Opinie o Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. w Wejherowo

Alor

Nie bez powodu nie ochraniają już sklepòw comes bo w hu... lecieli niedługo stracą wszystkie obiekty, już dawno temu stracili elektrownie wodną a nie dlugo i nawet eurocast bo tak placa ze ochroniarze kradną palety i żaròwki na terenie całego obiektu, moze w ten sposób pan Adam straci obiekty i troche schudnie bo kasy nie bedzie.

E.w
@Alor

Sam pracowałem na elektrowni. To była złota robota. Z pracownikami firmy elektrowni żyło się spokojnie. Nikt pały nie przeginał. A jak przegiol to wystarczyła zwykła rozmowa i już błędów się nie popełniało z ich strony. Gdy pracownicy szli do domu i ,,zamykało ,, się obiekt było się samym na swoim posterunku. Cisza spokój,, ciepło na głowę nie padało,,obchód wyznaczony się zrobiło zgodnie z zaleceniem i pracowało się dobrze , aż do czasu jak PGE wzięło swoją jedną firmę na wszystkie swoje obiekty,,i trzeba było się przebranżowić ,, dlatego bo miejsca w firmie były obsadzone ludźmi. Krótko tam pracowałem bo półtora roku ale czasy fajne były. Trochę w hu....jki polecieli kiedyś z kontrolą na strzelnicy a dokładniej chodzi o broń palna ,,ale to już inna historia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak szefostwo w Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Alor

Comes nie płaci :)

Mirek
@Comes nie płaci :)

A za co Comes miał płacić ??? gdy byłem ostatnio Comesie w Bolszewie i spytałem ekspedientkę dlaczego nie ma ochroniarzy, ta powiedziała że mają wewnętrznych ochroniarzy i że w jeden miesiąc po rezygnacji z agencji mieli więcej ujęć niż Ajax przez cały rok.

Trep
@Alor

"Alor" jestem w Comesie często bo mieszkam w Bolszewie i widzę ich samochody właśnie przed Comesem i w środku ich ludzi , obiekt taż ma ich oznaczenia ...więc Twoje informacje są niedokładne lekko mówiąc... Na wodnej sam kiedyś pracowałem i wiem ,że w całej Polsce zmieniono w elektrowniach zewnętrzne ochrony - na wewnętrzną służbę - ich spółkę. W styczniu 2019 jak odchodziłem z Ajax do armii na zawodowego, to eurocast podpisał z nimi umowę na kolejne 5 lat . Kasa jak wszędzie - ani większa ani mniejsza - ja nie narzekałem.

E.w Nowy wpis
@Alor

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.?

JASIU^^ Nowy wpis

Szału nie ma, jak to w ochronie , ale jak swoje się robi to nie ma problemu.

Arnold1992

Polecam Firmę trochę popracowałem , a teraz za granicą wiadomo lepsza kasa

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Hanna

Z tym, że macie pomieszczenia w których można siedzieć jest naprawdę ok. A czy wiecie ile płacą teraz w tej firmie na h? Na jaką umowę zatrudniają?

Zenek

Wypłata zawsze na czas i wszystko się zgadza. Praca w suchym i w ciepłym przede wszystkim. Siedzisz kawkę pijesz czasem jakieś wezwanie trzeba pojechać ale generalnie luzik. Chciałbym tam kiedyś wrócić bo rozstanie też było w normalnej i ludzkiej atmosferze.

Jedrus 1991

Pracowałem w firmie, kasa na czas , wiadomo ochrona to kokosów nie ma ale tyle co ustalone tyle w terminie wypłacone. Warunki nawet spoko nie trzeba siedzieć w aucie i walić pod siebie jak w soolid tylko w ciepłych pomieszczeniach

Czy do agencji chętnie zatrudniane są kobiety na ochronę ?

Agata W
@Kasia

Z tego co wiem w większości wyjazdy na alarmy napadowe, włamaniowe itd to nie wiem czy bym chciała się szarpać z pijaczkami :)

Czy w Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kazimierz

Jak najbardziej, jak się dużo nie wymyśla, podchodzą jak do człowieka.

Ochrona

Czy zatrudniają na orzeczenie o niepełnosprawności ?. Pozdrawiam.

Irek

@Duży Dużo gorzkiej prawdy zamieściłeś. A przecież wystarczy dobrze robić swoje!

Duży

Tak czytam te opinie i widzę że naprawdę kogoś żal w (usunięte przez administratora) ściska, pracowałem na Eurocast jako ochroniarz i wiem że kilku pracowników produkcji firmy Eurocast poleciało za kontrolę alkomatem które wykonywała ochrona to już wiadomo czemu takie opinie są, trzeba było nie pić zulki jeden z drugim a nie teraz grysc gdzie popadnie... A co do firmy rodzinnej to jak komuś się marzy praca w korpo gdzie za bycie sluzbista i podpie*****jąć kolegów z pracy pnie się po szcebelkach to nie ma co się dziwić Panie były P...... Ze się marudzi ????

Bodyguard

Pracuję w Ajax ładnych parę lat.Nigdy nie było i nie ma problemu z wypłatą i nawet z zaliczkami jak braknie do pierwszego. Jak czytam te wszystkie negatywne opinie to od razu wiem kto je pisał......to pewnie zwolnieni za alkohol ,spanie na służbach,nie wykonywanie swoich obowiązków itp.itp.itp. Co do kondycji firmy z tego co wiem ...to chyba nie jest tak zle jak piszecie ....skoro mają trzy nowe oznakowane samochody oraz centrum monitoringu wyposażone na początku roku 2019 , w najnowszy sprzęt do odbioru- alarmów , kamer video,awarii,sabotaży itp. Panowie....rozumiem wasze teksty ale już wiem skąd one wynikają, ja tu pracuję wy już nie......ciekawe czemu ?

Jeremi

Macie może informacje czy firma prowadzi rekrutacje?

Karol

Za niewinność to firma z całą pewnością nie wyrzuca Trzeba dobrze pracować a nie będzie problemów.

Marynarz

Firma rodzinna i to czuć, gdy szef ochrony ma jakieś problemy to się wyżywa na pracownikach, kiepskie pieniądze i warunki zatrudnienia, gdy coś się dzieje nie z winy pracownika to i tak firma Ajax jest ZAWSZE po stronie kontrahenta!!! i na widzimisię jakiegoś kierownika czy dyrektora stracisz prace choć dobrze pełnisz obowiązki, z tego powodu zrezygnowałem z pracy w Ajax, bo by wylizali każdemu (usunięte przez administratora) byle obiekt zachować, kosztem każdego człowieka, który aktualnie pracuje. Zaczeli popadać w kłopoty finansowe bo wypłata robi się już na raty...

Niki

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Belmondo

Szkoda słów

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gen. Józefa Hallera 16 lok. 2
    84-200 Wejherowo

Agencja Ochrony Ajax Sp. z o.o.