Opinie o Kanał 6 Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kanał 6 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kanał 6 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanał 6 Sp. z o.o. w Słupsk

Uwaga, firma jest w bardzo złej kondycji. Od kiedy szef zmarł a biznes przejęła żona, firma leci w dół po równi pochyłej. Pracownicy pouciekali, nie ma już programu Kanał 6, został rozwiązany. Serwisanci także odeszli, biegają jacyś niedoświadczeni chłopcy i ciepłymi słowami informują że niestety nie naprawią usterki. Telefony z książeczek opłat nie działają. Spółki pozmieniały prezesów i adresy firmy. Nieruchomości które szef posiadał są regularnie odbierane przez komorników. Firma lawiruje na krawędzi, kobieta rządząca jest niepoważna, zmienia zdanie i facetów jak rękawiczki. Tylko czekać aż firma upadnie. Przestrzegam potencjalnych klientów, zastanówcie się zanim podpiszecie umowę, w której obiecują 20 programów zamiast 180 za które nie płacą koncesji.

Justyna
@Piotr

Może trzeba dać im czas, dawno temu szef odszedł? Nawet nie wiedziałam, że taka sytuacja tam jest. No i, jeżeli ci pracownicy naprawdę się tak pozwalniali, to czy szukają kogoś do pomocy teraz może?

Jak ten cały opis teraz ma się do oferowanych warunków zatrudnienia? czy z tego płynie sugestia co do tego, że pracownicy mogą mieć kłopoty z powodu zatrudnienia się tutaj? Nowi kandydaci zaczynają na czystą kartę?

Justyna Nowy wpis
@Piotr

Adios

Gruba wsadzimura pałaszuje drągi a rudzielec wynosi co się da, jeszcze trochę to z kanału zostaną tylko anteny buheheh

Konefka
@Adios

Haha dobrze napisane. Dla uzupełnienia napiszę że Izohan z pracownikami też jest "za blisko". Widziana była w jednoznacznej sytuacji z obywatelem Ukrainy a i z mecenasem tym pijakiem też. Ładny z nich duecik był. Bleeee.

@Konefka

Ale po co pisać takie rzeczy tutaj? To nie są przypadkiem ich prywatne sprawy jak już? Może do warunków pracy tutaj się odniesiesz i je dla odmiany ocenisz? ;p

Konefka
@Marta

Nakłanianie pracowników firmy do seksu, zwalnianie ich z powodu braku zgody na postawione warunki- wykorzystania nazywasz prywatnymi sprawami? Pani kusi pieniędzmi i szybkimi numerkami po alkoholu. Marto może wyślesz swojego mężczyznę do szefowej? A później zapytasz się jego jakie były warunki pracy? Nie znasz tematu to nie pisz bzdur.

Litona
@Konefka

Marty chłoptaś już pewnie został zaliczony przez tą nimfomankę. Ona nie przepuści nikomu. Straszną przy tym jest prostaczką. Gdyby nie Mario to nic by nie znaczyła. A tak zwlekała z wołaniem karetki. Wiedziała co robić żeby w końcu móc się truchtać ze wszystkimi.

@Litona

Rozumiem że byłyście w jej biurze za zamkniętymi drzwiami i wiecie jak to naprawdę wygląda? Sorki, ale to mi brzmi tylko jak zwykła plotka.

Litona
@Ewa

Moja poprzednia wypowiedź została usunięta. Ciekawe ile musiała zapłacić za to sama zainteresowana? Więc powtórzę. Pani siłą zaciągnęła Ukraińca z zakrapianej imprezy w bloku Romera 5 do siebie 2 klatki dalej gdzie siłowo nakłoniła go do seksu. Po kopulacji chłopak uciekł od niej, został zwolniony następnego dnia. Wiedzą o tym wszyscy pracownicy kablówki. Chłopak powinien podać ja do prokuratury. Jest bezczelna i wyuzdana. Ewo, zapraszamy do pani z mężem, będzie zadowolony. To też będzie plotka :-)

@Litona

Aha? Nie wiem jak do tego się odnieść, bo nie mam pojęcia czy to prawda, ale czy to jak ludzie o tym gadają wpływa jakoś bezpośrednio na całą firmę? Jak?

K Nowy wpis
@Adios

kapucynka

szefowa w tej firmie to żart, praca za najniższą krajową zatrudniony na papierze w Lęborku a praca w Słupsku. Unikać, gdyby nie to że współpracownicy ogarnięci to nie dało by się wytrzymać. potwierdzam o kamerach i podsłuchach, a prawa pracownicze łamane na każdym kroku

Kolega z pracy
@kapucynka

Pracowaliśmy razem ,ale jak ci nie wstyd tak kłamać.

Karol
@Kolega z pracy

Sam bezczelnie kłamiesz, firma zatrudnia umowami na inne spółki, w których prezesami są nieświadomi Ukraińcy. Sergiej M. Już dostał zarzuty za światłowód na ringu a dawno w Polsce go nie ma. Podpisy są fałszowane, szef za życia zbierał je i nakładał na pisma dobrej klasy drukarką. Tak wkopali już wielu ludzi. W dodatku współpracują z dwiema sędziami, jakimś cudem zawsze wylosowują ich sprawy i je wygrywają. Szefowa za nic ma ludzi, płaci pod stołem, programy nadawane są nielegalnie, już dawno powinni zniknąć z rynku. Piszemy do Ministra w tej sprawie, trzeba porządnie przetrzepać ten bajzel.

Zrozum bezmózgowcu
@Karol

Myślisz ,że szef byłby taki (usunięte przez administratora) i robił takie cos na oczach wszystkich czy nawet twoich (usunięte przez administratora) .Ukraińcy są znani z tego ,że za kase zrobią wszystko to popierwsze.A jak masz takie dowody ,że mają współprace z sędziami to idź do sądu .Pisz do Ministra i nie zapomnij sie podpisać .Pierwszy (usunięte przez administratora) w mieście ,króry wiedział o takich rzeczach i nic z tym nie zrobił jak żył szef tylko teraz kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie w podpisie Karol .

Karol
@Zrozum bezmózgowcu

Wiem że prawda boli, pewnie jesteś aktualnym podnóżkiem szefowej. Dobrze że na tym portalu nie możecie ustalać zasad jak w tym zakłamanym zakładzie. Obywatele Ukrainy też to wiedzą i uciekają z tąd, nawet komentarze piszą na najpopularniejszej wyszukiwarce gdzie opisują was jako "stwory". Totalne dno, gdzie łamane są prawa pracownika i prawo związane z przesyłaniem sygnału. Z sędziami robią już porządek, kto jest w temacie te wie. Na emeryturę też nie odłożysz, praca za najniższą krajową i to w niepełnym etacie. Miłej pracy życzę :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kanał 6 Sp. z o.o..

Kuna

Rudy dawaj dawaj jeszcze płot przy konwaliowej jest do wzięcia idź za ciosem i tak nie zwolni. W domu masz więcej z kanału niż z życia. Sharing też działa, trzeba to zgłosić na policję. Kto będzie pierwszy?

Dariusz
@Kuna

Co tam w ogóle było napisane? Bo nic nie widzę niestety

Dzyndzel
@Dariusz

Tłustowłosa połykaczka mieczy bawi się w najlepsze ale spija soki gościowi który podaje wielu gowniarom korzystając z jej Porsche. W dodatku mecenas pracuje nad odebraniem firmy popijając kolejny flakon. Wszystko zmierza do ponownego zamieszkania w starej ruderze. Syn wielki jak fortepian, chce szybciej skończyć niż ojciec. Rudy zagania co może bo czuje że coś się kończy. Zginą jak posypka w kanale heheh.

@Dzyndzel

A to info, że pracuje nad jej odebraniem to skąd?

Dzyndzel
@Marta

Z twojego łona ty wścibski bocie co śmierdzi w locie

Synek

Szef ten sam, gruby i zakompleksiony. Powinien odbywać wyrok za przekręty pracownicze i skarbowe, a załatwił sobie papiery na chorobę onkologiczną i łazi po Romera jak panisko. Słupy w spółce, najczęściej ukraińcy lub kolesie spod ciemnej gwiazdy, on prokurent samoistny, zakryty swoistym parasolem. Współpracuje z niejedną sędziną oraz ważnymi osobami z ZIM. Światłowody kładzie gdzie chce i jak chce, zamieszany w głośną aferę światłowodową opisywaną na GP24.pl. Uzależnia od siebie pracowników- wykupuje ich mieszkania i szantażuje że wyrzuci na bruk. Zajmuje się egzekucjami komorniczymi- zabierze nawet zabawki dziecku tylko po to żeby zaspokoić swoją chorą potrzebę robienia krzywdy i pokazaniu kto tu rządzi. Nie płaci w terminie, (usunięte przez administratora) na godziny przepracowane. Zatrudnia kilku prawników, w mieszkaniach przy ul. Romera, którzy będąc pełnomocnikami załatwiają całą brudną robotę za niego. Stworzył swoiste imperium. Uwaga na podpisywane umowy na kablówkę- w przypadku internetu i tv, nie ma wzmianki o dostarczaniu programów telewizyjnych. W przypadku dostarczania samych programów tv- podpisujemy umowę na dostarczanie 20 programów analogowych, niezależnie od tego co powie pracownik w biurze abonenckim- testujemy kanały cyfrowe.

@Synek

I w tym temacie nic się nie zmieniło po za tym że gruby wącha kwiatki od spodu

Hanna
@Obserwator

Jeśli dobrze zrozumiałam, szef zmarł, a biznes przejęła jego żona. Poważnie nic się nie zmieniło? Poniższe komentarze sugerują co innego, np. to, że szefowa obniżyła Wam wysokość wypłaty... Nie próbowaliście zawalczyć o lepsze warunki w momencie, gdy doszło do zmiany właściciela?

@Hanna

Kto miał ustalone wynagrodzenie z szefem na umowie ten takie dostaje, ten co z szefową się dogaduje to dostaje najniższą krajową a reszta w kopercie, tak aby nikt nie widział, bo monitoring w firmie jest

odyniec
@Obserwator

Szefuńciu wącha kwiatki od spodu a szefowa zadowolona w najlepsze bawi się życiem. Żałoba? Widziana już była z tuzinem mężczyzn różnego kalibru i pochodzenia, nie przebiera w środkach w celu zaspokajania pragnienia. Zresztą nie bez powodu szef ją trzymał na smyczy za życia, podsłuchy i lokalizatory GPS wysypywały się z różnych miejsc. Potrafiła sypnąć się na parkingu lub w toalecie tak jak siostrunia. (usunięte przez administratora) z niej nie wyjdzie bo ma to w genach. Biedne te jej zwierzęta które zmienia jak skarpetki. Udaje że je kocha, po chwili oddaje znudzona jak mała dziewczynka. Małpka, myszka, a może jeżyk, piesek, kotek czy mróweczki? Dzieci same się wychowują, więcej przebywały z nianią niż z nią. Ona woli towarzystwo butelek z kolorowym płynem do odkażania oraz przypadkowych facetów. W firmie większość ludzi pracuje z przymusu lub braku perspektyw-dłużnicy, alkoholicy, ludzie bez szkoły. W związku z tym sposób pracy oraz zapłaty wynagrodzenia jest na podobnym poziomie-pod stołem, bez umowy, za najniższą krajową. Szef przyciągał osoby z problemami żeby było łatwiej je uzależnić od siebie i mieć na "własność", wykorzystywać po za godzinami pracy za bezcen. Sytuacja jest także odzwierciedleniem jakości usług które są beznadziejne. Internet i programy cały czas przerywają, znikają, pojawiają się. Programy są nieoficjalnie. W przypadku umowy na pakiet, w rzeczywistości dostajemy sam internet, po to by firma nie płaciła koncesji za programy. Programy niby tylko analogowe a pod stołem cyfrowe jeśli działają. Opuszczać tą kablówkę, może gdy zacznie się zaciskać pętla na szyi to zacznie się więcej myśleć o dbać o jakość albo sprzeda to komuś kto nie będzie mieć z tym problemu i mówić że "mąż zostawił mnie z długami".

@Obserwator

Jak wszyscy w firmie wiedza że płaci się w kopercie to po co kryć się przed monitoringiem? Dziwne że ludzie się zgadzają na taką formę wypłaty. Przecież to ani składek, ani nie liczy się do emerytury. Ja tam bym to zgłosił.

@Wojciech

I tak też zostało zrobione, zgłoszone gdzie trzeba, a wiadomo że w kopercie dostajesz kasę to nie liczysz na widoku monitoringu, celowe zagranie, dostać w kopercie a kasę liczyć w domu czy się zgadza. Ludzie się zgadzają bo większość z nich nie ma wyjścia.

Jolanta
@Obserwator

jak raz dostaniesz mniej w kopercie to chyba drugi raz przy otrzymywaniu przeliczysz zawartość by się od razu upomniec ?

@Jolanta

Liczyłem i co z tego, skoro się nie zgadza to idziesz do płacącego a tam słyszysz tylko że nic więcej nie dostaniesz a jak się nie podoba to za drzwi.

@Obserwator

Zwolnią cię za to że upominasz się o swoją zapłatę? Przecież to nie do pomyślenia. Każdego pracownika tak traktują? Ja bym zrobił aferę jakby mnie kroili na kasie.

Tudor
@Wojciech

Ciągniesz za język jak jakiś pederasta, widać że nakręcasz tematy- zapraszam Cię do kanału, może stukniesz szefową albo spijesz sok rudemu opojowi. Należało by się mu przyjrzeć bo bardzo niepochlebne opinie wygłasza o szefowej, żonę też traktuje jak uchodźca "wredna s.u.cz". A szkoda bo to bardzo fajna kobieta. W dodatku przechwala się że bzyka wszystko co się rusza w tym opłacone dziewczyny z Warszawy. Kolega z niego super, pracownik roku co z szefowej robi brukarke fajfusiastą.

@Tudor

Co proszę? Czy Ty aby na pewno dobrze trafiłeś z tą wiadomością? Tak z nowym kolegą to pisz sobie może prywatnie, bo tu na forum to niesmaczne, jakby nie patrzeć mogą tu przez przypadek nawet wejść dzieci, a tu takie chore treści. Przykre

Tudor
@Marta

Może i niesmaczne ale niestety prawdziwe, dzieci niech czytają, tu nie ma nic brzydkiego. To samo życie i układy w firmie kanał 6. Widać że prawda boli Marto a jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Za swoje postępowanie trzeba odpowiadać.

@Tudor

Czyli chcesz przez to powiedzieć, że każdy w firmie jest tego świadom i akceptują dane warunki? Bo to naprawdę brzmi według mnie patologicznie. A jak sądzisz, w jaki sposób za takie postępowanie się odpowie?

Marek Mutancik
@Marta

Tu dzieci raczej nie wchodzą więc cienki masz argument kobieto. A prawdę niech wypisują tutaj w najdrobniejszych szczegółach bo to pozwoli innym uniknąć pracy w tym kołchozie wyzyskiwaczy.

@Marek Mutancik

Nie no opinię niech sobie każdy wyraża jak chce ale fajnie jakby to było z kulturą, bo jednak co jak co ale język świadczy o człowieku. ;p A że to prawda to nie wiem, nie neguję, pewnie trzeba byłoby pójść i sprawdzić, żeby na 100% wiedzieć?

Obserwator

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Praca tam to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Umowa o pracę (jak się dostanie) na jedną ze spółek fikcyjnych widniejących tylko na papierze. Wypłata najniższa na rękę reszta (usunięte przez administratora). Wypłata ta część (usunięte przez administratora) uzależniona od widzi mi się właścicielki. Jak ma zły dzień albo jej się ktoś nie spodoba to nie dostanie pełnej wypłaty. Jako szef firmy zmienia zdanie co minutę. Na pierwszej rozmowie pada stwierdzenie że wszyscy traktują się tam jak jedna wielka rodzina, co jest jednym wielkim kłamstwem. Nie dajcie się nabrać na te słowa bo to bajka jakich mało. Ostrzegam też przed jednym takim pseudo technikiem. Na tego typa w szczególności trzeba uważać. Jest to osobnik, który nie powinien pracować z ludźmi. Ruda pała donosi na każdego i każdemu d...ę (usunięte przez administratora) do szefowej. Włazi jej między pośladki bez smarowania a po za firmą na własną szefową takie rzeczy wygaduje, że głowa boli. Mi to było wstyd słuchać o tym co ten buc wygaduje. A jak coś mu nie podpasuje to drze się na każdego. Uważa się za nie wiadomo co ale prawdę mówiąc jest tylko zwykłym technikiem, którego to szef (który zmarł) traktował go jak ścierę do podłogi i chyba zasłużenie. W tej firmie powinny przewinąć się wszystkie kontrole jakie począwszy od inspekcji pracy. Tam jest tyle przepisów nie przestrzeganych, że kontrolerzy mieli by robić przez rok.

Ryba karp
@Obserwator

Trzeba być chorym psychicznie aby takie głupoty wypisywać .Pracują inni wiele lat i nie potwierdzają takich głupot.Trzeba być pustym i zakompleksionym i nie udolnym człowiekiem ,aby takie głupstwa mówić .

@Ryba karp

@Ryba karp to właśnie widać, że chyba sam jesteś zakompleksiony i chory psychicznie skoro w taki sposób bronisz tej firmy. Chyba jednak szef z szefową zryli Ci bańkę i ryją dalej. W takim bagnie mogą wytrzymać tylko ludzie którzy nie mają perspektyw na przyszłość i nie są w stanie znaleźć pracy gdzie indziej jak chociażby ten (usunięte przez administratora). Na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć ludzi, którzy jeszcze są w stanie pójść gdzieś dalej i nie oglądać się za siebie. A o tej firmie napisałem prawdę taką jaką widzę. I przestrzegam innych aby trzymali się z daleka od tej firmy.

@Obserwator

Rozumiem, że jesteś rozczarowany praca, ale nie musisz obrażać innych osób, bo to tylko świadczy o tobie. Szkoda że nie ma żadnych perspektyw bo ja też nie lubię stać w miejscu bez szans na coś lepszego. Szef nie wysyłał pracowników na żadne szkolenia?

Zenek
@Wojciech

Panie Wojciech zapraszamy do kanału, tam zobaczy Pan na własne oczęta jakie szkolenia są wykonane. Będzie Pan skakał z radości jak wepchną Pana do mokrej studzienki pełnej pająków i innych insektów. Dadzą kabel do ciągania, bez rękawic, aż miło będzie popatrzeć jak wyjdą pęcherze na rączkach. Zawsze może Panu ktoś dostarczyć ciepłej cytrynowki prosto z dystrybutora, lanej z góry na kark. Zrobią z Pana głowy podest na buta żeby nikt nie wpadł do środka, taki przystanek Woodstock w kanale. Przewód będzie zasilony laserem a Pan przy odrobinie szczęścia spojrzy na jego koniec i uszkodzi sobie wzrok, nie wiedząc dlaczego. O takie szkolenia Panu chodziło?

bizon

Nie, nie wysyła.

@Zenek

To co opisujesz na pewno nie ma nic wspólnego ze szkoleniem. Sam to przechodziłeś że jesteś taki dosadny w opisie? Nie zgłosiłeś tego nigdzie, bo dziwię się że ktoś chce pracować i szkolić się w takich warunkach.

Mariusz
@Obserwator

Precyzując: Rudy daktyl nie jest technikiem, jest po zawodówce. Żeby być technikiem trzeba ukończyć technikum. On nie chciał się uczyć, wolał służyć grubemu szefowi i tu racja że traktowany był niczym wycieraczka do butów. Najlepsze jak przybiegał do niego z kalendarzem w formie notesu, udając że interesuje się jego szemranym biznesem. Na samo spojrzenie grubego stawał na baczność. Gruby zresztą publicznie go poniżał, nie ukrywając że jest mu tak podległy że mógłby mu nadepnąć na twarz a on gryzłby podeszwę udając zadowolonego. Na skinienie grubego zjawiał się nawet w środku nocy, po to by dokręcić śrubkę czy ustawić kamerę. Był chorobliwie zazdrosny o tłustego szefa. Próbował wywołać efekt zatroskanego, niedocenionego pracownika. Niestety nieskutecznie.

@Mariusz

Ale to według Ciebie coś złego / gorszego od razu, że ktoś po zawodówce jest zamiast po technikum? Bo jednak nawet, żeby zawodówkę skończyć to trzeba się czegoś jednak tam uczyć, więc chyba taka osoba nie powinna od razu być stawiana z tego tytułu w jakimś gorszym świetle?

Mariusz
@Marta

Nic złego, kolega wyżej pisał że jest technikiem, sprecyzowałem więc, to w tym kontekście. Dla mnie mógłby być po doktoracie nawet. Nie zmienia to faktu jak szef nim pomiatał.

Sękacz
@Marta

A powiem tak-w zawodówce nie uczą jak zarządzać zasobami ludzkimi a ten bezmózg chciał rozkazywać ludziom po na prawdę poważnych szkołach, naruszając prawo poszanowania dla drugiego człowieka i prawo pracy. Myślał że jak gruba świnia nim pomiatała to on też może. Przy tym wszystkim był nieudolny, wyżywał się na Ukraińcach i osobach z firmy. Takich to powinni umieszczać w zakładach specjalnych dla umysłowo chorych.

@Sękacz

Ok, czyli zawodówka wpływu na to nie ma raczej. Nie wiem jak dokładnie się na nich wyżywał i co im konkretnie robił, więc trudno mi powiedzieć czy jest umysłowo chory czy nie. Ale sam fakt, że piszesz takie rzeczy jest już niepokojący. Zastanawia mnie bardziej to, że skoro w ten sposób to wszystko widzisz to czemu wciąż tu pracujesz?

Sękacz
@Marta

Co się tak tej szkoły uczepiłaś? Czyżby sumienie gryzło? Czytaj ze zrozumieniem. Nieuk próbuje zarządzać bez przygotowania. To tak jakby hydraulik chciał się sprawdzić jako lekarz. Po za tym pisząc że jestem pracownikiem to tak jakbyś wróżyła z włosów łonowych. Żona rudego, czy kochanka?

@Sękacz

Po prostu czytam etykietkę jaką masz pod nickiem, a skoro kłamiesz to już wpływu na to nie mam. :( Za to Twoje wróżenie chyba coś nie idzie jeśli chodzi o sugestie z żonami czy jakimiś kochankami. ;p Czyli już dawno stąd uciekłeś i szukasz sprawiedliwości tu na forum?

Bocian

Pracownicy kanału 6 powinni wiedzieć, że są nagrywani z dźwiękiem - w każdym pomieszczeniu firmy zarówno słupskiego oddziału jak i lęborskiego są ukryte kamery. W Lęborku sam uczestniczyłem w zleceniu od grubego szefa gdzie kamery i mikrofony są poukrywane w czujnikach ruchu do centralki alarmowej. Facet był chorobliwym inwigilatorem. Szukajcie aż znajdziecie, podawać firmę na policję, nie bać się, grubasa i jego długich macek już nie ma.

Pozytywka

Wdówce przydały by się korepetycje z zabezpieczania bo wykupuje wszystkie testy ciążowe i tabletki dzień po. Robi konkretne castingi na najlepszego zaganiacza w regionie. W końcu wenera ją dopadnie a wtedy już iladian nie pomoże. Kanał bez dna. A stary patrzy z góry i liczy. Niestety nie pieniądze.

admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy „Kanał 6” Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Darulo
@admin

Nie nie zgadzam się

Czy w Kanał 6 Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ktoś

Nie ma żadnej reakcji.

Janusz

Szantażuje tą wypłatą spod stołu, nie wypłaci jej w momencie gdy odchodzimy od niego lub gdy nie wykonamy jego chorego planu. Wypłaca ją w dowolnym wygodnym dla siebie momencie- wieczne czekanie na nią potrafi irytować nawet największych twardzieli. W dodatku potrafi po 3 wypłaty "zalegać" po czym żegnać pracownika i nie wypłacać ani złotówki. Taki sposób płatności powoduje obniżenie morałów i poniżenie całkowite pracownika, próbę uzależnienia go od siebie i zrobienia z niego niewolnika. Oczywiście nikt nie może podskoczyć, każdy ma się bać szantażysty bo jak nie to będzie czekać 2 miesiące na wypłatę.

Edward
@Janusz

Cześć. Mamy rok 2021 a ja chcę ustalić, czy w dalszym ciągu w firmie „Kanał 6” mają miejsce sytuacje, gdzie pracodawca po prostu nie wypłaca pensji na czas oraz nie daje jej w całości? Mam nadzieję, że element ten został już poprawiony chociaż oczywiście chcę to racjonalnie ustalić. Pomożesz mi w tym?

Bastian
@Edward

W firmie sporo się zmieniło, grubego szefa dosłownie zżarł covid-19. Nic dziwnego, sam się o to prosił, załatwił sobie papiery żeby nie nosić maseczki i prowadzał się z żonką po jantarze. O pracowników także nie zadbał, więc w firmie covid-19 miał co robić. Wypłaty od szefowej są sporo mniejsze ale przynajmniej głupot nie wymyśla. Uwaga na rudego, łysego po zawodówce z aspiracjami kierowniczymi- jeszcze niedawno ciągał kable i dopinał rozporek szefa a teraz zagania kolegów i koleżanki z pracy. Osoba ta z zazdrości i nienawiści będzie podkładać kłody każdemu kto podejmie pracę w tej firmie. Oby spotkała go rozsądna kara za swoje postępowanie.

Ksawery
@Bastian

Rudy rydz i tak chyba zakończy niebawem karierę, nie zdobył zaufania szefowej, masowo podłącza na lewo kolesiostwo do kablówki gdzie nie trzeba dekodera do oglądania programów. Szukajcie go przede wszystkim na Herbsta, Kotarbińskiego, Frąckowskiego i Bora Komorowskiego gdzie regularnie zagląda do swoich "abonentów".

@Ksawery

nadal to robi, a szefowa albo nie rozumie co robi albo nie chce bo woli jego donosy na każdego

To prawda ze wypłata jest pod stołem czy konkurencja pisze takie rzeczy?

Jerzy
@Michał

Gdzie jest tvn24 ? niema to ja z was rezygnuję

@Michał

tak dokładnie tak jest

Dobra opinia? Pracowałem tam trochę i na szczęście trochę! Wypłata spod stołu kiedy ten tyran miał lepszy humor. Potrafił miesiącami nie wypłacać. Brak rekompensaty za nadgodziny. Zmuszanie do pracy po godzinach. Zastraszanie. Brak socjalu, brak ciepłej wody, syf w toaletach, humory szefa i ciągłe bluzgi. Ktoś w końcu opisał tego tyrana, może i plotki ale wiele z nich sam bym potwierdził.

Radek

Nie róbmy z forum pracowniczego forum plotkarskiego. Firma jest dobrze oceniana co nie znaczy, że wszystkim musi się podobać.

rgtyhjyj

Czy w tej "firmie" coś się zmieniło?

zaciekawiony
@rgtyhjyj

A jak było kiedyś?

Zostaw merytoryczną opinię o Kanał 6 Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Kanał 6 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kanał 6 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanał 6 Sp. z o.o.?

Kanał 6 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Bora Komorowskiego 7
    76-200 Słupsk