Opinie o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka w Kraków

Nauczyciel_94

Nie polecam tego miejsca z całego serca. W Chatce Maluszka pracowałam dłuższy czas. Trzymały mnie tam dzieci, którym chciałam oddać całe swoje serce i sprawić, aby witały każdy dzień z radością. Niestety straszne i niezrozumiałe było dla mnie podejście właścicieli do dzieci jak i pracowników. W tym całym "biznesie" dzieci były na ostatnim miejscu. Nie można było się o nic doprosić. Przeglądałam opinie z 2018 i jak widać do tej pory nic się nie zmieniło. Natomiast nauczyciele zmieniają się z miesiąca na miesiąc (co można zobaczyć na fb, co chwile nowe twarze) - takie zmiany nie są dobry dla tak małych dzieci. Zarobki najniższe w Krakowie. Jeżeli chcesz się błaźnić i prosić o podwyżkę to możesz próbować, dostaniesz za rok, lub dwa 20 - 50 zł. W tym miejscu pracownik nie jest doceniany, bo przecież dyrekcja "ma wielu chętnych" i jak nie Ty to znajdzie się ktoś z łapanki. Jak już się sama zwolnisz to rodzice i inni pracownicy dowiedzą się, że "zostałaś zwolniona, bo Pani dyrektor miała Cię dość"- i to z Tobą było coś nie tak... Czasami zastanawiam się czy prowadzą to dorośli ludzie.

zainteresowana
Kandydat

Czy warto posłać tutaj dziecko?? Widzę dużo dobrych opinii i się zastanawiam, czy wziąć udział w tegorocznej rekrutacji

aaa

Pracowalam niewiele ponad rok, uwazam ze bylo naprawde ok. Kontakt z szefostwem dobry i bezproblemowy. Ponadto praca marzenie dla ludzi kochajacych dzieci

lato Nowy wpis

Coś nie działało i nie dało się dodać opinii tutaj parę dni temu, proszę to naprawić. Polecam miejsce, nie miałam zastrzeżeń podczas pracy tutaj przez ponad 3 lata. Miła, ludzka atmosfera

mat Nowy wpis
Klient

miłe miejsce polecam dla dzieci

Kama Nowy wpis
Klient

Trzy panie wróciły z macierzyńskiego do pracy :) Cieszy mnie to, bo znaliśmy je i fajnie jak kadra jest w miarę stabilna, zarówno dla dzieci jak i spokoju wewnętrznego rodziców :)

Jakub Nowy wpis
@Kama

Długo pracujesz już w Chatce Maluszka? Co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tym miejscu? I czy przyjmują tu też osoby dopiero co po studiach?

pp

polecam! świetnie miejsce, doskonała atmosfera

Jakub
@pp

A co takiego sprawia że tak chwalisz sobie Chatkę Maluszka? Możesz powiedzieć coś więcej? Bo taka krótka wypowiedź na razie nie za wiele wnosi :D Polecasz tu zatrudnienie?

pp
@Jakub

polecam, wypłata ostatniego/pierwszego dnia miesiąca, nie później, współpracownicy bardzo przyjaźnie nastawieni, dyrekcja z ludzkim podejściem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

_f

W przypadku zainteresowania pracą prosimy o kontakt na numer telefonu dostępny na stronie http://chatkamaluszka.pl/kontakt/

Zadowolona

Miejsce godne polecenia, po studiach pedagogicznych znalazłam zatrudnienie i nie zawiodłam się, bo praca spełnia moje oczekiwania. Nie można narzekać na wynagrodzenie i na atmosferę w pracy!

Jakub
@Zadowolona

Widzę że jesteś zadowolona z pracy w Chatce Maluszka i że znalazłaś tu zatrudnienie od razu po studiach. Czy większość kadry to też takie młode osoby, czy może jednak jesteś jedyna? Firma szuka też obecnie nowych pracowników, czy na razie jest cisza pod tym względem?

@Jakub

Kadra pracownicza jest bardzo urozmaicona pod względem wieku, wiek nie jest kryterium przy zatrudnieniu. Warto też wspomnieć, że praca w żłobku jest również możliwa dla osób ze średnim wykształceniem :)

good
Kandydat

nice place, I highly recommend checking out job offers

hilry

polecam to miejsce :) Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie.

camil
Klient

Posłałem synka do Chatki mając lekkie obawy - dziecko to największy skarb i bałem się, że przedszkole nie będzie idealne. Jednak teraz już jestem pewien, że to była dobra decyzja i poleciłbym każdemu rodzicowi to miejsce. Cudowna atmosfera, dziecko nie chce wracać do domu czasami! Polecam!

Godne polecenia!

Polecam ludziom co cenią sobie pracę w dobrej atmosferze - szefostwo bardzo w porządku, kadra przyjaźnie nastawiona również do nowych pracowników. Do tego dzieci to skarb i jak ktoś je kocha to będzie czuł się tu jak ryba w wodzie!

rodzic
Klient

polecam miejsce chatka maluszka, naprawdę godna uwagi pozycja wśród krakoskich przedszkoli!

maria p-j

Ok, Nie wi­dzia­łam cię już od mie­sią­ca. I nic. Je­stem może bled­sza, tro­chę śpią­ca, tro­chę bar­dziej mil­czą­ca, lecz moż­na żyć bez po­wie­trza!

majah
Klient

Polecam przedszkole z cłaego serca. Panie nauczycielki bardzo fajne i corka polubiła je od razu, jedzenie smaczne i zajęcia ciekawe. Drugie dziecko z czystym sumieniem posłałabym ponownie do chatki!

Mnn

Dobre i przyjazne miejsce dla pracownika i dla dzieci. Wynagrodzenie w terminie, bezproblemowy kontakt z szefostwem, ludzkie podejście do pracownika. Papierologia się zgadza, nie ma żadnych dziwnych praktyk. Nie mam zastrzeżeń i rodzice, z tego co widać po opiniach, też w większości są zadowoleni :)

ght

serdecznie polecam dyrektor jako pracodawcę, łatwy, ludzki kontakt :)

polecam

Polecam panią Agnieszkę jako pracodawcę. Naprawdę dba o personel, jest bardzo wyrozumiała i kontaktowa. Bardzo miła, przyjazna atmosfera wśród personelu. Dobro dziecka jest tutaj najważniejsze.

byla

pracowalam jako pomoc i nie narzekalam, odpowiednie podejscie do pracownika

JOHNY LOVER

Polecam! Patrzaj, jako śnieg po górach się bieli, Wiatry z północy wstają, Jeziora się ścinają, Żorawie, czując zimę, precz lecieli.

Jacek
Klient

Jestem pełen podziwu, z jaką pasją tu niektórzy komentują, szczególnie te negatywne wpisy są tak bardzo naszpikowane złością i rozgoryczeniem strasznie skrzywdzonych ludzi. Ja powiem tak, synek był w Chatce od żłobka, a potem był też w przedszkolu i jakoś złego słowa bym nie powiedział

@Jacek

To jest miejsce na opinie o przedszkolu jako pracodawcy, a nie o ty czy dzieciom jest tu dobrze. Polecam ćwiczenie z czytania ze zrozumieniem, by potem oceniać tych którzy przedstawiają opinie odnośnie pracy w tym pr, edszkolu

Jacek
@Były pracownik

To ciekawe skąd opcja "Klient" przy dodawaniu opinii. Polecam samemu sobie najpierw zafundować kurs czytania ze zrozumieniem...

git

jest git :) polecam

kolendra
@git

Można by jakoś bardziej rozwinąć tę wypowiedź, choć widać bijącą radość :) Swoją droga ciekawi mnie czy przewiduje się jakąś alternatywę zdalną w przypadku jak nas zamkną na 4 spusty po raz kolejny??

@kolendra

Rodzice otrzymywali materiały edukacyjne dla dzieci, miejmy nadzieję jednak, że pandemia nie zmusi nas po raz kolejny do całkowitego lockdownu. Rodzice muszą wtedy rezygnować z pracy na rzecz całodziennej opieki nad dziećmi. Misją przedszkola jest zająć się dziećmi i w tym czasie je edukować

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka
4.5/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Trybuny Ludów 71