Gsm Mobile Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maria Adamska

Gliwice

Opinie o Gsm Mobile Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maria Adamska

Marek

Prosze o zgłaszanie oszustw [usunięte przez moderatora] - sprawa jest na policji szukam dalszych osób i świadków

Hudini

UWAGA [usunięte przez moderatora] ! Sprzedają telefony niewiadomego pochodzenia jako nowe z ich gwarancją a kiedy coś się dzieje odpisują że gwarancja anulowana bo rzekomo telefon jest zalany.....zrobiłem dodatkową ekspertyzę i nie potwierdziło się to co twierdzili.....zniszczyli obudowę i telefon...

Zostaw opinię o Gsm Mobile Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maria Adamska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gsm Mobile Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maria Adamska