Opinie o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka w Kraków

rodzic

polecam miejsce chatka maluszka, naprawdę godna uwagi pozycja wśród krakoskich przedszkoli!

maria p-j

Ok, Nie wi­dzia­łam cię już od mie­sią­ca. I nic. Je­stem może bled­sza, tro­chę śpią­ca, tro­chę bar­dziej mil­czą­ca, lecz moż­na żyć bez po­wie­trza!

majah

Polecam przedszkole z cłaego serca. Panie nauczycielki bardzo fajne i corka polubiła je od razu, jedzenie smaczne i zajęcia ciekawe. Drugie dziecko z czystym sumieniem posłałabym ponownie do chatki!

Mnn

Dobre i przyjazne miejsce dla pracownika i dla dzieci. Wynagrodzenie w terminie, bezproblemowy kontakt z szefostwem, ludzkie podejście do pracownika. Papierologia się zgadza, nie ma żadnych dziwnych praktyk. Nie mam zastrzeżeń i rodzice, z tego co widać po opiniach, też w większości są zadowoleni :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ght

serdecznie polecam dyrektor jako pracodawcę, łatwy, ludzki kontakt :)

polecam

Polecam panią Agnieszkę jako pracodawcę. Naprawdę dba o personel, jest bardzo wyrozumiała i kontaktowa. Bardzo miła, przyjazna atmosfera wśród personelu. Dobro dziecka jest tutaj najważniejsze.

byla

pracowalam jako pomoc i nie narzekalam, odpowiednie podejscie do pracownika

JOHNY LOVER

Polecam! Patrzaj, jako śnieg po górach się bieli, Wiatry z północy wstają, Jeziora się ścinają, Żorawie, czując zimę, precz lecieli.

Jacek

Jestem pełen podziwu, z jaką pasją tu niektórzy komentują, szczególnie te negatywne wpisy są tak bardzo naszpikowane złością i rozgoryczeniem strasznie skrzywdzonych ludzi. Ja powiem tak, synek był w Chatce od żłobka, a potem był też w przedszkolu i jakoś złego słowa bym nie powiedział

@Jacek

To jest miejsce na opinie o przedszkolu jako pracodawcy, a nie o ty czy dzieciom jest tu dobrze. Polecam ćwiczenie z czytania ze zrozumieniem, by potem oceniać tych którzy przedstawiają opinie odnośnie pracy w tym pr, edszkolu

Jacek

To ciekawe skąd opcja "Klient" przy dodawaniu opinii. Polecam samemu sobie najpierw zafundować kurs czytania ze zrozumieniem...

git

jest git :) polecam

kolendra
@git

Można by jakoś bardziej rozwinąć tę wypowiedź, choć widać bijącą radość :) Swoją droga ciekawi mnie czy przewiduje się jakąś alternatywę zdalną w przypadku jak nas zamkną na 4 spusty po raz kolejny??

_f
@kolendra

Rodzice otrzymywali materiały edukacyjne dla dzieci, miejmy nadzieję jednak, że pandemia nie zmusi nas po raz kolejny do całkowitego lockdownu. Rodzice muszą wtedy rezygnować z pracy na rzecz całodziennej opieki nad dziećmi. Misją przedszkola jest zająć się dziećmi i w tym czasie je edukować

Julian

A w maju Zwy­kłem jeź­dzić, sza­now­ni pa­no­wie, Na przed­niej plat­for­mie tram­wa­ju!

exx

Dzieci czasami naprawde zaskakuja. Polecam prace ludziom kochajacym spedzac czas z dziecmi. Warunki nie byly zle jak co poniektorzy tutwj probuja zainsynuowac

aaa

Pracowalam niewiele ponad rok, uwazam ze bylo naprawde ok. Kontakt z szefostwem dobry i bezproblemowy. Ponadto praca marzenie dla ludzi kochajacych dzieci

Bylly pracownik 2
@aaa

Kolejny wpis zrobiony przez właścicielkę.zwykla nieprawda nie polecam .właścicielka nie szanuje ani dzieci ani pracowników. Szanuje tylko własne interesy

zainteresowana

Czy warto posłać tutaj dziecko?? Widzę dużo dobrych opinii i się zastanawiam, czy wziąć udział w tegorocznej rekrutacji

Minerva
@zainteresowana

Ja bardzo polecam, nigdy nie było problemów. Przyjazne miejsce dla dzieci, synek chodził z chęcią, a to czasem nie jest taka prosta sprawa, żeby zachęcić dziecko

majomaja
@zainteresowana

tak, wszystko dobrze, można śmiało dziecko wysłać !! moja córka chodzi i nie mam zastrzeżeń, panie bardzo miłe, jak ciocie albo mamusie

bartolomeo

przyjazne miejsce, nie miałem zastrzeżeń. dziecko chodziło do lokalu na trybuny ludów. wszytsko bylo jak ma byc, panie mile, posilki dobre - synek nawet doceniał a to mały krytyk kulinarny :) polecam

bb

Polecam Chatke, dobra atmosfera i fajna lokalizacja

mama

Nie rozumiem troszkę narzekań rzekomych rodziców, ale ok, nie mnie to oceniać. Ja nigdy się nie rozczarowałam, wszystko było w porządku i co najważniejsze, córeczka chętnie chodziła do przedszkola, o co się bałam, bo mój nieco starszy synek zawsze robił co w jego mocy, żeby do przedszkola nie iść. Panie bardzo miłe, zajęcia raczej konkretne i przydatne. Polecam to miejsce

Nauczyciel_94

Nie polecam tego miejsca z całego serca. W Chatce Maluszka pracowałam dłuższy czas. Trzymały mnie tam dzieci, którym chciałam oddać całe swoje serce i sprawić, aby witały każdy dzień z radością. Niestety straszne i niezrozumiałe było dla mnie podejście właścicieli do dzieci jak i pracowników. W tym całym "biznesie" dzieci były na ostatnim miejscu. Nie można było się o nic doprosić. Przeglądałam opinie z 2018 i jak widać do tej pory nic się nie zmieniło. Natomiast nauczyciele zmieniają się z miesiąca na miesiąc (co można zobaczyć na fb, co chwile nowe twarze) - takie zmiany nie są dobry dla tak małych dzieci. Zarobki najniższe w Krakowie. Jeżeli chcesz się błaźnić i prosić o podwyżkę to możesz próbować, dostaniesz za rok, lub dwa 20 - 50 zł. W tym miejscu pracownik nie jest doceniany, bo przecież dyrekcja "ma wielu chętnych" i jak nie Ty to znajdzie się ktoś z łapanki. Jak już się sama zwolnisz to rodzice i inni pracownicy dowiedzą się, że "zostałaś zwolniona, bo Pani dyrektor miała Cię dość"- i to z Tobą było coś nie tak... Czasami zastanawiam się czy prowadzą to dorośli ludzie.

Rozczarowana
@Nauczyciel_94

Pani Nauczycielko_94 , przeczytałam Pani opinię i widzę w niej tylko złość , brak szacunku , oraz wiele nienawiści. Czy takie cechy powinien mieć Nauczyciel, który w Przedszkolu jest pierwszym kontaktem z Dziećmi, który powinien uczyć Dzieci dobra, szacunku do Ludzi i życia. Myślę, że pomyliła Pani swoje powołanie i może należałoby się zastanowić nad zmianą zawodu, bo chyba żaden Rodzic nie chciałby powierzyć swojego Dziecka takiej osobie jak Pani.

Bylly pracownik 2
@Rozczarowana

Ale bełkot osoby o nazwie rozczarowana. Proponuję jeszcze raz przeczytaj wpis który komentujesz bo nie zrozumiałeś treści opinii nauczyciela 94 a próbujesz ta osobę obrazac

Byly pracownik

Beznadziejny pracodawca. Pracowalam więc wiem. Omijać szerokim łukiem!!!

abaa

Super miejsce, polecam zainteresowanym pracą, pracowałam blisko 2 lata i przez ten czas nie miałam zastrzeżeń ani do kontaktu z szefostwem ani do współpracowników. Pensja w porządku, trzy lokale są blisko siebie więc jak komuś pasuje ten rejon Krakowa to obojętnym też będzie gdzie dokładnie zacząć pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka - Kraków

• Jak się pracuje w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.

Agnieszka Dennis-Dziwisz Chatka Maluszka