Eko Park Przedszkole

Niepołomice

Eko Park Przedszkole

Opinie o Eko Park Przedszkole

Milena

Tyle pozytywów w opiniach aż miło. Czy przedszkole potrzebuje może kogoś do pracy, wiecie coś?

kasia m

super przedszkole , polecam z całego serca

Ania

a ja byłam bardzo zadowolona , teraz myślimy o drugim maleństwie i z pewnością zapiszemy je do Eko-Parku

MamaNa2etaty

Ogromnie troskliwe Panie oddane w pełni swojej pracy , czysto i schludnie , dużo zajęć manualnych , rytmicznych i tanecznych , chodziła tam moja córka a później syn - zawsze mile wspominamy ten czas.

Rodzic

ODRADZAM I NIE POLECAM! Jakiś czas temu moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola. To co sama widziałam odprowadzając dziecko do przedszkola oraz jego opowieści po powrocie do domu dały mi do myślenia. Przedszkole prywatne – a wygląda jak państwowe, bardzo duże grupy, co za tym idzie brak indywidualnego podejścia do dziecka, problemy mojego dziecka zamiatane pod dywan, zachowanie jednej z pań, które obserwowałam w szatni w czasie wyjścia na spacer pozostawia wiele do życzenia.. Krzyki, obelgi (pani chyba nie zdążyła zauważyć, że jestem w szatni, po odwróceniu się była trochę zmieszana). Dodatkowo grupy przedszkolne były bardzo często mieszane zarówno w salach jak i na placu zabaw, w związku z tym moje dziecko czuło się nie komfortowo, często skarżyło się na dokuczanie przez starszych przedszkolaków. Gdy pojawia się problem szanowna dyrekcja niewiele potrafi zrobić, żeby go rozwiązać. Ponadto uważam, że na tą ogromną ilość dzieci, która chodzi do placówki kadra jest zdecydowanie za mała. Podczas jednej z uroczystości miałam „przyjemność” wejść do łazienki z dzieckiem. Brud na każdym kroku! Umywalki w opłakanym stanie i wszędzie porozrzucane ręczniki, po których inne dzieci deptają, a potem kolejne wycierają w nie swoje buzie i ręce.. W okolicy Niepołomic jest wiele przedszkoli, które zapewniają rzetelną opiekę nad dzieckiem – moja pociecha uczęszcza właśnie do takiego przedszkola, jestem bardzo zadowolona. Nie dajcie się nabrać na wspaniałe opowieści Pana dyrektora tej placówki – a Wy rodzice sprawdzajcie dokładnie przedszkole zanim zapiszecie tam swoje dziecko. NIE POLECAM!

ghc565f

Nie polecam tego przedszkola rodzicom, którzy chcą tam posłać swoje dzieci.

Zostaw opinię o Eko Park Przedszkole - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Park Przedszkole