Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Skarszewach

Skarszewy

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Skarszewach
4 3 6 1

Opinie o Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Skarszewach

Z

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dbać o pracownika, pozwolić mu żyć, mówić co myśli i nie wyżywać się za to. Nie przekładać swoich codziennych emocji na pracowników

JakCiezkoTuWPolsce

Napisze tylko tyle: pozory mylą.

kika
@JakCiezkoTuWPolsce 24.01.2018 09:17

A może to rozwiniesz, bo nie wiadomo o c chodzi - czy źle czy dobrze. Zastanawiam się nad tym ośrodkiem dla mojego dziecka i nie wiem co sądzić o twoim wpisie. Może coś więcej, proszę?

Zen

Tutaj najważniejsza jest osoba niepełnosprawna i tego można być pewnym. A pracownicy mają możliwości rozwoju chodź fakt pracują tu tylko najlepsi.

Zostaw opinię o Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Skarszewach - Skarszewy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Skarszewach