Parkowe Przedszkole Przedszkole Niepubliczne S.C. Marta Siwek Beata Główczewska

Słupsk

Opinie o Parkowe Przedszkole Przedszkole Niepubliczne S.C. Marta Siwek Beata Główczewska

fredka

mialam tam swego czasu praktyki i bardzo milo wspominam czas spedzony tam. chcialabym kiedys pracowac w takim przedszkolu. pozdrawiam dzieci i panie. [usunięte przez moderatora]

fax

bardzo fajne przedszkole, niewielkie, \\\\\\\"normalne\\\\\\\", wszystko jakos tak fajnie zorganizowane, przyjemnie sie tam przychodzi.

Zostaw opinię o Parkowe Przedszkole Przedszkole Niepubliczne S.C. Marta Siwek Beata Główczewska - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parkowe Przedszkole Przedszkole Niepubliczne S.C. Marta Siwek Beata Główczewska