Opinie o Tpo Pastuszak Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tpo Pastuszak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tpo Pastuszak Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tpo Pastuszak Sp. z o.o. w Kraków

Czesio

Fajna firma w lepszej nie pracowałem , kasa dobra, szef w porządku

@Czesio

Dzięki za komentarz. Możesz napisać czy oferują tu umowę o pracę? Można od początku liczyć na taką?

Natala Nowy wpis

Zastanawia mnie opinia na temat autokarów, że są stare i zaniedbane. W dodanej ofercie dla stanowiska kierowcy autokaru, firma przedstawiła auta jako nowe. Wiadomo, sama oferta ma już 8 lat, technicznie aktualnie jak prezentują się takie autokary? Są zadbane? Wujek planuje zmienić pracę i troszkę mu pomagam się rozejrzeć. Po ile h dziennie w trasie?

Mateusz Nowy wpis

Witam, chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy na Flixbusie. Czy w tej firmie można sensownie zarobić ?, jaka jest stawka dzienna ?, czy jest jakaś linia, gdzie brakuje tu kierowcy?

Czy Tpo Pastuszak Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Marian Nowy wpis

Dobre pytanie, co zapewnia TPO Pastuszak? NIC. Nawet wypłaty na czas.

@Marian

Ale są inne benefity, inne niż Multisport? Często są opóźnienia w wypłatach, czy taka sytuacja jest od niedawna? Jak już dostanie się swoje pieniądze to ile zwykle po terminie? Odsetki za czekanie też można dostać?

Marian

Schemat działania firmy - w ogłoszeniu piszą że pełny ZUS, potem żebyś zobaczył czy ci to odpowiada to pierwszy miesiąc na umowę zlecenie. Jak już wiesz co i jak i chcesz umowę o pracę to piekną korpomową córka właściciela opisuje wspaniałości wynagrodzenia po czym dostajesz umowę z pełnym ZUSem, ale od najniższej krajowej. Wlasciciel bluzga i się rozłącza kiedy dzwoni się do niego z awarią. Wysyła w trasę autokary zagrażające bezpieczeństwu o których wie że nie powinny wyjechać z bazy - na przykład jakieś zwarcie powodujące że w trakcie jazdy na autostradzie 100km/h otwierają się drzwi autokaru - przecież to jest kryminał. Organizacja pracy to kompletna prowizorka - potrafi się obudzić nad ranem że tego dnia kończy się przegląd techniczny i masz się streszczać i przyjść wcześniej bo trzeba jeszcze pojechać na SKP, gdzie okazuje się że nie ma kwitów na dopuszczenie pojazdu do poruszania się z prędkością 100km/h więc przegląd jest podbity na 80 km/h, ale i tak masz jeździć sto. Właściciel przy kierowcach otwarcie mówi że woli zapłacić karę ITD za naruszenia niż normalnie zatrudniać bo wciąż bardziej mu się to opłaca. Nie polecam, chyba że nie przeszkadza ci że dla tej firmy z rodzinna atmosferą jesteś nikim. Dalej szukają, treść ogłoszenia ta sama z pełnym ZUSem - pamiętaj że to jest pełny ZUS od najniższej krajowej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tpo Pastuszak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy w Tpo Pastuszak Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Frantic

Nie ma odpowiedzi na zgłaszane problemu nadal jedziesz na skończonych oponach , właściciel opiera się na dziadkach i rozwodnikach i to takich którzy muszą dojechać do Krakowa a oni potrafią pracować taniej niż ukry, firma nie jezdziła na wet na Igrzyskach bo jeździł raf tr. Jeśli masz ochotę sprzątać autobus za darmo to najlepsza droga aby się nauczyć sprzątać, W autach siedzenia są tak czyste jak w traktorze bez kabiny :)

Fabian
@Frantic

A kasa na czas? Ktoś wcześniej sugerował, że może być inaczej. No i kwotę bym poprosił, bo to chyba od osoby zależy, co kto za mało uważa?

Kierownik wycieczek

Firma jak jedna z wielu,ale nie polecam chyba, że ktoś lubi prosić o własne pieniądze. Dziś 11nasty i nadal nie wiadomo co z wypłatą.

Czesio

Fajna firma w lepszej nie pracowałem , kasa dobra, szef w porządku

@Czesio

pawel14579@interia.pl

jest super w tej firmie limity na tankowanie no i firma rozwija się wręcz mknie na przód jeden z objawów to bez objawowa wypłata za miesiąc grudzień !!! A objawy w spół istniejące to esemesy że wypłata może będzie 12 stego lub 13 stego no tak w piątek 13 stego .Czyli zaczyna się horror pt Brak Płynności Finansowej .

Edward
@pawel14579@interia.pl

To pierwszy raz gdy pojawia się opóźnienie z wypłatą? I co z tą kartą paliwową, zdarza się, że trzeba za paliwo płacić z własnej kieszeni?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w przedsiębiorstwie Tpo Pastuszak Sp. z o.o. w mieście Kraków, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

bodzio

Co do stawek porażka zakopane - berlin 350 nocka , koszyce kraków 300 , kraków warszawa 300 budapeszt kólko 840. Generalnie nie ma turystyki dzięki działaniom kierowców raczej.Aktualnie 7 lini na flix i to obciętych grubo na 5 dni w tyg . chłopaki z krakowa siedzą w domach :) przygotuj się na dojazdy na rozpoczęcie linni i powroty na zakończenie . Nigdzie nie masz wyżywienia do wyjazdu zagranicznego nie płatne urlopy tyle ile masz dniówek tyle wypłaty z tych z jazdy . No i najważniejsze tutaj to jedyną winę za złe decyzje rodzinki ponosi tylko kierowca czyli ty będziesz zwany hu i sku i tp . Kwoty podane na rękę o pakiecie mobilnym i dietach możesz zapomnieć

kaniewskyandrzej@onet.pl
@bodzio

Ktoś sypnął prawdę!

Alicja
@kaniewskyandrzej@onet.pl

A mam pytanie. Czy w firmie obecnie jest szansa na zatrudnienie jeszcze na jakimś innym stanowisku niż kierowca? Jeśli tak to na których i jakie są potencjalne warunki?

Max
@bodzio

Niestety mogę przyznać tylko racje

@Max

To jaką dają umowę ze niepłatne są urlopy? O umowie o pracę można zapomnieć czy jest możliwość? A dużo trzeba się namęczyć z pasażerami? Czy jest ok?

concitawurst
@Beata

Umowa o pracę jest ale kasy za urlop nie ma dla kierowców i wszyscy się na to godzą , nie jest ok!

concitawurst
@Alicja

Tak jest stanowisko dla innego rodzaju pracy niż kierowca , praca po pas w wodzie czyli wypychanie kaczek z portu! Inną pracę w tej firmie niestety ma rodzina ! I każda osoba która tam startowała np w księgowości to każda ucieka o księgi i td to żona córka pierdułka synec nie znany a zrobiony a gęby muszą jeść !!

Jersey

Jak najbardziej pozytywna firma. Jeśli ktoś rozumie co to jest rodzinna firma będzie wiedział o co chodzi . Jak wszędzie są podziały na tych bliżej miski i tych co te miski widza z daleka. Jednak na dzień dzisiejszy wszystko w granicy rozsądku . Można śmiało powiedzieć ze da sie pracować.

Jasiek
@Jersey

Ilu firma zatrudnia kierowców ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tpo Pastuszak Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Tpo Pastuszak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tpo Pastuszak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tpo Pastuszak Sp. z o.o.?

Tpo Pastuszak Sp. z o.o.
  • Biskupińska 28