Opinie o Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling w Wejherowo

Robert Nowy wpis

Pan Przemysław obiecał ,że zatrudni mnie na umowę o pracę ,przepracowałem m-c pytam o umowę to mówi że maw samochodzie MOalem pracować w lutym2024r umowy nie mam .POdrzucil kol i powiedział że mają mi dać,sam nie wręczył jest oklamanywobec pracowników przywiózł umowę na zlecenie .CO innego mówi i co innego robi jest ni bye slowny

@Robert

Hej, a to jak pracownik czeka na umowie o prace od szefa, to przez ten czas początkowy pracuje na innej umowie np. zlecenie, dzieło, czy nie ma w tym czasie żadnej umowy? Mnie interesuje, jak finalnie jest inny rodzaj umowy, to ktokolwiek wyjaśnia, z jakiego powodu.

Ale jest jakaś regularność, że przykładowo raz na dwa miesiące wypłacą pensję? Ludzie godzą się na brak umów, może brak umowy jest jakoś polepszone w wynagrodzeniu?

Mońka

Hej, a pracował tu ktoś jako księgowa kadrowa?? W sieci dopiero co firma miała ogłoszenie. Ciekawi mnie to, że dają umowę o prace na okres próbny. Ile ten okres tutaj trwa?? I czy następna umowa, tez jest na jakiś określony czas, czy można dostać wtedy już umowę na czas nieokreślony?

Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling rekrutowała niedawno na stanowisko Księgowa. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling na stanowisko KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy jak wyślę cv w ciemno to firma zawsze oddzwania żeby umówić spotkanie? W sieci brak ofert, dlatego zajrzałem tutaj. Orzeczenie o niepełnosprawności jest konieczne czy nie trzeba go mieć? Zastanawiam się ile wcześniej ustalany jest grafik i jakich zmian w miesiącu jest więcej.

Piotr.pGDYNIA

Witam jest jakaś oferta praca w firmie Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling w Wejherowo

Weronika
@Piotr.pGDYNIA

Nie wiem, a może zadzwonisz i się zapytasz?

@Piotr.pGDYNIA

Dziękuje pani Weronika tak zadzwonię do biura pozdrawiam

Marek kohnke

Panie Marcin Piotr mam pytanie mogę podać numer telefonu 519720092

Aneta

Kontakt bezproblemowy?

@Marek kohnke

Marek zadzwoń do biura pozdrawiam

@Aneta

Pani ANETO nie dzwonił jeszcze do nich pozdrawiam

@Piotr.pGDYNIA

Składałeś może cv? Byłeś na rozmowie? Jak było? Masz pracę?

@Ewa

Pani Ewo tak wysłane CV

Rafał

Witam. Pracuję już ponad 5 lat u Pana Marcina Semerling i nie widzę zastrzeżeń. Bardzo dobrze się współpracuje z przełożonymi. Jest to porządna firma, dla ludzi z głową. Jeśli ktoś nie potrafi swoich obowiązków dopełnić, to później może mieć pretensje ale do siebie samego.

Wasyl
@Rafał

A tak w ogóle to dach nie przeciekał bo nie padało

ila

Proszę żeby pan Marcin ogarnął swojego (usunięte przez administratora) brata Rafała bo molestuje psychicznie i uprawia mobbing nad sąsiadami w miejscu zamieszkania czyli w Redzie na Willowej. Woził wilk razy kilka wywiezie się na taczce (usunięte przez administratora) i takiego sąsiada!!!

Wróbel

czytajcie co podpisujecie firme prowadzi cwaniak

Gil
@Wróbel

Nic nie ukrywaj zawsze się pytaja czy chce się poczytać regułami pracy i inne papiery A jak nie chciał Ci się czytać to twój problem. A nie wypisujesz tu swoje nie zadowolenie bo w szkole nie nauczyłeś się czytać. Firma uczciwa nie rozumień złych komentarzy

@Wróbel

Mnie zaprosili na niby rozmowę i na tej rozmowie Pan który ze mną rozmawiał powiedział, że chcą mnie przyjąć i niby mieliśmy się umówić na pokazanie mi obiektu, no i ja tak czekałem z tydzień potem na telefon aż zadzwoniłem i powiedział, że w czwartek będzie odpowiedź. Ja takie aha czyli szefuncio to nie był tylko jakiś ich zastępca i nagle dzisiaj odpowiedź była, ale na olxie. No kpina i nic więcej. Po prostu zmarnowany czas i tyle. Nie polecam.

@Ryszard pracujesz tu jako ochroniarz? Ile macie netto?

Ryszard
@ja

Około 2200,00 zł

Poncyljusz

Jestem pracownikiem w Semerling ,firma jest bardzo pozadna.

Ryszard
@Poncyljusz

Zgadzam się

" Obserwator"

Inspekcja Pracy juz tam była i znalazła duzo nie ścislości lamania zasad pracowniczych , ale "firma" nadal lamie zasady prawa pracy i nie robia sobie nic z kontroli PIPu.....

Mariusz
@" Obserwator"

Konkurencja heheh???????????????? Jakoś znam tą firmę i nie zauważyłem nieprawidłowości jak by było tak tragicznie to nikt by nie pracował a takie kontrolę nie wiadomo co to by była zamknięta czy coś powodzenia obserwatorze tylko nawet to ci nie wychodzi.......

Obserwator 2
@" Obserwator"

Panie Bronisławie, chorobowe wypłacane w 80% to nie łamanie prawa. Takie jest prawo. Doskonale znamy Pana tamat wszyscy pracownicy. I jaka ma Pan bujna wyobraźnię po alkoholu. Ciężko żeby na chorobowym było płacone 100% szczególnie gdy dotyczy kaca

Lechu

U prezesa robią nadgodziny jest dzień wypłaty idę do prezesa oczywiście daje pieniądze w kopercie pod stołem i mówi prezesowi że zrobił tyle i tyle godzin prezes daję mu kasę ..... okazuje się że prezes go katował 200 zł a on mówi dlaczego a prezes mówi bo miesiąc był krótszy albo dłuższy Śmiechu warte

Stanisław
@Lechu

Pierwsze słyszę, a pracuje już kilka lat. U mnie zawsze się zgadza. Ale tak to jest jak się piję Lechu w pracy, a potem się nie zgadza

Jako jedna z nielicznych firm ochroniarski uczciwa. A mam spore doświadczenie. Pieniądze zawsze na czas. Nie ma problem gdy się chce urlop. Jak zdazy się w danym miesiącu słuzba za dużo to w następnym miesiącu idzie się jedna służbę mniej do pracy. Jak dla mnie ok.

rysio

a ty w jakim celu szedłeś do tego kantorka???? :)

Czarny

Wojtek dobra rada usuń ten wpis albo napisz przeprosiny bo jak Litwin się o tym dowie to w pakuje cię do kryminału bo paru kumpli moich wsadził on jak się na kogoś wkurzy to zmiesza go z błotem

Pawcio

To widzę, że angielskiego chyba nie trzeba znać wcale, żeby tu się dostać? Byłoby super :D

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling?

wujek

Nikotynowy

Janek

Świetna firma i z cała pewnością nie pozwoliłaby sobie na jakieś nieprawidłowości!!!

Maniek

Szczerze odradzam zatrudniania sie w tej firmie robia wałki z urlopami mysle ze czas z tym skonczyc i isc do PIP jest coraz gorzej pan blądyn mysli ze zjadł wszytskie rozumy zapomniał wół jak cieleciem BYŁ

ZBYSZEK

WITAM DNIA 06,09.2018 ZWOLNIŁEM SIĘ Z FIRMY SEMERLING PONIEWAŻ ŁAMIĄ PRZEPISY JEŚLI CHODZI O INWALIDZTWO BRAK ODZIEŻY MASZ SAM SOBIE KUPIĆ BUTY ,KALOSZE,BLUZA,SPODNIE ,JEŚLI CHODZI O SOCJAL NIE MA SOCJALU ZA NADGODZINY MASZ 4,50 ALBO WOLNE MUSISZ PILNOWAĆ GODZIN GRAFIK PONIEWAŻ ZAWSZE DODAJĄ DWIE LUB TRZY SŁUŻBY ZA DARMO JEŚLI CHODZI O OBIEKTY MASAKRA PILNOWANIE KABLI ,SIEDZENIE W KOPARCE PILNOWANIE BUDOWY ,ALBO W ŚMIERDZĄCEJ BUTKA Z UKRAIŃCAMI GDZIE ŚMIERDZI NIE MA WODY ,TOALETY ZA PRZEJAZD ALBO ZA PRZYJAZD SWOIM SAMOCHODEM NIE PŁACI ZA PALIWO ,BILETY NA KAŻDYM KROKU KOMBINUJĄ DLATEGO ZWOLNIŁEM SIĘ I ZATRUDNIŁEM SIĘ FIRMA -Agis Security 84-230 Rumia, Starowiejska 49 PŁACĄ 2400 BRUTTO ZA NADGODZINY 10 ZŁ I ZA PRZEJAZDY TEŻ PŁACĄ FIRMA NIE ZAJMUJĘ SIĘ PLOTKAMI TYLKO PRACĄ UBRANIE BUTY ,SPODNIE BLUZA TEŻ DOSTANIESZ OBIEKTY SUPER ŻADNE NORY JA W SEMERLING .JESTEM ZADOWOLONY ŻE ZMIENIŁEM FIRMĘ Z INWALIDZTWEM PRZYJMUJĄ Z POCAŁOWANIEM REKI I WARUNKI SUPER POLECAM ,I OCZYWIŚCIE NIE ŁAMIĄ PRZEPISÓW .

OLEG

BZDURA NAPISZ JAK PRACOWALES ZE MUSIALES SIE ZWOLNIC

Lopu
@ZBYSZEK

Tam będziesz mógł więcej lic

Tobi
@ZBYSZEK

Zbyszek jesteśmy pełni obaw czy będziesz tam długo pracował ponieważ lubisz pić

Karol
@Tobi

Forum Gowork.pl nie jest miejscem na tego typu wypowiedzi. Nie prowadzimy tu dyskusji nie na temat. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat warunków pracy i aktualnych rekrutacji. Jeśli jesteś pracownikiem firmy, napisz o atmosferze i wynagrodzeniu. Czy firma zatrudnia osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności? Każda informacja będzie ważna.

@ZBYSZEK

Jestem pracownikiem firmy semerling mieszkam w Wejherowie a obiekt który dozoruje jest w Gdynia zawsze jesteś dowiezieni wraz z kolgami z siedziby firmy do Gdyni i nie ponoszę żadnych kosztów dojazdu , więc nie rozumiem pana zarzutów być może promuj pan tu inną firmę ale napewno nie mówi prawdy

Zostaw merytoryczną opinię o Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling - Wejherowo

• Jak się pracuje w Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling?

Zobacz opinie na temat firmy Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling?

Semerling Security Biuro Ochrony Mienia Marcin Semerling
4.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Gdańska 15
    84-200 Wejherowo