Opinie o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ w Kraków

HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ
5 54 75 5 1
Janina Nowy wpis

Polecam , firma godna zaufania , a przede wszystkim rzetelna !

Malwina

Polecam ofertę pracy w łodzi - ja jestem bardzo zadowolona. Fajna oferta pracy dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Polecam

@Malwina

Fajnie, że o tym napisałaś. Czy stanowiska pracy są przystosowane dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i pracodawca oferuje wszystkie udogodnienia z tym związane?

Malwina Nowy wpis
@Andrzej

Andrzej tak właśnie jest na tyle fajnie że są super warunki dodatki pieniężne dla osób z niepełnosprawnością i takie tam , no ja mam prywatną opiekę medyczną to mogę chodzić na rehabilitacje i nie czekam w kolejkach :) to jest super

Jola Nowy wpis

Potwierdzam:)

Janusz Nowy wpis
@Malwina

To na pewno duży plus, że możesz chodzić na rehabilitację w dogodnych dla Ciebie terminach. Czy jesteś w stanie napisać coś o zarobkach, które oferuje ten pracodawca?

Marta

Firma którą polecam i śmiało mogę się podpisać pod stwierdzeniem , że jest to jedna z najlepszych marek rekrutacyjnych na rynku , dzięki nim w ciągu jednego tygodnia zaczęłam pracę , szybki kontakt , później rzeczowa rozmowa rekrutacyjna , lekarz medycyny pracy i start . POLECAM :)

Janusz
@Marta

Napisz, czy rozmowa rekrutacyjna była kilku etapowa i w jaki sposób była weryfikowana znajomość języka obcego?

@Janusz

Ja akurat miałam rozmowę 2 etapową , co do języka to ja pracuję na stanowisku produkcyjnym , nie był wymagany język

Irek

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca. jakieś wskazówki przed rekrutacją podpowiecie?

@Irek

Przede wszystkim trzeba być sobą i podejść bez stresu , ja już działam tam 5 miesiąc i jest jak najbardziej ok :)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Olaf

Widzę że szukają ludzi do produkcji suszi ktoś coś wie? HR-assistant.pl nie widziałem żadnych ogłoszeń na stronie ale się pokazują na olx.pl . Czy macie informację ile osób potrzebują bo z żoną szukamy jakiejś stałej pracy . No i czy jest to stała praca ?

Maksymilian
@Olaf

Najlepiej wyślij do nich cv (usunięte przez administratora) na bank się do ciebie odezwą, a robota fajna, dostajesz umowę o prace od razu, hajs spoko

TakNie

Duża jest rotacja ludzi w HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ na Operator? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 września na Nuzle.pl. Dlaczego odchodzą?

Kamil
@Pytanie

firma się rozrasta i powstaje coraz więcej miejsc pracy - warunki stabilne, rzadko się zdarza żeby ktoś chciał odejść

@Kamil

Stabilne warunki pracy czyli jakie? Jak z atmosferą i wynagrodzeniem w firmie? Dzięki za wypowiedź.

Kamil
@Andrzej

wynagrodzenie zawsze na czas, jak ktoś chce to premie spokojnie wyrobi. Ludzie w porządku. umowa o pracę.

Marek
@Pytanie

Powiększają się , a ludzi z wymaganymi kwalifikacjami jak na lekarstwo

Olga

Agencja HR-assistant.pl pozwala każdemu na pracę z godnymi zarobkami, nawet osoby z niepełnosprawnością znajdą coś co pomoże im podreperować budżet domowy . Pozdrawiam i polecam !

Andrzej

polecam ! pracuję od roku na produkcji w Łodzi - dobre warunki, hajs się zawsze zgadza

Witold

Dają radę ! Właśnie zbieram się do pracy :)

Sabina

Młoda prężnie działająca firma,z punktu widzenia klienta najlepsza z jaką do tej pory miałam okazję współpracować. Jako klient zdziwiłam się że są w stanie tak szybko zrealizować swoje zobowiązania . W 100% polecam . Zajrzyjcie też na ich stronę hr-assistant.pl

Marcin

Polecam! Najlepiej wejść na ich stronę hr-assistant.pl

Klaudia

z punktu widzenia pracownika polecam , są uczciwi a to jest najważniejsze !

Lucyna

Polecam współprace osobą które szukają stałej pracy . Wiem że swego na czasu HR-Assistant.pl były oferty pracy nawet dla osób niepełnosprawnych . Jak ktoś szuka uczciwej firmy polecam

ZOFIA

Firma hr assistant (ich strona hr-assistant.pl) , jest firmą która szanuje pracowników. Ja jako osoba niepełnosprawna bardzo często tego szacunku nie odczuwałam . Często czułam się zbędna i pomijana . Tu mogę pracować jako pełnoprawny członek zespołu . Mogę rozwijać swoje pasje i zainteresowania , a przede wszystkim nikt nie patrzy na mnie jak na dziwadło . Płacą rzetelnie i na czas . Prace mają w ofercie różne dlatego polecam wejść na stronę i się z nimi skontaktować .

Marysia

Serdecznie dziękuję HR Assistant za znalezienie pracy moich marzeń. Od zawsze praca biurowa była moim zainteresowaniem, konkretnie administracja. W związku moją wada wzroku w wielu miejscach mnie odrzucano - błędne myślenie że sobie nie poradzę. Natomiast HR Assistant uwierzyło we mnie i dzięki nim spełniam się w swoim fachu. Polecam wszystkim!

Edytka

Na początku było mi ciężko odnaleźć się w nowej firmie - dotychczas wykonywałam troszkę inne obowiązki, natomiast bardzo dużo pomógł mi manager. Potrafi znaleźć się w ciele pracownicy. Panie Ł - pozdrawiam serdecznie:)

Mirka

W moim przekonaniu to dobra agencja rekrutacyjna , przede wszystkim zatrudniają nie jako pośrednik ale bezpośrednio w firmie . To jest najważniejsze . Pracuje się na normalnej umowie o pracę nie na jakiejś śmieciówce czy tymczasówce jak to sobie agencje które u siebie zatrudniają życzą . Ja jestem zadowolona bo dzięki tej firmnie pracuje w swojej obecnej firmie w Łodzi i się ciesze . Ja jako osoba z niepełnosprawnością miałam problem ze znalezieniem pracy , bo człowiek nie może stać całe dnie na nogach , a u nas w Łodzi to same takie badziewne oferty pracy są . A tu HR ASSISTANT mi zaproponowało pracę w moim fachu i nie muszę tyrać , fakt że czasami trzeba dłużej zostać czy coś ale to zawsze z przyjemnością sobie człwiek pare groszy dorobi . Dziękuję paniom rekruterkom co mnie przekonały że warto spróbować . Zaczynałam od prostej pracy na produkcji a teraz przenieśli mnie do biura . Wcześniejsza robota była łatwa bo się siedziało i pakowało różne elementy zazwyczaj coś z kosmetyków to i ciężkie nie było a jak się i człowiek wykazał to go awansują .

Jarosław

Mam przyjemność współpracować z całym zespołem HR Assistant. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.

Krystian

Dobra agencja rekrutacyjna , potrafią zrobić to o czym mówią bez zbędnego owijania w bawełnę

anka

pracuje u nich od pół roku i jak na razie jest ok, oby nic się nie zmieniło

Viki

praca jest ok , nie ma chorego ciśnienia mogę sobie pracować spokkojnie i robić swoje , a to jest dla mnie najważniejsze żeby nikt mi nad głową nie jęczał. Polecam ich !!!!

Kinga

nie ma na co narzekać są ok!

PAŹDZIOCH

Nie ma co się tek ekscytować , firma jak firma , to chyba normalne że się płaci na czas, czy że można iść na urlop. No chyba że u was jest jakoś inaczej to śmiał polecam. Z mojej perspektywy zawsze mogli by płacić więcej no, ale cóż . Pod względem wypłacalności i takiego ludzkiego podejścia to na pewno są OK .

Julia

Polecam HR-assistant.pl mają ciekawą stronę , w razie co też jest kontakt do nich . Zawsze odbierają telefon, co jest super bo tak to ciężko było się wcześniej gdzieś dodzwonić jak pracowałam i potrzebowałam dnia wolnego czy coś . Jest jak by inny świat , pewnie dla tego że tam się naprawdę dba o pracownika . Nie mają problemów z najprostrzymi rzeczami jak u innych że urlop to był zawsze problem , tu się mnie tylko zapytali od kiedy i na ile i po temacie . Super bardzo się cieszę że tam trafiłam nawet jeśli to było przez przypadek :)

Sabina

Jest ok, Hajs się zgadza, ludzie zajebiści.

Marcelina

A ja powiem tylko tyle że jest to moja pierwsza praca i na początku się bałam , ale jest supeerrr :)

Luki

Pracuję od roku i jestem zadowolony. Szefostwo naprawdę w porządku. Nie wymagają cudów. Praca to drugi dom każdego człowieka więc wiadomo że każdemu zależny na tym żeby było ok, i tu tak jest. Polecam

Marek

jest ok, nie ma na co narzekać, hajs się zgadza, dobre obiady pracownicze.

Jola

Najważniejsze że są wypłacalni i płacą na czas . Zawsze chyba dają umowę o pracę, ja już mam kolejną na 3 lata teraz . Jest dobrze bo dają poczucie bezpieczeństwa a dla mnie (mam 54 lata) to jest bardzo ważne żeby nie szukać nowej pracy

Kaśka

Dbają o pracownika, dotrzymują słowa, jak się wywiązujesz ze swoich obowiązków i osiągasz wyznaczone cele to dostajesz premie. I co ważne masz na dzień dobry powiedziane co i jak robić żeby dobrze zarobić i uwierzcie nie jest to jakiś duży wysiłek!

Tak3Nie

Zostaw opinię o HR ASSISTANT BEATA KOZIEŁ - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie