Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

pinto

ja tam wolę poczekać trochę na kase ale mieć lepszą stawkę niż za 2,10 do 2,40 mieć terminowe płatności, pozdro

efrvgb

no spedytorom i handlowcom płacą bardzo dobrze, reszcie raczej dobrze, atmosfera za to bardzo dobra, ludzie pomocni i zżyta ekipa

paweł

ja jestem zadowolony ze stawki i spedytora, gdyby płatności tylko wychodziły o czasie to b.dobrze by było ale i tak nieźle się trzymają

spedycja znośna, płatności co trzecia faktura po 7 dniach, stawka może być

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
mario

ja na stawki ani na płatności nie narzekam, ale może to kwestia charakteru i podejścia do ludzi, pozdrawiam

monika

moniq ja poślizg 2,4 dni to uważam raczej za terminową płatność, nie oczekuję że zawsze będą odbierać telefony bo wiadomo że raczej do ich obowiązków to nie należy ale w takim razie powinni mieć jedną osobę która będzie kontaktować się z przewoźnikami i będzie poinformowana w każdym zakresie żeby móc udzielić konkretnych odpowiedzi i uważam że nie powinni to być kierownicy, księgowe a tym bardziej handlowcy tylko osoba która współpracowałby z nimi wszystkimi, bo tak to dosyć że niczego się nie możesz dowiedzieć to jeszcze właściwie przeszkadzasz im w pracy

monika

my jeździmy pod spedycją duda i jest ok, są wypłacalni, a o tych rzekomych sprawach to czytałam tu już 2 miesiące temu i jakoś ani widu ani słychu o wygranych także może ryjku czy jak Ci tam weź się do roboty bo najłatwiej o swoje niepowodzenia obwiniać kogoś innego, pozdrawiam

pracuś

odnośnie pracy tak kilka postów: dobra praca dobra płaca jak to się mówi, płacą dobrze, wymagania są dosyć duże ale jak masz praktykę i kontakty to chyba żadna firma Ci nie zapłaci tyle co oni bo szanują u siebie pracownika, atmosfera też dobra nikt z tych co przyszli nie odszedł więc to o czymś świadczy:) jeśli chodzi o pracę u nich to musisz znać jakiś język, najlepiej niemiecki lub angielski, obsługe programów ale to każdy spedytor powinien znać, dobrze też jak masz swoje kontakty, zarobić dadzą i to dużo atmosfera bardzo fajna w całej firmie, dobry kontakt ze sobą mają wszystkie oddziały, imprezy integracyjne też niczego sobie:) byłem na rozmowie i wygląda to całkiem ciekawie, bardzo dobrze płacą jak się umiesz zorganizować miło jak przynosisz kontakty, spedytor dostaje 10% od tego ile wykręci, atmosfera całkiem miła, prawie cała ekipa około 30stki, stanowiska do pracy zapewnione mój znajomy tam pracuje i jego żona się chwaliła że rzeczywiści dużo można wyciągnąć więc chyba nieźle jest, sam się zastanawiam czy się nie załapać do nich jako pracownik polecam, dobra firma, wszystkie świadczenia, zarobki konkretne i to zarówno dla spedytorów jak i handlowców, kierownicy przyjemni, atmosfera przyjazna, kontakt pomiędzy oddziałami dobry, nie ma \"wyścigu szczurów\", ekipa ludzi zorganizowana czego wiecej chcieć

nikki

ostatnio głośno o nich, chyba im się firma rozrasta bo co jakiś czas poszukują nowych osób a z tego co mi wiadomo jak ktoś tam przejdzie to już zostaje więc chyba jest dobrze

mariusz

esese

człowieku który piszesz o nowych naczepach że ich nie ma nie siej plotek, bo ja akurat jestem pierwszy który jedną bierze, a że dopiero przyszły więc jak mają już jeździć? jak dla mnie to może mieli jakieś przejściowe problemy ale byłem z umową u prawnika i wszystko jest ok, i powiedzieli mi że umowy zmienili i są inne niż tamte wieć zaczynam od poniedziałku

england

dobra atmosfera i duże możliwości rozwoju trochę ciśnienia ale zarobić można sporo jeśli tylko jest się na tyle obrotnym

cyku

przyszły

byłem u nich na rozmowie i to co obiecują nieźle wygląda, mam na myśli pracę jako spedytor,(usunięte przez administratora)

spedytorek

anty

jakby serio mieli klopoty toby nie oglaszali wszendzie ze majom nakupowane nowych naczep a wy tutaj liczyli byscie pieniazki po tych zekomo wygranych sprawach zamiast pisac na forum niestworzone zeczy, ja to juz nei wieze w to co piszecie i nic (usunięte przez administratora).ali jak nic nie robice tylko po forum piszecie marnie sie przedstawiacie

jorgul

No tak znowu uwzieli sie na spedycje. Jak dla mnieto mozna wszystkie te opowiesci miedzy strony wlozyc - szukajcie innych ofiar a nie udawajcie ze nimi jestescie. Jak sie nie podonba to sami dla siebie sobie jezdzijcie!!!

zainteresowany

a czy to prawda że spedytor zarobi u nich 6tys bo jeśli tak to warto się tam przejść?

jadzia

dobra firma transportowa nigdy nie było zadnego problemu związanego z przewozem czy też zapłatą

błażej

jak dla mnie to dobra firma transportowa współpracujemy już od 1,5 roku i nie było nigdy żadnego problemu

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)