Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Joker

To trzeba liderem byc zeby koszyki rozwozic ???:) Za dzuo ludzi do zarządzania za malo do pracy:) no taka jest prawda , moga byc liderzy co będą mówić kto ma hurt pakować czy zwrot itp to samo może mówić kordynator , i kierwonik i nawet święty Mikołaj itp tylko ktos to musi zrobić!!! I to dobrze znaczy sie spakować . Problemem jest model zarządzania . Przecież nie liderzy nie sa wogole potrzebeni wcześniej ich nie bylo magayn sie nie zawalil !!! Problem jest w doborze Liderów nie właściwe osoby!!!Tylko Bogi Sie nadaje. Jawor czy Darek czy Krzysiu lubie ich ale szczeze nie mozna sprwadzac pakowania do absurdu, (usunięte przez administratora) głupoty bo to nie jest cyrk czy zoo .Pracuje 6 lat w Bonito i takich cyrkow to jeszcze nie widziałem. Sukces Pako opiera sie na starej Ekipie!!! Czyli Na Klilku osobach które robia wszystko hurty, zwroty, tasma, gabaryty itp taka jest prawda no na co im Lider co im powie jak palete przywieźć czy Karton sklejic albo jaka pogoda bd itp...no parodia .Mysle ze W ciagu paru miesięcy skończy sie cyrk i zacznie sie normalność

Przemoo
@Joker

Jakiej starej ekipie? Jak tam rotacja jest jak na karuzeli w wesołym miasteczku:D

polroczniak
@Joker

ja tam stazu dlugiego nie mam i tez lubie cala ekipe liderow ale jak mam byc szczery to wlasnie z calej 4 tylko Bogus sie nie nadaje, bo za duzo tam widze kolesiostwa i kolka wzajemnej adoracji wlasnie ze stara ekipa pakowaczy, ktora patrzac obiektywnie w kwestii pakowania paczek odwala chyba najwieksza kaszane, byc moze nie specjalnie, po prostu stare nawyki lub zmeczenie materialu.

Gosciu
@polroczniak

Ile.razy hurt pakowales mlody? Czy gabaryty??na tasmie byles?? Zwrot??? Starzy po Was wszystko poprawiaja i robia a wy w rurkach chodzicie jak baby po magazynie

wentyl
@Joker

co ty kolego za farmazony wypisujesz kiedy ty widziales najstarszych stazem na pakowaniu hurtow ? jak ich z czystego przypadku jakis koor tam nie zapedzi, to nie ma sily by sie tam znalezli. Hurty pakuje glownie ekipa ze srednim stazem, bo starzy unikaja tego jak ognia, a nowych chyba dla bezpieczenstwa tam nie daja. Czasem przypadkowo ktorys sie tam pojawi to od razu spowalniaja prace szczegolnie popoludniem gdy parcie jest na dpd. Ostatnio podobno jakis weteran odwalil tam na hurtach niezla karuzele, az kamerki poszly w ruch, wiec o czym tu mowa. Tak wiec joker zachowaj se te bajki dla siebie bo sam jestes pewnie z tej najstarszje ekipy i tworzysz tu jakies tresci sf by tych najwiekszych nierobow wybielac. Kto robi na pako juz jakas chwile i jest kumaty to dokladnie widzi i wie jak jest naprawde. Cale pako funkcjonuje dzieki sredniakom robiacym tu od pol roku do roku gora, reszta robi wszystko zeby nie robic, zarowno ci najdluzej jak i ci najkrocej pracujacy. choc wsrod nowych jest kilku karnych i chetnych do roboty, ciekawe na jak dlugo gdy sie zapatrza na starych cwaniakow. Co do liderow kaza im i placa no to robia co maja robic, ale ogolnie sie nie wypowiadam bo mito zwisa co robia, jak i po co, do mnie nie podchodza, widac chyba dobrze pakuje. Jedno wiem bo to az za dobrze widac, u starych czuc jakas zawisc ze akurat ci zostali wybrani na tych liderow a nie oni i chca chyba przezto na zlosc zrobic calemu swiatu bo jawnie widac jak na poakowaniu odwalaja maniane, za to nowi jakby podciagneli sie w robocie gdy sie im na rece patrzy. a z boku tacy jak ja sredni stazem do tej pory jak robili, tak robia i pewnie robc beda cala te robote by to sie wszystko jakos krecilo.

szybki
@Przemoo

Nie przesadzaj są starzy co sie trzymaja mocno ze soba od lat, a by im ulżyć w monotoni pakowania dają ich i na faktury i na przyjmowanie punktów, na widlaka czy jako kierowcy busow a ostatnio i na szczytywanie zamowien no i jest cała reszta która rotuje gdy dochodzi do wypalenia zawodowego lub pojawienia się lepszej oferty pracy.

Ciekaw
@wentyl

Ciekawe co można odwalić na hurtach? Za dużo papieru czy za mało było? Aż jestem ciekaw jaki wymyślony "problem" mógł tam wyskoczyc. Czy zavwolno pakował i ?

klemens
@Ciekaw

widac ze malo jeszcze wiesz o inwencji tworczej niektorych einstainow pakowalnictwa, mozna np 20 kilogramowe pudlo z ksiazkami wypelnic bablami

Nowy Pakowacz

Mam Pytanie Bo Pan Jaworowicz niby Lider itp moze sam pokaze jak sie pakuje??? Bo chodzić koszyki różnosic opowiadac bajki to ja tez moge:) idz. Pakuj hurt kolego , gabaryty , zwroty itp bo nigdy tego nie robiłeś i nie robisz!!! A kozaka udajesz!!! Pracuję tam od niedawna ale twoje zachowanie jest żałosne....

panJawor
@Nowy Pakowacz

Dziękuję za subiektywną opinię, bardzo szczera, szkoda, że nieprawdziwa. To, że ktoś nie pakuje w danej chwili hurtów, czy innych paczek, nie znaczy że ich nigdy nie pakował. Nie wiem "kolego" jaki masz staż w tej pracy, ale wierz mi że mój jest spory, więc choćby sam fakt wykonywania przez tak długi okres czasu tych samych czynność powoduje, że z biegiem lat stajesz się w tym, chcąc lub nie chcąc, po prostu dobrym. Widzę, że lubisz rzucać anonimowo wyzwania, tym samym widzę, że lubisz rywalizację. Zapraszam cię zatem po moim powrocie z urlopu na pogawędkę w 4 oczy przy stanowisku z hurtami i zobaczymy kto lepiej pakuje paczki, oczywiście w kategorii szybkość/jakość, a nie tylko w kategorii szybkość (bo ja zwrotów nie akceptuję). Jeśli boli cię jeszcze coś innego, oczywiście w sprawach służbowych, to również zapraszam na spotkanie, z miłą chęcią usłyszę co ci na sercu leży (poważnie bez ironii), kto wie, może coś doradzę, w czymś pomogę, albo ty mi w czymś pomożesz.... Niestety w tematyce ludzkiej psychiki jestem raczej amatorem, zatem wszelkiej maści problemy dotyczące zawiści, zazdrości o piastowane stanowisko, bólem pupy o związane z nim haha profity finansowe, jak również kwestie dotyczące wszelkiej maści gierek psychologicznej np. kopani pod kimś dołków, cóż tutaj zapewne jesteś mistrzem i wygraną masz w kieszeni, a ja z góry mówię, że poddaję się bez walki. Baa, jeśli tego tak bardzo pragniesz, mogę również poddać się bez walki w kwestii piastowanego obecnie przeze mnie stanowiska, myślę że od tego nie zbiednieję, ale stawiam jeden warunek, robisz wszystko (wspólnie robimy wszystko), byś to ty zajął moje miejsce i zaczął wykonywać wszystkie te czynności, które ja teraz wykonuję, włącznie z tymi które wykonuję wcześnie rano (gdy ty zapewne jeszcze sobie smacznie śpisz) i późnym wieczorem (gdy ty zapewne już przebywasz w gronie swoich znajomych popijając piwko lub oglądając, albo kopiąc w gałę). Przekonamy się wówczas, po tygodniu, miesiącu, dwóch, trzech? na jak długo starczy ci energii, a przede wszystkim chęci, do tego, co ja tu robię od... lat. Bynajmniej nie rzucam słów na wiatr, dla mnie naprawdę nie ma problemu by wrócić do tych czynności, które wykonywałem przez kilka lat, a których nie wykonuję teraz, czyli pakowania i wybierania zamówień, mając na całą resztę prac, podobnie jak ty teraz wyje... Ale pamiętaj warunek jest ten o którym wyżej napisałem, ty wskakujesz na moje obecne miejsce i pokazujesz co potrafisz. Tylko nie ma, że po 3 miesiącach nie zostaję tutaj, bo kwit się nie zgadza, albo że brakuje siana na dezodoranty, bo tyle potu produkujesz, że pani sprzątająca nie musi mopa namaczać. Umowa stoi "kolego anonimie", "nowy pakowaczu", prawdopodobnie "hurtowo" wkładający bąble do pudeł z książkami?

Heheszek
@panJawor

Piastowane stanowisko ????????

Hihaszek
@Heheszek

nie matura, a chęć szczera zrobi z ciebie magazyniera (usunięte przez administratora)

Starypaker
@Nowy Pakowacz

Skad ty sie urwales ze oczekujesz od tych liderow by pakowali paczki, przeciez stworzyli te stanowiska by wlasnie robili inne rzeczy niz pakowanie, a z tego co wiem maja m.in. rozwozic takze koszyki, wiec co sie tak ciskasz.

Liderzy????????????

Hah Liderzy jacy Liderzy??? Przeciez Oni pakuja tak samo jak wszyscy:) a zachowuja sie tak jakby nikt oprócz nich nie umiał pakować:) Chciałbym zobaczyć ich jak Hurt pakuja albo zwrot!!! Czemu tego nie robia???????Dostali podwyżki więc musza szukać dziury w całej

Admirał Jachaś

hola hola.... co to kogo obchodzi jak kto chodzi ubrany. Niejedna z Was maluje sie pół nocy aby o 6;00 wygladac jak ksieznbiczka, tylko po to aby smigac po magazynie, co to kogo obchodzi jak smiga szef lub dyrektor. Nie szata zdobi czlowiekla, jak dla mnie Dyrektor moze smigac nawet w ciuszkach z lumpeksa byle byl dobrym czlowiekiem . Dlaczego nie ma podwyzek w BONITO? Bo władza i pieniadz to wspolnicy przebiegli, po co Komus dac 200-300zl netto podwyzki, skoro mozna zostawic to dla siebie, a dzieki temu zamiast jednego mieszkania raz na rok w centrum krakowa mozna kupic ich tuzin a do tego wynajac prywatny jacht i kupic kolejny fajny samochodzik. Normalni ludzie jak widza ze juz maja wszystko, to pomagaja innym, gdyz u nich uczucia i empatia sie włacza, ale u niektorych ludzi dzzial to odwrotnioe, gdy widza ze juz cos maja to chca wie3cej i wiecej czyims kosztem nie zmienimy tego :) trzymajta sie Ziomale i ZIomalki ide spoac

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

W Polsce bezrobocie wynosi 5 % np w Krk i w okolicach wynosi 2% W Bonito większości ludzi ktorzy pracują nie wszyscy to osoby z poza Krk lub okolic . Którzy przyjechali do Krakowa albo mieszkaja w okolicach Krkaowa sa np z Gór , Śląska , Podkarpackie itp . Za 2300 zł nir da sie utrzymać rodziny taka jest prawda , przy małym bezrobociu znalezienie innej pracy jest łatwe trzeba tylko chcieć . Nie jest sztuką narzekać pracę zawsze można zmienić!!! To ze ludzie pracują mało zarabiają to winna ludzi tez zawsze można pracę zmienić

Inzynier
@:)

Na co ich stać ??? kierowników na co hahah pyta się layk !!! :P Kieroniku wiem ze wszystko byś puścił jak starą mydlarnie bo cie stać na to haha powodzenia :P

Rozumiem Lid czy Biedronke

Rozumiem ze Sytuację monitoruje Lidl czy Biedra bo Wam tez ludzi brakuje do pracy:) A powiedzmy sobie Szczeze bezrobocie jest małe. Kiedyś Farutex wpadł na pomysł ze zatrduni byków z Bonito do pracy fizycznej ale byli w szoku ze w Bonito srednia pracy Panów to 25 lat:) Ciekawe czasy ze pracodawcy w ten sposób szukają pracowników . Za chwile Makro albo Auchan albo Kto inny bd się tu reklamował:)

Oszukujecie jak umiecie. Twierdzicie że pracujecie za marne pieniadze, za 2300 netto. Ja w to nie wierze. prosze uprzejmie "Podwyżki wynagrodzeń z początkiem marca 2021 roku wprowadził także Lidl. Pracownicy sieci zarabiają od 3550 zł brutto do 4350 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy firma gwarantuje wzrost płacy do poziomu - 3650 zł brutto do 4550 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3900 zł brutto do 4800 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z tym kosztów życia. - Ogłaszając podwyżki wynagrodzeń pracowników w marcu bieżącego roku, zapowiedzieliśmy stworzenie kolejnych 2600 miejsc pracy w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Z kolei wskaźnik rotacji w latach obrotowych 2017 - 2020 wyniósł kolejno 19,9 proc., 19,0 proc., 17,8 proc., 14,6 proc. Oznacza to, że nasi pracownicy w większości są zadowoleni z pracy w naszym zespole i chętnie zostają z nami na lata, co nas bardzo cieszy - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communication, Lidl Polska. Dodaje też, że firma zapewni pakiet benefitów pozapłacowych - m.in. stabilne zatrudnienie, dzięki umowie o pracę na minimum 12 miesięcy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, szkolenia oraz wyprawkę "dla maluszka" i pierwszoklasisty, a także bezpłatny program wsparcia psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Jedną z zalet pracy w Lidl Polska jest również szansa na rozwój zawodowy - promujemy awanse wewnętrzne oraz równość płacową kobiet i mężczyzn - kontynuuje Aleksandra Robaszkiewicz." Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/news-sieci-handlowe-walcza-o-pracownikow,nId,5390643#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome W biedronce podobnie, do tego w sklepach nie trzeba pracowac w niedziele a w Bonito trzeba. Wiec albo kłamiecie ze zarabiacie tylko 2300zl netto albo jestescie poprostu bardzo zmanipulowani lub malo inteligentni ze siedzicie tutaj mimo tego ze w biedronce lub lidlu jest 3x lepiej Ja tam uwazam ze oszukujecie i tak naprawde zarabiacie po 3000zl netto dlatego nie zwalnacie sie.

Rybka z akwarium

Drogi anonimie, twierdzisz, że każdy kto tu napisał o zarobkach w Bonito jest oszustem. Napisz nam proszę, jaki cel miałoby wprowadzenie innych w błąd? Eliminowanie konkurencji? Daj spokój. Niestety zarobki w tej firmie są marne, a patrząc po tym jak wszystko drożeje (zaczynając od produktów spożywczych, a kończąc na benzynie) śmiem twierdzić, że tragiczne. Zaraz w komentarzu wyskoczy jakiś osobnik z tekstem "nie pasuje to zmień pracę". Żeby życie było takie proste, to by ludzie byli szczęśliwsi, ale o tym poniżej. Poza wynagrodzeniem - które jest głównym czynnikiem podjęcia pracy - są też inne, potrafiące zatrzymać na dłużej, m.in. bliska odległość, współpracownicy, spokojna praca, brak stresu. Nie wypowiadam się za wszystkich, podaje tylko przykłady. Co człowiek to inny powód dla którego tutaj pracuje. Niektórzy nie zmieniają, bo się zwyczajnie boją sytuacji, która panuje już od pewnego czasu na rynku pracy. Ile to osób z różnych gałęzi gospodarki straciło zatrudnienie. Takie sytuacje potrafią wpędzić w głęboką depresje. Nie jest to miłe uczucie. Podajesz tutaj przykład Lidla i Biedronki, gdzie niby jest lepiej. Może wynagrodzenie faktycznie jest lepsze, ale widocznie nie masz pojęcia jak wygląda taka praca. Ciągły stres i praca z trudnym klientem. któremu się wydaje, że jest PANEM, a Ciebie traktuje jak śmiecia (nie każdy, ale wielu takich spotkasz na swojej drodze jako pracownik sklepu). Prace można zmienić na lepiej płatną, ale jaką masz gwarancję, że poza wynagrodzenie inne aspekty też będą w porządku? Żadną. Ktoś Ci da kilkaset złotych więcej i już oczy się będą świecić. Tylko później okazuje się, że poza większą kasą nic się nie poprawiło, a wręcz pogorszyło, w skrócie "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Oczywiście nie jest tak, że Bonito super, a wszędzie źle. Absolutnie. Nie jednemu zmiana pracy wyszła na dobre. Po prostu niektórzy są mniej skłonni do ryzyka i trzymają się tego co jest. Chociaż coraz więcej osób zaczyna się zwalniać. W Bonito na pewno dałoby się lepiej zarabiać, ale niestety tutaj jak i w większości firm panuje zasada, że góra bierze wszystko, a okruchy dla reszty. Nie ma pieniędzy na podwyżki bo lub są na żenującym poziomie typu 100-200 zł na rok, ale na nowe samochody służbowe już jest. I to nie byle jakie. Ty masz zaciskać pasa, pracować na najwyższych obrotach, a w zmian za to góra kupi sobie nowe samochody. To jest życie :) Dlatego apeluje do wszystkich pracowników tej firmy: JAKA PŁACA, TAKA PRACA. I tego się trzymajcie. Nie dawajcie z siebie wszystkiego, bo nie ma sensu. Wynagrodzenie jest jakąś formą okazania szacunku. Widzicie jak się szanuje pracownika: najniższa (lub prawie), zero dodatków i heja. I na zakończenie coś do Państwa zarządzającego: nie zapominajcie, że bez tych trybików w magazynie i w biurze nie byłoby was. P.S: Panie Dyrektorze, proszę się ubierać stosownie do swojego stanowiska. Jak tak patrzę na Pana czasami, to zastanawiam się czy to Dyrektor czy jakiś Seba z osiedla. Czasami to brakuje jeszcze piwa w ręce. To tylko mała uwaga. Proszę nie brać tego zbytnio do siebie ;)

Rybka zwana Wandą
@Rybka z akwarium

W Bonito dałoby się lepiej zarabiać gdyby np. nie było takiego chorego systemu: nie damy ci premii, nie damy ci podwyżki, ale damy ci możliwość robienia w sezonie nadgodzin, to sobie fajnie zarobisz. Podejście totalnie antywydajnościowe (po co się starać w tygodniu, lepiej żeby zostało pracy na weekend, dostanę wtedy podwójnie) i nie fair w stosunku do osób, które pracują dobrze, ale niekoniecznie chcą poświęcać pracy więcej niż te 40 godzin tygodniowo. Może oprócz flutter developera warto by było poszukać kogoś znającego się na zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Aga

Cześć czy są tu kierowcy pracujący w modlniczce ?. Mam prośbę o namiar do któregoś bo mam sprawę do jednego ale nie pamiętam imienia. Można się skontaktować na mój email ag.1990@wp.pl

Chciala Bym Zatrudnić

Na Pako , jaka tam jest stawka??? Godziny pracy, i Ludzie jacy pracują???

Ajacielubie

Nic tylko współczuć obecnemu zarządowi, że po zmianie dowództwa zwalnia się tak wiele starszych stażem pracowników. Zrobił się chaos. Poczynając od list które system ustala tak byś przeszedł jak najdłuższą drogę. Nie wiem czy nie zależy Wam na czasie? Teraz to wielkie lotnisko i każdy kołuje pomiędzy antresolami Nie wiem, chociażby jedno małe udogodnienie - połączenie mostkiem dwóch antresoli na najwyższym piętrze? To tylko moje spostrzeżenia Dodam, że cieszę się z nowych wiatraków, przynajmniej czuć różnicę robiąc fakture w upalne dni na wyższych piętrach :)

Nowa

Witam , chciała bym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie w firmie na stanowisku magazynier ?

Ta
@Nowa

Prawie najnizsza krajowa

Pakowalnia

Mamy 4 liderów:) czyli ludzi ktorzy będą co robic??? Zgadnijcie :) Jak Sie nazywa pewne czynności :) Plus Macie kamery które Was obserwują:) Gdzie są zawsze afery ?? Na Pako za duzo papieru dajecie za mało lata nie lata itp pieczątki dawajcie itp Czemu na innych działach nie stoi nad ludzmi koordynator ?? Czemu Gdzie indziej nie ma jakis liderów??? Czy na hurtach czy Punktach sa liderzy??? Czemu zawsze Pako jest najgorsze??? Czy Dostajecie podwyżki?? Premie?? Czy zdarzyło sie tak ze DPD nie wyjechało??? No nie:) czy ktos coś ukradł z pako??? No nie . Czy ktos coś zniszczył z pako?? Nie. Czy paczki sa faktycznie zle pakowane??? Same sa reklamacje itp no nie:) Wiecie czemu tak jest bo taka jest polityka firmy Panowie . Sztuczne afery powodują ze nie trzeba premii dawać czy podwyżek , itp Teraz proste pytanie czy jezeli jest koordynator kierownik kamery liderzy itp wszyscy Was pilnują nie możecie nawet porozmawiać pakujac itp Czy w takich warunkach za 2800 czy 2900 brutto miło się pracuje??? Czy chcecie w takim czymś uczestniczyć? Czy w Polsce jest bezrobocie 20%??? To jest praca dla studentów , emerytów i może dla pewnych ludzi itp Ale Nie dajcie się oszukać i miejcie jaja praca czeka na Was gdzie indziej

Admirał Jachaś

Ostatnio spłonęła fabryka styropianu w Świeciu, własciciel Henryk Piotrowski ze łzami w oczach mówi o tym jak odbudowuje fabryke wraz z pracownikami , którzy zostaja na nadgodziny aby odbudowac fabryke, którzy nie chca wynagrodzenia za prace, ktorzy przychodza w weekendy, dlaczego? BO SZEF ZAWSZE IM POMAGAL BYL WOBEC NICH LOJALNY UCZCIWY I SPRAWIEDLIWY NIE PCHAL KASY WE WŁASNA KIESZEN A KAZDEMU DAWAL UCZCIWIE ZAROBIC. Gdy pracownika dziecko zachorowalo to szef wykładał spora gotówke na leczenie, zreszta inni pracownicy tez pomagali, cały zakład pracy jak wielka rodzina i szefostwo i pracownicy. Material mozna zobaczyc na youtubie A teraz ankieta czy gdyby Bonito splonelo to czy pracownicy tak samo lojalnie by sie zachowali wobec BONITO i pracowali by zupelnie za darmo aby odbudowac wszystko dla włascicieli???? Jesli tak klikamy usmiechnietą buzke jesli nie klikamy złą buzke . Ta ankieta pozwoli włascicielom ktorzy dobrze wiemy ze tu zagladają ocenic czy w ciezkiej sytuacji będziemy z nimi , a po ogladnieciu reportazu ze spalonej fabryki styropianu moga sie zastanowic co by mogli uczynic aby pracownicy chcieli za nimi skoczyc w ogien. Osobiscie z okazji urodzin zycze sobie jak i wszystkim WAM abysmy doczekali kiedys zakladu pracy z prawdziwym szefem takim jak Henryk Piotrowski ktory nie patrzy tylko na zyski ale chce aby kazdy pracownik zyl godnie. POZDRO

Ankieter
@Admirał Jachaś

Żeby coś zdziałać potrzeba czynów a nie tylko pisać na forum które i tak nic nie znaczy. Nic nie zrobiłeś poza pisaniem nie na temat i walką z wiatrakami. W ostatnim zdaniu chyba powinno być "Nie zasługuje na szacunek" w internecie każdy Kozak a jak coś trzeba zrobić to siedzą cichutko po kątach. Żałosny jesteś człowieku

Ankieter
@Admirał Jachaś

Bezuzyteczne nieroby. Caly dzien laza bez celu i gadaja miedzy regalami. A jak trzeba pracowac to ida do kibla i siedza na telefonie. Juz dawno temu jakbym zarzadzal agencja to bym was psy na butach wywalil z zakladu. Przez taka patologie nasz wielki kochany ****** dostaje po tylku od zarzadu. Bat by sie przydal na te polaczkowate plecy. Ze 2 razy b smagnal to od razu byscie ruszyli 4 litery. Banda nierobow. Jedyne wartosciowe osoby to liderzy i menegment. Reszte zastapilbym ukraincami i murzynami, bo na polakow patrzec nie moge jak "pracuja" A tfu!

Jacy. Liderzy???
@Ankieter

Liderzy co pakować nie umia zyja w urojonym swiecie, gdzie sprowadzaja pakowanie do absurdu n, głupoty.....wez sie rozpędz i pier....o mur

Ona:)
@Ankieter

Nikt nic nienpracuje?? Faktury same się robią, samo się pakuje , hurty same się robią, itp .....chlopie jesteś głupi

Lolo

Zastanawiam sie ale czy Kordynatorzy w tej firmie umia pakowac ?? Raczej Nie:) Czy Krystian Sochacki umie pakować????????Jaja sa w tej firmie:) parodia jakaś i to za 2900 brutto:) Jak koordynator który nie zna pracy w praktyce ma zarządzać praca?? Ile książek smakowały Pani Koordynatorki??Nawet pracownicy wydzieleni do kontrolii pako nie będę nazwisk podawal oprócz bajerowania i opowiadania głupot tak samo pakują wszystko byle jak

jose murinho
@Lolo

ja te nie umiałem grac w pilke a tenerem zem dobrym

Kolo
@Lolo

Koordynatorzy pracują tam już jakieś 10 lat i zaczynali tak jak wy i to za jeszcze gorszą stawkę i wtedy się robiło a teraz to tylko narzekać umiecie

jose murinho
@Kolo

niektórzy narzekają a jakby zobaczyli na czym polega ciężka praca-adekwatnie lepiej płatna to by zrozumieli dlaczego zarabiają lekko powyżej minimalnej.

Joker

Największym jajem jest to ze 70% pako chce się zwolnić a Kierownictwo czy spółka chcą im tłumaczyć jak pakować żeby na papierze zaoszczędzić????????????

Kolega z pako
@Joker

Koledzy cie nabrali że też się chcą zwolnić, zwolniłeś się a wszyscy zostali. Ale jajo

Siema Byku
@Joker

Widzę że na pako, nic się nie zmieniło od paru lat, najgorzej traktowani, najniższe morale. Ahh Bonito.

Ggg

Pracowalem w bonito i jest tam dużo ładnych chłopaków szczególnie na pakowni.Obciagne chłopakom z bonito. Piszcie na davidoof2@wp.pl.

Z kim tutaj warto się zadawać? Są jakieś fajne grupki osób? Można nawiązać jakieś blizsze przyjaźnie czy tylko praca praca? Są jakies chlopaki ok 20-25 lat? Poleccie z kim się zadawać

Kalu
@4924

Pytanie czy Jestes kobietą czy mężczyzna:)

@Kalu

Mężczyzną :)

A co by było gdyby....

Ogólnie nie polecam pracy w Bonito, strata czasu, zarobki.....? Oczywiście najniższa krajowa, jesteś tam zwykłym pionkiem jak każdy, brak możliwości jakiego kolwiek rozwoju, patrzą Ci na ręce z każdej strony, tysiące kamer żebyś przypadkiem czegoś nie ukradł(a), koordynatorzy chodzą po hali pokrzykują szybciej szybciej panowie dawać dawać, Oczywiście sami nic nie robią Są też normalni ludzie z którymi można pogadać pożartować szkoda że jest ich niewielu....pozdrawiam Ogólnie : żenada

Ggg

Obciagne piszcie na davidoof2@wp.pl

Myszka Miki

To Panowie z grupy 30 plus w Lipcu się zwalniaja:) juz wiem czemu bo Stadiony otwieraja???? Az zal bd bez nich:) Bylo wesoło

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.