Lider S.C. Agencja Pracy

Gliwice

Opinie o Lider S.C. Agencja Pracy

delta 477

Super Agencja Pracy.Nie to co inne,co wyrosły jak grzyby po deszczu.Pracuję w tej Agencji 7 rok i jestem zadowolona pod każdym względem.Wypłaty są w terminie wypłacane a nawet i parę dni wcześniej są przelewy.Składki ubezpieczeniowe są rzetelnie odprowadzane tak jak być powinno.Szefowa fajna kobitka i do tańca i do różańca.Personel poprzedni był super a nowy też. Przeważnie to nie są Agencje Pracy tylko banda HIEN i SZAKALI które żerują na ciężko pracujących ludziach.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Lider S.C. Agencja Pracy.

Zostaw opinię o Lider S.C. Agencja Pracy - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider S.C. Agencja Pracy