Carrefour Polska

Szczecin

Opinie o Carrefour Polska

Ewelina

tez tam pracowałam całkowicie zdegenerowani ludzie,Ochrona na ul Wiosennej w Carrefour sami idioci i negatywni debile!wykładałam towar,i nigdy więcej kierownictwo jak w jednym z opisów wykorzystujące i nie ludzkie!nie do konca uczciwe patrzą tylko na swoje dupska !i nie rzadko to bardzo spasieni Hipokryci!!przestrzegam przed takimi zleceniami!!

Kaśka
@Ewelina 17.05.2015 14:49

Bywam na Wiosennej w sklepie Carrefour jako klient, raczej bywałam . Kilka razy byłam świadkiem jak pani "menager" pokrzykuje na pracowników przy klientach , to jest niedopuszczalne .Tak nie traktuje się ludzi,jak tak nie odzywam się do mojego psa . Więcej tam nie pójdę i to jest mój protest .Żenada.

kajh

@iuyt w dziale IT można zdobyć doświadczenie, bo to tylko staż...a jak wiadomo staże zazwyczaj nie są dobrze płatne. A ile tutaj można zarobić na takim stażu?

sasin

Pracowałem w markecie Carrefour w Szczecinie,wykładałem towar praca bardzo ciężka, zgrana ekipa plociuchów,I podlizuchów,zarobki śmieszne ,zawsze dostaniecie do roboty to najgorsze! a tamci będą stać i się z was śmiać!atmosfera wręcz patologiczna! kierownictwo leniwe! fałszywe! i chciwe! odradzam bycie niewolnikiem tych zachłannych ludzi...

?

guliwer on juz by wyleciał ale zato że wywala ludzi za darmo i sie zneca psychicznie nad ludzmi został poprostu ta cała klika znim sie trzyma facet niema pojecia o ochronie i traktowaniu ludzi a puzniej sie cyka na ulicy pozdrawiam były pracownik t panie kierowniczki kas wcale niesom lepsze ludzie bez pojecia o pracy i wykształcenia przyhodzi byle kto do pracy jest tam kilka osób spoko ale to garstka

niko

Niestety prawda opisana w poście powyżej(ciekawe dlaczego taka obarczona błędami-popsuta klawiatura?) jest całkowicie zgodna z moimi obserwacjami codziennej rzeczywistosci w sklepie na ul.Wiosennej.Moja znajoma wyleciała z hukiem z pracy za to że podgryzała bułkę pracujac na dziale PIEKARNICZYM!!!!!!Nigdy nie zrozumiem moralności gościa o pseud. [usunięte przez moderatora] jak można być taką totalną gnidą .Rozumiem kompleksy małego człowieczka z małego miasteczka ale żeby być aż taka [usunięte przez moderatora] dla swojej koleżanki z pracy??Żal mi faceta i firmy którą reprezentuje i mam nadzieje że prędzej czy pózniej zrozumie że w Naszym pięknym SZCZECINIE jest tylko i wyłącznie niechcianym gościem...

ja

Opinia moja jest tak.Naucz się ortografii cieciu bo ci nie wyszło.Miałeś chyba pałę z polskiego. nie pisz bzdur bo nie wiesz jak tam jest,BUŁO SUPER a praca w takim zespole jak tam jest nigdzie takiej nie ma.Jeśli chodzi o kierownika jest ok. reszta chłopaków jest ok.

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska