ADZONE
counter
2 86 22 5 1
Arek Nowy wpis

Taka to właśnie padaka @Harry, że pracownicy się w ogóle nie zwalniają i rotacja między nimi jest na poziomie zerowym :) Ja słyszałem od sąsiada, że tutaj naprawdę ma się bardzo dobre warunki i atmosferę do pracy. Dlatego też mam nadzieję, że jednak jakieś nowe miejsca pracy powstaną :)

miko Nowy wpis

też prawda, że opinie są skrajne, tylko nie wiem jak to naprawde wygląda czy ludzie koloryzują, bo boją się stracić prace i piszą, że jest świetnie czy dlatego, że ją stracili i cisną jak mogą po nich? Mam nadzieje, że teraz sprawa się wyjaśni, mnie jescze interesuje to czy macie tam w kuchni mikrofalówkę? bo nie wyobrażam sobie pracy bez ciepłęgo posiłku.

frania Nowy wpis

najgorzej niestety że nie ma jedności jednogłośnej jeśli chodzi o opinie o firmie ADZONE, jak widzą na tym forum i na innych to zdania są wrecz często skrajne. może w takim razie zapytam inaczej:czy praca w adzone ma jakiekolwiek plusy i co mi da dobrego czego nie da mi robota u konkurencji? pozdrawiam

olejnko Nowy wpis

słuchajcie, a jak teraz wygląda sytuacja w firmie? bo naprawdę mnie to zaczęło interesować teraz, sam nie wiem co teraz zrobić. Dajcie mi znać czy praca u nich będzie opłacalna, bo nie chce tak sobie zostawic rodziny na pastwe losy tak naprawde, jeśli okaże się, ze praca u nich nie jest opłacalna do końca.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

makak

czytam równe wątki na tejn tej firmy w internecie i każdy przedstawia ją w skrajnie innym świetle, natomiast jak na fejsie piszę do ludzi z firmy to też generalnie chwalą. ja bardzo chcę zostać ankieterem w tej firmie, najlepiej jeszcze przed świętami żeby na opłatek zarobić, ale do kogo pisać lub dzwonić w sprawie rekrutacji?

Zelik

Jednym slowem firma KRZOK i smieszna banda menadzerow ktorzy mysla ze sa biznesmeny a zwykly Tomeks. A dla klientow mam cenna informacje taniej wyjdzie zrobic samemu w MPK a nie przez pseudo agencyjke ktora i tak z jakoscia nie ma nic wspolnego ;) To nawet kolo chinszczyzny nie stoi. PADAKA

Agata

Panie R pod nickiem kati pracowalam 7 lat a nie pracuje miesiac, widze ten szczery usmiech na twarzy

Alan

zdecydowanie odradzam firmy, proponuje proces zbiorczy w sadzie o liczne oszustwa oraz kretactwo, zglosic ich do sadow pracy, federacji itp!!!

Daro

Wie ktoś może czy szefostwo jest tam ok?Dobrze traktują swoich pracownikow?

faworek:)

Witam Szanownych Państwa,odradzam wspołprace z adzone. Zadnej umowy o prace ,nawet na zlecenie sie nie załapiecie.TYLKO umowa o dzieło. ZERO ZASAD!!!!Twoją wypracowaną baze klientów i tak przejmie ktores z ulubienców szefa...facet nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu firmy,robi to na zasadzie ...chcesz to pracuj,poroznos materiały reklamowe...klienci sami mu zadzwonią potem a ty spadaj:) Pozdrawiam serdecznie Faworek:)

Agata
@faworek:)

Właściciel firmy typowy[usunięte przez administratora] mający pojęcie jedynie jak wciskać (celowo unikam słowa sprzedaż) noże i nożyczki. Niestety te świetne czasy lat 90-tych gdzie każdy który choć trochę potrafił logicznie myśleć miał sukces gwarantowany czy to w handlu czy w sprzedaży. W obecnej chwili ta firma zarabia pieniądze jedynie poprzez oszukiwanie pracowników i robieniu ludziom prania mózgu :) No i oczywiście wciskanie produktu ogromnego przedsiębiorstwa na zasadzie kupie taniej sprzedam drożej. Jak ktoś wspomniał marna strona internetowa.. Agencja reklamowa i strona jak z szablonu.. Jakość druku plakatów reklamowych najgorszej jakości. Umowy o dzieło(usunięte przez administratora)"dobra księgowa:)",brak przyszłości to wiele z zalet tego códownego tworu.

Paweł

Faktycznie, strona adzone jakos nie zachęca, wszystko pisane ciurkiem, jedynie jakieś kolorowe podkreślenia, brak szablonu, kiepska reklama...

róża

jak na agencje reklamową to strone mają zrobioną chyba jak w paintcie... albo nie zauważyli jakiegoś błędu

rikitiki

może jeżeli praca w ADZONE jest rzeczywiście taka ciekawa to i determinacji starcza tutaj na dłuzej

edelzkrainykrdek

Mówią tak jak jest w rzeczywistości i na rozmowie i na szkoleniach. Jest to praca na pewno dla ludzi ambitnych, którzy chcą coś osiągnąć.

Anna8731

byłam tam na rozmowie i na szkoleniu kierownik miły i żartobliwy :-)

Karolina

Tylko w Polsce i tylko Polacy mają mentalność bluzgać innych na forach anonimowo.Tam też pracują ludzie tacy jak Wy .Nie wiadomo od czego zaczynali,kogo mają nad sobą i jak to tak naprawde jest,że tak \wykorzystują\ ludzi jak Wy tu to opisujecie.Jeśli ktoś ma coś do zarzucenia do chyba nie do firmy a do osoby która ją do niej przyjmowała.Ja pracowałam w firmie.Zarobki super a to jak traktują ludzi i co mi napisali na pasku jak się zwalniałam to coś okropnegoWykańczali ludzi psychicznie.Nie pisałam jednak o tym bo dotyczyło to nie całej firmy a poszczególnych osób.Powiedziałam i napisałam więc bezpośrednio do Nich.Ludzie opanujcie się.To chore...

ja

Bez sensu.To forum dotyczace pracy,warunkow pracy a nie wlascicieli i ich wygladu.

ja

A ja mysle ze nie jest u Nich tak zle i wystawiam 4.

ja

Siedz wiec na zasilku.Nikt Ci nie broni.Typowy Polak.Chce miec pieniadze a sie nie narobic.Tak sie nie da.Kazdy musi i zaczyna od niczego a raczej od niskich zarobkow....Ktos tu na widok potencjalnego szefa wpadl w kompleksy.Coz nie dziwie sie.Jest boski.Ps.Ale chyba nie o urode przelozonych tu chodzi a o opinie warunkow pracy.Ja wystawiam 4...

rozczarowana

czyżby jakiś(usunięte przez administratora)po to jest to forum żeby właśnie pisać opinie na każdy temat, o każdej firmie....

Zostaw merytoryczną opinię o ADZONE - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ADZONE
2/5 Na podstawie 86 ocen.