Huta Łabędy S.A

Gliwice

Opinie o Huta Łabędy S.A

Wozkowy

Witam serdecznie czy są przyjęcia na Hutę Łabędy? Posiadam uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz duże doświadczenie ale byłbym zadowolony gdyby można było się przyuczyc zawodu.

jnaskljn

hej hej! Aktualnie Huta łabędy poszukuje na stanowisko Automatyk - Elektronik. Jeśli masz Wykształcenie średnie techniczne (automatyka, mechatronika, elektronika, elektrotechnika) to aplikuj :)

Pracuje w Produkcji po przepracowaniu kilku lat przez firmę pośredniczą Domus (nie ma przyjęć do produkcji bezpośrednio pod Hutę tylko początkowo przez firmy pośrednicze)teraz pracuje od kilku lat bezpośrednio pod Hutą jestem bardzo zadowolony praca cięzka ale dobrze płatna, miłe kierownictwo i przełożeni bardzo fajni współpracownicy.

andrew233
@pracownik 30.08.2014 23:05

zgadzam się z twojom opiniom też pracuje w hucie i tez początkowo pracowalem przez firmę pośrednicząca Domus w której są słabe zarobki ale jak swoje przerobisz w tej firmie to przyjmują pod Hutę mnie przyjeli po 4 latach pod hutą pracuję 2 lata dobre zarobki praca cięzka ale na spokojnie nik nikogo nie pogania i nad nikim nie stoi przerwa .

Poziom zarobków zgodny ze średnią krajową. Regularnie wypłacane wynagrodzenie i opłacane składki ZUS. Dodatkowe świadczenia z okazji świąt i Dnia Hutnika. Nowoczesna firma o sprecyzowanym kierunku rozwoju. Życzliwe kierownictwo.

Zostaw opinię o Huta Łabędy S.A - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Łabędy S.A