Opinie o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka w Kraków

Jako rodzic dziecka (przedszkole ul.Klonowica) jestem zadowolona. Pracownice są otwarte na propozycje. W kontakcie rodzic- opiekun wszystko jest jak należy- informacje na bieżąco dostajemy. W kontakcie rodzic- dyrekcja póki co kontakt jest bardzo dobry. Można porozmawiać z p.Dyrektor, to że jest piękną i zadbaną kobietą to dobrze świadczy. Nie raz widziałam jak pomaga ciocią w przedszkolu- wydawało się że dzieciaczki lubią p.dyrektor. Pani dyrektor walczyła o plac zabaw dla dzieciaczków i co, wywalczyła. Nareszcie dzieciaki mają swój placyk zabaw :) Powodzenia dla cioć. :)

Natak

Miła atmosfera, ludzkie podejście do pracownika pełne zrozumienia i wyrozumiałości , wynagrodzenie terminowe + premia. Pracuje w Chatce już jakoś czas i polecam z całego serca .

Moje dziecko uczęszcza do Chatki już 2 rok i jest bardzo zadowolone. Codziennie organizowane są jakieś zajęcia, o których potem słuchamy z żoną cały wieczór. Panie są bardzo sympatyczne i widać, że w pełni angażują się w swoją prace, zawsze chętnie służą pomocą. Polecam to miejsce i myśle, że najlepiej udać się osobiście do placówek niż sugerować się poniższymi wpisami być może zazdrosnej konkurencji :)

niezadowolona

Bardzo niemila dyrektorka. Wszystko zalezne od jej humoru - rowniez terminowa wyplata. Nadgodziny obowizakowe lecz oczywiscie nieplatne i nieoddawane. Pracujac w tym miejscu trzeba sie przygotowac na krzyki i wyzwiska oraz wieczne telefony wieczorami i w weekendy co nalezy jeszcze przygotowac do pracy.

Dariusz
@niezadowolona

Komfabulacja...największa ciekawostka to wynagrodzenie i terminowość wypłat . Dotacja musi być wykorzystana w terminie zatem wynagrodzenie też musi być wypłacane w terminie. Jeżeli już kłamać to z głową. Smutne że muszę to czytać. To już nawet nie jest żenujące...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Justyna

Jeżeli chodzi o to przedszkole to tak na prawde tworzą go głównie Panie Nauczycielki którym rodzice nie maja nic do zarzucenia. Zawsze pomocne,uśmiechnięte chętne do rozmowy. Moje dziecko bardzo dużo się nauczyło, codziennie przychodzi i opowiada jakie dziś były ciekawe zajecia :) To jest bardzo miłe ! Natomiast Pani dyrektor kompletnie nie interesuje się losami dzieci.. Nigdy nic nie wiadomo, wszystko na ostatnia chwile, bo przecież są ważniejsze sprawy np fryzjer i kosmetyczka i nowy kolor paznokci. Wygląd jest ważny ale przy tym trzeba tez mieć coś w głowie.. Przedszkole miało być zamkniete w wakacjew wyznaczonym okresie.. nagle po połowie roku okazuje się ze będzie otwarte a każdy już załatwił urlop .Niech Pani czasem pomyśli o pracownikach i zacznie szanować ludzi.

Darek
@Justyna

Stona przygotowana dla ludzi którzy mają za dużo czasu i braku własnych zainteresowań. Jedyne hobby to wpisy na portalach internetowych. Smutne.

Dramat!

Zdecydowanie nie polecam! Dyrektorka tego żłobka i przedszkola jest nieodpowiedzialna, wszystko zależy od jej fochów. Nieprawdopodobna rotacja, nie przedłuża umów z wartościowymi pracownikami, bo to za duże koszty, bądź .... zbyt duża popularność wśród rodziców i dzieci. Nie wiem, w jaki sposób można realnie i rzetelnie przekazać informację o tym co dziecko robiło w ciągu dnia, bo każda rozmowa to spoufalanie :) Dramat! Poza jedna Panią do pomocy rotacja 100%, każdy ucieka. Na szczęście jest sporo innych miejsc do podjęcia pracy. Zdecydowanie odradzam.

Smutne
@Dramat!

Klasyczna złośliwość i komfabulacje w całej okazałości.

Justyna
@Dramat!

Zgadzam się ... nieodpowiedzialna o wszystkim zapomina, nie pamięta nawet ze z kimś rozmawiała dzień wczesniej.. nie dziwie się ze wszyscy uciekają... a panie które pracuja podziwiam za cierpliwość.

Darek
@Dramat!

Co jakiś czas wpis szkalujący. Miejsce gdzie w 5 sekund można to zrobić bez ponoszenia konsekwencji. Żenująca strona.

RT

Przedszkole Chatka Maluszka ul. Klonowica 24 godne polecenia! Uśmiechnięte dzieci i rodzice, miła atmosfera. Kadra już się zgrała. Pani dyrektor pomocna i już wiem że będzie mi tutaj się dobrze pracowało.

Antoni
@RT

Jak długo pracujesz już w firmie Chatka Maluszka? Mogłabyś napisać, jak wyglądały warunki zatrudnienia w Twoim przypadku? Była to Twoja pierwsza tego typu praca, czy może przystępowałaś do pracy w tym miejscu jako doświadczona opiekunka? Zachęcam do opisania, jak to wyglądało.

Kamila

Panie Dariuszu. Przyznam szczerze, że gdyby nie życzliwość osób trzecich nawet nie wiedzialabym, że jest tutaj wpis odnośnie mojej osoby. Proszę.mi uwierzyć, że jedyny komentarz jaki wystawilam był pozytywny. "Ch 16.05.2017 21:51 Pracuje w Chatce już dłuższą chwilę. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Współprace z innymi nauczycielami oceniam na 5 :) Atmosfera panującą na placówce bez zarzutów :)" POWINIEN go Pan kojarzyć poniewaz sam Pan prosil pracownice o wystawienie pozytywnych opini (chociaż o współpracy miedzy sobą) z racji tej, iż przedszkole ma kiepskie oceny. Bardzo proszę nie mieszać byłych pracowników we wszystkie swoje problemy. Dziękuję.

Dariusz
@Kamila

Zauważyłem że strona go work jest miejscem do wylewania brudów i już nie mam ochoty tego komentować.

Jakim pracodawcą jest Chatka Maluszka Opieka nad Dziećmi od 5 ms-5 lat? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pan gumek

Jak dodajemy opinie o godz 23 to już z nudów i ..

Antoni

@Andzia, rozumiem, że Twoje zadowolenie oznacza, że zdecydowanie możesz polecić to miejsce pracy. Podkreślasz, że zawsze czujesz wsparcie pozostałej kadry i ogólnie atmosferę zrozumienia wśród pracowników. A czy w tak sympatycznym środowisku pracy planowane są jakieś akcje rekrutacyjne, bo myślę, że wielu użytkowników tego forum już bierze pod uwagę możliwość aplikowania do Chatki Maluszka.

Chatka Maluszka
@Antoni

Na obecną chwilę mamy pełną kadrę, jeśli będziemy potrzebować nowych pracowników zamieścimy ogłoszenie ;)

Andzia

Na zarobki nie narzekam (klasycznie jak to w Krakowie) Praca z miłą kadrą, zawsze można liczyć na pomoc z ich strony. Miejsce godne polecenia

Zadowolona

Pensum pracy 32.5 h tygodniowo.Zarobki na poziomie przedszkoli samorządowych. Zgrana kadra, która nareszcie współpracuje spokojnie.

Koszmar. Zdecydowanie odradzam. Dyrekcja nie interesuje sie placowka, a jedynie mozliwoscia zarobienia jak najwiekszej ilosci pieniedzy kosztem dzieci i pracownikow. Umowy smieciowe, place smieciowe(umowa swoje, wyplata swoje). Atmosfera okropna. Nie ma tam normalnej relacjii szef - pracownik tylko wieczne fochy, pretensje, obgadowywanie i co najgorsze - wyzwiska.

Zawiedziona

Nie polecam. Atmosfera bardzo ciezka, Dyrektorka dba tylko o swoje paznokcie, Przedszkole jest zwyczajnie brudne i zaniedbane, pracownik jest traktowany jak śmieć. Umowy i placa nie najlepsza, dlatego pracuja tam tylko mlode osoby, które zmieniaja sie co roku, lub co pare miesiecy. Nie wiem skad powyzsze opinie, że kadra jest stala. Stale sa dwie osoby, a reszta ucieka jak tylko znajdzie lepsza oferte pracy. Nie wiem jak mozna robic tam awans zawodowy, skoro nie ma tam zadnego nauczyciela wyzszego stopniem procz Dyrekcji, która nie potrafi rzeczowo odpowiedziec na zadne pytanie. Jesli znajdzie czas pomiedzy fryzjerem a kosmetyczka i zawita do placowki to na pewno nie po to zeby pomoc lub porozmawiac z pracownikiem a co najwyzej wydrzec sie bo ma zly humor. Temat terminowosci wyplaty tez bywa watpliwy.

Ch

G. S.

Mocną stroną jest kadra- zżyta i bardzo pomocna. Jeśli ktoś planuje awans zawodowy jest to odpowiednie miejsce, zawsze znajdzie się ktoś, kto podpowie jak się za to zabrać. Wiele się nauczyłam pracując tu :)

Zadowolona

Kadra nie zmienia się od dawna, atmosfera jest domowa. Ja jestem zadowolona. Pani Dyrektor jest ludzka i można załatwić każdą sprawę bez problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka - Kraków

• Jak się pracuje w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.

Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka