Opinie o Arkadiusz Grochal Westa Care w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arkadiusz Grochal Westa Care. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arkadiusz Grochal Westa Care o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Grochal Westa Care w Kraków

Dominnikaa

Zmieniłam firme, jestem super zadowolona w końcu jakaś dobra zmiana:) Nie mam problemu z komunikacją nawet jeśli jesybjakies niedomówienie z rodziną szybka reagują i znajdują rozwiązanie,to bardzo ważne w tej pracy żeby liczyć na kogoś. Nawet jeśli ciężko się dodzwonić, zawsze oddzwaniają:)

Czy urlop w Arkadiusz Grochal Westa Care jest płatny 100%?

Dhhdhx

Nie polecam agrnvji pracy Westa Care z Krakowa gdyż agencja najprościej na świecie "robi w balona i leci w kulki atomówki".Firma ta ma pełno ofert, Pani z biura ni chcę zaproponować żadnej oferty mimo iż zgadza si^ ona z preferencjami kandydata i jest dostępna.Obiecują, że oddzwonią do pracownika, kontaktu zero z Westa Care.(usunięte przez administratora)

Dorota73

Witam Miałam bardzo fajną ofertę nad jeziorem Bodeńskim niestety moj podopieczny zmarł. W tej firmie w niedlugim czasie udało się znalezc równiez fajną ofertę nad jeziorem bodenskim które bardz polbilam, jest mi bliskie, bardzo dziękuje pozdrawiam

Luiza.terak

Solidna firma, pieniażki na czas, wsparcie nawet w soboty, niedziele, gdzie w innych firmach mozna o tym pomarzyc.Polecam,znaja sie na swojej roli i zawsze znajda rozwiazanie w trudnych sytuacjach.

Firma Arkadiusz Grochal Westa Care szukała nowego pracownika na stanowisko POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW SPOŻYWCZYCH I POKREWNI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
IPO22

Czy ktoś mógłby udzielić informacji od jakiej kwoty firma WestaCare odprowadza składki ZUS? Czy wysokość odprowadzanych składek jest potwierdzona pisemnie w umowie? Wydają druk A1 i kartę EKUZ? Czy jest to praca wykonywana naprzemiennie, Polska - Niemcy, czy tylko DE gdzie jedzie się jako pracownik delegowany? Czy tylko polska umowa, czy może firma daje możliwość pracy także na umowie niemieckiej? I ostatnie - gdzie można znaleźć KRS firmy oraz jej kapitał zakładowy? - ja nie mogę natrafić. Jakby ktoś wiedział, napiszcie proszę. Dzięki.

@IPO22

Same peany, a jakieś konkrety ktoś poda? Znajdzie się ktoś??

Wiktor
@IPO22

Firma oferuje niemieckie ubezpiecznie, więc siłą rzeczy składki są w Niemczech i nie jest potrzebna a1. Wystarczy wejść na ich strone www i poczytać, tam jest wszystko szczególowo opisane

@Wiktor

Byłem na ich stronie. Pytań jest więcej - składki rozumiem i już wiem, a co z resztą?

Marzena

Jestem bardzo wdzięczna firmie WestaCare za znalezienie mi pracy u dobrych,normalnych ludzi,po wielu przejściach przed współpracą z WestaCare, mogę śmiało uznać , że wcześniej pracowałam w tragicznych warunkach mojej godności... Jestem bardzo wdzięczna, wszystkim pracownikom tej firmy ,za tak ogromne zaangażowanie w znalezieniu mi godnych warunków pracy. Mam nadzieję, że Nasza współpraca, będzie trwać wiecznie ????

Sylwia

Często polegalalm na niesprawdzonych informacjach podczas tego trudnego okresu koleżanki po fachu niestety źle doradzaly, był zamęt przez to bałam się wyjeżdżać, zadzwoniłam do firmy żeby się czegoś więcej dowiedzieć, wszystko mi wyjsasnili, wyjechałam i wszystko jest ok, po wyjeździe informują również o każdej zmianie w Polsce i w Niemczech. Jestem zadowolona ze współprac

Daneczka

Ciesze sie ze w tak trudnych czasach udalo mi sie wyjechac z westacare do opieki. Firma pomogła mi we wszystkich formalnościach związanych z testami covid, powiedziala gdzie i jak to najlepiej zrobic, otrzymalam zwrot kosztow razem z wyplata. Tak to ja moge pracować, pozdrawiam cala Weste!!

Elrike Ruff

Wir sind sehr froh das dadurch eine Betreuung zu Hause unserer Mutti Gerda möglich ist und haben Westacare in Krakau auch schon einigen Bekannten empfohlen. Die vermittelten Damen: Frau Danuta, Frau Joanna sind einfühlsam und zuverlässig mit mit großem Einfühlungsvermögen und and hoher Sorgfalt die Pflege und Betreuung. Besten Dank Elrike!!!

Diana147

Dzień dobry, po zmianie agencji na westacare jestem mile zaskoczona, że mogłam liczyć na pomoc w innych sprawach dotyczących nue tylko pracy, zawsze fajnie rozmawia się w biurem przez telefon. Miło że firms interesuje się nami również po powrocie do kraju, co powinno być standardem w każdej firmie, niestety nie zawsze tak jest. Chętnie wyjadę z wami ponownie.

@Diana147

a czy możesz powiedzieć, jak ze składkami ZUS? czy umowa jest polska czy wyłącznie niemiecka?

Też
@aha

jestem ciekawa, podbijam pytanie o składki ZUS?

Paula

Umowa zlecenie niemieckie ubezpieczenie ZUS

@Paula

dziekuje za szybką reakcje i odpowiedz

@aha

a skoro niemieckie ubezpieczenie to rozumiem, że bez druku A1 i karty EKUZ?...

Kinga
@aha

Tak, bez karty ekuz, ona i tak nie wszedzie jest chonorowana. Nawet zdjecia nie ma. Oni daja niemiecka karte ubezpieczeniowa ze zdjeciem, na ktorej nawet zeby mozna leczyć.

Agnieszka

Będzie to już mój trzeci wyjazd. Jestem zadowolona i mam nadzieję że tak zostanie.

Bernadetta

Chciałam bardzo podziękować całej agencji za troskę i pomoc w powrocie do domu w czasie panującego koronawirusa. Miło, że firma interesowała się mną nawet po powrocie do domu. Dodatkowo nawet o 4 w nocy udało mi się porozmawiać z Panem pełniącym dyżur, gdy niespodziewanie kierowca odmówił zabrania mnie do Polski. Dziękuję Wam i pozdrawiam!!!

Stanislawa arzberger

Cieszę się bardzo że pracuje w waszej firmie wasza firma chyba najlepsza że wszystkich mówić wszystko na temat zlecenia pieniądze terz płacicie na czas tak że tak trzymać pozdrowienia dla was wszystkich i Grzegorza ktury był wspaniały człowiek szkoda że nie pracuje pozdrowienia zdrówka wam życzę jesteście k9chani jak cis praca to tylko wasza firma

Stanislawa arzberger

Polecam jak najbardziej chyba naj rzetelniejsza firma że wszystkich grano w otwarte karty muwio jakie zlecenie jak jest jak dzwonię a coś nie tak od razu pomoc pieniądze terz płaci do10 każdego m-ca nawet i wczesniej

Barbara

Jestem bardzo wdzięczna z aokazaną mi pomoc, gdy podczas zlecenia skręciłam sobie kostkę. Firma dokonała wszelkich starań, aby zatroszczyć się o moje zdrowie. Bardzo i dziękuję i pozdrawiam

Dzien dobry

Wyplata na czas, oferty zgodne z opisem, dobra stawka i pomoc ze strony fir,my w kazdej chwili:)

Co masz
@Dzien dobry

na myśli pisząc: "wypłata na czas i dobra stawka"? możesz przybliżyć osobom nieznającym westacare warunki współpracy? czy firma płaci bonusy świąteczne, a jeśli tak to w jakiej wysokości??

Teresa
@Co masz

To bez wątpienia bardzo trafne pytanie. Mam wielką nadzieję, że @Dzien dobry zechce uzupełnić swoją poprzednią wypowiedź. A Ty sam byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w Westa Care? Jak wiesz coś o ewentualnej rekrutacji, to mi powiedz.

@Co masz

Nasze Opiekunki jak i Opiekunowie otrzymują bonusy świąteczne oraz bonusy za dłuższą współpracę.

Szukam
@Teresa

firmy opiekuńczej, która płaci i na czas i tyle, co było uzgodnione. Czy jest tu ktoś, kto wrócił akurat i może opowiedzieć jak to wyglądało w jego przypadku?

Gdzie
@Arkadiusz Grochal Westa Care

można znaleźć Wasze ogłoszenia? bo jakoś na największych portalach o pracę nie wyświetlają się

@Gdzie

Co Pani rozumie pod pojęciem największe portale? Nasze ogłoszenia pojawiają się w portalach tematycznych dotyczących branży opiekuńczej, jednak w największym stopniu korzystamy z bezpośrednich poleceń naszych sprawdzonych Opiekunów i Opiekunek.

@Szukam

Zapraszamy do współpracy :)

@Gdzie

Nasze oferty można znaleźć na portalach poświęconych tematyce opiekuńczej, naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, gdyż nie jesteśmy w stanie zamieszczać wszystkich ofert pracy, które posiadamy.

Czy pracodawca Arkadiusz Grochal Westa Care motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Westacare

Dla naszych pracowników przewidziane są specjalne premie.

Renia re

Wszystko w porządku, trochę długo czekałam na oferte,ale, taki sezon""nie jest łatwo znaleźć dobra ofertę, firma nie bierze wszystkich ofert jak leci dlatego chyba tyle się czeka, teraz jestem na miejscu, rodzina swietna, docenia mnie a dodatkowo dostaje kieszonkowe od rodziny. Poza tym wypłaty nawet przed czasem, ja najbardziej polecam.

Jalanta

Zdecydowanie polecam. Pracuje już póltora roku. Kontakt z biurem zawsze odbywa się w milej atmosferze, firma potrafi docenić pracownika w postaci premii, dodatkowym atutem są miłe gadżety firmowe, które otrzymałam. Pozdrawiam całe Westacare

Caroline. H aus Waldshut

Sehr gute Betreuung, die ich jederzeit empfehlen kann. Wir, und vor allem meine Mutti, fühlen uns sehr gut unterstützt und sind wirklich dankbar Pflegevermittlung Westacare für die schnelle und nette Unterstützung.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Grochal Westa Care - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadiusz Grochal Westa Care?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Grochal Westa Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Grochal Westa Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkadiusz Grochal Westa Care
4.9/5 Na podstawie 190 ocen.

Arkadiusz Grochal Westa Care