Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.

Słupsk

Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.

Opinie o Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.

Marzanna

Znam firme i twierdze,ze sa uciazliwym sasiedztwem bo mieszkam w poblizu.Budza mieszkancow o 6.10 wlaczajac np.kosiarki lub inne urzadzenia.W poblizu mieszkaja ludzie starsi,dzieci i osoby pracujace na 2 zmiany.Glosna praca trwa czasamu kilka minut a czasami kilkadziesiat.Apeluje do kierownictwa,zmiencie godziny wykonywania halasliwych prac.My tu mieszkamy i potrzebujemy spokoju.Wiem ze cisz nocna trwa od 22-6 ale istnieja tez zasady wspolzycia spolecznego.Proponuje rozpoczynanie glosnych ,uciazliwych prac porzadkowych np.o 8.Pozdrawiam Moje sugestie dla Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.: Rozpoczynanie prac porzadkowych np. o godz.8

Twoja opinia na temat firmy Wodociągi Słupsk Sp. z o.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Wodociągi Słupsk Sp. z o.o. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.