Carrefour Polska

Opinie o Carrefour Polska

Paweł

Carefour Turzyn - odradzam każdemu pracę w tym miejscu, miałem mieć szkolenie, tymczasem kazano mi pracowac za darmo, nie otrzymałem szkolenia BHP, nie wymagano ode mnie książeczki sanepipidowskiej, mimo że miałem kontakt z żywnością, nie miałem w co wytrzeć krwi, ktora kapała mi z rąk po skaleczeniu nożem, jeśli mam jakąś chorobę, to klienci się tym zarażą, odradzam więc również zakupy w tym miejscu. Postawa kierowniczki, niejakiej KAROLINY, napawa obrzydzeniem, nic nie robi, plotkuje i krzyczy na pracowników, niezależnie jak ciężko pracują. Inny kierownik z kolei kieruje obrzydliwe i szowinistyczne docinki w kierunku mlodych dziewcząt pracujących w sklepie, które czują się zastraszone(usunięte przez administratora)

PAWEL1980

Witam chciałbym zwrócić uwagę na pracowników na kasie w szczególności p. Beata bardzo nie miła obsługa opryskliwie odzywa się do klientów siedzi tam jak za karę. Już nie raz spotkałem się z taką sytuacją z tą Panią.

Xxx

Kilka lat utraciłem z życia bez powrotnie w tym miejscu. Nie polecam nikomu, generalnie praca nie byłaby taka zła gdyby nie te masakrycznie niskie wynagrodzenie. Nie oszukujmy sie. Znalezienie pracy za 2,5 k conajmniej na reke to aktualnie nie problem, a w kerfie minimalna krajowa. Nawet Liderzy zarabiaja grosze. Pracownicy z firm zewnetrznych zarabiaja wiecej niz etatowcy z kerfa xD taka prawda. Nie polecam.

XYZ

Pracowałam przy wykładaniu towaru, jeżeli można to w ogóle nazwać pracą. Zaznaczyłam, że poszukuję pracy na miesiąc i powiedziano mi, że praca jest, a kolejne dwa tygodnie mnie spławiano. Zarobki nieproporcjonalne do wykonywanej harówy. Ekipa, tak jak ktoś już wspomniał, robi wrażenie "podlizuchów". Góra przez swoje niespełnione ambicje wytrząsa się na pracownikach. Pani kierownik potrafiła z godzinę stać na początku alejki z założonymi rękami i gapić mi się na ręce.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Carrefour Polska? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ewelina

tez tam pracowałam całkowicie zdegenerowani ludzie,Ochrona na ul Wiosennej w Carrefour sami idioci i negatywni debile!wykładałam towar,i nigdy więcej kierownictwo jak w jednym z opisów wykorzystujące i nie ludzkie!nie do konca uczciwe patrzą tylko na swoje dupska !i nie rzadko to bardzo spasieni Hipokryci!!przestrzegam przed takimi zleceniami!!

Kaśka
@Ewelina 17.05.2015 14:49

Bywam na Wiosennej w sklepie Carrefour jako klient, raczej bywałam . Kilka razy byłam świadkiem jak pani "menager" pokrzykuje na pracowników przy klientach , to jest niedopuszczalne .Tak nie traktuje się ludzi,jak tak nie odzywam się do mojego psa . Więcej tam nie pójdę i to jest mój protest .Żenada.

kajh

@iuyt w dziale IT można zdobyć doświadczenie, bo to tylko staż...a jak wiadomo staże zazwyczaj nie są dobrze płatne. A ile tutaj można zarobić na takim stażu?

sasin

Pracowałem w markecie Carrefour w Szczecinie,wykładałem towar praca bardzo ciężka, zgrana ekipa plociuchów,I podlizuchów,zarobki śmieszne ,zawsze dostaniecie do roboty to najgorsze! a tamci będą stać i się z was śmiać!atmosfera wręcz patologiczna! kierownictwo leniwe! fałszywe! i chciwe! odradzam bycie niewolnikiem tych zachłannych ludzi...

?

guliwer on juz by wyleciał ale zato że wywala ludzi za darmo i sie zneca psychicznie nad ludzmi został poprostu ta cała klika znim sie trzyma facet niema pojecia o ochronie i traktowaniu ludzi a puzniej sie cyka na ulicy pozdrawiam były pracownik t panie kierowniczki kas wcale niesom lepsze ludzie bez pojecia o pracy i wykształcenia przyhodzi byle kto do pracy jest tam kilka osób spoko ale to garstka

niko

Niestety prawda opisana w poście powyżej(ciekawe dlaczego taka obarczona błędami-popsuta klawiatura?) jest całkowicie zgodna z moimi obserwacjami codziennej rzeczywistosci w sklepie na ul.Wiosennej.Moja znajoma wyleciała z hukiem z pracy za to że podgryzała bułkę pracujac na dziale PIEKARNICZYM!!!!!!Nigdy nie zrozumiem moralności gościa o pseud. [usunięte przez moderatora] jak można być taką totalną gnidą .Rozumiem kompleksy małego człowieczka z małego miasteczka ale żeby być aż taka [usunięte przez moderatora] dla swojej koleżanki z pracy??Żal mi faceta i firmy którą reprezentuje i mam nadzieje że prędzej czy pózniej zrozumie że w Naszym pięknym SZCZECINIE jest tylko i wyłącznie niechcianym gościem...

ja

Opinia moja jest tak.Naucz się ortografii cieciu bo ci nie wyszło.Miałeś chyba pałę z polskiego. nie pisz bzdur bo nie wiesz jak tam jest,BUŁO SUPER a praca w takim zespole jak tam jest nigdzie takiej nie ma.Jeśli chodzi o kierownika jest ok. reszta chłopaków jest ok.

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska