Opinie o Klub Malucha Domiś Beata Mozgała w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Klub Malucha Domiś Beata Mozgała. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klub Malucha Domiś Beata Mozgała o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Malucha Domiś Beata Mozgała w Mysłowice

BLA-BLA - CAR

Pracowałam w tej placówce..(usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu takiego miejsca dla swoich dzieci - to miejsce nastawione tylko na zysk i na pokaz światu ,że jest ono przyjazne dzieciom - bzdura totalna ! A tym bardziej jestem zbulwersowana ,że to placówka prywatna(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU - omijajcie to miejsce ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko :)

Ola34
@BLA-BLA - CAR

Bzdury pani mówi pracowałam tam 2 lata wszystko ok na luzie nie ma żadnych presji od strony pracodawcy widocznie pani nie pracowała nigdy w dużym przedszkolu

Nieważne Nowy wpis

NIE POLECAM!!!! Przemiał opiekunek, na wejściu zimno. Jedna sala na zabawę i spanie. Porażka. A zabawki dają dużo do życzenia. Rozmawiałam jedna z Opiekunek, która tam pracowała. „Szefowa” tylko i wyłącznie patrzy na swoje zyski

BLA-BLA - CAR

Anonimowy
@BLA-BLA - CAR

HAHAHA>>> JUZ DZIECI W TYM MIEJSCU PRAWIE WSZYSTKIE ODESZŁY - SĄ NOWE - HAHAHA>>>BRAWO !!!!!! tak dobrze tam,że rodzice zostawiają dłużej swoje pociechy....koń by się uśmiał!!! szkoda słów i zdrowia na pisanie o takim miejscu :)

@Anonimowy

To po co pani pisze??? Chyba sie bardzo nudzi!!!

@Anonimowy
@Maja

Nie nudzi - ino chcę przestrzec innych przed takim miejscem...:)))

@@Anonimowy

Przed tym miejscem nie trzeba przestrzegac,wrecz przeciwnie,przy tak malej grupie I trzech opiekunkach dzieci sa obejmowane najlepsza opiekom.

@ anonimowy
@Maja

Haha ....nawet pisać z zasadami ortografii się nie umie , a dziećmi się opiekuje - wstyd !!!! Haha ...koń by się uśmiał !!! żenada !

@@ anonimowy

Najlepiej pisac glupoty hehe

@@anonimowy
@Maja

Haha...koń by się uśmiał...:)

Zuzanna
@@@anonimowy

Możesz napisać coś konkretnego o warunkach pracy w Klub Malucha Domiś? Takie informacje na pewno będą bardziej użyteczne. Dzięki .

likaon
@Maja

no i co p. maju - już jednak podziękowali pani? No - niesamowite ...A wielka szkoda , tam tak super było !!!!hihi ...

Dziunia
@likaon

Proszę - tu jest dowód na to jak p.beata - właścicielka usilnie poszukuje nowej obsady : Opiekun dziecięcy w klubie malucha Mysłowice, Śląskie Dodane o 14:56, 22 listopada 2019, ID ogłoszenia: 570123578 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Niepełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie Poszukuję kandydata lub kandytaki na stanowisko opiekun/ka dziecięca w klubie malucha w niepełnym wymiarze czasu pracy na umowę zlecenie. Wymagania: wykształcenie minimum średnie oraz ukończony kurs opiekunki dziecięcej lub wyższe pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi. Praca w miłej kameralnej atmosferze. Zapraszam do kontaktu pod nr tel: 780-052-214 To jest kopia z OLX.... Już znowu "repertuar" obsady tej pani się skończył....hahaha :) Ręce opadają ...:)

Klaudia

Można prosić o jakieś konkrety ?

Urszula
@BLA-BLA - CAR

@Bla-Bla Car to przykre co piszesz dlatego zastanawiam się czy w związku z taką sytuacją placówka prowadzi często rekrutacje? Myślisz, że jak pojawi się osoba która będzie chciała zmienić to miejsce w naprawdę przyjazne dzieciom to może się to udać?

Tola

Podzielam opinie. Porażka :(

Klient Nowy wpis
@BLA-BLA - CAR

Nie rozumiem tych negatywnych opinii ....placówka oferuje bardzo dobre warunki opiekuńcze w domowej atmosferze z możliwością indywidualnego podejścia do każde dziecka. Gdyby placówka była nastawiona na zysk wyglądało by to zupełnie inaczej. Panie opiekunki są bardzo miłe i serdeczne zresztą widać po dzieciach jakie są szczęśliwe. Polecam każdemu w 100%

Ola34 Nowy wpis
@BLA-BLA - CAR

Jaka umowa obowiązuje w Klub Malucha Domiś Beata Mozgała podczas okresu próbnego?

Nie rozumie tych negatywnych opinii...Hmm czyżby jakaś zazdrosna Osoba to pisała? Pracuje od paru miesiecy z P. (usunięte przez administratora)i jak widac nie zmienia personelu jak rękawiczki! No a niestety jeśli pracownik nie jest ani lojalny ani adekwatny do swych kwalfikacji to jak ma pracowac z Maluszkami...?! Uważam, że poniektórzy to powinni zajac się innymi- ważniejszymi sprawami a nie wypisywac bzdury bo bycie miłą i dobrą osoba jaką jest P.(usunięte przez administratora)widocznie Kogoś boli i zostało to wykorzystane przeciw Właścicielce! W Klubiku nie ma nic do ukrycia i Rodzice zawsze mogą zostac i zobaczyć jak jest w ciagu dnia - jak sie bawimy, jak jemy obiadki, jak dbamy o higienę a zarazem uczymy. Jeśli byłoby tak bardzo źle jak piszą wczesniejsze "Osoby"to Rodzice nie polecaliby Innym Rodzicom owej placówki.

Hmmm...czyżby te kilka miesięcy - to było od 16 kwietnia ? Ha ...p. Aneto - proszę tu nie kiwać ludzi , bo nic p.z tego nie będzie mieć oprócz zdjęć ,że p.tam pracowała .. Może p.być lojalna i być adekwatna do swych kwalifikacji a i tak p.podziekuja... Powodzenia , bo czas szybko płynie ... Milego weekendu :)

Klient

Zgadzam się w 100% trafione w punkt...

Klient

Bardzo fajna kameralna atmosfera polecam ....dzieciaki czują się tam Bardzo dobrze bo najważniejszy jest usmiech dziecka...

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Opiekunka dziecięca w firmie Klub Malucha Domiś Beata Mozgała? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

lulo

Czy aby na pewno ? haha ...już 2-ie zmiany pań tam po pani były !! haha :) :) Ale jak to rodzicom tych dzieci nie przeszkadza , to interes hula i tyle :) śmieszne :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Klub Malucha Domiś Beata Mozgała? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Figa

Pani prowadząca interesik zbiera kandydatki do pomocy do opieki, umawia sie z nimi, ze np. będzie potrzebowala kogoś od razu, a jak juz kogoś ma, to mówi, ze za 3miesiące..bo tyle trwa okres próbny, wiadomo... Tak to wyglądało, jak ja tam pracowałam.. Podejrzewam, ze teraz podobnie rekrutacja tam przebiega.. Kpina i tyle... Cóż?

Stefan
@Figa

Nie ma stałej kadry tylko co trzy miesiące szukają nowych pracowników? Dodaj więcej szczegółów na temat proponowanych umów o pracę.

!@figa
@Stefan

No - przecież piszę wyraźnie - stale jest rotacja pracowników ,a to wcale korzystnie nie wpływa na dzieci przebywające tam...No ale cóż? To rodziców wina ,że nie zastanowią się - oddając dzieci w takie ręce ..To ich zmartwienie , nie moje .Ja tylko odpowiadam...

@Figa

Najlepiej miec pracownika za darmo,kazdy by tak chcial :(

@!@figa

Ile mozna pracowac na zlecenie!!!

O

Mierny, bierny ale wieny !!! Co nie :D

Shjsbxbb

Proszę państwa (usunięte przez administratora)skoczy z dachu a te baby nawet niebpomogly mu wstać

LUSIA ...P.

hmmmm...nic dodać ,nic ująć....Te 2ie opinie dane - to jedna 22.05.2019r, a nastepna to 23.05.2019r. - to samo mówi za siebie ....(usunięte przez administratora)Żenujące to ,ale samo życie...no właśnie - życie zweryfikuje te panie co pisaly pozytywne opinie (usunięte przez administratora).Powodzenia !! Tak - bawić to ta pani się bawi - zna raptem dwie piosenki i zabawy i na tym koniec - tak - piosenki są puszczane jedne i te same z Cd...haha.... a co do obiadków - katering , a w upały - sami wiecie jak to jest ...bakterie mnożą się w drodze jadąc do celu .... Aaaa.(usunięte przez administratora) co p.może wiedzieć o pracy i rzetelności ludzi będąc tam na stażu i to jeszcze tak krótko !! Nic- za młodziutka p.jeszcze jest !!! Ale zycze powodzenia -(usunięte przez administratora)

Zapraszam do panstwowych zlobkow....wtedy bedzie miala pani porownanie....gdzie jest lepiej.....a mi poltora miesiaca wystarczy na poznanie klubu :)......juz dawno jestem dorosla I kolezanka ktora tam pracuje rowniez :)

Ok...widze ,że pomyliłam osoby i Kluby ... - w związku z tym przepraszam i życzę szczęścia na polu zawodowym :))))

Maja

Jestem na stazu w tej placowce....wszystkie poprzednie opinie to pomowienia pani (usunięte przez administratora)jest bardzo przyjazna dzieciom I rodzicom,czesto organizuje rozne rzeczy dla dzieci np. ostatnio byl teatrzyk, kupuje nowe zabawki,catering jest bardzo smaczny dzieci jedza ze smakiem :),czesto tez wychodzimy na spacerki jezeli jest tylko mozliwosc,caly czas leci dziecieca muzyka,spiewamy I tanczymy z dziecmi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Malucha Domiś Beata Mozgała - Mysłowice

Klub Malucha Domiś Beata Mozgała
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Franciszka Kawy 10
    41-400 Mysłowice