Opinie o Odra Travel Biuro Turystyczne w Szczecin

Odra Travel Biuro Turystyczne
0 0 3 5 1
Szczecinianki Nowy wpis

W miesiącu kwietniu 2018 r skorzystaliśmy z oferty Biura Podróży Odra Trawel Szczecin z wycieczki do Pekinu. Programem wycieczki jesteśmy do chwili obecnej zachwycone , który wykonany był w całości ze wszystkimi dodatkowymi atrakcjami. Organizacja wycieczki na terenie Pekinu była zapięta na tzw. „ostatni guzik”. Naszym pilotem był Pan Paweł Łukaszewicz, który posiada bardzo dużą wiedzę na temat historii Chin , jego umiejętność przekazywania , kultura , uśmiech pomoc w każdej nawet drobnej sprawie nieoceniona. Uważamy, że świetna organizacja jest zasługą naszego pilota Pana Pawła Łukaszewicza oraz Pana Pitera z Chin . Jesteśmy nimi zauroczone . Z grona 34 osobowej grupy nie słyszałam negatywnych opinii.

Szczecinianki Nowy wpis

Szczecinianki

Zostaw opinię o Odra Travel Biuro Turystyczne - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie