twarzy dzieląc się z młodszymi pracownikami "dobrą nowiną", - zdobywają gratisową odporność stadną oszczędzając na szczepionkach, - odpokutowują zło jakie uczynili społeczeństwu pobierając wcześniejszą mundurową emeryturę, - zdobywają wiedzę, jak unikać kontaktu z ryczącymi 20estkami, - uczą się poprawnego pakowania w kartony pisanych przez siebie poradników małżeńskich dla singli, - oddają się dobrowolnemu ściąganiu z pensji podatków, zasilających portfele ich własnych żon jako 500+, - korzystają z NFZ, czyli nieograniczonego i bezpłatnego dostępu do służby zdrowia oraz zasiłku pogrzebowego, - mozolnie kolekcjonują darmowe kubeczki po kawie i budują z nich eko domki na Mazurach, - chcąc być fancy zakupują co miesiąc jedno ogniwo fotowoltaiczne, w myśl zasady, że od czegoś trzeba zacząć budowę domu na zgłoszenie, - pensję z pracy przeznaczają na jedzenie, picie i suplementy witamin, by mieć energię i siły do tejże pracy, - po prostu pracują, bo gdzieś po kilku latach odsiadki pracować trzeba, 2) pesymistyczne: wychodzą do pracy by odpocząć: - od hazardu, - od alkoholu, - od tytoniu, - od seksu, - od nadmiaru znajomych, - od spekulowania na krypto, - od handlu złotem i biżuterią z Kirgizami, - od Ukraińców wynajmujących ich nieruchomości, - od pilnowania dostaw bawełny z Burkina Faso, - od udzielania "chwilówek" najbardziej potrzebującym, lista jest dłuższa, ale chyba styknie, bo młodym popękają arbuzy.

Ona:)
@rondelbezuchwytu

Coś Mi się wydaje ze tu tylko dwie odpowiedzi są poprawne:)

Nick12345albocośinnego
@Dziewczyna ze zlecenia

Nie chciałbym być nie uprzejmy ale mam nadzieję że zrozumiesz. Pewnie mieszkasz z rodzicami i nie masz żadnych kosztów życia...rachunki, zobowiązania, wielkiego rodzaju oplaty i oczywiście dzieci, A pensję z Bonito masz tylko dla siebie na swoje potrzeby. W dobie pseudo pandemi gdzie ludzie stracili prace i dobre zarobki ważne było znaleźć jaką kolwiek pracę nawet za te ok.3tys. Lepsze to niż nic A między czasie szukać czegoś lepszego, ciekawszego za lepszą kasę No i oczywiście nie każdy przychodzi tam zeby jarac się znajomosciami z tym czy tamtym czy szukać nowych znajomości Priorytety po 30 się zmieniają ???????? Życzę wszystkim powodzenia i nie szukajcie afer więcej luzu

Koko
@Nick12345albocośinnego

W Krakowie nie ma bezrobocia:) Pandemia się kończy :) w Polsce jest 6% bezrobocia wiesz ile ofert pracy jest???

Pozdr dla Topora Aleksandrowic Nowy wpis
@rondelbezuchwytu

Co było to było, ale Bonito ma najlepszego Goworka w Polsce ????

Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Wasza 3??

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciekawowsc
Klient

Ktora dziewczyna według Was to najlepsza (usunięte przez administratora) magazynu ? ????

Top 3
@Ciekawowsc

Krycha sprzątaczka, pani Ivonka i Ania-łania

3z do x3

atmosfera mega spoko, ludzie pomocni i uprzejmi, jest naprawdę ok

Heehe
@3z do x3

A żelowego człowieka spotkałeś?

3z do x3
@Heehe

tak.

Ggg

Chętnie possam młodym z bonito. Pracowałem tam. I widziałem dużo ładnych chłopaków szczególnie z pako. Piszcie na davidoof2@wp.pl. gwarantuje dyskrecję.

Aa

Jestem chętny

@Aa

Pisz na email, lubię z połykiem. Piszcie na davidoof2@wp.pl

@Ggg

Nie chcę żadnych waszych fot. Dogadujemy się na miejsce i działamy. Hetero też zapraszam a nie pożałujecie.

Boss
@Ggg

Nie boisz się chorób wenerycznych? Takie zabawy z przypadkowymi osobami niosą spore ryzyko.

Dramat
@Ggg

Chłopaku chyba pomyliłeś portale ???? Tu się umieszcza opinie o pracodawcy a nie ogłoszenia seksualne ????

Dziewczyna ze zlecenia ehhhhh

Ze Starszymi Panami to mozesz pójść na mecz:) tylko najpierw spytaj się komu kibicują???????????? Ja raz bylam z Nimi na meczu :)

Dziewczyna ze zlecenia

Ja Nie mam nic do Panów z Pako :) czy młodych śmiesznych wesołych troche dziecinnych....czy po 30 Panów którzy po za swoim Hobby świata nie widzą i nawet na piwo nie chca się umówić........wola co innego robić. Ja ich lubie wszystkich najlepszy dział we firmie!!! Naprawdę Oni zawsze pomogą , powiedzą mile słowo itp Spoko ludzie . Chętnie Się umówimy z Nimi na piwko:) na impreze . Pamiętajcie dziewczyny ze zlecenia lubia się bawic:!

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Hej, Pracowałem kiedyś na magazynie teraz mam zamiar wrócić, coś się zmieniło. Jakiś nowy kierownik albo nowa kadra zarządzająca? Dajcie znać co o nich myślicie bo nie wiem jak się nastawiać.

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam , chciała bym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie w firmie na stanowisku magazynier ?

Joker
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Nie rozumiem czemu wszystkie afery w tej firmie sa na Pako:) Od urojonych pieczątek po to czy ktos dał jeden listek papieru więcej czy mniej.....:) po zakaz rozmowy lub brak możliwości wnoszenia napoji:) Ewidentnie sztuczne problemy i afery zeby 60 z kamer i koordynatorzy plus kierownik mieli co robic za co kase brac . Dla Panów z Pako chce Wam Sie za 2800 lub 2900 brutto (usunięte przez administratora)

Zapleczarz dziś przechodził sam siebie widać że walczy o miano największego jęzora na hali. Sam za to oprócz poganiania ludzi jak zwykle jego ulubionymi zawołaniami, gwizdania i wydawania z siebie odgłosów niczym z klatek w zoo, łazi z rękoma w kieszeni i drapie się po przedziałku. Poziom który sobą reprezentuję jest poniżej jego zachowania.

Bercik
@Pracownik

Kto to jest zaplecarz? To ten słynny ulizany czy ktoś inny?

Sitek
Kandydat

Czytam że pracujecie też w nocy. Czy jest możliwość pracy tu bez nocnych zmian?

Oooooo
@Sitek

Na zleceniu

Parodia!!!

Jako Nowy pracownik powiem tak to co robi ta firma to oszukiwanie ludzi....Praca Niby od Poniedzialku do Piątku. Pozniej ojazuje ze jest Niedziela,....albo sa Nocki a na ogloszeniu o prace nic nie pisało o nockach......Atrakcyjne wynagrodzenie zostawie bez komentarza.Obiecywano premie a tu nie ma czegos takiego. Duza Firma a zachowanie bajkopisarzy

@Parodia!!!

Patrz co podpisujesz a nie co bylo w ogloszeniu. Taka dobra rada na przyszlosc.

Merys
@4

W umowie nie ma napisane że praca także w niedzielę ;)

Bagieta

Jako już były pracownik mogę trochę powiedzieć. Tak jak już ktoś wspomniał. Miało być w tygodniu, były również weekendy, soboty lub niedzielę do wyboru. Jeśli potrzebowali ludzi, pytali czy ktoś przyjdzie w weekend a kiedy odmawiało się dało się odczuć obrazę majestatu. Jak się mówiło dzień dobry to szanowne kierownictwo musiało się zastanowić czy łaskawie odpowiedzieć czy nie. Płaca? Śmieszna. Najniższa krajowa plus 100zl jeśli się było w pracy bez L4. Kierownik, jeden z koordynatorów i koordynatorka lubili mieć swoje humory. "Ulizany" pomylił się, że nie jest kierownikiem tylko koordynatorem na magazynie i zachowanie co do pozostałych pracowników poniżej poziomu. Koordynatorka wielce obrażona na życie, zapytaj jej o coś to Ci odburknie. Kierownik humorzasty, jak mu wchodzisz w zadek to jest okej, jak przestaniesz i masz swoje zdanie to jest słabo. Andrzej kompletnie wykluczony, nikt na niego nie zwraca uwagi, nikt się z nim nie liczy. Przemiał ludzi straszny, nie mają za bardzo stałej ekipy pracowników, jest kilka może kilkanaście osób, które pracują tam kilka lat, za co je ogromnie podziwiam i szanuję determinację, ale myślę, że w innej pracy o wiele bardziej przynajmniej finansowo docenianoby ich pracę. Jeśli chodzi o zmianę Agatki i Sochy w sumie spoko. Agatka powinna zostać kimś wyżej niż koordynator, bo widać, że nadal lubi ta pracę i jest bardzo pracowita, szkoda, że nikt mimo to jej nie docenia i nie ma dla niej awansu. Praca sama w sobie nie była zła. Może jednak z najgorszych w jakich przyszło mi pracować, ale jako praca tymczasowa spoko, nic ciężkiego, trochę chodzenia z koszykiem. Co do sytuacji Covidowej to jak ktoś zachorował to szło podziemiem info, że ktoś jest chory ale raczej nikt tego nie weryfikował, nie wysyłali najbliższych pracowników na testy, bo nie daj Boże by coś wyszło to kolejny pracownik mniej do noszenia Kici Koci. Jeszcze wracając do kierownika mimo swoich humorków coś tam na tym magazynie robił, albo robił sztuczny tłok wokół swojej osoby. Andrzej natomiast biurokrata. Stanął na środku magazynu popatrzył pozglądał no i na tym się jego praca kończyła. Na pewno się nie spocił. Wydaje mi się, że w pewnym momencie dał sobą pomiatać i już nie umiał z tego wyjść i tak zostało. Co do pozostałych pracowników pomijając znowu kadrę kierowniczo koordynująca to misz masz, trochę Ukrainy, studentów, ludzi wygodnych, którym dobrze w tej pracy i już nie chcą nic zmieniać oraz matek Polek bez ambicji, które czuły się ważne, bo ktoś dał im laptopa i mogły przyjąć dostawę. Chłopaki z pako też na wiecznym wyjebaniu ale jak nie mieć (usunięte przez administratora) jeśli raz masz pakować, raz zbierać zamówienia a za chwile rozwozić koszyki. Bzdurna praca. Mimo to uważam, że ludzie tam pracujący zasługują na lepsze wynagrodzenie. Zakładam że kierownicy też czytają tę opinię i dziwi mnie to, że nie dają im ani trochę do myślenia. Trzymajcie się w tym Bonito.

davvidofff
@Bagieta

Tak, tzn zawodniczka ją w pewnym czasie przyłapała z telefonem w łapie w kiblu i pobiegła ją zakapować, ale typ upierał się cos tam. Nie pamietam, gosciowi chodzilo o to ze zaden sędzia jej nie przyłapał z telefonem XD ale nawet jeśli to jej ruchy były kompletnie abstrakcyjne i nie ma tu mowy o szachowym geniuszu, bo gdyby ktoś byl żywym Stockfishem to w szachach byłby bogiem z ktorym nie ma nawet sensu grać. Ona by przyjezdzala tylko na zawody i kazdy powinien się z urzędu poddawac a ona dostawałaby wszelkie mozliwe nagrody za samo istnienie XD bo nawet gdyby się jakiś Nadgorliwiec Carlsen odważył to po wielu rundach i tak miałaby wyższy bilans i i tak by była zawsze zwycieżczynią XD XD

davvidofff
@davvidofff

od 5 lat mieszkam w nowym domu, tutaj pralnię mamy osobno, ale w poprzednim domu pralka stała zaraz przy muszli, nigdy nie chodziłem do łazienki jak pralka była włączona

No nick

Pomyliłeś portale XD

nickk

Chyba masz racje

Jacula
@Bagieta

Za długie. Nie przeczytałem. Pewnie same bzdety.

Adasko
@Jacula

Sam jesteś bztet skoro pracujesz w bonito :)

Bonito cały mój świat....

Osoba która przyprowadzi nowego pracownika który przepracuje cały miesiąc i nie ucieknie dostanie 500 zl netto jednorazowej premi....

Kamill

Apeluje do Panów z pako z grupy plus 30 .Zapraszam do Nas do firmy Farutex!!! Ndo pracy !!!! Poszukujemy mezczyzn, do pracy fizycznej, magazynierow, kierowcow. Bylem u Was na Magazynie u Nas wiecej zarobicie. Przeciez Bonito to nie jest praca dla Was!!! Zapraszamy tez Panie

Starszy Bułkowy
@Kamill

Brakuje tutaj już tylko wpisu o Eurocashu, gdzie Ukrainiec na Ukraińcu Ukraińcem pogania. Trzy największe obozy pracy w tej części Polski. :'D

Pppp

Rzetelna... Lol

????
@Kamill

Zimno u Was jest później chory będę.....bez jaj na dodatek u Was dziewczyn nie ma takich ładnych jak w Bonito

kandydat
Kandydat

jakie warunki na stanowisku kierowcy ?

Yogii
@kandydat

Chlopie:) Niech Cie Bog Chroni:) przed przyjsciem na kierowce????nie polecam jako byly kierowca. Tam kierowcow to juz pol Krakowa bylo:)

Stefan
@Yogii

A co tam robią że tak cudownie ??

Ona:)
@Stefan

Wiesz ogolnie jest nie ciekawie...:) to By Mozna bylo napisac ksiazke na ten temat:)

Blood86
@Yogii

Hej Yogii. Czemu tak źle na stanowisku kierowcy??? Można coś więcej powiedzieć??? Mam propozycję na to stanowisko...

Kinimod

Powiesz cos więcej?

Bagieta
@Blood86

Nie słuchajcie go, odebrali mu prawo jazdy i dlatego go zwolnili

Kinimod
Klient

Witam , jak wygląda praca na stanowisku kierowcy, proszę o wypowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Kraków

Bonito.pl Sp. z o.o.