Jarbud Projekty Budowlane

Kielce

Jarbud Projekty Budowlane

Opinie o Jarbud Projekty Budowlane

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

oszukany inwestor

Jezeli szukacie kogos kto was ma oszukac to jest to idealna Firma. Kretacze, oszukuja na materialach i naciagaja na niepotrzebne rzeczy. STANOWCZO NIE POLECAM!!! Jezeli juz sie zdecydujecie to pytajcie o ceny przed praca i placcie dopiero po odbiorze i sprawdzeniu dokladnym wykonanej pracy.

JARBUD
@oszukany inwestor 29.03.2018 14:43

Witam. Proszę o sprecyzowanie przy jakim projekcie naciągnęliśmy na dodatkowe usługi oraz materiały. Przy ustalaniu zakresu dokumentacji projektowej na samym początku jest ustalana kwota za całe zlecenie, oraz finalizacja jest po zakończeniu prac projektowych. Jest to nieprawda że podnosimy ceny. Proszę jeszcze raz o informację "oszukanego inwestora" jakiej inwestycji dotyczyła usługa, a z pewnością wyjaśnimy zaistniałą sytuację.

Czy mógłby ktoś polecić firmę Jarbud Projekty Budowlane osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Jarbud Projekty Budowlane? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

ZLECENIODAWCA

Mogę w 100%% polecić firmę JARBUD. Szybko załatwili dla mnie dokumenty formalne. Projekt zrobiony pod moje wymagania. Zdecydowanie polecam

Inwestor Kielce

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Firmę JARBUD. Doskonała i szybka realizacja powierzonego projektu. Całą procedure pozwolenia na budowę załatwili za nas.

Klient

Firma solidna i godna polecenia.

Zostaw opinię o Jarbud Projekty Budowlane - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarbud Projekty Budowlane