Słupsk

Opinie o Ankris Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Andrzej Kurzak

nick

Ankris to dno totalne kture dziala tylko dzienki wyłudzeniom piniedzy z pefronu. Jakby nie to, nie bylo by juz go dawno temu. A szefostwo nie szanuje ludzi a potem zdziwione ze nikt pożądny tam nie chce pracować. Dla nich ważna tylko grupa a ty tyraj jak zdrowy.

sznajper

Jeżeli ktoś ma ochotę się tam zatrudnić to niech sobie to wybije z głowy. (usunięte przez administratora)

Bogna

Nic się nie zmieniło od zeszłego roku, a może nawet jest jeszcze gorzej niż poprzednio.Nikomu nie polecam tej firmy

dżordż

tak pochlebną opinię to mógł tylko synuś lub synowa miłościwie panujących państwa[usunięte przez moderatora] napisać,ktorzy to są fikcyjnie zatrudnieni,a cała reszta murzyństwa zasuwa na ich nie małe pensje.pierwszym krokiem jak juz sie tam zatrudnisz jest wyrobienie Ci grupy inwalidzkiej,cała reszta to juz sielanka jak w serialu.mobing,wyzwiska w obecności klientow, [usunięte przez moderatora] na kase to tylko z niektorych atrakcji jakie Was tam mogą spotkać.wystarczy sledzic ogłoszenia w prasie...Tylko Ankris ma taki przesiew wśród załogi...

Zostaw opinię o Ankris Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Andrzej Kurzak - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankris Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zakład Pracy Chronionej Andrzej Kurzak