Opinie o Arkadiusz Grochal Westa Care w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arkadiusz Grochal Westa Care. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arkadiusz Grochal Westa Care o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Grochal Westa Care w Kraków

Martyna

Jaka jest atmosfera w firmie?

Dorota77

Pracuje z nimi już połtoraku i jestem bardzo zadowolona. Pracownicy zawsze mili i pomocni, można się zawsze po ludzku dogadać:) Firma godna polecenia.

Czy możesz
@Dorota77

powiedzieć z czego dokładnie wynika Twoje zadowolenie z firmy? czy westacare przedstawia kilka ofert, daje Ci możliwość wyboru miejsca i długość wyjazdu? czy zawsze są to tylko 2 miesiące?

kasia

Dzięki opiniom tutaj przeczytanym pojechałam do pracy z tej firmy. Pani Ania świetnie wszystko organizuje,na miejscu gdy pojawiają się problemy,pomaga, interesuje się.Ja kiedyś pojechałam z firmy z Sopotu,nawet telefonów ode mnie nie odbierano. Pani Ania sama dzwoni, interesuje się.Polecam szczerze.

Olga
@kasia

Dziękuje za opinię. Czy wspominasz w swojej wypowiedzi o koordynatorze, z którym kontaktowałaś się na miejscu? Chciałabym zapytać Cię jeszcze o kwestię, która jest nurtująca dla wielu osób planujących podjąć pracę za pośrednictwem Westa Care. Czy ogólne warunki pracy, jakie zastałaś na miejscu, były takie, jak opisywano Ci to zanim podjęłaś zatrudnienie?

kasia
@Olga

Dostałam numer telefonu do zmienniczki.To bardzo ważne. Niektóre firmy nie dbają o to,żeby zapoznać się z warunkami ,jakie panują na miejscu. Ja współpracowałam z Panią Anią z Krakowa,a Pani Ania z koordynatorem wszystko ustalała .Miałam okazję poznać kilka firm,ale nigdzie nie potraktowano mnie tak dobrze(dlatego zmieniałam firmy).

MariolaB

Mają dobre, sprawdzone sztele, z samą firmą zawsze idzie się po ludzku dogadać ze wszystkim:). Miła współpraca. Spory wybór ofert na południu, na którym mi najbardziej zależało. Oferty zgadzają się a koordynator jest na miejscu i też interesuje się sztelą.

Firma Arkadiusz Grochal Westa Care szukała nowego pracownika na stanowisko POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW SPOŻYWCZYCH I POKREWNI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Jacek

Trafilem na nową Rodzinę i jestem zadowolony. Żadnych problemów. Polecam

Elżbieta

Ja ma przyjemność zawsze rozmawiać z Panem Patrykiem, który jest osobą przemiłą i zawsze szczegółowo przedstawi ofertę. Ja byłam już na trzech ofertach, na ostatniej planuję zostać na dłużej. Mają dobre sztele za dobre wynagrodzenie.

Halina

Witam. Ja miałam szczęście trafić na ofertę, gdzie była już zmienniczka. Wcześniej firma opowiedziała mi o ofercie, potem o szczegóły dopytałam Panią Basię. Mam nadzieję, że zostaniemy zmienniczkami na stałe. Oferta bardzo dobra, cieszę się ze trafiłam na Westa Care.

dorota

Co za agencja. Zadzwonilam spytac sie o oferte i skladki . Usłyszałam ,że skladki od najnizszej krajowej. Mowie do kobiety ,ze " skladki od najnizszej krajowej, malzenstwo i 1500 euro"? a ta mi odpowiedziala ,ze ale tam jest opiekunka. Ja na to ,ze ale co z tego ? Kobieta z biura rozłaczyła się nawet nie powiedziala dowidzena. Wychodzi na to ,że jak komus odpowiadaja takie warunki to maja odpowiadac równiez dla mnie. Tylko tamta pani moze juz jest na emeryturze i jej skladki sa obojetne. Bardzo chamskie zachowanie pracownicy.

Olga
@dorota

Czy próbowałaś wyjaśniać te kwestie z pracownicą ponownie? Być może nerwy miały wpływ na przebieg całej sytuacji? Może warto dać firmie szanse, by mogła sprostować sytuację? Oczywiście, że nie jest to usprawiedliwienie jednak każdy ma czasami zły dzień, nie uważasz?

Sylwia J.

bardzo miły kontakt, szybko otrzymałam ofertę oraz kartę EKUZ której nie otrzymałam w ogóle w poprzedniej firmie.

Anita

Dziękuję za super ofertę w pięknych okolicach na Bawarii. Rodzina bardzo miła. Dostałam od niej prezent na zakończenie, co było miłym zaskoczeniem. Cieszę się że będę mogła tam niedługo znowu wrócić na zmianę

Aga

Polecam Pani(usunięte przez administratora) z biura bardzo miła wypłata na czas to najważniejsze:-)

Łukasz

@Małgorzata T., powiesz nam jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Może podzielisz się z nami informacjami na temat warunków zatrudnienia? Czekamy na Twoją opinię. @Tola, jak rozumiem możliwy był kontakt z agencją w razie wszelkich pytań dotyczących zatrudnienia? Jak wyglądał ten aspekt w Westa Care?

Małgorzata T.

Szybko i sprawnie. Pani z biura jest bardzo miła i nie patrzy na zegarek by jak najszybciej odbebnić rozmowę, mozna pogadać a w razie problemów służy pomoc. Czułam ze firma się mną interesuje. Wypłata przed terminem na moją specjalną prośbę. Na prawdę poleceam:)

Tola

Udało mi się trafić na lekka sztele za 1350€. Jestem bardzo zadowolona ze szteli jak i z agencji, którą serdecznie pozdrawiam:)

Łukasz

@Lidka, dziękuję za odpowiedź i sprecyzowanie kwestii dodatkowych świadczeń oferowanych przez firmę Westa Care. Czy ktoś z użytkowników może jeszcze podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i opinią na temat pracy za pośrednictwem firmy Westa Care? Każda uzasadniona i merytoryczna opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Łukasz

@Lidka, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy Westa Care. W swojej wypowiedzi podkreśliłaś, iż pracujesz od stycznia. Na jak długi okres podpisałaś współpracę? Czy pracodawca oferuje poza podstawową stawką wynagrodzenia jakieś świadczenia dodatkowe? Możesz liczyć na jakieś benefity o których nie ma mowy w ogłoszeniach o pracę?

Lidka
@Łukasz

Ja jeżdżę na 8 tygodni. Jeżeli chodzi o benefity to otrzymałam premię świąteczną 150 euro. Może są jakieś inne premię ale tego już niestety nie wiem

Lidka

@ Łukasz ja mogę mówić tylko za siebie. Pracuję od stycznia i jestem na jednej szteli ze zmienniczką i mam nadzieje tam wracać jak najdłużej. Z firmą miła współpraca, sztela zgadzała się z tym co przed wyjazdem mi przedstawiono. Wypłaty na czas.Nie traktują ludzi podmiotowo, czasami dzwoniłam, żeby tylko pogadać o przysłowiowej pogodzie i nikt nie zbywał mnie w słuchawce:) Z busem nie miałam problemu jechałam ze sprawdzonym znanym przewoźnikiem, ale to może kwestia tego, gdzie kto mieszka i dokąd jedzie? Jeżeli chodzi o cechy to na pewno empatia, spokój cierpliwość. to jest praca z człowiekiem, więc nie można tego traktować jak etat, że 8 godzin i wolne. I znajomość języka też konieczna, w końcu to Niemcy :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Łukasz

@Magdalena, dziękuję za Twoją opinię na temat firmy Westa Care, czy możesz coś więcej powiedzieć na temat warunków panujących u pacjentów, do których firma wysyła pracownika? Czy wszystko co pracodawca umieszczał w ofercie o pracę miało potwierdzenie w rzeczywistości? Czy poza tą sytuacją z dojazdem, ogólnie poleciłabyś pracę dla osoby, która chciałaby się opiekować osobami starszymi? @Teresa, cieszę się, że wyraziłaś swoje zdanie na temat pracy w firmie Westa Care, czy poza tym co napisałaś, mogłabyś doprecyzować jak długo współpracujesz z tą firmą? Czy osoby bez doświadczenia w opiece osób starszych mogłyby starać się o pracę w takim charakterze? Proszę napisz jakimi cechami według Ciebie powinna wykazywać się osoba chcąca aplikować do Westa Care?

Magdalena

gerneralnie nie narzekam, tylko bus mógłbybyc lepszy. Jechałam prawie 12 godzin, a kierowca zabrał mnie o 4 godz później nię było ustalone. Oferta za to fajna z dobra kasa. Na pewno pojade jeszcze raz z Westa tylko już na pewno z innym przewoznikim. Pozdrawiam Magdalena.

Teresa

tak jak powinno byc. Kasa na czas, zus oplacony,oferta zgodna z rzeczywistoscia, mila oblsuga w biurze nie narzekam i ciesze sie ze firma tez jest zadowlona z mojej pracy, bo licze na dluzsza wspolprace:):):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Grochal Westa Care - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadiusz Grochal Westa Care?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Grochal Westa Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Grochal Westa Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkadiusz Grochal Westa Care
4.9/5 Na podstawie 190 ocen.

Arkadiusz Grochal Westa Care