Opinie o Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek w Bartąg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek w Bartąg

@mysza

Dyrekcja to jakiś żart, nieprofesjonalna, działająca wbrew prawu. Praca na umowę zlecenie za najniższą krajową, z czego nie wypłacają całego wynagrodzenia. Atmosfera nieprzyjemna, a wymagania abstrakcyjne, zero szacunku dla pracownika. PIP powinna się zainteresować.

No @zainteresowany
@Hania

@Hania .Skąd wiadomo , że tam tak jest ? Pracowała tam pani ? A może ma pani tam dziecko ?

Kandydatka

Byłam na rozmowie o prace generalnie nie polecam , nie uznają ulgi do 26!roku życia tłumaczą to tym żeby nie było podziału wśród zespołu. Wrażenie nie za bardzo Warunki tez słabe na sali kamery

Basia
@Mariusz

Kamery są po to by oglądać dzieci i opiekunki nie tylko rodzice patrzą w kamerach na swoje dzieci ale też na opiekunki jak pracują z dziećmi .Jeden rodzic jest normalny i nie robi igły z widły......a drugiemu rodzicowi czegoś pod czapką brakuję......i czepia się sytuacji które według takiego rodzica są nie do przyjęcia ale gdyby taki rodzic był w tym czasie w w tamtej sytuacji na miejscu to zobaczyłby z innej perspektywy i ocena była by inna ale cóż .....fajnie jest film oceniać siedząc sobie w domku.........

pracownik xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Nie wiem o co Wam chodzi, jak czytam te opinie to mam wrażenie że to jakieś boty. Pracuję tu od 7 lat i jest mi z tym absolutnie dobrze. Dyrektorki często szukają nowych pracowników, ponieważ Tuli Luli zatrudnia ponad 50 młodych kobiet. A więc zgadnijcie dlaczego? Ciążą za ciążą...

Martyna Nowy wpis

Nie otrzymałam zatrudnienia w Tuli Luli, ale dostałam podpowiedz co mam zrobić, aby uzupełnić swoje kwalifikacje. Jestem wdzięczna za spotkanie, ponieważ aktualnie kończę kurs na opiekunkę dziecięcą (o nim właśnie poinformowała mnie Pani Ula z Tuli Luli) i wracamz powrotem na rekrutację do tego żłobka.

Myszu Nowy wpis

Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym w biurze. Firma prowadzi kilka placówek, często widzę ich ogłoszenia. Rozmowa przebiegała bardzo miło, wiele się dowiedziałam na temat oferty pracy. Chętnie się wybiorę na dzień próbny, jeśli mi zaproponują

P. Piotrowska Nowy wpis

Byłam dzisiaj na rozmowie, dawno tak rzeczowej i dobrej rozmowy nie miałam. Rozmowa trwała około 1h i nie czułam się jak na przesłuchaniu- bo tak się czułam do tej pory na wszystkich rozmowach

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Mamusia

Super żłobek! Chodzi do niego już moje drugie dziecko. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy ciocię Alę i Michalinę;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek?

Niezadowolona

Ja nie polecam pod względem kiepskiego traktowania przyszłego pracownika. Na rozmowie rekrutacyjnej było wszystko dobrze, dyrektorka mną zachwycona. Na koniec powiedziała, że umówimy się na dzień próbny po weekendzie jak tylko obgada ze swoją wspólniczką w jakich godzinach bym mogła przyjść. Po weekendzie zero odzewu. Nie były odbierane ode mnie telefony, a na smsy nawet nikt nie odpisał. Także zachowanie nieprofesjonalne...

Emilia
@Niezadowolona

No strasznie nieprofesjonalne... Ciekawe czy z innymi też tak postępują. A jak wyglądała ta rozmowa? Były jakieś pytania o Twoje umiejętności?

Krzysztof
@Emilia

Podczas każdej rozmowy o pracę pytają o doświadczenia kwalifikacje jeśli dyrekcja ustala podczas rozmowy że się odezwie do mnie i poda konkretną godzinę żebym przyszła na jeden dzień próbny a potem się nie odzywa i nie odbiera telefonu nie odpisuję na smsa to co to za dyrekcja .Jak dla mnie to jest niski poziom.....zero kultury zachowanie chamskie nie potrafia prosto w twarz powiedzieć że czegoś innego szukają a nie zamykają oczy a wiadomo takie opinie się szybko roznoszą.....Nie polecam

Kandydatka

@Kandydatka

A jakie są te zarobki bez ulgi - stawki takie że naprawdę ma to znaczenie? Zaproponowali konkretną kwotę?

Maria
@Kandydatka

Mówisz, że warunki Słabe. Co masz na myśli, co jest tutaj słabe w tej firmie,??

Kandydatkq
@Maria

Praca za najniższa krajową pod kamerami i w stresującej atmosferze Radzę omijać

@Kandydatkq

No ale ty byłaś tylko na rozmowie, tak? To skąd wniosek że to praca w stresującej atmosferze?

Mariusz
@Kandydatka

Kamery nie są dla ciebie, ciebie raczej nikt ogladać nie chce

Basia
@Mariusz

@mysza

Hania
@@mysza

Zgadzam się z opinią poniżej.Zero profesjonalnaluzmu ze strony dyrekcji jaki i całej kadry . Atmosfera nie miła.Kadra ciągle się zmienia owszem są przedszkolaki które pracują kilka lat ale druga część kadry ciągle się zmienia .Wymagania z kosmosu.Przedszkolanka się relaksuję przy pracach manualnych jak wycinanie rysowanie itd ...bo to przecież relaks a pomoc przedszkolanki w tym czasie zajmuję się dziećmi .Ta sytuacja jest abstrakcją dla mnie.Nie polecam .

No @zainteresowany
@Hania

Kandydatla

@Magdalena Nawet jeśli to niewielka kwota różnicy między osoba która jest poniżej 26 roku życia to pokazuje jak traktuje się pracownika , młodzi ludzie dostali ta ulgę nie po to żeby pracodawcy jej nie szanowni a takie zagrania pokazują odrazu ze nie ma co liczyć w takiej firmie na podwyżkę tylko na dziwne wymysły

@Kandydatla

oj wydaje mi się że trochę nadinterpretujesz. Powiedzieli ci coś na temat podwyżek że nie ma co liczyć w przyszłości czy to twoje dopowiadanie?

Niezadowolona

Nie polecam przedszkola. Nieprofesjonalna i niedojrzała pani przedszkolanka, nie umiejąca poradzić sobie z dziećmi. Bierna postawa dyrekcji i nie reagowanie na trudne sytuacje. Ogromne rozczarowanie postawą. Absolutnie odradzamy przedszkole.

Jolanta
@Niezadowolona

Rozumiem, że Twoje dziecko uczęszcza do przedszkola Promyczek i nie jesteś zadowolona z ich usług, wspominasz chociażby, że zarząd nie reaguje na różne ,,trudne sytuacje". Mogłabyś podać przykład takich sytuacji i wyjaśnić, co się dzieje?

Jarek
@Niezadowolona

Dokładnie, podaj konkrety, co się dzieje i na jakie sytuacje nie reaguje dyrekcja. To co napisałaś, to same ogólniki, które nic nie mówią. Akurat moja dwójka dzieci jest w tych placówkach (żłobek i przedszkole) i jesteśmy mega zadowoleni, dzieci przede wszystkim. Robią świetne postępy i bardzo dobrze się tam czują, Nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżen do kadry kierowniczej inauczycielskiej. My te żłobki i przedszkola szczerze polecamy!

Pani

Czy wymagane jest wykształcenie pedagogiczne? Jak to wygląda?

oni98
@Pani

W zależności jakie stanowisko interesuje

oni98
@Pani

Jeśli na nauczyciela to wyższe pedagogiczne

Zostaw merytoryczną opinię o Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek - Bartąg

• Jak się pracuje w Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek?

Zobacz opinie na temat firmy Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek?

Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek

Hanna Wasiak Dom Rozwoju Malucha Promyczek