Opinie o Poczta Polska w Gliwice Bohaterów Getta Warszawskiego 14

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poczta Polska, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Gliwice Bohaterów Getta Warszawskiego 14

On Nowy wpis

Praca tam to tragedia... Podpaski przeciekają, siedzisz sana na okienku,, panie pseudokierowniczki ZERO POMOCY!!! ATMOSFERA TAKĄ ZE NIC TYLKO UCIEKAĆ STAMTĄD!!!

Xx Nowy wpis
Były pracownik
@On

Czyli nic się nie zmieniło traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora)

Rita Nowy wpis

Tydzień temu z Centr. Onk. Gliwice elektronicznie zostały wysłane pieniądze emerytom na święta, niestety do tej pory nie są dostarczone i kłamią że nie ma pieniędzy, twierdzą, że najpierw przychodzą listy nazwisk bez pieniędzy, dopiero za kilka dni Instytut onk. wysyła pieniądze... co rok jest to samo, kłamią, oszukują, przetrzymują pieniądze, na siłę trzeba od nich wyszarpywać swoje pieniądze, to najgorsza Instytucja... Ja dobrze wiem, na czym polega wysyłanie pieniędzy elektronicznie i bardzo dobrze wiem w jakim terminie powinnam je dostać, nie przyjmuję żadnych kłamstw...

Administrator

Może znajdzie się jakaś użytkownik, która wie co się dzieje w firmie Poczta Polska w mieście Gliwice. Jeśli macie jakieś nowe sprawozdania to dajcie znać!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Poczta Polska