Opinie o Personel Group Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Personel Group Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Personel Group Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personel Group Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Sufit22

Ja polecam firma znam wieloletnie opiekunki i zarówno ja jak i one nie miały problemu z wypłatą wynagrodzeń.Zus jest doprowadzamy .Kontakt bardzo dobry w przeciwieństwie do innych firm.Ja nie myślałam z nimi problemu żadnego.

Sufit22
@Sufit22

Przepraszam za błędy słownik mi poprawiał

Edy Nowy wpis
@Sufit22

Zgadzam sie , tez pracowałam z personel group. Kontakt zawsze, pieniądze na czas ❤️

Czy urlop w Personel Group Sp. z o.o. sp.k. jest płatny 100%?

Patryk Nowy wpis

@Sufit22 A cała kasa idzie na konto, czy jakoś to jest dzielone?

personel Nowy wpis
@Patryk

wypłaty w dwóch częściach, 10go i 20go każdego miesiąca, ale wszystko na konto, jak chcesz, w euro lub w złotówkach

Co wchodzi w socjal Personel Group Sp. z o.o. sp.k.?

do konkretnie ma Pan/Pani na myśli?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Personel Group Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Oszukana opiekunka

Uwaga na tą firmę pracując z nimi można sie nie doczekać wynagrodzenia.

Niestety firma Personel Group nie jest godna polecenia - to ta sama firma co Personel proCare a wcześniejsze nazwy: LEO EUROPE , Aries, Career Investment Jeśli ktoś wyjechał to może się nie doczekać wynagrodzenia poniżej artykuł Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3827827,krakowska-firma-nie-zaplacila-opiekunkom-starszych-osob-sprawe-bada-prokuratura,id,t.html http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3827827,krakowska-firma-nie-zaplacila-opiekunkom-starszych-osob-sprawe-bada-prokuratura,id,t.html

@Anna

Uwaga na Personel Group wyslali mnie do Niemieckiej rodziny a umowe dostalam dopiero u rodziny w Niemczech, umowa ta jest nie jasna podpisujesz jakby dwie umowy w jednej tzn umowa opiekunki plus reklama i marketing. Firma wymusza podpisanie pustych kartek w umowie tzw. rachunków na ktorych nie ma kwoty wynagrodzenia Chca by im podpisac tzw. In blanco. Uważać i nie podpisywać nie wypelnionych dokumentów.

@Alicja

mi wysyłają co miesiac uzupełniony rachunek do podpisu, wszystko jest w jak najlepszych porządku, można się zawsze z nimi dogadać, każdy rachuke jest do wglądu pracownika

@Anonim

Mi firma Personel Group wysłała puste rachunki do podpisania tzw. In blanco które są nie zgodne z prawem. Oraz mialam otrzymac 1600euro netto co nie jest w mojej umowie wogole zawarte. Pozatym firma Personel Group dalej dziala z Pania Eweliną Biniek ktora w 2015r nie wypłaciła conajmniej 30 opiekunek za wykonaną dobrze pracę. Uważać na umowę i puste rachunki ktore firma każe podpisywać.

Anka
@Alicja

kobieto wez się ogarnij, pracuje z nimi od lat i wszystko jest w porządku, chyba jesteś zanadto przewrażliwona

@Anka

Ja nie jestem przewrazliwiona tylko przekonalam sie na wlasnej skórze jak ta firma działa firma Personel Group powiedziała mi że nie otrzymam pieniędzy za wykonaną moją prace mimo tego ze rodzina jest ze mnie zadowolona co jest dla mnie zwyklym oszustwem poniewaz firma Personel Group powiedziala mi co innego niz rodzina że niby ja źle wykonywalam swoje obowiązki co jest nie prawdą.

Lena

Nigdy więcej .

Zostaw merytoryczną opinię o Personel Group Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

Personel Group Sp. z o.o. sp.k.
  • Rynek Główny 28
    31-010 Kraków

Personel Group Sp. z o.o. sp.k.