Bonito.Pl Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Bonito.Pl Sp. z o.o.

samabamba

MAGAZYN KRAKÓW-MODLNICZKA - Jeżeli chcesz mieć przerwy tylko 15 min dziennie w pracy i chcesz żeby ciągle ktoś Cię obserwował, piłował i mówił żebyś szybciej robił to śmiało idź. Ja nie polecam wytrzymałem tydzień. Każdy odchodzi, a dodatkowo ludzi potrzebują czasami nawet i po 20 osób na dzień. Koordynatorzy mają za zadanie chyba tylko ze sobą gadać i krzyczeć na pracowników. nie da się stanąć nawet na chwilkę, bo już Cię wypatrzy i opierdzieli. Z ładnymi dziewczynami koordynatorzy cisnęli bajerkę..... Nikomu nie polecam! Na dodatek jest parking dla pracowników. Po pracy oczywiście musisz iść do ochroniarza żeby szukał ludzi którzy Cię zastawili i poczekasz sobie 30 min. Na prawdę nie polecam. Plus do tego po paru dniach noszenia książek na magazynie, jesteś brany na pakowalnie. Na prawdę pot leje się po plecach, a koordynator chciałby żebyś robił coraz szybciej i szybciej. W ciepłe dni jeden wiatrak który wieję na 2-3 pracowników.

Były

Są jeszcze dwa równoległe fora, gdzie jest opisana cała prawda o tym "fantastycznym" miejscu pracy. Gdzie było napisane, że lepiej w kamieniołomie niż w Bonito.... ;-)

Lexym

Rozumiem że powyższe opinie, były pisane z "wielkim przymrużeniem oka". To wtedy i Ja się pod nimi podpiszę. Jeżeli nie to uprzejmie donoszę że warunki pracy oraz płaca za wykonaną pracę są skandaliczne. Permanentna inwigilacja, przez kierownika magazynu, oraz tzw "koordynatorów - stójkowych", chociaż niektórzy mają ludzkie odruchy, ale tylko dla dziewczyn które im się spodobają. Jeżeli wyceniasz przejście po magazynie 1 km na 5 pln, w dodatku objuczony książkami to praca jest dla Ciebie. Przerwa 15 minut w ciągu 8 godz. , przy pokonywanych 14-16 km to wg wyżej wspomnianych osób, powinna w zupełności wystarczyć na regenerację. NAJWIĘKSZE PRZESTĘPSTWO ZA KTÓRE WYLATUJESZ Z TAK "IDEALNEJ PRACY", to zatrzymanie się na 10-15 sekund i zamiana kilku słów z innymi mułami roboczymi.

Bartek

Dobra firma. Polecam.

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Nigdy nie było opóźnień w wypłacie, zawsze na czas. Wynagrodzenie mieści się w średniej na stanowisku magazynowym - do tego możliwość zakupów książek w niższych cenach dla pracowników!

Kasia

Bardzo dobre warunki pracy w magazynie. Zarobki ok. Pozdrawiam kolezanki i kolegow! :D

Boss

Sami czy nie sami ale jedno jest pewne - lepszej ksiegarni nie widzialem!

Bossa

Widać, że sami sobie pisaliście te "podziękowania" i "polecenia".

Mirek

Najlepsza firma księgarska. Jakość obsługi przechodzi ludzkie pojęcie! Codziennie dziękuję Panu Bogu że istnieje Bonito. Bóg zapłać.

dobre

2 000 000 zł (2000 tyś) to ja na to się piszę. Gdzie składać CV? Stanę na głowie i zażągluję żeby mnie przyjęli :)

podziękowania

Chciałbym podziękować właścicielom firmy Bonito.pl za możliwość pracy za godne wynagrodzenie i zdobycie doświadczenia zawodowego.

Bolek

Najlepsza firma! Super praca i płaca!

Zostaw opinię o Bonito.Pl Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bonito.Pl Sp. z o.o.