Opinie o Oliwia Michno Moto-Gablota w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Oliwia Michno Moto-Gablota. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Oliwia Michno Moto-Gablota o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oliwia Michno Moto-Gablota w Mysłowice

Piotr Syrewicz Nowy wpis

Witam od czerwca jestem szczęśliwym posiadaczem VW Passata B7. To już trzecie auto z komisu Moto Gablota które kupiłem w ostatnich 5 latach i po kolejne na pewno wrócę za jakiś czas. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć ,że Pan Łukasz jest osobą kompetentną poprzednie samochody które u Niego kupowałem jeżdżą do dziś i mają się bardzo dobrze mimo sporych przebiegów .Zakup passata to auto które spełnia moje wymagania w 100 procentach a jego stan jest zgodny z opisem. Cieszy za każdym razem kiedy do niego wsiadam albo kiedy stoi i tylko patrzę . Ostatnio miałem stłuczkę parkingową w wyniku której wezwany był rzeczoznawca do oględzin stwierdzi po zmierzeniu absolutnie wszystkiego skąd pan dorwał auto w tym roczniku w tak dobrym stanie nigdzie nie szpachlowane ani nie bite ? Odpowiedż była jedna KOMIS MOTO GABLOTA i tym akcentem zakończę polecając z czystym sumieniem Pana Łukasza i jego komis.

Czy Oliwia Michno Moto-Gablota organizuje staże dla studentów?

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Magazynier do firmy Oliwia Michno Moto-Gablota. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

motogablota Nowy wpis

Witam ,firma Moto gablota nie zatrudnia pracowników.

Jak długo trwa proces awansu w Oliwia Michno Moto-Gablota?

moto gablota

W firmie moto gablota nie zatrudnia się pracowników.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oliwia Michno Moto-Gablota? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

motogablota

Drogi droga rrsap . Firma moto gablota nigdy cie nie zatrudniała i nie zatrudni bo w niej nie ma pracowników. I tymbardziej w jakiejś recepcji , moto gablota to nie hotel lub inne miejsce z recepcją Proszę nie wypisywać takich niemających nic z prawdą opini. Lub wysłać je pod właściwy adres

moto gablota

Panie Karolu Firma motogablota nie zajmuje się jakimikolwiek zamówieniami itp Proszę nie wypisywać rzeczy nie mających potwierdzenia w faktach . Ta wiadomość zostanie zgłoszona jako (usunięte przez administratora).

motogablota

Prosze nie wypisywać bzdur dotyczących firmy Moto-gablota. Nasza Firma nie zatrudnia pracowników , to powinno pomóc w zrozumieniu treści opini zawartej przez Biiku .

Jolanta

Dzień dobry, ile pracowników jest zatrudnionych w Moto-Gablocie? Czy przyjmowane są nowe osoby? Na jakie stanowisko (jeśli tak)? Jaki jest zakres obowiązków?

MiszaMasza692

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

@MiszaMasza692

Szanowny Panie badz Pani Misza Masza692, pojęcie chaosu dla każdego zapewne ma inne znaczenie. Nie mam pojęcia co kryje się pod tą jakże niejednoznaczną opinią. Nie zostało również sprecyzowane co przez moją firmę jest wykonywane po najmniejszej linii oporu. Nie mam również pojęcia co Pan/Pani chciałaby powierzać naszej firmie? Oczywiście w kazdej firmie pieniądze są bardzo istotną kwestią ale dla nas ważniejsze są inne priorytety a już napewno dobre imię naszej firmy. Ponad to nie zatrudniamy żadnych pracowników i nie zajmujemy się usługami. Bardzo prosimy o rozwinięcie swojego komentarza aby w przyszłości uniknąć tego typu sytuacji. Pozdrawiam

Lucy T

Kupiliśmy samochód w tym komisie. Wszystko do tej pory działa bez zarzutu. Tak jak zostało powiedziane tak jest. Sprzedawca bardzo otwarty i przyjemny w rozmowie. Wszystko do dogadania. Mieliśmy problem z dokumentami i zwróciliśmy się o pomoc w korekcie faktury. Dla sprzedającego nie było żadnego problemu. Nawet nie musieliśmy jechać do Sosnowca tylko zostało to dostarczone do miejscowości w której mieszkamy. Polecam zakup samochodu w tym komisie.

Artur

Niedawno kupiłem samochód u Pana Łukasza ,transakcja przebiegła bardzo sprawnie (zostawiłem samochód w rozliczeniu), cenę można faktycznie negocjować,właściciel bardzo miły ,wesoły,to co powiedział o stanie technicznym samochodu potwierdził pózniej mechanik,musiałem tylko wymienić klocki hamulcowe a resztę to na jak rocznik 2010 to cytuję mechanika:nie ma się do czego przyczepić; Polecam ten komis

Robert

Kupiłem niedawno samochód w tej firmie. Jestem ogólnie zadowolony . Obsługa fachowa i pomocna .

E61

Witam, jestem kolejnym zadowolonym klientem tego komisu, mija dokladnie rok czasu od kupna samochodu ktory do dzis spisuje sie bezawaryjnie, podczas pierwszych dni użytkownika pojawił sie mały problem, poinformowałem Pana Łukasza i w kilka minut później zadzwonił i zajął sie problemem, naprawa byla na drugi dzien i w pełni skuteczna. Autem zrobilem niecale 30tys km a koszty to jedynie paliwo i podstawowa eksploatacja. Dlatego polecam i wrócę w sprawdzone miejsce.

@E61

Dziekujemy za opinie jednocześnie prosimy o wystawienie opinie na Google

Klient

Wszystko ok tak jak w opisie polecam sprzedawcę w 100%

Witam po trzech latach wróciłem do komisu żeby kupić, a w zasadzie zamienić się samochodami . Właśnie stałem się posiadaczem Reno Grand Scenic 1.9 dci auto z 2008 roku wszystko działa super .Od momentu wyjazdu z komisu a było to 5 dni temu 30 04 2021 przejechałem aż 2000 km z czego 500 z bardzo ciężką przyczepą. Auto pali bardzo mało tzn z przyczepą max 7 litrów dużą część trasy śmigałem 120 km/h bez przyczepy przy stałej autostradowej 130 tylko 6 litrów Piszę o takich szczegółach bo o to wszystko pytałem P Łukasza właściciela komisu Moto Gablota i to co opowiedział o aucie dokładnie tak jest Trzy lata temu kupiłem w tym komisie volvo v 70 td w automacie i to auto śmiga bez awaryjnie do dzis zresztą szczegółowa opinia jest gdzieś tutaj pośród innych opinii Podsumowując profesjonalnie szybko z humorem i przede wszystkim UCZCIWIE polecam z czystym sumieniem Piotr Syrewicz

Jolanta

Wiecie czy Moto-Gablota poszukuje do swojego zespołu jakichś nowych pracowników? Czy rekrutacje często się tutaj odbywają czy ekipa jest raczej stała?

Andrzej 08.04.2021 17:15

Jestem posiadaczem auta od kilku dni kupionym w komisie Moto-Gablota. Formalność kupna przeszła bardzo szybko i sprawnie, a wszelkie niejasności zostały rozwiązane szybko i fachowo za co serdecznie dziękuję. Wszystkim kupującym auto gorąco polecam zakup w Moto-Gablota. Pozdrawiam wszystkich Andrzej.

Bartek

Witam,chciałem poinformować wszystkich chętnych do kupna samochodu u Pana Łukasz.Ja osobiście kupiłem dwa samochody w komisie,transakcja przeszła bardzo sprawnie wszelkie nie jasności z samochodami zostały rozwiązane błyskawicznie i pozytywnie bez mniejszych problemów,tak więc zakup kolejnego auta będę prosil komis Motogablota o pomoc i fachowe doradztwo w zakupie.Jeszcze raz gorąco polecam wszystkim.

Aleksander
@Bartek

To super, że po zakupie dwóch pojazdów w firmie Oliwia Michno Moto-Gablota wystawiasz pozytywną opinię. To tylko pokazuje, że firma ta rzeczywiście jest godna polecenia. Jak w ogóle trafiłeś na ten komis? Polecił Ci ich ktoś, czy wyglądało to w nieco inny sposób, że w ogóle na nich trafiłeś? Napisz mi proszę.

Uwaga!!!

SPROSTOWANIE! Moje poprzednie komentarze to tylko wynik mojej niewiedzy na temat motoryzacji i złego mechanika który naopowiadał mi pierdół i jak tak teraz na to patrzę chyba chciał mnie naciągnąć na pieniądze a ja sam mu uwierzyłem i przelałem to w Internet.Usterki były małe i proste do zrobienia. Pan Łukasz ogarnął mi to w jeden dzień. Popełniłem błąd że nie zadzwoniłem od razu tylko pisałem tutaj co było niepotrzebne za co też przepraszam bo mogłem to inaczej załatwić. Pomimo tego zostałem bardzo dobrze potraktowany i wszystko zostało załatwione szybko i rzetelnie.Wracając do samochodu. Auto śmiga, jestem zadowolony i mogę się cieszyć moim nowym nabytkiem bez stresu. Dlatego polecam ten komis bo pomimo mojego błędu zostałem przyjęty bez żadnego problemu. Pan Łukasz jest pomocny i zna się na tym co robi. Na prawdę polecam!!!

Uwaga

Zacznę od tego że samochód który tam kupiłem więcej czasu stoi na warsztacie niż jeździ. już po tygodniu musiałem kupić nowy akumulator, tłumik końcowy, czeka mnie wymiana sprzęgła. Silnik był myty A wtyryski są do regeneracji bo samochód po prostu sobie gasnie podczas jazdy co jest nie bezpieczne, cieknie pompa wody co się wiąże z wymianą rozrządu. Nie wiem jak można sprzedać taki samochód który ma służyć rodzinie A tym czasem służy ale mechanikowi do zarabiania pieniędzy.

@Uwaga

Witam . Zastanawia nas jedna bardzo ważna kwestia skoro tyle niedogodności Pana /Pani spotkało to dlaczego nikt z Was nie zadzwonil i nie złożył reklamacji!!!!! Każdy nasz klient który ma problem z autem jest należycie traktowany i wszystkie sprawy załatwiamy bez zbędnych formalności Poza Ty anonimowe treści sa przez nasza firmę traktowane jako zła wolą konkurencja. Pozdrawiamy Moto gablota

Uwaga
@Moto gablota

Po pierwsze jak samochód który ma hak przeszedł legalnie przegląd skoro hak nie jest wbity w dowodzie i nie hak nie był zamontowany po przeglądzie bo śruby są tak zaśniedziałe że nawet ich się nie da wykręcić więc hak jest tam od nowości więc facet który to podbił nawet auta nie widział.Po drugie po próbie załatwienia sprawy polubienie dostalem pompę która i tak nie pasuje do tego modelu auta bo jest na pasku A nie na łańcuszku. Nawet nie było mowy o zwrocie auta. Po oddaniu auta do mechanika usłyszałem że silnik był myty. Więc coś jest nie tak. Po wykonaniu serwisu mechanik znalazł opiłki metalu co wiąże się z regeneracją wtrysków. Samochód po prostu był przygotowany pod sprzedaż. Niestety nie znam się na tyle na samochodach żeby takie rzeczy wyłapać i w tym jest problem. Żerujecie na ludziach którzy się nie znają na mechanice. Sprzedając samochód powiedziane mi było że wystarczy wymienić opony i będzie dobrze a okazuje się że trzeba większość zawieszenia wymienić. I dobrze Pan wiesz o jakie samochód chodzi... Ale dobra naprawię to sobie a państwu życzę powodzenia bo wam się przyda. A jak macie ochotę powiedzieć że to oszczerstwa to proszę bardzo możemy się spotkać w sądzie bo kwity mam i mam przegląd gdzie każda usterka jest uwzględniona. Człowiek kur..a nie po to zapierdziela w robocie żeby kupić rozklekotane auto z komisu tylko po to żeby rodzinę wozić z punktu A do punktu B BEZPIECZNIE !!!! Macie tupet zważając na to że sami macie rodzinę i nie było by dla was mile kupić taki samochód. Jesteście komiksem który wciska ludziom szajs za duże pieniądze. Auto definitywnie jest przekombinowane pod sprzedaż. I nie mam problemu z tym żeby wynająć rzeczoznawcę który oceni stan auta. Liczę na bezpośredni kontakt bo sami wiecie o jaki samochód chodzi!!!!

Moto gablota

Witam jeżeli chce pan uzyskac jakakolwiek reklamację to należy ja zgłosić u nas w firmie . Anonimowe wiadomości za pośrednictwem portalu nic nie pomogą. Nie rozumie dla czego pan tego do dziś nie zrobił..

@Moto gablota

Proszę jutro przywieź auto do zwrotu . My nie śledzimy portalu dziś odczytałem Pana drugą wiadomość i trzecią . Tylko telefon do nas może cokolwiek załatwić.

Zostaw merytoryczną opinię o Oliwia Michno Moto-Gablota - Mysłowice

• Jak się pracuje w Oliwia Michno Moto-Gablota?

Zobacz opinie na temat firmy Oliwia Michno Moto-Gablota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oliwia Michno Moto-Gablota?

Oliwia Michno Moto-Gablota
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kwiatowa 45
    41-400 Mysłowice