Opinie o bonito.pl - Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bonito.pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonito.pl Sp. z o.o. w Modlniczka

Smakosz

Lubię placki

Blood86

Witam. Może ktoś powiedzieć więcej na temat pracy na stanowisku kierowcy??? Warto???

Alojzy

Dzień dobry, mam pytanie do ulizanego: co stosujesz na włosy? Pasta, guma czy żel? Pozdrawiam

Jan

Czy to prawda że kierownik nas porzegna niebawem?

Stygi
@Jan

Niestety tak. Socha na nockach nam mówił.

@Stygi

A ja myślałam że Franek !

Tak!
@Karolina

Franka aż trzepało żeby wszysykim powiedzieć ✌

Magazynier

proces rekrutacji- zadzwonili do Ciebie? czyli już pracujesz. nikt tam nie chce pracować więc biorą kogo popadnie- sory nie wybrali cię bo jesteś wyjątkowy...

chcesz pracowac za 7zł na h?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
moje życie to pucio

Pozdrawiam Karolinę K. warto tu pracować nawet tylko po to żeby na nią popatrzeć

nick
@moje życie to pucio

+1 byczku

Buldog

A co to za roznica kto bd kierownikiem jak kasa jest 2800 brutto albi 2900????????????

Kiełbasa sopocka

Ulizany z grubym zacierają ręce ze Kierownik odchodzi beda mogli ściemniać teraz juz do woli. Jak to mówia Andrzej to im może. Ciekawe zdanie o swoim przełożonym Miś. A "szkolenie" i urabianie nowego Kierownika pod siebie też mądrze, ciekawe czy dowie sie jak działa nasz magazyn i co powinien wiedzieć czy tylko to jak żelować i układać włosy :) Bonito is Love, Bonito i Life.

No nick
@Kiełbasa sopocka

A gdzie odchodzi i dlaczego???

Lagun na drzewie
@Kiełbasa sopocka

Chciałbym tylko przypomnieć, że kolega "MIŚ " zaczynał pracę jako pracownik pakowalni, a teraz osobom, z tego dzialu z którymi zna się od początku patrzy na ręce. To samo zreszta robi z większością starszych pracowników. Ja wiem - ktoś napisze, że za to mu płacą, ale warto jednak zachować resztki szacunku do ludzi, z którymi się startowalo,bo kariera w tej firmie bywa przerwotna .. Pzdr

Niesamowite

Jako Byly pracownik pako pracowalem 6 miechy:) Cos niesamowitego powiem. Nie wolno rozmawiac , smiac sie, z telefonu korzystac. Kamery itp duzo kamer sprawdzanie kto jak pracuje..Praca Miala byc od Pon do Pt a Byla Niedziela mialy byc dniowki a doszly nocki...jakies premie mityczne mialy byc????kasa to minimalna pensja.Ogolnie dziwnie tam jest .Ale praca nie ciezka placa w terminie.Ale czulem sie jak w Sekcie.

Dziwne i ciekawe

PracowalamW Bonito 2 lata praca nawet nawet. Kasa slaba mega slaba najnisza krajowa albo tam 100 zl wiecej jest. W ciagu 2 lat zmienilo Sie 80% pracownikow....liczac caly magazyn od kierowcow , po pako po przyjecie itp praktycznie jest tam moze 10 ,15 % stalych pracownikow. Nie ma premii , socjalu, no jest 100 zl na Swieta Bozego Narodzeniaa. Praca jest dobrze zorganizowana ito Natomisat mamy tez kamery i inwigikacje...:) Ogolnie praca w skali 1 do 6 daje takie 3 plus:) Bonito tonpraca na jakis czas nie na dlusza mete.

Ona

Panowie z Pako ja nawet nie wiem czy Wy wiecie jak pewne Panie na Was donosza:) Uwarzajcie na nie Zwalszcza ze Jestescie obserwowani!!!! Pozdro

Wiemy Wiemy

Nawet kto na Nas donosi kiedy ale Nasze Zycie jest po za Bonito

Gonzalo

Dodam od siebie kilka słów prawdy do Ciebie nasz kierowniku-cieszysz się z jazdy wózkiem widłowym jak bobas siedzący w chodziku. Szkoda,że wtedy gdy kamer nie było-nie było Cię na magazynie..teraz Łukaszku wielki brat patrzy i musisz się czuć tak jak w kinie. Ładnym dziewczynom posyłasz uśmiech,na głupie gadki Cię bierze????musisz odróżnić,że jesteś w pracy-a nie siedzisz na Tinderze. Rano do pracy nie w sosie zawsze I siedzisz tam tak jak za karę-zawsze się wtedy chętnie wyżywasz I znajdziesz też sobie ofiarę. Dużo wymieniać,nieczyste zagrywki,humory miewasz jak baba-brudna robota jest dla Andrzeja,a później podawana graba. Pewnie to czytasz wiadomo sprawa,bo prawda kole Cię w oczy-a więc posłuchaj jako kierownik jesteś poprostu najgorszy.

Łukasz P.
@Gonzalo

Jeśli masz jakiś problem to przyjdź i powiedz mi to prosto w twarz. W tedy pokaże gdzie są drzwi. Ale najwidoczniej nie chcesz być zwolniona. Pozdrawiam

Nick1
@Łukasz P.

Panie Łukaszu w porządnej firmie po napisaniu takiej wiadomości Pan by już nie pracował, to tylko świadczy o tym ze cześć negatywnych opinii o tej firmie są prawdą.

@Nick1

Czy wy wszyscy myślicie, że kierownik by tu cokolwiek napisał ... Ktoś się za niego podał ... W końcu tu wszyscy mogą być kim chcą ... Każdy może taki nic sobie wprowadzić ... Po takich wpisach jak tutaj są to wszyscy są do zwolnienia ... Dziwię się tylko górze, że na coś takiego pozwalają... Powinni to wszystko zablokować i usunąć ... Żadna firma by sobie na to nie pozwoliła ... Ludzie a wy weźcie się do pracy a nie wypisujecie tu takie głupoty ....

@Gonzalo

Już komentowałam twój wpis, ale widzę, że komuś bardzo przeszkadza jak ktoś pisze o naszym kierowniku pozytywnie ... Moje dwa wpisy, które zawierały prawdę i wyrażałam się o naszym kierowniku pozytywnie zostają usuwane ... Szkoda, że nie usuwają wpisów wyssanych z palca i oczerniające kierownika, który daje od siebie bardzo dużo, aby wszystko było ogarnięte. Tak jak pisałam wcześniej, kierownik czy były kamerki czy nie pracował i pracuje jak zwykły pracownik .... Daje z siebie bardzo dużo ... Inni kierownicy chodzą w koszuli i wydają polecenia a nasz taki nie jest ... Pracuje równo z nami ....

Nick1

Żadna firma by sobie na to nie pozwoliła? Ten portal temu służy, możesz się wypowiedzieć na temat każdej firmy. Współczuje jeżeli uważasz ze ktoś za powiedzenie swojego zdania powinien wylecieć z pracy :)

Pracownikmagazynuxx

Jakbyś się wzięła/wziął za robotę to by po tobie nie "jeździł". Teraz to wy jeździcie po kierowniku. Łatwo się ocenia tylko z perspektywny szarego pracownika. Postawicie się, aby raz na jego miejscu, gdzie macie pod sobą około 200 ludzi i ogarnijcie to wszystko. Podziwiam kierownika za cierpliwość do nas, bo ją ma i to sporą, a patrząc na większą część ludzi na magazynie to dość często zastanawiam się, skąd oni się urwali. Ploteczki i obgadywanie na pierwszym miejscu, weźcie się w końcu za robotę, to wtedy nikt po nikim jeździć nie będzie

Szarak
@Pracownikmagazynuxx

Ploteczki i obgadywanie to domena kierownika człowieka bez żadnego honoru.

@Nick1

Mylisz pojęcia. Ten portal nie służy do tego, aby oczerniać tylko jedną osobę. Wylewać swoje żale i niepowodzenia życiowe. Pisać kłamstwa.... Większość z was ewidentnie ma problem ze sobą, a nie z firmą czy z daną osobą. Już tyle było napisane jak Ci praca i ludzie nie odpowiadają to zmień pracę ... I tyle w temacie ....

mściciel
@Łukasz P.

Łukasz P. nie kozacz ciekawe czy poza magazynem byłbyś taki mocny w gębie

????

Dlaczego donosić na swoich kolegów? Jestem w szoku!

Czy Bonito.pl Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Nalezy spodziewać się umowy zlecenia. Nie należy spodziewać się niczego dobrego w tej pracy.

Nowy Pracownik

Od niedawana pracuje na pako . Czesto pakuje zamowienia hurtowe i powiem tak .Dziewczyny z Hurtow troche kultury!!! Jak ktos sie o cos pyta to odpowiadajcie itp a nie szczekajcie na.innych naprawde . O Wszystko Sie trzepiacie itp o palety o kartony jakies humory Macie.Masakra.....

@Nowy Pracownik

W Bonito od lat to samo. (usunięte przez administratora) i zrąbana psychika. Ta firma już się nie rozwinie. Chcieli być jak Amazon a wyszło jak we wczesnym PRL.

Loki

Witam mam pytanie na jakie zarobki mogą liczyć kierownicy w punktach? Bo w Biedronce jest 5900 Brutto i zastanawiam się gdzie lepiej złożyć podanie.

BUŁKA HERSZT

Już nikt z magazynu nie wytrzuje z tym psycholem że szukają koordynatora z zewnatrz? ciee ka wee :) PS ciekawy jest też opis i szeroko rozumiane słowo "inspirowanie" ale że za nim stoi sprawdzanie czy podwładni rozmawiają podczas pracy to już przekona sie ten kto do nas trafi :)

xyz

ej nie no, jak czytam te opinie to tyle dramy tam macie, że aż się zatrudnie obczaić xDDDDD

Dajesz
@xyz

Ale pamietaj by nie rozmawiac XD

Żona Tadka Norka

Jak tak człowiek czyta ostatnie opinie, to zaczyna się zastanawiać czy przypadkiem nie pomylił stron i czy to faktycznie jest miejsce do oceny pracodawcy, czy może już serwis plotkarski. Przyszły pracownik nie dowie się tutaj niczego konkretnego związanego z pracą. Natomiast może przeczytać: kto z kim ma romans, kto na kogo kabluje, kto kogo podrywa itp. Ludzie, to nie jest miejsce do pisania takich tekstów. Może i jest to prawdą, ale co kogo to obchodzi? Nie macie własnego życia? Oczywiście zaraz ktoś napisze, że jestem Rybą, dziewczyną z hurtu albo jeszcze kimś innym. Otóż nie. Nie jestem pracownikiem magazynu. Po prostu już mi słabo jak czytam pewne wiadomości. Może gdyby tak każdy podpisał się z imienia i nazwiska, to nagle okazałoby się, że jest tylko kilka opinii do przeczytania, a nie kilkaset. Jeśli chodzi o pracę: Tak jak pisałam powyżej, nie pracuje w magazynie, więc mogę jedynie wypowiedzieć się jak wygląda praca w biurze. Jest kilka działów. Mamy BOK (Biuro obsługi klienta), dział zakupów, marketing, kadry i księgowość. Z tego co widzę w swoim dziale jak i w pozostałych, ludzie dogadują się ze sobą dość dobrze (a nawet bardzo dobrze). Oczywiście nie zawsze jest super, a jeśli miałabym ocenić pracę, jak i współpracę między działami, to dam ocenę 4 (w skali 1-5). Nie wiem jak na magazynie, ale tutaj panuje ogólna kultura i szacunek do drugiej osoby. Co do ilości pracy to wszystko zależy od działów. W sezonie jest więcej pracy, ale idzie to wszystko udźwignąć. Nie znam dokładnie specyfiki obowiązków każdego działu, ale jest jak w każdej – jeden się obija, a drugi robi za dwóch. Na zakończenie temat wynagrodzenia. Niestety, nie jest dobrze. Może kiedyś przyjdą lepsze czasy.

Mloda

Laska ktora tu pisze o kablowaniu dziewczyn z hurtow na facetow z pako. Dziewczyno Myslisz ze Ci ludzie jezli nawet jest to prawda to ich to intetesuje.....Oni to w (usunięte przez administratora) maja. Oni nie wszyscy oczywiscie tylko pewna grupa tam facetow zyje w innym swiecie ....po za Bonitio. Chcesz Im sie przypodobac?? Myslisz ze to ze Oni sie usmiechna do Ciebie albo czesc Cinpowiedza to znaczy ze sa Twoimi kolegami.....

pełna racja

Zgadzam się w 100%. Pracowałem tam parę lat i takich roszczeniowych, wiecznie niezadowolonych raszpli nigdzie indziej nie spotkałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonito.pl Sp. z o.o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonito.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonito.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 17 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonito.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonito.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonito.pl Sp. z o.o.