Opinie o Arkadiusz Grochal Westa Care w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arkadiusz Grochal Westa Care. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arkadiusz Grochal Westa Care o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Grochal Westa Care w Kraków

Cos chyba o zawieszeniu pisał ale ja tam widzę ofertę na Dobre Miasto dla operatorów. interesowaliście się już ta pracą? widzę ze to zlecenie ale zastanawiam się czy później już można przejść na umowę o prace? i czy w ogóle jakiś rozwój jest możliwy?

Ewka Nowy wpis

Bardzo miła wspólpraca z paniami w biurze, pomagają jak cos trzeba, ciesze sie ze mogę na nich liczyć

Mańka Nowy wpis

Hej, chciałam sprawdzić aktualne warunki pracy po przeczytaniu tych poprzednich opinii na forum, ale jak tak popatrzyłam w Internet to pokazuje mi informacje o zawieszeniu działalności. O co może z nim chodzić czy ktoś wie? jest napisane, że doszło do niego w tamtym roku a opinie jakoś dalej się pojawiały

Maria Nowy wpis

Kolejny rok współpracy z Westacare. Jestem bardzo zadowolona, że mogę na nich liczyć. Prawdziwa Opiekunka doceni ta firmę!

Firma Arkadiusz Grochal Westa Care szukała nowego pracownika na stanowisko POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW SPOŻYWCZYCH I POKREWNI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Bożena

Jestem zadowolona. Dzięki niemiecku ubezpieczeniu mogłam skorzystać z wielu badań, czego nie gwarantowała mi a1 i karta EKUZ. Fajnie, że mimo corona kryzysu firma nie obniżyła stawek, co ma już niestety miejsce gdzie indziej.

ciekawa
@Bożena

to pani pojechala do Niemiec w celach zarobkowych czy kuracyjnych, ze tak chwali pani firme za to, ze "dzieki niemieckiemu ubezpieczeniu moglam skorzystac z wielu badan"?!

@ciekawa

Nie jest to uznane za benefit po prostu do wynagrodzenia? Może cele zarobkowe przy wyjazdach to dla niektórych czysta norma i nie ma co bez sensu temat powielać? W zasadzie skoro tego typu dodatek został przytoczony to czy istnieją jeszcze jakieś inne profity z tego typu wyjazdów?

Bronia

Pracuje już 4 rok z tą firmą i nie zamieniłabym na żadną inną, pieniążki na czas, miła atmosfera i dopasowane do mnie zlecenia, dzieki pracy w różnych regionach mam szanse przy okazji na zwiedzanie ciekawych miejsc w Niemczech, polecam z caŁego serca :)

@Bronia

Czy staż pracy tu pod firmą na cokolwiek jakoś wpływa? Łatwiej jest się dogadać lub inaczej mogą traktować podczas pomocy z wyborem czy to dla firmy nieistotne?

Dorota

Widziałam opinie w której jedna z klientek biura chwaliła to, że podobno idą tutaj na rękę, bo miała szansę na wybór przewoźnika. ciekawa przy tym jestem w jaki sposób tak uprzejma obsługa mogłaby być tutaj wynagradzana... przysługują tutaj może jakieś premie lub dodatki od obsłużonego kandydata? jak zarobki po stronie biura się przedstawiają? i ile osób obecnie obsługuje?

Kinga

Zmieniłam firme na weste i jestem póki co zadowolona. Pierwszy raz spotkalam sie z sytuacja ze Pani z biura zapytała mnie czy mam jakiegos ulubionego przewoznika, a nie narzucili mi firmy transportowej, ktorej nie lubie. Panie z biura sa mile, wyplata na czas. Lubie to!

Kaziawole

Jestem bardzo zadowolona, ze firma oferuje niemieckie ubezpieczenie, pracowałam wczesniej w kilku agencjach gdzie mamiono mnie karta ekuz ktorej nigdy nie ujrzalam na oczy, gdy w westacare otrzymalam niemiecka karte ubezpieczeniowa która refunduje wszystko mogę spokojnie pracowac i nie matwić się co by było gdyby. Przy okazji pozdrawiam miłe panie z firmy.

@Kaziawole

Dosłownie wszystko? Tak z ciekawości to wiadomo ile takie ubezpieczenie jest warte?

Katarzyna
@Kaziawole

Czy są jakieś wyłączenia z ubezpieczenia? Lub ograniczenia? Czy każdy może z niego skorzystać?

Elżbieta

Zdecydowanie polecam

Elwira

Pomocna, życzliwa firma, błąkając się kilka lat na tym rynku, w tym roku trafiłam przez przypadek na nia, inna firma zostawiła mnie na minie, oni mi pomogli przerzucili na sprawdzone zastępstwo i mam super babeczkę z którą dogaduje się bez słów. Pozdrawiam super panie z rekrutacji:)

hello

Bardzo fajna, rzetelna firma, pieniazki na czas, moje 4 zlecenie, dopasowane do moich oczekiwan, gdy coś nie tak pomagaja jak odbieraja nawet pooza godzinami pracy. Inne firmy moga sie schować nie dorastaja im do piet.Polecam z czystym sumieniem:)

Joanna
@hello

No to super, że pieniądze są na czas. A dasz znać ile można tu zarobić? Są jakieś możliwości otrzymania premii?

Bożena

A powiedzcie mi szczerze ile tak na rękę wyciągnie teraz opiekunka osób starszych w firmie. No i tez się zastanawiam od czego zależą premie, czy od zadowolonych osób? W jaki sposób się to liczy

Bacha

Polecam. Firma ma duzo sprawdzonych, dobvrych klientów. Pracownicy jak mało inni są dobrze wyszkoleni znają się na chorobach pacjentów, czasem wymieniamy się spostrzezeniami. Sytuacje problemowe na biezaco rozwiazywane. Nigdy nie zostawiaja człowieka samego. Polecam z całego serca. Wesołych Świąt!!!

Ola la

Oferta zgodna z oczekiwaniami. Panie w biurze zawsze znajdą czas i interesują się opiekunkami jak sobie radzą. Nie zostawiają samemu na pastwe losu jak kilka moich wcześniejszych firm. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Janina

dzieki opinia przeczytanym tutaj zdecydowalam sie na wyjazd z westacare i nie żałuje. Osoby zatrudnione w biurze zawsze są bardzo mile i pomocne, czego niestety nie doświadczyłam w poprzedniej agencji. Zaraz po przyjeździe firma dzwonila do mnie pytając jak odnajduje sie na ofercie. poprosiłam o jednonarodowe rękawiczki już po dwóch dniach je otrzymałam. jestem bardzo zadowolona bede polecać westacare swoim kolezankom.

Westacare

Tak, oczywiście. Dla Opiekunek oraz Opiekunów, przewidziane są różnego rodzaju premię.

witam
@Westacare

jak szybko można z Wami wyjechać i czy umowę dostanę na piśmie do domu?dziękuję

@witam

Witam, tak wysyłam umowę do domu pocztą, lub ewentualny skan, jeżeli ma Pani możliwość wydrukowania. Na akceptacje trzeba zwykle czekać około 3 dni roboczych.

@Westacare

Nie moge znaleźć Krs firmy.... Czy firma jest zarejestrowana w Polsce? Dajecie pracownikowi jakąś polską umowę z ubezpieczeniem? Jakie ubezpieczenie jest odprowadzone w Polsce? Jak nie ma polskiego ubezpieczenia to jaka jest umowa????

LENA

Praca tylko dla emerytek Nie ma ubezpieczenia od średniej krajowej Po powrocie ze zlecenia trzeba się samemu ubezpieczyć to znaczy że nie ma ciągłości ubezpieczenia chyba że tylko niemieckie na czas wyjazdu..... Zapytajcie sami to się przekonacie....

LENA

Nawet ubezpieczenia nie ma od średniej krajowej a umowa nie wiadomo jaka bo po powrocie ze zlecenia każą się samemu ubezpieczyć. Praca dla emerytek a te opinie to albo same emerytki dodały albo osoby którym nie zależy na żadnej umowie i nie pytają o ubezpieczenie. A składka w Niemczech na ubezpieczenie to może dobra ale dla kogoś kto w Niemczech mieszka i pewnie ubezpieczenie od kwoty najniższej....

Patryk

Pracuję z tą firmą od 2017 roku. Wszystko jest zawsze tak jak wcześniej umówione w kontrakcie.Nie ma żadnych niespodzianek płacowych ani niespodzianek związanych z tym że na miejscu pracy są inne warunki mieszkaniowe i stan pacjenta niż te o których wcześniej było się powiadomionym. Będąc na kontrakcie w Niemczech posiada się niemiecką umowę i niemiecką kartę zdrowia i do każdego specjalisty bez problemu można się udać. Pracownicy zawsze pomocni i chętni do rozmowy przez telefon szybko i sprawnie odpisują na maile. Naprawdę z całego serca polecam tę firmę bo z nimi naprawdę nie ma możliwości być oszukanym

aha
@Patryk

ja bym sie do nich zglosila, gdyby mieli do wyboru model ubezpieczenia. to ja decyduje czy pracuje w polskim systemie, bo nie jest mi to obojetne, gdzie ida moje skladki i gdzie moge pojsc do lekarza, czyli tu gdzie mieszkam, w Polsce.

Ehe
@aha

Nie da się pracować w polskim systemie, bo jest on niedopracowany, wiele firm wykorzystuje luki płacąc pseudo składki od średniej krajowej raz na kwartał i rzadziej lub wcale, powinny być odprowadzane wg.uni pracuje za granicą nie w polsce, zawsze jest możliwość zgromadzenia składek i doliczenia ich do przyszłej emerytury.

Lena
@Patryk

Nie moge znaleźć Krs firmy Westa Care.... Możecie go podać? Firma chyba nie jest zarejestrowana bo nie ma Krs... A umowa jaka jest? Macie jakieś składki do Zusy odprowadzone? Chyba nie ma żadbej umowy ze składkamj w Polsce? To też nie będziecie mieli zwrotu podatku.... Napiszcie coś..... To jak nie ma polskiej to może niemiecką umowe dostajecie tylko na czas wyjazdu?

Renata

Bardzo dobrze,ze firma rzetelnie informuje o składkach w Niemczech.A nie obiecuje składek od średniej krajowej w Polsce które pozostają tylko obiecanka,w westacare składki sa odprowadzane w tej samej wysokości co miesiąc pracując w Niemczech w końcu czuje się bezpiecznie mając niemieckie ubezpieczenie a nie nic nie warta polska kartę ekuz czy druk a1.

Toll und schnell

Super Service Schnelle Abwicklung und ein liebenswerter Pflegepartner Wir können die Firma Westacare Toll wirklich nur empfehlen!

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Grochal Westa Care - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadiusz Grochal Westa Care?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Grochal Westa Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Grochal Westa Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkadiusz Grochal Westa Care
4.9/5 Na podstawie 190 ocen.

Arkadiusz Grochal Westa Care