Wodociągi Ustka Sp. z o.o.

Ustka

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Wodociągi Ustka Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodociągi Ustka Sp. z o.o.

Ala

Ktoś jeszcze może coś podrzucić? Zamierzam startować, bo szukają teraz ludzi, ale jak ma być do kitu to podziękuję...

Baśka
@Ala 19.07.2017 09:26
Ktoś jeszcze może coś podrzucić? Zamierzam startować, bo szukają teraz ludzi, ale jak ma być do kitu to podziękuję......

Już rok żądów

wąsaty.

Porażka. Pan "prezes" nic sobie z ludzi nie robi i traktuje wszystkich jako 'przynieś, podaj, pozamiataj'. Brak szacunku do pracowników szybko się na nim odegra. Podobno na poprzednim stanowisku też nie miał dobrej opinii, co niestety przenosi się powoli tutaj. Ludzie są przemili, ale co z tego? Warunki koszmarne. Zamierzam uciekać lada moment. Odradzam wszystkim!!! Szacunek do siebie nawzajem jest podstawą, PANIE PREZESIE. Bez niego firma nie ma szans...

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Wodociągi Ustka Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw opinię o Wodociągi Ustka Sp. z o.o. - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodociągi Ustka Sp. z o.o.