Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Pani Ola

Tak czytam te opinie i zastanawiam się czy warto pracować w Bonito???

Bartek
@Pani Ola

Nie warto

Dziewczyna ze zlecenia

Mamy pare osób wieku 30 plus tak?? Maja domy rodziny zony dzieci itp samochody nie wiem wakacje pracują w Binito za najnisza krajowa lub 100 zl więcej:) rozumiem ze to jest ich praca marzen. ...... Czy Bańka mydlana ??? Panowie np mlodsi dla Nich to druga lub pierwsza praca boją sie wszystkiego kamer itp sa mili grzeczni weseli mozna na piwko sie umówić a Panowie po 30 sa niedostępni kontakt z Nimi po za praca jest niemozliwy wręcz do uzyskania, na dodatek wpadli na pamysl odejścia z Bonito lub przejscia na zlecenie od Lipca ponieważ nie współgra to z ich czasem po pracy.....czysta abstrakcja. Natomiast Cale Pako bardzo lubie najlepszy dzial w tej firmie , buziaki Panowie:*

rondelbezuchwytu
@Dziewczyna ze zlecenia

Znowu aborygeński bumerang... "co typki 30+ robią za taką kasę w Bonito ?" Zakończmy raz na zawsze te dywagacje, opcji jest kilka: 1) optymistyczne: - piorą ją, razem ze spodniami w pralkach zakupionych na ratki przez niepracujące żony, - tankują fury, by codziennie je przepalić, gdyż nieużywany przedmiot rdzewieje, - ćwiczą mimikę twarzy dzieląc się z młodszymi pracownikami "dobrą nowiną", - zdobywają gratisową odporność stadną oszczędzając na szczepionkach, - odpokutowują zło jakie uczynili społeczeństwu pobierając wcześniejszą mundurową emeryturę, - zdobywają wiedzę, jak unikać kontaktu z ryczącymi 20estkami, - uczą się poprawnego pakowania w kartony pisanych przez siebie poradników małżeńskich dla singli, - oddają się dobrowolnemu ściąganiu z pensji podatków, zasilających portfele ich własnych żon jako 500+, - korzystają z NFZ, czyli nieograniczonego i bezpłatnego dostępu do służby zdrowia oraz zasiłku pogrzebowego, - mozolnie kolekcjonują darmowe kubeczki po kawie i budują z nich eko domki na Mazurach, - chcąc być fancy zakupują co miesiąc jedno ogniwo fotowoltaiczne, w myśl zasady, że od czegoś trzeba zacząć budowę domu na zgłoszenie, - pensję z pracy przeznaczają na jedzenie, picie i suplementy witamin, by mieć energię i siły do tejże pracy, - po prostu pracują, bo gdzieś po kilku latach odsiadki pracować trzeba, 2) pesymistyczne: wychodzą do pracy by odpocząć: - od hazardu, - od alkoholu, - od tytoniu, - od seksu, - od nadmiaru znajomych, - od spekulowania na krypto, - od handlu złotem i biżuterią z Kirgizami, - od Ukraińców wynajmujących ich nieruchomości, - od pilnowania dostaw bawełny z Burkina Faso, - od udzielania "chwilówek" najbardziej potrzebującym, lista jest dłuższa, ale chyba styknie, bo młodym popękają arbuzy.

Ona:)
@rondelbezuchwytu

Coś Mi się wydaje ze tu tylko dwie odpowiedzi są poprawne:)

Nick12345albocośinnego
@Dziewczyna ze zlecenia

Nie chciałbym być nie uprzejmy ale mam nadzieję że zrozumiesz. Pewnie mieszkasz z rodzicami i nie masz żadnych kosztów życia...rachunki, zobowiązania, wielkiego rodzaju oplaty i oczywiście dzieci, A pensję z Bonito masz tylko dla siebie na swoje potrzeby. W dobie pseudo pandemi gdzie ludzie stracili prace i dobre zarobki ważne było znaleźć jaką kolwiek pracę nawet za te ok.3tys. Lepsze to niż nic A między czasie szukać czegoś lepszego, ciekawszego za lepszą kasę No i oczywiście nie każdy przychodzi tam zeby jarac się znajomosciami z tym czy tamtym czy szukać nowych znajomości Priorytety po 30 się zmieniają ???????? Życzę wszystkim powodzenia i nie szukajcie afer więcej luzu

Koko
@Nick12345albocośinnego

W Krakowie nie ma bezrobocia:) Pandemia się kończy :) w Polsce jest 6% bezrobocia wiesz ile ofert pracy jest???

Pozdr dla Topora Aleksandrowic
@rondelbezuchwytu

Co było to było, ale Bonito ma najlepszego Goworka w Polsce ????

Ona

Wasza 3??

Ciekawowsc

Ktora dziewczyna według Was to najlepsza (usunięte przez administratora) magazynu ? ????

Top 3
@Ciekawowsc

Krycha sprzątaczka, pani Ivonka i Ania-łania

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
3z do x3

atmosfera mega spoko, ludzie pomocni i uprzejmi, jest naprawdę ok

Heehe
@3z do x3

A żelowego człowieka spotkałeś?

3z do x3
@Heehe

tak.

Ggg

Chętnie possam młodym z bonito. Pracowałem tam. I widziałem dużo ładnych chłopaków szczególnie z pako. Piszcie na davidoof2@wp.pl. gwarantuje dyskrecję.

Aa

Jestem chętny

@Aa

Pisz na email, lubię z połykiem. Piszcie na davidoof2@wp.pl

@Ggg

Nie chcę żadnych waszych fot. Dogadujemy się na miejsce i działamy. Hetero też zapraszam a nie pożałujecie.

Boss
@Ggg

Nie boisz się chorób wenerycznych? Takie zabawy z przypadkowymi osobami niosą spore ryzyko.

Dramat
@Ggg

Chłopaku chyba pomyliłeś portale ???? Tu się umieszcza opinie o pracodawcy a nie ogłoszenia seksualne ????

Dziewczyna ze zlecenia ehhhhh

Ze Starszymi Panami to mozesz pójść na mecz:) tylko najpierw spytaj się komu kibicują???????????? Ja raz bylam z Nimi na meczu :)

Dziewczyna ze zlecenia

Ja Nie mam nic do Panów z Pako :) czy młodych śmiesznych wesołych troche dziecinnych....czy po 30 Panów którzy po za swoim Hobby świata nie widzą i nawet na piwo nie chca się umówić........wola co innego robić. Ja ich lubie wszystkich najlepszy dział we firmie!!! Naprawdę Oni zawsze pomogą , powiedzą mile słowo itp Spoko ludzie . Chętnie Się umówimy z Nimi na piwko:) na impreze . Pamiętajcie dziewczyny ze zlecenia lubia się bawic:!

Hej, Pracowałem kiedyś na magazynie teraz mam zamiar wrócić, coś się zmieniło. Jakiś nowy kierownik albo nowa kadra zarządzająca? Dajcie znać co o nich myślicie bo nie wiem jak się nastawiać.

Joker

Nie rozumiem czemu wszystkie afery w tej firmie sa na Pako:) Od urojonych pieczątek po to czy ktos dał jeden listek papieru więcej czy mniej.....:) po zakaz rozmowy lub brak możliwości wnoszenia napoji:) Ewidentnie sztuczne problemy i afery zeby 60 z kamer i koordynatorzy plus kierownik mieli co robic za co kase brac . Dla Panów z Pako chce Wam Sie za 2800 lub 2900 brutto (usunięte przez administratora)

Zapleczarz dziś przechodził sam siebie widać że walczy o miano największego jęzora na hali. Sam za to oprócz poganiania ludzi jak zwykle jego ulubionymi zawołaniami, gwizdania i wydawania z siebie odgłosów niczym z klatek w zoo, łazi z rękoma w kieszeni i drapie się po przedziałku. Poziom który sobą reprezentuję jest poniżej jego zachowania.

Bercik

Kto to jest zaplecarz? To ten słynny ulizany czy ktoś inny?

Sitek

Czytam że pracujecie też w nocy. Czy jest możliwość pracy tu bez nocnych zmian?

Oooooo
@Sitek

Na zleceniu

Parodia!!!

Jako Nowy pracownik powiem tak to co robi ta firma to oszukiwanie ludzi....Praca Niby od Poniedzialku do Piątku. Pozniej ojazuje ze jest Niedziela,....albo sa Nocki a na ogloszeniu o prace nic nie pisało o nockach......Atrakcyjne wynagrodzenie zostawie bez komentarza.Obiecywano premie a tu nie ma czegos takiego. Duza Firma a zachowanie bajkopisarzy

@Parodia!!!

Patrz co podpisujesz a nie co bylo w ogloszeniu. Taka dobra rada na przyszlosc.

Merys
@4

W umowie nie ma napisane że praca także w niedzielę ;)

Bagieta

Jako już były pracownik mogę trochę powiedzieć. Tak jak już ktoś wspomniał. Miało być w tygodniu, były również weekendy, soboty lub niedzielę do wyboru. Jeśli potrzebowali ludzi, pytali czy ktoś przyjdzie w weekend a kiedy odmawiało się dało się odczuć obrazę majestatu. Jak się mówiło dzień dobry to szanowne kierownictwo musiało się zastanowić czy łaskawie odpowiedzieć czy nie. Płaca? Śmieszna. Najniższa krajowa plus 100zl jeśli się było w pracy bez L4. Kierownik, jeden z koordynatorów i koordynatorka lubili mieć swoje humory. "Ulizany" pomylił się, że nie jest kierownikiem tylko koordynatorem na magazynie i zachowanie co do pozostałych pracowników poniżej poziomu. Koordynatorka wielce obrażona na życie, zapytaj jej o coś to Ci odburknie. Kierownik humorzasty, jak mu wchodzisz w zadek to jest okej, jak przestaniesz i masz swoje zdanie to jest słabo. Andrzej kompletnie wykluczony, nikt na niego nie zwraca uwagi, nikt się z nim nie liczy. Przemiał ludzi straszny, nie mają za bardzo stałej ekipy pracowników, jest kilka może kilkanaście osób, które pracują tam kilka lat, za co je ogromnie podziwiam i szanuję determinację, ale myślę, że w innej pracy o wiele bardziej przynajmniej finansowo docenianoby ich pracę. Jeśli chodzi o zmianę Agatki i Sochy w sumie spoko. Agatka powinna zostać kimś wyżej niż koordynator, bo widać, że nadal lubi ta pracę i jest bardzo pracowita, szkoda, że nikt mimo to jej nie docenia i nie ma dla niej awansu. Praca sama w sobie nie była zła. Może jednak z najgorszych w jakich przyszło mi pracować, ale jako praca tymczasowa spoko, nic ciężkiego, trochę chodzenia z koszykiem. Co do sytuacji Covidowej to jak ktoś zachorował to szło podziemiem info, że ktoś jest chory ale raczej nikt tego nie weryfikował, nie wysyłali najbliższych pracowników na testy, bo nie daj Boże by coś wyszło to kolejny pracownik mniej do noszenia Kici Koci. Jeszcze wracając do kierownika mimo swoich humorków coś tam na tym magazynie robił, albo robił sztuczny tłok wokół swojej osoby. Andrzej natomiast biurokrata. Stanął na środku magazynu popatrzył pozglądał no i na tym się jego praca kończyła. Na pewno się nie spocił. Wydaje mi się, że w pewnym momencie dał sobą pomiatać i już nie umiał z tego wyjść i tak zostało. Co do pozostałych pracowników pomijając znowu kadrę kierowniczo koordynująca to misz masz, trochę Ukrainy, studentów, ludzi wygodnych, którym dobrze w tej pracy i już nie chcą nic zmieniać oraz matek Polek bez ambicji, które czuły się ważne, bo ktoś dał im laptopa i mogły przyjąć dostawę. Chłopaki z pako też na wiecznym wyjebaniu ale jak nie mieć (usunięte przez administratora) jeśli raz masz pakować, raz zbierać zamówienia a za chwile rozwozić koszyki. Bzdurna praca. Mimo to uważam, że ludzie tam pracujący zasługują na lepsze wynagrodzenie. Zakładam że kierownicy też czytają tę opinię i dziwi mnie to, że nie dają im ani trochę do myślenia. Trzymajcie się w tym Bonito.

davvidofff
@Bagieta

Tak, tzn zawodniczka ją w pewnym czasie przyłapała z telefonem w łapie w kiblu i pobiegła ją zakapować, ale typ upierał się cos tam. Nie pamietam, gosciowi chodzilo o to ze zaden sędzia jej nie przyłapał z telefonem XD ale nawet jeśli to jej ruchy były kompletnie abstrakcyjne i nie ma tu mowy o szachowym geniuszu, bo gdyby ktoś byl żywym Stockfishem to w szachach byłby bogiem z ktorym nie ma nawet sensu grać. Ona by przyjezdzala tylko na zawody i kazdy powinien się z urzędu poddawac a ona dostawałaby wszelkie mozliwe nagrody za samo istnienie XD bo nawet gdyby się jakiś Nadgorliwiec Carlsen odważył to po wielu rundach i tak miałaby wyższy bilans i i tak by była zawsze zwycieżczynią XD XD

davvidofff
@davvidofff

od 5 lat mieszkam w nowym domu, tutaj pralnię mamy osobno, ale w poprzednim domu pralka stała zaraz przy muszli, nigdy nie chodziłem do łazienki jak pralka była włączona

No nick

Pomyliłeś portale XD

nickk

Chyba masz racje

Jacula
@Bagieta

Za długie. Nie przeczytałem. Pewnie same bzdety.

Adasko
@Jacula

Sam jesteś bztet skoro pracujesz w bonito :)

Bonito cały mój świat....

Osoba która przyprowadzi nowego pracownika który przepracuje cały miesiąc i nie ucieknie dostanie 500 zl netto jednorazowej premi....

Kamill

Apeluje do Panów z pako z grupy plus 30 .Zapraszam do Nas do firmy Farutex!!! Ndo pracy !!!! Poszukujemy mezczyzn, do pracy fizycznej, magazynierow, kierowcow. Bylem u Was na Magazynie u Nas wiecej zarobicie. Przeciez Bonito to nie jest praca dla Was!!! Zapraszamy tez Panie

Starszy Bułkowy
@Kamill

Brakuje tutaj już tylko wpisu o Eurocashu, gdzie Ukrainiec na Ukraińcu Ukraińcem pogania. Trzy największe obozy pracy w tej części Polski. :'D

Pppp

Rzetelna... Lol

????
@Kamill

Zimno u Was jest później chory będę.....bez jaj na dodatek u Was dziewczyn nie ma takich ładnych jak w Bonito

kandydat

jakie warunki na stanowisku kierowcy ?

Yogii
@kandydat

Chlopie:) Niech Cie Bog Chroni:) przed przyjsciem na kierowce????nie polecam jako byly kierowca. Tam kierowcow to juz pol Krakowa bylo:)

Stefan
@Yogii

A co tam robią że tak cudownie ??

Ona:)
@Stefan

Wiesz ogolnie jest nie ciekawie...:) to By Mozna bylo napisac ksiazke na ten temat:)

Blood86
@Yogii

Hej Yogii. Czemu tak źle na stanowisku kierowcy??? Można coś więcej powiedzieć??? Mam propozycję na to stanowisko...

Kinimod

Powiesz cos więcej?

Bagieta
@Blood86

Nie słuchajcie go, odebrali mu prawo jazdy i dlatego go zwolnili

Kinimod

Witam , jak wygląda praca na stanowisku kierowcy, proszę o wypowiedzi

Konfidenci!!!

Uwaga na gości z kamer sprzedaja wszystkich itp donoszą itp zdjecia robia .....masakra typowe 60!!!!! Główny cel to Panowie z Pako!!!

Pan z pako
@Konfidenci!!!

Tak, bardzo się obawiamy :)

O nie
@Pan z pako

Jesteśmy w niebezpieczeństwie . Lol

wzrokowiec
@Konfidenci!!!

idzie lato, za chwilę celem będą inne działy

żel na włosach

To firma to jakiś żart jak się natrafi na zmianę u ulizanego to najlepiej się odrazu zwolnić. Marna płaca i jeszcze gorsze warunki

aaa
@żel na włosach

zaa to z Krystianem aż się miło pracuje OGIEŃ PANOWIE!

Kicia Kocia
@żel na włosach

Szkoda że jest tak duża rozbieżność miedzy zmianami i koordynatorami na jednej Agata, Krystian i Jacek każdy ich lubi szanuje, na drugiej domin i reszta z którymi cięzko sie współpracuje bo miewaja humorki i ego które lubia sobie wzajemnie podnosić kpieniem z pracowników, sprośnymi tekstami do dziewczym, oraz uważanie siebie, koordynatora jako sukces zycia i posade godna szacunku i podziwu.

Albert
@żel na włosach

Z tym Krystianem to się tak nie rozpędzają bo koleś szwenda się tylko po magazynie nic nie robiąc. Jedynie co możesz od niego usłyszeć to nie mam czasu albo durne teksty przepalonego mózgu. Szuka tylko sensacji i nadstawia ucho aby móc sprzedać później kogo tylko się da kierownikowi, wazeliniarz to jego drugie imię a sam nigdy nie potrafi przyznać się do błędów tylko szuka kozła ofiarnego.

Parówa
@Albert

Robi więcej szumu niż pożytku wchodzi ludziom do pupki z każdym zbija piątkę a później ich sprzedaje, ta zmiana to wieczne kolesiostwo każdy z każdym baluje łącznie z koordynatorami jacusiem krystiankiem i agatķą.

Albert
@Parówa

Agacie też chyba się ostatnio udzieliło od sochy. Wydaje jej się że jest DJ-em w klubie kameleon. Trzy kawałki zapętlone i puszczane na głośniki za 15 zł. Nie można się skupić i tylko wywołują frustrację.

Wstyd
@Albert

Parowa i Albert. Wy dzbany malowane. Klikajcie na tych laptopikach a nie róbcie cyrków, podejdź i to powiedz im a nie kozacz jeden z drugim/drugą.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.