Opinie o Michał Jankowski Yankees MJMS Nieruchomości w Słupsk

counter
3 2 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w firmie Michał Jankowski Yankees MJMS Nieruchomości są regularne szkolenia pracownicze?

zainteresowany Nowy wpis

Jakieś podpowiedzi o zasadach współpracy firmy z agentem?

Zbyszek Nowy wpis
Klient

Polecam biuro nieruchomości MJMS, które od początku do końca załatwi wszystkie formalności związane ze sprzedażą nieruchomości a w szczególności miłą, kompetentną pełną profesjonalizmu p. Martę ze Słupska, która swoją postawą, cierpliwością oraz zaangażowaniem przebrnie przez każdy problem. Jest to tzw. „odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu” w pełni oddana swojej pracy. Po nieudanych próbach sprzedaży mieszkania na własną rękę uległem namowie p. Marty, która do mnie zadzwoniła z propozycją wystawienia mieszkania na sprzedaż poprzez jej osobę za pośrednictwem biura nieruchomości MJMS ze Słupska co jak się okazało było trafnym posunięciem, gdyż w ciągu miesiąca p. Marta znalazła potencjalnego kupca i mimo problemów wynikających z obostrzeń związanych z pandemią poradziła sobie ze wszystkim, spokojnie robiąc swoje, ponadto dużą zaletą jest elastyczność p. Marty, która czasowo na prezentacje i inne związane z tym sprawy układa się pod klienta. Dziękuję za miłą owocną współpracę i Gorąco POLECAM!!!

Maria Nowy wpis

Nie byliśmy z mężem przekonani do biur nieruchomości ze względu na złe doświadczenia ale przez brak czasu musieliśmy wspomóc się pośrednikiem. Padło na Mjms ze względu na dobre opinie i nie zawiedliśmy się. Chyba jedno z niewielu biur, które weryfikuje dokumenty i doprowadza do aktu bez żadnych perturbacji i niepotrzebnych stresów. Mieszkanie sprzedane w miesiąc po mimo zawyżonej przez nas ceny a i tak sobie z tym poradzili więc szczerze mogę polecić współprace z tymi ludźmi.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Niezadowolny

Jezeli masz ochote doswiadczyc chamowatego podejscia do klienta, proponuje MJMS Nieruchomosci - oni z pewnoscia zapewnia Ci szczypte sarkazmu i cynizmu (jezeli uda Ci sie w koncu z kims porozmawiac) Nie odpowiadaja na maile, odrzucaja rozmowy telefoniczne, traktuja klienta jak zbedne zlo. Zadziwiajacym jest, ze w XXI wieku takie firmy maja prawo funkcjonowac.

TakNie

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Michał Jankowski Yankees MJMS Nieruchomości w mieście Słupsk. Czekamy na newsy od pracujących.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Jankowski Yankees MJMS Nieruchomości - Słupsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad