Opinie o Matbet Inwestycje Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matbet Inwestycje Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Matbet Inwestycje Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matbet Inwestycje Sp. z o.o. w Słupsk

Mieszkaniec Zytniej

Jestem mieszkańcem ul. Żytniej w Koszalinie. Firma MatBet, która zajmuję sie budową bloków (wynajęciem podwykonawców) ewidentnie wprowadza ludzi w błąd. Dotyczy to np.: miejsc postojowych, zaciekających dachów, elewacji i zagospodarowaniem przestrzennym terenu. Co do miejsc postojowych ( nie mylić z miejscem parkingowym) na tym osiedlu to żeby uzyskać pozwolenie na budowę firma MatBet dzierżawiła teren od innej spółdzielni! Po oddaniu budynku do użytku lokatorów występują problemy z parkowaniem na miejscach postojowych, ponieważ do nowo powstałych miejsc potojowych roszczy sobie prawa spółdzielnia, ktłóra dzierżawiła owy teren. Blokują dojazd do drogi pożarówej zastawiając dojazd do miejsc parkingowych jak i drogi donicami, przez co osiedle ZACISZE I i II straciło miejsca do parkowania. Ogólnie na całym osiedlu jest ogromny problem z parkowaniem samochodów, ponieważ inne spółdzielnie mają prawo do parkowania na parkingach dla mieszkańców osiedla ZACISZE i ZACISZE II, a sami mają wydzielone miejsca i ponumerowanie gdzie my NIE możemy parkować. Parkują na naszych miejscach postojowych bo mają po 3-2 samochody i smieją nam sie w oczy a my nie możemy nic z tym zrobić. Należy też spodziewać się obitego samochodu, ponieważ miejsca postojowe są bardzo wąskie! Jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego od konkurencyjnej spółdzielni ( 50zł), ale również NIE POLECAM, gdyż system zamykania wjazdu ( słupki wysuwające sie z podłoża) ulega częstej awarii ( może się w trakcie wjeżdżania znaleźć w podłożu naszego auta). Garaże sa bardzo małe. Co do samego budownictwa to też jest to ciężka sprawa. Dach lubi przeciekać, woda w czasie opadów płynie po elewacji co powoduję zaciekanie i plamy w mieszkaniu! Firma MatBet (podwykonawcy) stawia budynki nowym systemem. Zamiast dachu spadowego jest dach "basenowy" :) MASAKRA! Na dachu jest tzw. basen( nie jest to dach spadowy) a w nim kamienie, które mają służyć jako drenaż gdzie po deszczu woda sobie ma odparować a nadmiar wody odpływa wewnętrznymi rynnami, które lubią również gdzieś przeciekać. Proszę przyjechać i zobaczyć, że nie ma rynien na zewnątrz a dach jest płaski lecz wgłębiony ( basen). ZACISZE II to bloki wchodzące jeden na drugi- bo oczywiście liczy się kasa a nie prywatność mieszkańców lub chociażby plac zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla ZACISZE II są w planie place zabaw, na które nie ma miejsca. Place zabaw innych spółdzielni są ogrodzone i zamykane na klucz i dosłownie dzieci są wyganiane! Droga dojazdowa od ulicy Połczyńskiej jest TRAGICZNA i nie myślcie, że powstanie nowa!! Dziura na dziurze. Osiedlowe Drogi OK. W 2017 budowa nowej drogi Połczyńskiej ( w tym ścieżki rowerowe i chodnik) do skrzyżowania Żytniej. Nasza ul. Żytnia dalej będzie dziurawa :). Co do kosztów do zależy od metrażu ale ogólnie ok od 300-500zł ze wszystkimi opłatami. Proszę również zwrócić uwagę na firmę pośredniczącą w sprzedaży mieszkań w Koszalinie. Powiedzą wszystko co chcecie Państwo usłyszeć. Są bardzo mili i przekonujący co do wyżej wymienionych uwag i twierdzą, że takie problemy nie istnieją. Ponadto pracują ciężkim sprzętem od SAMEGO RANA do PÓŹNEGO wieczora, bo przecież tak bardzo liczy się czas i pazerność wykonawców, że nie pomyślą o mieszkańcach, aby nie włączać cięzkiego sprzętu od samego rana, tylko z premedytacją budzą całe osiedle. Gdy robi się coś na masę, jak najszybciej, nie patrząc na nic to oczywiste, że nie można zadbać o szczegóły. Jeżeli więc po zakupie mieszkania chcesz mieć same problemy, jeżeli przez 5 lat od zakupu mieszkania chcesz żeby dzień w dzień budził Cię dźwięk piły, młotków, dźwigów - zakup mieszkanie od firmy MatBet, masz to jak w banku. Wiele bestialskich klamcow na rynku deweloperskim, ale ta firma to jest #1. Nie polecam absolutnie nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Matbet Inwestycje Sp. z o.o. - Słupsk

Matbet Inwestycje Sp. z o.o.
  • Poznańska 75
    76-200 Słupsk
  • NIP: 8393022183 REGON: 220423820 KRS: 0000285116

Matbet Inwestycje Sp. z o.o.