ZCO

Opinie o ZCO

Witold

@anonim próbowałeś po tym czasie ponownie się zatrudnić? Może wymagania uległy zmianie? Jestem ciekaw, jak potoczyły się Twoje losy. Posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w ZCO?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja ZCO na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Szczecin i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

ialao

niestety w centrach oknologii zawsze są kolejki, ale faktycznie teraz chyba mieli coś zmieniać w systemi na recepcji z tego co pamietam jednak i to by było dobre.

Mega kolejki. Calkowity brak organizacji pracy.

Staż był krótki ale bardzo mile go wspominam. Atmosfera pracy rewelacyjna, żałuję, że nie mogę tam pracować.

Zostaw opinię o ZCO - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZCO