British School

Szczecin

Opinie o British School

Maja

Gdy nadal się nie zdecydowałeś na pracę w British School to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, czego pracodawca oczekuje od przyszłego lektora http://britishschool.pl/szczecin/praca A kto chce się właśnie zapisać do szkoły w Szczecinie to widzę na stronie, że jest promocja i możesz otrzymać w cenie kurs drugiego języka gratis http://britishschool.pl/szczecin/ Uważam to za idealną okazję do poszerzenia swoich umiejętności.

Maja

Zastanawiasz się nad pracą w British School? Jakie pytania masz dla osób, które obecnie w niej pracują?

erfg

hej hej wszystkim widze ze od nich w dalszym caigu jest całkiem sporo ofert pracy..poszukuja miedzy innymi lektora jezyka angielskiego lub niemieckiego oczywiscie dobrze trzeba miec te jezyki opanowane

Maciek

Obecnie uczę się języka norweskiego w British School w Szczecinie, w tej chwili po rocznym kursie, wyjechałem do Norwegii na wakacje i mogłem normalnie się porozumieć, nawet nie sądziłem, że tak dużo zdążę sie nauczyć w tak krótkim czasie.

lala

Ciekawe,że forum i strona dotyczy o BS jako pracodawcy,lecz wielu kadzących na temat kursów.Czytamy ze zrozumieniem!?Jak trudno jest wam zrozumieć krótki przekaz w języku ojczystym,to jak chcecie uczyć sie języków obcych?

oleksy

też mi się wydaje, że teraz to można spokojnie do nich aplikowac, bo są jedną z wiekszych szkół językowych, moja siostra tam do nich chodziła jak miała mieć maturę z angielskiego i teraz jest naprawde zadowolona, bo nie ma na studiach żadnych problemów już i ma dobry ten angielski, co ważne też umie mówić.

misiek21

Jak ktoś szuka pracy w British School to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Polish Sales Depratment                 ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704292?keywords=&region=

Anna F.

Przeciez to jedna i ta sama osoba pisze pozytywne opinie o tej pseudoszkolce jezykowej. Ludzie, czytajcie umowe przed zlozeniem podpisu.

Tragedia Grecka

Przy korzystaniu z usług szkoły językowej proszę zwrócić uwagę na treść podpisywanej umowy: czy nie zawiera klauzul niedozwolonych, tj. przykładowo: czy przyznany rabat nie obliguje do wykupienia kursu na cały rok i czy ewentualna rezygnacja z kursu nie pociąga za sobą dodatkowych opłat. Można zabrać umowę do domu, spokojnie przeczytać i skonsultować z prawnikiem.

Basia

Wspaniała szkołą, od kiedy uczęszczam na zajęcia do niej zauważyłam że mój angielski znacznie się poprawił, juz bez problemów dogaduję się z obcokrajowcami. To znakomita szkołą, uczą w niej świetni lektorzy z pasją. Zachecam do skorzystania z jej oferty

Syno

Wiedzą jak przygotowywać do egzaminów państwowych. Słyszałem że mają dobrą zdawalność, więc i ja postanowiłem zapisać się na kurs do British School. Bez prpblemu zdałem FCE i dzięki temu mam atrakcyjniejsze CV.

Ala

Nauka w British School przynosi efekty. Lektor zawsze przygotowany do zajęć, potrafi zaciekawić ucznia. Wysoki poziom nauczania. Atmosfera na zajęciach bezstresowa, lektor sympatyczny. Jestem zadowolona z efektów nauki

Anna

To najlepsza sieć oddziałów do nauki języka obcego. Jeżli naprawdę chce się nauczyć skutecznie i od profesjonalistów to tylko tutaj. Próbowałam w innych szkołach, ale jakość nie jest ta sama.

Rogal

Super szkoła, profesjonalni lektorzy, umieją przekazać wiedzę. Na zajęcia chodzę bez stresu, sympatyczna atmosfera. Polecam

kornela

Najlepiej jak powiesz, ze chcesz pacowac za darmo, bedziesz kandydatem numer 1:) Powaznie, to tak ok. 20zl brutto za lekcje, wiec nędza. Ale odradzam - praca z harpiami w ciężkich i niebezpiecznych warunkach, niestety do ermerytury Ci tego nie dopiszą;)

Zostaw opinię o British School - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie British School